Jak to se hrou ke dnu jde...

2»

Komentáře

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    Harald V. (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    Před několika lety měla hra akce jen občasně.. pro hráče celkem větší zážitek, ale pro GGS menší zisk (mnohem...)

V dnešní době je to již obrovský kolotoč, kde se netočí akce jen za sebou.. to ne.. dnes už se jich točí několik vedle sebe a GGS po hráčích chce aby seděli ve všech najednou. 
    Celkem by mě zajímalo, jak by se tvářili lidé, kteří s hrou končili před rokem protože, je nebavilo, že se ty akce neustále točí, kdyby uviděli dnešní podobu hry :D 

Když najednou jede: samostatná akce, beri, měsíční událost, BO, liga, klání, klání aliancí, měniči, sběratelská událost a ještě něco by se určitě našlo.. tak je to již opravdu dost přeplácaná hovadina.. 
    Přitom nám neustále přidávají nové akce, nové měny, nové zbytečnosti.. ale zásadní chyby hry jedou na druhé koleji.. vlastně stojí v depu.. Slibovaná města jsou dle mého názoru ve stejné fázi jako když je stáhli.. pokrok v HTLM za 3 měsíce=0.. zobrazovací chyba u měničů stále trvá.. beri nespraveno.. 

Co vše se vlastně změnilo za poslední rok? Co z toho je + a co -?
    Já to hodnotím tak, že věc nepatrnější věci +/- 1 bod, ty větší +/- 2 body..

1) Přidali ligu, která je naprostou zhovadilostí a zas se zde bude neustále točit.. takže  -2
    - hráč je dost znevýhodněný pokud do toho necpe kvanta času a peněz kvůli tokenům..krom toho je špatně udělané..
    2) Přidali vnější království, které má hráčům vynahradit boje s hráči na hře, ale zas to pokáleli.. takže -2
    -opět hráč dost znevýhodněn pokud tuto nevyvedenou akci vynechá a P2W z toho jen syčí..
    3) Tokeny.. -2
    - jako by těch měn už ve hře nebylo milion, že?
    4) Zvyšování krkavců... -2
    - najednou se zde záhadně prakticky všem hráčům neobjevují krkavci nad 1000 bez zvýšení.. za měnu to jde do 2k.. a za ruble i výše, ale zas jak kdy... GGS ani není ochotné to přiznat, bude tvrdit že se to všem jen zdá..
    5) Kastelán z měničů (ten sice ještě není ale měl by být..).. už teď nemá do silných ali samostatně pomalu cenu jezdit, ta rubínová verze kastelána tomu stavu opravdu dost pomůže, co?   -2
    6) Sběratelská akce... nejraději bych to dal za -10 ale hráč se na to může bez výčitek svědomí vys*** takže za 0..
    -Projevuje se zde ale hezky chování GGS... unikátní akce na halloween opět v nekonečném kolotoči... krom toho je to jasná ukázka směru kterým se hra pohybuje.. 
    7) HTLM5... ani o tom nebudu do hloubky přemýšlet protože bych jen při myšlence na to rozflákal PC o stůl.. tohle a finální verze po třech měsících práce? :D   -4.. tohle jen za -2 dát nelze..
    8) Ali město stále nelze přejmenovat a nikde o tom není zmínka.. žere to ali rubíny když o tom lidi neví.. -1
    9)Kovárna dekorek je celkem fajn, jediná pozitivní věc co mě snad napadá.. +2
    10) Ali města stále nejsou, když vidím jak se jim usilovně věnují na úkor hovadin jako liga, korálky apod. tak nemůžu nedát -1
    11) Králův prapor(+8% slávy) Pche, fuj jedno rubínové.. -2
    12) Miliarda zbytečných druhů bonusů kastelánů a velitelů..  -1
    13) Reliktní kasárny a jednotky v nich.. důkaz dutohlavosti manažerů v GGS.. -1
    Když vás něco napadne, dopište to.. a ohodnoťte..

Když se to sečte (dle mých výpočtů -18).. doporučuji všem aby stejně jako já uvažovali jestli nejsou zábavnější a méně hladové hry, kde se vývojáři chovají k hráčovi na patřičné úrovni.. když už ten čas hážeme do kanálu.. v lepším případě si najít smysluplnějšího koníčka. Když se ta hra za rok změnila takhle, jak bude vypadat v roce 2020? Útok na hráče bude možné provést pouze v neděli mezi osmou a devátou hodinou večerní?

