Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

HTLM5 - chyby

11214

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    https://ctrlv.cz/fXaK         hádanka: čo vám tu nesedí? :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) CZ1 Komentářů: 174
    Panthera (SK1) napsal(a):
    https://ctrlv.cz/fXaK         hádanka: čo vám tu nesedí? :smile:
    Však chán je na ostrově, ne? ;)
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • larami (CZ1)larami (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    upraveno 11.03.2019
    Takto se mi na firefoxu na starším pc zobrazilo nachystání na utok ,nešlo  se z něj pak ani odhlásit,musela jsem restnout hru  a ne,nebudu pátrat po tom jak starý pc je,myslím že programátoři jsou placeni za to aby hru pustili tak aby v pohodě šla,není to věc hráče a jeho  pc ale ggs.Takže jsem zpět   přes flash,ještě že ho nezrušili.
    larami @ cs 1
    larami (CZ1) napsal(a):
    Takto se mi na firefoxu na starším pc zobrazilo nachystání na utok ,nešlo  se z něj pak ani odhlásit,musela jsem restnout hru  a ne,nebudu pátrat po tom jak starý pc je,myslím že programátoři jsou placeni za to aby hru pustili tak aby v pohodě šla,není to věc hráče a jeho  pc ale ggs.Takže jsem zpět   přes flash,ještě že ho nezrušili.
    To se mi taky stalo nebo když jsem se odhlásil tak jsem viděl v pozadí můj hh :-D
    Hmm neviem podľa čoho to funguje, ale od dnešného večera aj ja mám problém s poradím nástrojov pri posielaní na iný hrad. Doteraz všetko bez problémov...

Zoeee alebo iný moderátor :smile:   máte nejaké info k tomuto celému ako, kedy a hlavne či to budú riešiť? Lebo stále je nejak ticho.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • MBeeMBee Komentářů: 928
    Vážení stateční bojovníci,

Nejdříve bychom vám rádi poděkovali za všechny komentáře, zpětnou vazbu a témata, která jste se dozvěděli o novém spuštění HTML5. Velmi si vážíme spolupráce s takovou aktivní komunitou a všechny vaše zprávy nám pomohou identifikovat jakékoli problémy s HTML5 a zlepšit stav aktuální verze. Četli jsme všechny vaše komentáře, naslouchali velmi aktivně vašim obavám a shromáždili veškeré informace, které nám pomáhají dále rozvíjet HTML5, abychom se co nejvíce starali o naši milovanou hru.

Chtěli bychom také poskytnout další informace o aktuálním stavu HTML a tématech, na kterých aktivně pracujeme.

Důležité: Flash zůstane aktivní až do odvolání a můžete pokračovat v přehrávání přes vyhrazený odkaz (https://empire.goodgamestudios.com/flash/). Kromě toho; pravděpodobně s příští aktualizací; přidáme také tlačítko do hry, kde můžete kdykoliv přepínat mezi Flash & HTML5. Pokud se rozhodneme v budoucnu program Flash ukončit, budeme vás předem informovat a poskytneme vám dostatek času na to, abychom si zvykli na HTML5 a zajistili, že hra bude probíhat hladce.

Kromě nedávno sdílených známých problémů se zabýváme dvěma hlavními tématy: Rozmazaná aktiva a výkon hry!

Rozmazaná aktiva

Během beta v prosinci a také po počátečním spuštění HTML5 jsme obdrželi spoustu zpětné vazby a informací o tomto tématu a v současné době se hlouběji díváme na způsoby, jak poskytnout všem hráčům správná herní aktiva, stejně jako specifikace počítače, hrát dál.

Výkon hry

Další velké téma, na kterém v současné době pracujeme, jsou problémy s výkonem:

Hledáme reporty, kde hráči cítí laggy hry a kontrolu možností, jak zvýšit výkon pro hráče s tímto konkrétním problémem

Vzhledem k tomu, že HTML5 je na CPU a paměť poměrně hladový, zkoumáme a pracujeme na zlepšení výkonu a snížení využití procesního výkonu a paměti.

Existují také další aktualizace některých dalších témat, která byla nedávno uvedena:

Chyby s HTML5

Nedávno jsme sdíleli seznam známých problémů a budeme pracovat na těchto problémech, abychom je vyřešili příštími aktualizacemi

Pokud se s HTML5 setkáte s dalšími problémy, neváhejte je nahlásit prostřednictvím fóra nebo vyhrazené podpory

Hraní na mobilních zařízeních

S příslušným odkazem na Flash, zmíněným výše, můžete stále přistupovat ke hře prostřednictvím prohlížeče Puffin

Přidáme základní ovládací prvky gesta pro HTML5 s další aktualizací, aby bylo možné mapu správně zvětšit a navigovat ve hře

Také hledáme alternativní prohlížeče, které nejlépe zapadají do hry Goodgame Empire na mobil pomocí HTML5

Budeme vás průběžně informovat o budoucím vývoji a tématu týkajícím se HTML5 a Goodgame Empire obecně.

