nefunční hra

hra běžela v pořadku do 27.3a od 28.3 2019 se nelze přihlasit naskakuje stále stranka je rozbitá děkuji za odpověd z pozdravem deluba .
deluba @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,620Moderator

Ahoj,

můžeš mi k tomu prosím udělat screenshot? Plus jaký prohlížeč používáš?

• StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    To bude za chvilku jediny co se na tyhle hre bude delat,posilat screenshoty a naivne si myslet ze to nekdo bude resit
    StrongBlack134 @ cs 1
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Proc teda ty geniove nenapisou,jsme neschopny a trosku to jde hrat na tomhle prohlizeci,na pc s temito parametry atd.ostatni kdyz chcete hrat vemte si listecek s parametry,25k kc a jdete si koupit novy stroj

StrongBlack134 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,071Pomocník, CZ1

https://empire.goodgamestudios.com/flash/     tohle také nefunguje?

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 417CZ1
    už to domrdali uplně  nejde to ani ve flashi ani v Html 

Když vstoupím na mapu, tak mně to hodí přes 600 políček mimo a zmizí mi ikony a můžu jen psát, už 3x jsem restartoval počítač a nic 

• Tija (SK1)Tija (SK1) Komentářů: 7SK1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    už to domrdali uplně  nejde to ani ve flashi ani v Html 

Když vstoupím na mapu, tak mně to hodí přes 600 políček mimo a zmizí mi ikony a můžu jen psát, už 3x jsem restartoval počítač a nic 

Mám úplne ten istý problém, len mňa to hodí až o 800 políčok ďalej :)
  • Evik75 (CZ1)Evik75 (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Mám stejný problém.
  • VeronikaP (CZ1)VeronikaP (CZ1) Komentářů: 78
    Stejný problém na zeleném. Led, písek a oheň vypadají dobře. Holt si na nás GGS nachystalo Apríl jako vyšitý.
    VeronikaP @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,620Moderator

Prý to bude spojené se zvonem (vzhled) od kravího krále - zkuste ho odebrat (sundat z velitele), prý by to mělo fungovat jako dočasné řešení...

• VeronikaP (CZ1)VeronikaP (CZ1) Komentářů: 78
    Zoe napsal(a):

Prý to bude spojené se zvonem (vzhled) od kravího krále - zkuste ho odebrat (sundat z velitele), prý by to mělo fungovat jako dočasné řešení...

Problém, na žádném veliteli tento vzhled nemám.

VeronikaP @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    už jsme docela nas.... zkoušeli jsme to už několikrát  a nefunguje ali bonus na slávu -samozřejmě  to co se za něj zaplatí tak z kasy zmizí -takže nejen že krkavci a cizáci nestojí za to ,ale i když si někteří hráči zakoupí za rubíny  lepší -a i ti jsou pod úroveň - tak se jim bonus nepřičte  

BraveIlonka @ cs 1
  • radek1119 (CZ1)radek1119 (CZ1) Komentářů: 3CZ1

tak tedy děkuji pamrdům z empire nedá se to už vůbec hrát totálně jste to posrali na plné čáře nejraději bych vám nadal těmi nejhoršími nadavkami co existujou na celém světě ve všech jazycích ču rá či

na hru se nejde přihlásit a když tak hrad mizí a nejde udělat nic takže hra jde úplně do kopru nechápu proč tam strkate HTML když nikomu nefunguje

Běžte do řiti i s celým empire a zrušte mi hrad vyjebanci končím

radek1119 @ cs 1
Sign In to comment.