Nepamatuju si jak je to dávno, ale o tomto směřování hry GGS informovalo. Nevím proč jsou někteří stále překvapeni a asi čekají, že se to vrátí do podoby před několika lety. Nevrátí. Netrapte se tady a už to nehrajte.
    Tak, vážený a chytrý Balíku, mi překvapeni nejsme. Napsal snad někde ve svém příspěvku že je překvapen?! Spíš ty se neser do fóra. Děkuji.

S idiotem jsem tady už diskusi vedl .. jedna mi stačila.
    Nejsem idiot, nebo pokud máš k tomu fci určenou, tak mi udělej diagnózu. Já jsem totiž nevěděl že zástupci aliancí jsou také lékaři! 

Ano, se hrou to jde dolů. To se mi nelíbí. Hra je tu dlouho a na začátku byla nejlepší.
    idiot seš a to pořádnej, o tom žádná!
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 369
    upraveno 24.03.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Z rybníku už se jednou voda vypařila a vedlo to k tomuhle .. https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/317487/informace-k-aktualni-situaci-ggs-hra-forum#latest

Následovalo sloučení s jinou firmou a změna směřování hry na farmu.

Hodně často se tady píše že hra upadá, že je to jen o penězích a pod. Bylo to snad někdy jinak? Nebylo. Jak by sis to představoval třeba ty? Co by mělo být jinak než je teď?

Taky velká kritika vnějšího .. proč sakra? Bylo to bezva .. žádné pravidla, žádný noční klid a i bez investice jediné koruny se dalo v klidu dostat do 2500 případně výš. Stačilo trochu štěstí, použít tu kouli co máme na krku a hotovo. Jenže to se taky většině nelíbí .. tak jak by to podle vás mělo vypadat ta hra?
    Ideální stav hry je kompromis mezi rovnocenností a kapsou GGS.. víc k tomu asi dodat netřeba.. jen snad že současný stav takto doopravdy nevypadá.

Jestli vysychal rybníček předtím a jak moc to bylo nevím, protože v tuto dobu jsem nehrál.. jediné co mohu říct je, že teď rybníček opět vysychá, takže jsou tu tři možné příčiny:
    1) Hráči nemají zájem o prohlížečové hry ( osobně si nemyslím že tady je ten problém..)
    2) Oba zatím vedené způsoby hry jsou špatně 
    3) Koncept online hry jako empire je trvale neudržitelný.

kraken52 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Tak, vážený a chytrý Balíku, mi překvapeni nejsme. Napsal snad někde ve svém příspěvku že je překvapen?! Spíš ty se neser do fóra. Děkuji.

Nejsem idiot, nebo pokud máš k tomu funkci určenou, tak mi udělej diagnózu. Já jsem totiž nevěděl že zástupci aliancí jsou také lékaři! 

Ano, se hrou to jde dolů. To se mi nelíbí. Hra je tu dlouho a na začátku byla nejlepší.
    idiot seš a to pořádnej, o tom žádná!
    Snad jdou vyřešit vzájemné neshody nějak normálně, ne? Zatím se tu všichni chovají jako ten idiot okolo kterého se to tu celé vede.. tedy jestli jsem správně pochopil že to byla narážka na něj ;)
  • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) CZ1 Komentářů: 174
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

....
    Co je teda tohle, chytrolíne?
    ještě dodávám: Moderní české právo urážku na cti kodifikuje jako přestupek proti občanskému soužití, který spáchá ten, kdo „jinému ublíží na cti tím, že ho zesměšní nebo ho jiným způsobem hrubě urazí“

To jsem jen konstatoval, že s idiotem jsem už diskusi vedl. Že si to vztáhneš na sebe .. s tím nic nenadělám.

Vložil jsi se do diskuse mezi mnou a EET a zakončil to tímto .. Spíš ty se neser do fóra.
    Omlouvám se, ale tvou výzvu nevyslyším.
    Na sebe jsem to nevztáhnul. A to tvoje konstantování, že jsi s idiotem již diskusi vedl, nebylo celé. Ano. Ještě jsi dodal že ti jedna stačila. Je jasně vidět, že mne nazýváš idiotem, sice nepřímě ale nazýváš. 

Nevložil jsem se do žádné diskuse. Do diskuse se nelze vložit. Diskuse je veřejná, ne soukromá. Nechceš si odkoupit fórum náhodou?
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

....
    Co je teda tohle, chytrolíne?
    ještě dodávám: Moderní české právo urážku na cti kodifikuje jako přestupek proti občanskému soužití, který spáchá ten, kdo „jinému ublíží na cti tím, že ho zesměšní nebo ho jiným způsobem hrubě urazí“

To jsem jen konstatoval, že s idiotem jsem už diskusi vedl. Že si to vztáhneš na sebe .. s tím nic nenadělám.