Opět jsme velmi vděčni, že jsme obklopeni takovou oddanou komunitou a těšíme se na další rozvoj HTML5 s vaší spoluprací.

S pozdravem,

Váš tým Goodgame Empire

MBee napsal(a):
    Vážení stateční bojovníci,

Nejdříve bychom vám rádi poděkovali za všechny komentáře, zpětnou vazbu a témata, která jste se dozvěděli o novém spuštění HTML5. Velmi si vážíme spolupráce s takovou aktivní komunitou a všechny vaše zprávy nám pomohou identifikovat jakékoli problémy s HTML5 a zlepšit stav aktuální verze. Četli jsme všechny vaše komentáře, naslouchali velmi aktivně vašim obavám a shromáždili veškeré informace, které nám pomáhají dále rozvíjet HTML5, abychom se co nejvíce starali o naši milovanou hru.

Chtěli bychom také poskytnout další informace o aktuálním stavu HTML a tématech, na kterých aktivně pracujeme.

Důležité: Flash zůstane aktivní až do odvolání a můžete pokračovat v přehrávání přes vyhrazený odkaz (https://empire.goodgamestudios.com/flash/). Kromě toho; pravděpodobně s příští aktualizací; přidáme také tlačítko do hry, kde můžete kdykoliv přepínat mezi Flash & HTML5. Pokud se rozhodneme v budoucnu program Flash ukončit, budeme vás předem informovat a poskytneme vám dostatek času na to, abychom si zvykli na HTML5 a zajistili, že hra bude probíhat hladce.

Kromě nedávno sdílených známých problémů se zabýváme dvěma hlavními tématy: Rozmazaná aktiva a výkon hry!

Rozmazaná aktiva

Během beta v prosinci a také po počátečním spuštění HTML5 jsme obdrželi spoustu zpětné vazby a informací o tomto tématu a v současné době se hlouběji díváme na způsoby, jak poskytnout všem hráčům správná herní aktiva, stejně jako specifikace počítače, hrát dál.

Výkon hry

Další velké téma, na kterém v současné době pracujeme, jsou problémy s výkonem:

Hledáme reporty, kde hráči cítí laggy hry a kontrolu možností, jak zvýšit výkon pro hráče s tímto konkrétním problémem

Vzhledem k tomu, že HTML5 je na CPU a paměť poměrně hladový, zkoumáme a pracujeme na zlepšení výkonu a snížení využití procesního výkonu a paměti.

Existují také další aktualizace některých dalších témat, která byla nedávno uvedena:

Chyby s HTML5

Nedávno jsme sdíleli seznam známých problémů a budeme pracovat na těchto problémech, abychom je vyřešili příštími aktualizacemi

Pokud se s HTML5 setkáte s dalšími problémy, neváhejte je nahlásit prostřednictvím fóra nebo vyhrazené podpory

Hraní na mobilních zařízeních

S příslušným odkazem na Flash, zmíněným výše, můžete stále přistupovat ke hře prostřednictvím prohlížeče Puffin

Přidáme základní ovládací prvky gesta pro HTML5 s další aktualizací, aby bylo možné mapu správně zvětšit a navigovat ve hře

Také hledáme alternativní prohlížeče, které nejlépe zapadají do hry Goodgame Empire na mobil pomocí HTML5

Budeme vás průběžně informovat o budoucím vývoji a tématu týkajícím se HTML5 a Goodgame Empire obecně.

Opět jsme velmi vděčni, že jsme obklopeni takovou oddanou komunitou a těšíme se na další rozvoj HTML5 s vaší spoluprací.

S pozdravem,

Váš tým Goodgame Empire

Vážená/Vážený MBee,
    takže ty jsi sem přijdeš, a v podstatě napíšeš to co tady mi vážně řešíte. Akorát si z nás GGS dělá legraci. 
  • Suchyn (CZ1)Suchyn (CZ1) Komentářů: 53
    larami (CZ1) napsal(a):
    Taky mi to dělalo - nejsu IŤák, ale je to jasný důkaz přeplnění operační paměti RAM
    Suchyn @ cs 1
  • Suchyn (CZ1)Suchyn (CZ1) Komentářů: 53
    Tak jsem si na supportu postěžoval že mě hra v akci liga království okradla o věčí část stavebních tokenů.

