nefunční hra

hra běžela v pořadku do 27.3a od 28.3 2019 se nelze přihlasit naskakuje stále stranka je rozbitá děkuji za odpověd z pozdravem deluba .
deluba @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator

Ahoj,

můžeš mi k tomu prosím udělat screenshot? Plus jaký prohlížeč používáš?

• StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    To bude za chvilku jediny co se na tyhle hre bude delat,posilat screenshoty a naivne si myslet ze to nekdo bude resit
    StrongBlack134 @ cs 1
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Proc teda ty geniove nenapisou,jsme neschopny a trosku to jde hrat na tomhle prohlizeci,na pc s temito parametry atd.ostatni kdyz chcete hrat vemte si listecek s parametry,25k kc a jdete si koupit novy stroj

StrongBlack134 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,194CZ1

https://empire.goodgamestudios.com/flash/     tohle také nefunguje?

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 637CZ1
    už to domrdali uplně  nejde to ani ve flashi ani v Html 

Když vstoupím na mapu, tak mně to hodí přes 600 políček mimo a zmizí mi ikony a můžu jen psát, už 3x jsem restartoval počítač a nic 

• Tija (SK1)Tija (SK1) Komentářů: 7SK1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    už to domrdali uplně  nejde to ani ve flashi ani v Html 

Když vstoupím na mapu, tak mně to hodí přes 600 políček mimo a zmizí mi ikony a můžu jen psát, už 3x jsem restartoval počítač a nic 

Mám úplne ten istý problém, len mňa to hodí až o 800 políčok ďalej :)
  • Evik75 (CZ1)Evik75 (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Mám stejný problém.
  • VeronikaP (CZ1)VeronikaP (CZ1) Komentářů: 78
    Stejný problém na zeleném. Led, písek a oheň vypadají dobře. Holt si na nás GGS nachystalo Apríl jako vyšitý.
    VeronikaP @ cs 1

Prý to bude spojené se zvonem (vzhled) od kravího krále - zkuste ho odebrat (sundat z velitele), prý by to mělo fungovat jako dočasné řešení...

• VeronikaP (CZ1)VeronikaP (CZ1) Komentářů: 78
    Zoe napsal(a):

Prý to bude spojené se zvonem (vzhled) od kravího krále - zkuste ho odebrat (sundat z velitele), prý by to mělo fungovat jako dočasné řešení...

Problém, na žádném veliteli tento vzhled nemám.

VeronikaP @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    upraveno 05.06.2019
    už jsme docela *** zkoušeli jsme to už několikrát  a nefunguje ali bonus na slávu -samozřejmě  to co se za něj zaplatí tak z kasy zmizí -takže nejen že krkavci a cizáci nestojí za to ,ale i když si někteří hráči zakoupí za rubíny  lepší -a i ti jsou pod úroveň - tak se jim bonus nepřičte  

Post edited by Zoe on
    BraveIlonka @ cs 1
  • Laděn (CZ1)Laděn (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Nepřibývají mi bonusy na slávu ?  Co s tím ??
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    Na vnějším pro změnu nefunguje monument přátelství.I když si někoho přidáš do přátel a chceš kliknout zdali je online tak se ti to neotevře.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • mikekapo (CZ1)mikekapo (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    upraveno 05.06.2019
    teda kupovat bonus na slávu ;) to už je moc ;) *** na ně hra je *** tak at si strčí všechny bonusy tam kam slunce nemůže produkce sýpek bude kdy opravena za rok nebo za dva hlavně že *** do hry další blbosti 
    Post edited by Zoe on
    Laděn (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    můžeš být prosím trochu konkrétnější? O jaké bonusy jde, kde by se měly objevit (ale neobjeví)?

Na vnějším pro změnu nefunguje monument přátelství.I když si někoho přidáš do přátel a chceš kliknout zdali je online tak se ti to neotevře.
    Neotevře se ti monument, nebo seznam přátel?

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    Zoe napsal(a):
    Laděn (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    můžeš být prosím trochu konkrétnější? O jaké bonusy jde, kde by se měly objevit (ale neobjeví)?

přímo seznam přátel.

KingDiamond2 @ cs 1
  • Zampr (CZ1)Zampr (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Doposud nebyla stažena nepochopitelná ikona,která naskočí při novém útoku!!!cotommá znamenat!!!!
    Zampr @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    Laděn (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

přímo seznam přátel.

Díky, předám

Zampr (CZ1) napsal(a):
    Doposud nebyla stažena nepochopitelná ikona,která naskočí při novém útoku!!!cotommá znamenat!!!!
    Jakou ikonu, prosím, myslíš?

• Zampr (CZ1)Zampr (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Doposud nebyla zjednána žádná naprava !!!!
    Zampr @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 716CZ1

Jsi slepý??? Ptá se tě jakou ikonu myslíš???

Mik Mak
Sign In to comment.