Vložil jsi se do diskuse mezi mnou a EET a zakončil to tímto .. Spíš ty se neser do fóra.
    Omlouvám se, ale tvou výzvu nevyslyším.
    Na sebe jsem to nevztáhnul. A to tvoje konstantování, že jsi s idiotem již diskusi vedl, nebylo celé. Ano. Ještě jsi dodal že ti jedna stačila. Je jasně vidět, že mne nazýváš idiotem, sice nepřímě ale nazýváš. 

Nevložil jsem se do žádné diskuse. Do diskuse se nelze vložit. Diskuse je veřejná, ne soukromá. Nechceš si odkoupit fórum náhodou?

Doporučení k tomu, abych se nesral do fóra přišlo od tebe. Já reagoval na příspěvek EET a ty na můj, čím jsi se vložil do diskuse nás dvou. Sice naprosto mimo téma, ale na to si zde asi už všichni zvykli.

Jestli máš zájem dál řešit to jestli jsi idiot, nebo jestli jsem naznačil moc nebo málo .. založ k tomu dané téma. Tady to asi nepatří.
    Balík4 @ cs 1
    EET (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Z rybníku už se jednou voda vypařila a vedlo to k tomuhle .. https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/317487/informace-k-aktualni-situaci-ggs-hra-forum#latest

Následovalo sloučení s jinou firmou a změna směřování hry na farmu.

Hodně často se tady píše že hra upadá, že je to jen o penězích a pod. Bylo to snad někdy jinak? Nebylo. Jak by sis to představoval třeba ty? Co by mělo být jinak než je teď?

Taky velká kritika vnějšího .. proč sakra? Bylo to bezva .. žádné pravidla, žádný noční klid a i bez investice jediné koruny se dalo v klidu dostat do 2500 případně výš. Stačilo trochu štěstí, použít tu kouli co máme na krku a hotovo. Jenže to se taky většině nelíbí .. tak jak by to podle vás mělo vypadat ta hra?
    Ideální stav hry je kompromis mezi rovnocenností a kapsou GGS.. víc k tomu asi dodat netřeba.. jen snad že současný stav takto doopravdy nevypadá.

Jestli vysychal rybníček předtím a jak moc to bylo nevím, protože v tuto dobu jsem nehrál.. jediné co mohu říct je, že teď rybníček opět vysychá, takže jsou tu tři možné příčiny:
    1) Hráči nemají zájem o prohlížečové hry ( osobně si nemyslím že tady je ten problém..)
    2) Oba zatím vedené způsoby hry jsou špatně 
    3) Koncept online hry jako empire je trvale neudržitelný.

Návrh není moc konkrétní. Jestli to jde s hrou ke dnu budou asi nejlépe vědět v GGS. Peníze jsou rozhodující.
     Jako hráč se můžeš snažit ovlivnit hru jedině tak, že přicházíš s konkrétními návrhy jak co zlepšit. Tady na tomhle foru je to asi dost omezené, ale věřím, že na jiná fóra tvůrci celkem dají.
    Balík4 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,402
    upraveno 24.03.2019
    Odpustil bych GGS, že chce vydělávat a chce po hráčích aby platili, ale některé částky jsou nelidské.
    Pokud mi něco opravdu vadí, tak jsou to chyby, které nikdo neopravuje a sliby, které neplní (např. ali města, měničskej kastík (snad bude o příštích měničích)).Místo opravení starých chyb udělají ,,novou´´ akci, která přinese chyb ještě víc. Myslím, že to co chce 90% hráčů je opravení chyb a to aby z nás nedělali blbce...
    Edt: Jo a zredukovat vyskakovací okna. 7 najednou+ 2 do zpráv je fakt moc..
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Balík4 (CZ1) napsal(a):