Odpověděl mi nějaký Zí že vůbec nerozumí co po něm chcu.
    Do 3 hodin jsem mu odepsal, bez odezvy.
    Včera jsem výzvu zopakoval a dnes mi došlo týden očekávané vyjádření:

Goodgame Studios - Zi
    14. března 2019, 15:51 +0000
    Ahoj!

Díky za to, že jsi se vrátil ke mně. Po kontrole vašeho účtu mohu potvrdit, že všechny odměny z dosažení titulů během Královské ligy byly úspěšně přidány do vašeho účtu.

Děkuji za pochopení. Pokud máte více otázek nebo jiných problémů, kontaktujte prosím náš tým podpory.

S pozdravem,
    Zi
    Proto bych Vás lidi prosil kdo má stejný problém napište těm fašounům, už si připadám jak úplný trotl dycky mi na ztrátu zaviněnou hrou odpověděli stejně.
    Suchyn @ cs 1
    Suchyn (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem si na supportu postěžoval že mě hra v akci liga království okradla o věčí část stavebních tokenů.

Goodgame Studios - Zi
    Ahoj!

Díky za to, že jsi se vrátil ke mně. Po kontrole vašeho účtu mohu potvrdit, že všechny odměny z dosažení titulů během Královské ligy byly úspěšně přidány do vašeho účtu.

Děkuji za pochopení. Pokud máte více otázek nebo jiných problémů, kontaktujte prosím náš tým podpory.

S pozdravem,
    Zi
    Proto bych Vás lidi prosil kdo má stejný problém napište těm fašounům, už si připadám jak úplný trotl dycky mi na ztrátu zaviněnou hrou odpověděli stejně.
    Jo Zi, to je takovej člověk, no :D 
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 238
    Suchyn (CZ1) napsal(a):

Goodgame Studios - Zi
    Ahoj!

S pozdravem,
    Zi
    To je u nich běžný prostě jsou to zloději prvního stupně.Před rokem a půl mě nepřipsali ruble,a pak po jejich slavný aktualizaci mi zmizeli jak urychlováky a přes 32000 Nomádských desek co sem vyjezdil.Odpovědi samí,házeli vinu na hráče.Oni lezou do zadku těm co jim sypou měsíčně po deseti tisících a ne po pár stovkách.Sem zvědavej co budou dělat až přejdou úplně na HTML a Flash zrušej.Já jim do prdele nepolezu.Nejsem IT technik a na herní počítač nemám.Hra je pěkná neříkám že není,ale nemusej jí každýmu znepříjemnit.Ani bych se nedivil kdyby to skončilo u soudního sporu.Kdyby tohle udělali v USA tak by jim dali stopku a ještě by museli zaplatit odškodnění klientům.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Nedá sa otvoriť špionáž preposlaná spoluhráčom...myslím rozloženie vojakov :neutral:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    upraveno 15.03.2019
    Opravdu na tomto někdo něco upravoval event. i zkoušel ? Grafika tragédie, hra se kouše ( vtipné je, že i samotný doporučovaný prohlížeč vám vyhazuje hlášku " nento web zpomaluje váš prohlížeč  " ) a jak již bylo zhora uvedeno , tak posunutý text kde se podíváš. A ještě po nás chtějí screeny kde je  vlastně je probém :D

Upřímně nebylo by rozumnější zaplatit nějakému šikulovi z našeho serveru a třeba pouze rubíny na jeho hrádek, aby udělal aspoň toto pořádně když neumí udělat hladký přechod na HTLM ? Věřím , že by se našel a odvedl by daleko lepší práci než je tato šaškárna.

Závěrem snad - než nám napíšou, že bude problém na naší straně, tak dopředu avizuji, že železo mam 3 měsíce straré , tedy tam chybka nebude :p
    Nechci směřovat do konfliktní konverzace.. HTML5 si asi veme víc výkonu PC. Ale neskolabuje to píčovinami programátorů a "Ladičů" od GGS. Bo ti ví stejně píču..
    Omlouvám se modíkům za použití vulgarismů, co jsou na místě.

