Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k březnové aktualizaci

24

Komentáře

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) CZ1 Komentářů: 174
    upraveno 17.03.2019
    který pako sem dava ty eee pi....ny

Jasně že já :DDD 
    Edit: Popis smazán
    Post edited by Harald V. (CZ1) on
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • Kubisko666 (CZ1)Kubisko666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Zdravím, potřeboval bych pomoc ohledně odměn ze smaragdové výzvy, bohužel jsem nedostal drahokamy, které bych již měl mít k veliteli. Nevím co mám s tím dělat, nebo kam mám napsat. Přece jen neúplný velitel je tak trochu k ničemu...
    Děkuji za odpověď 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,754
    pokud máš plný inventář, tak je nedostáváš. Je potřeba uvolnit místo a pak napsat na podporu a doufat, že ti je připíšou...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    mě by spíš zajímalo na jaký mašině jedem, protože jak sem zjišťoval, tak doma máme velmi dobrý až supr stroje a přesto se hra seká, nejede pořádně.
    Jsem přesvědčen, že jedeme na starým střepu, serveru, který už větší počet hráčů prostě neutáhne... tak ať zde zainvestují.
    A taky by bylo fajn, kdyby napsali minimální požadavky na PC, internet apod. abychom věděli, že je problém u nás a ne u nich.

děkuji za reakci od moderátorů, snad něco zjistí.
    Draxon @ cs 1
  • Kubisko666 (CZ1)Kubisko666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Již jsem uvolnil místo a i napsal na podporu ale bohužel jsem se ještě nedočkal odpovědi, tak nevím.. 

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,213
    Kubisko666 (CZ1) napsal(a):
    Již jsem uvolnil místo a i napsal na podporu ale bohužel jsem se ještě nedočkal odpovědi, tak nevím.. 

Musíš čekat, někdy odpovědí až za pár dní. Obzvlášť, když píšeš o víkendu.
    Další možnost, u mě častá, že se Ti jejich odpověď hodí do spamu, takže zkouknout i spam...
    Strad75 @ cs 1
    Zoe? Už se ví, kdy bude aktualka, nebo ji pustěj a pak nám písnou, že bude? :-)

A věc druhá. Zeptej se těch géniů, proč  z denního klání škrtli 2/3 klání, točej se dvě + sem tam doplněné na utracení rubínů. A proč z odměn škrtli zas Tokeny, které tam s velkou slávou na +- týden dali..
    Strad75 @ cs 1
    upraveno 20.03.2019
    Do pr... Nejdou mě měnit u velitelů vybavení. Fakt supr...

Bomba. Tak po změně prohlížeče to jde. Takže. Nyní budem měnit prohlížeč podle toho, co máme v plánu dělat?
    Když poslat dřevoprostředky, jistota je starej flash. Když měnit vybavení, vše krom Firefoxu?
    Joo, dík za bflm verzi...
    Post edited by Strad75 (CZ1) on
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    upraveno 21.03.2019
    Pár let zpátky se tu řešilo, že s ohledem na běžné složení útoku je u obránců na blízko důležitější síla na dálku a tudíž přidávat klidně i supersilné vojáky na blízko, kteří jsou ale na dálku slabší než normálně verbovaní, je kravina. No a máme to tu znova

Takže noví obránci mají smysl jen pro lidi, co nemají dostatečný titul na královskou a u těch jsem teda hodně zvědavý, za co ty kasárny budou stavět. 

EDIT: A koukám, že ti noví obránci mají i vyšší spotřebu jídla, tak to už je opravdu k nezaplacení :D 
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Tak kde maj ty novy kastelany???
    StrongBlack134 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,336
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Pár let zpátky se tu řešilo, že s ohledem na běžné složení útoku je u obránců na blízko důležitější síla na dálku a tudíž přidávat klidně i supersilné vojáky na blízko, kteří jsou ale na dálku slabší než normálně verbovaní, je kravina. No a máme to tu znova

Takže noví obránci mají smysl jen pro lidi, co nemají dostatečný titul na královskou a u těch jsem teda hodně zvědavý, za co ty kasárny budou stavět. 

EDIT: A koukám, že ti noví obránci mají i vyšší spotřebu jídla, tak to už je opravdu k nezaplacení :D 

Buď přiznají že jsou mimoňi a vůbec nerozumí té hře, nebo .. což bych čekal spíš .. řeknou, že je to jen chyba v zobrazení a hodnoty upraví. Ještě je asi i možnost, že se na to vyserou, protože to stejně moc lidí stavět nebude :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,754
    Koukám GGS novejma vlajkama a UP na slávu fakt ruplo v palici... 8%?? To si korouhvema můžu tak možná utřít zadek...Ať žije ptw.
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Koukám GGS novejma vlajkama a UP na slávu fakt ruplo v palici... 8%?? To si korouhvema můžu tak možná utřít zadek...Ať žije ptw.

Opravdu si myslíš, že vlajky za cenu přes 60 000 rubínů na jeden útok, která přidají 250 000 bodů, nějak významně zamíchají pořadím?
    Balík4 @ cs 1
    Možnost až 35ti velitelů je asi pro někoho vítaná změna, ale má to stejný háček jako prémioví velitelé. Pokud chceš použít velitele z posledního místa, musíš jich několik z prvních pozic poslat do akce :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 21.03.2019
    Měse líbí a nejsem tomu rád, že to směřuje do dámského přirození. Už jsem to podotkl, mohou si to strčit třeba do jiného přirození. Ale závidím jim jejich víru :D
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 262
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Možnost až 35ti velitelů je asi pro někoho vítaná změna, ale má to stejný háček jako prémioví velitelé. Pokud chceš použít velitele z posledního místa, musíš jich několik z prvních pozic poslat do akce :-)
    přesně tak mám ted o 8 velitelů navíc ale jsou mi vlastně k ničemu nemůžu je použít jak zrovna potřebuju takže jako by nebyli to nám opravdu pomohlo
    :)llelik45 @ cs 1
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    přesně tak mám ted o 8 velitelů navíc ale jsou mi vlastně k ničemu nemůžu je použít jak zrovna potřebuju takže jako by nebyli to nám opravdu pomohlo

Už to jde .. kolečkem potočit nahoru.
    Balík4 @ cs 1
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18
    Kolečkem.. kolečkem.. já tu žádný kolečko nemam.. tak to jsem asi v řiti..
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18
    ááá už tam přidali trojúhelníček.. tak nejsem v ...
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Může mi někdo poradit? Jak je to s těmi novými lvl pekařství 11-15? ted lze ve stavebním dvoře zvýšir pekařství max na 5 lvl...kde je tedy lvl 6-10? Jak a kde se to bude zvyšovat? V info o aktualizaci je napsáno z jakých stavebích dílů, ale kde  a jak není napsáno!!
Sign In to comment.