Návrh není moc konkrétní. Jestli to jde s hrou ke dnu budou asi nejlépe vědět v GGS. Peníze jsou rozhodující.
     Jako hráč se můžeš snažit ovlivnit hru jedině tak, že přicházíš s konkrétními návrhy jak co zlepšit. Tady na tomhle foru je to asi dost omezené, ale věřím, že na jiná fóra tvůrci celkem dají.
    O konkrétní návrh jsem se ani nesnažil..
    Jestli chceš něco konkrétnějšího, tak ideální stav hry by podle mě byl ve chvíli, kdy bonusy mohou k výhře v akci pomoct a ne že to bez nich pomalu nejde.. dejme tomu v nomádech 50-100% na desky, medaile 50%.
    Dále aby vývojáři řešili problémy víc než vymýšleli hovadiny.. když je všechno ok tak proč ne, ale města už nejsou v provozu dost dlouho.. a vzhledem k tomu že o nich zatím není ani nějaké oznámení nebo něco podobného, je jasné že v blízké době se nedočkáme..  Nějak tak myslím, že za zdmi GGS se neopravují, ale "opravují" (tzn. vymýšlejí se všelijaké čáry které zvýší zisk)

Krom toho vyskakovací nabídky které kazí celou hru nijak řešeny nejsou. Jediný "pokrok" byl ve formě zobrazování pod oknem útoku/obrany, jenže to hru totálně zasekne. Snad i víc než kdyby se rovnou ukázali.
    EET (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

O konkrétní návrh jsem se ani nesnažil..
    Jestli chceš něco konkrétnějšího, tak ideální stav hry by podle mě byl ve chvíli, kdy bonusy mohou k výhře v akci pomoct a ne že to bez nich pomalu nejde.. dejme tomu v nomádech 50-100% na desky, medaile 50%.
    Dále aby vývojáři řešili problémy víc než vymýšleli hovadiny.. když je všechno ok tak proč ne, ale města už nejsou v provozu dost dlouho.. a vzhledem k tomu že o nich zatím není ani nějaké oznámení nebo něco podobného, je jasné že v blízké době se nedočkáme..  Nějak tak myslím, že za zdmi GGS se neopravují, ale "opravují" (tzn. vymýšlejí se všelijaké čáry které zvýší zisk)

Krom toho vyskakovací nabídky které kazí celou hru nijak řešeny nejsou. Jediný "pokrok" byl ve formě zobrazování pod oknem útoku/obrany, jenže to hru totálně zasekne. Snad i víc než kdyby se rovnou ukázali.

S tím bych asi souhlasil. Bonusy se dostaly na takovou úroveň, že bez nich jsou přední příčky většinou nemyslitelné. No ale památník slávy taky nemá každý na maximum .. já ho nemám třeba vůbec.

Neopravování chyb mi taky vadí, bývalo zvykem že se po aktualizaci psaly i opravené chyby. Ted si nejsem jist, jestli se to ještě vypisuje nebo ne.

Alianční město byla mega hovadina .. nijak mi to nechybí.

Nabídky jsou hodně otravné, ale pokud se k tomu  nezvedne větší vlna nevole ze strany bohatších serverů s fungujícím fórem tak se na tom nic podstatného bohužel měnit asi nebude.

Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

S tím bych asi souhlasil. Bonusy se dostaly na takovou úroveň, že bez nich jsou přední příčky většinou nemyslitelné. No ale památník slávy taky nemá každý na maximum .. já ho nemám třeba vůbec.

Neopravování chyb mi taky vadí, bývalo zvykem že se po aktualizaci psaly i opravené chyby. Ted si nejsem jist, jestli se to ještě vypisuje nebo ne.

Alianční město byla mega hovadina .. nijak mi to nechybí.

Nabídky jsou hodně otravné, ale pokud se k tomu  nezvedne větší vlna nevole ze strany bohatších serverů s fungujícím fórem tak se na tom nic podstatného bohužel měnit asi nebude.

Zrovna ten bonusový systém by nebyl zas tak moc složitý..
    Dejme tomu že 2x by si hráč mohl za akci koupit ten větší, který by trval kratší čas a počet těch menších by byl prakticky neomezený.. zkrátka hráč by byl mírně zvýhodněn.. přitom do kapsy GGS by nepřišlo zas o tolik méně peněz, jelikož ten, kdo si koupí za akci více jak 2 bonusy koupí pak už všechno.. 

U těch nabídek mi nejde do hlavy, že v GGS jim samotným nedojde katastrofálnost této hovadiny.. jestliže provozuji hru, kde je nutné reagovat často v rámci sekund, nemohu do ní zakomponovat prvek, jenž ji dokáže spolehlivě zaseknou i na půl minuty.. ne li více..

Další věc která by mohla dost výrazně zlepšit hru je možnost koupě bonusu za rubíny..  třeba ať je to klidně dražší, dejme tomu že současných 200% na 2hod nomádů za 10k rubek zní fér, ne? 

Sign In to comment.