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• mohykanberas (CZ1)mohykanberas (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    zdravím veškeré keci ohledně grafiky jsou na nic tohle je chyba GG a těžce je vidět že uměj hovno něco rozmazaný něco ne ,věže na světech maj hořet po útoku a nehořej až když na nich udělám znova špio tak se zase rozhořej ,kursor se zrácí na mapě atd atd totálně to dojebali a kommpem to fakt nenimám ho nadupanej až dost mastim nej hry takže to neni chyba u míhopc ať se vemou za ruce v gg rozdaj si vejplaty za to hovno co udělali .Místo toho aby dodělali všechny chyby které jsou na hře sem sero ještě na víc další nechápu to ta hra za chvíli skolabuje sama o sobě PS:předem díky za krytyku ale dopředu vim o čem mluvim o PC vim docela dost si myslim
    mohykanberas @ cs 1
  • mohykanberas (CZ1)mohykanberas (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    zdravím veškeré keci ohledně grafiky jsou na nic tohle je chyba GG a těžce je vidět že uměj hovno něco rozmazaný něco ne ,věže na světech maj hořet po útoku a nehoře až když na nich udělám znova špio tak se zase rozhořej ,kursor se zrácí na mapě atd atd totálně to dojebali a kompem to fakt neni mám ho nadupanej až dost mastim nej hry takže to neni chyba u mího pc ať se vemou za ruce v gg rozdaj si vejplaty za to hovno co udělali .Místo toho aby dodělali všechny chyby které jsou na hře sem serou ještě na víc další nechápu to ta hra za chvíli skolabuje sama o sobě PS:předem díky za krytiku ale dopředu vim o čem mluvim o PC vim docela dost si myslim omlouvám se za chyby 
    mohykanberas @ cs 1
  • maslov (CZ1)maslov (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Až potkám němce, hned ho jebnu trubkopu po hlavě.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 943
    upraveno 17.03.2019
    zdravím veškeré keci ohledně grafiky jsou na nic tohle je chyba GG a těžce je vidět že uměj hovno něco rozmazaný něco ne ,věže na světech maj hořet po útoku a nehoře až když na nich udělám znova špio tak se zase rozhořej ,kursor se zrácí na mapě atd atd totálně to dojebali a kompem to fakt neni mám ho nadupanej až dost mastim nej hry takže to neni chyba u mího pc ať se vemou za ruce v gg rozdaj si vejplaty za to hovno co udělali .Místo toho aby dodělali všechny chyby které jsou na hře sem serou ještě na víc další nechápu to ta hra za chvíli skolabuje sama o sobě PS:předem díky za krytiku ale dopředu vim o čem mluvim o PC vim docela dost si myslim omlouvám se za chyby 

Souhlasím ve všem A nic jiného jsem od GGS nečekal :disappointed:

ani na flashi nedokázali pořádně nic spustit aby to fungovalo a ted se pustí ty neschopní IT ci do HTML ?? 
    Nevím koho GGS zamestnává ale evidentně jim nejde o kvalitu hry ale jen o prachy 
    Pripadá mi to jak ekonomika v některých státech Najmeme blbce nevadí že vše do...ví nějak se to spraví a hlavně že jsou levní :smiley:
    A dnes sa objavila u mňa ďalšia chyba, nedajú sa preposlať vojaci na iný hrad, ak počet vojakov napíšem ručne do okienka...posuvníkom to už našťastie ide. ale ten mini infarkt, keď mám jedlo na hodinu a nedali sa mi preposlať vojaci na základňu  :#
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • benetri (SK1)benetri (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Ahojte. Takže prispejem niečim aj ja. Pokiaľ hra ešte išla na flash - dalo sa normálne hrať. Teraz jak to prešlo na novú HTLM ja sa nedokážem nijako pripojiť. Stále na všetkých  stránkach mi točí  obrázok GAME s načítavaním max 5 %  sťahovania hry. Takto to je už tretí týždeň. Štve ma to, na hre som cca 6-7 rokov?  Na mojom počítači APPLE to nejde, ale zo starého Asusu sa pripojím. Na starom robí manžel, takže časovo to nevychádza.
    benetri @ sk 1
    benetri (SK1) napsal(a):
    Ahojte. Takže prispejem niečim aj ja. Pokiaľ hra ešte išla na flash - dalo sa normálne hrať. Teraz jak to prešlo na novú HTLM ja sa nedokážem nijako pripojiť. Stále na všetkých  stránkach mi točí  obrázok GAME s načítavaním max 5 %  sťahovania hry. Takto to je už tretí týždeň. Štve ma to, na hre som cca 6-7 rokov?  Na mojom počítači APPLE to nejde, ale zo starého Asusu sa pripojím. Na starom robí manžel, takže časovo to nevychádza.
    Už jsem ti to jednou tady do zpráv na fórum, místo odkazu empire.goodgamestudios.com/flash musíš použít tenhle: empire.goodgame.com/flash/ - flash normálně funguje..
Sign In to comment.