Diskuze k únorové aktualizaci

124»

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 875CZ1
    Klidně mě na foru blokněte. Ale děte už fakt do predele. Po několikáté, a co vím z fora, nejsem sám, se člověk odhlašuje s "jídlem na x hodin", a po ani ne 1/2 času se pak dozvím, dezerce? V 17hod dnešního času, sem odcházel, všude jídlo na minimálně 12hod. Před chvilkou se přihlásím, a 2x dezerce? 6k pinčlů v řiti pro nic za nic...
    Pro řiťopichy. Bonus žádnej na  jídlo mě neskončil:-)

P.S. Zoe, vím, psala si nám, že máme dělat screeny, ale to fakt po nás nechtěj:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Klidně mě na foru blokněte. Ale děte už fakt do predele. Po několikáté, a co vím z fora, nejsem sám, se člověk odhlašuje s "jídlem na x hodin", a po ani ne 1/2 času se pak dozvím, dezerce? V 17hod dnešního času, sem odcházel, všude jídlo na minimálně 12hod. Před chvilkou se přihlásím, a 2x dezerce? 6k pinčlů v řiti pro nic za nic...

P.S. Zoe, vím, psala si nám, že máme dělat screeny, ale to fakt po nás nechtěj:-)

Pošlu vozík s jídlem nebo dřevem .. ukazuje to přesun třeba hodinu .. pošlu to a skutečný čas je 51 minut. Psílám útok .. čas má být 5 minut .. skutečnost 4,5minuty. Taky mi neskončil žádný bonus. Po ukončení Flash se všechny tyto problémy vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku.
    Balík4 @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

osobně Tě blokovat nijak nebudu, ale co maximálně můžu udělat je to, že to, opět, nahlásíme, víc možností ani pravomocí nemáme... a, bohužel, ty screeny budou chtít........ i když, a to je můj osobní názor, mi to přijde jako blbost, protože to bysme musel dělat screeny úplně každého kroku co uděláme, udělat screen kolik bylo jídla než se někdo odhlásil, kolik po přihlášení, kolik byla dezerce a to, jestli neskončil nějak bonus... stává se mi, že se mi nepřičte jídlo z věží.. ale nemůžu to nijak dokázat, protože nedělám screen množství jídla před vysláním útoku a po dopadu...ale jak říkám, můžeme to, opět, nahlásit.. 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    Ty odměny z ligy to je jako žert? to sem se snažila jako rodidlo pro nic za nic?! si děláte  prdel ne?
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    vronny (CZ1) napsal(a):
    Ty odměny z ligy to je jako žert? to sem se snažila jako rodidlo pro nic za nic?! si děláte  prdel ne?
    jaké odměny myslíš? 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    upraveno 07.03.2019
    Druid napsal(a):
    vronny (CZ1) napsal(a):
    jaké odměny myslíš? 

dostala sem pouze za umístění to znamená podělanou okrasu vp 550 a 4x 11 lv katalyzátor. no a další odměny jsou kde?? ten Pass bo jak se to jmenovala  byl koupenej ale nic z toho odměny které byli za titul a za ten pas se nepřipsali ani při akci ani po . tak mám pocit že se tu vesele lže a krade  a i otom sem se přesvědčila při akci samuraju kdy sem koupila bonus na 6h ale díky slavné ggs bylo nemožné ho použít protože  nešlo hýbat z prostředky nebo se dokonce při přesunu stratili. Tvl a ještě země a i zdruhejch děláte blbce jestli  nejsou jinde:-DD né kurdě nejsou  několik desitek tisíc štítu je prostě v prdeli!!!

A néé ja nebudu nikde psát a překládat dopisi dělat screeny každého pohybu co tu udělám já si chcí hrát a né se bát jestli mám vše zaznamenáno a uloženo protože jiní jsou zmetci .  platím tak at se ti šmejdi prostě postaraj at je vše tak jak má být!!!

„Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    Lidi já se vám divím... Víte, že hra nefunguje jak má, že Vás okrádá o peníze, čas i nervy, pořád se to u řeší a stejně jim platíte? Proč? To si za ty peníze raději koupím něco k jídlu, lístek do kina, nebo flašku...
    Jinak od zavedení HTML je u nás v alianci mrtvo, jako nikdy předtím. Lidi to úplně přestalo bavit a ani se jim nedivím. Některým se dokonce ani nedaří z jejich PC přihlásit a na novej nemají.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

upraveno 07.03.2019
    Lidi já se vám divím... Víte, že hra nefunguje jak má, že Vás okrádá o peníze, čas i nervy, pořád se to u řeší a stejně jim platíte? Proč? To si za ty peníze raději koupím něco k jídlu, lístek do kina, nebo flašku...
    Jinak od zavedení HTML je u nás v alianci mrtvo, jako nikdy předtím. Lidi to úplně přestalo bavit a ani se jim nedivím. Některým se dokonce ani nedaří z jejich PC přihlásit a na novej nemají.
    No, paradoxně, třeba bonus na šikmáče/nomády se vyplatí i finančně:-) 
    Za trvání bonusu najezdíš víc, než kolik dokážeš najezdit bez něj a pomocníčků sezením u hry, po dobu celé akce:-) Takže, když nechceš bejt v top, ale třeba jen splnit odměny 100k u nomádů, resp 40u šikmáčů, kup si bonus. Tři hodiny u toho budeš, splníš a pak už se můžeš 3-4 dny věnovat práci, místo co 4-5 min posílat 4/5 útoků:-)

P.S. A za rubíny si pak v akci nakoupím vozejčky na beri, a nemusím sedět pak ani u Beri:-)

P.P.S. bonus nekupuju každou akci, zas takovej blázen nejsem:-)
    Strad75 @ cs 1

Hra nikoho o peníze okrádat nemůže. O čas i nervy určitě ano. Divíš se ostatním a přitom máš stejný problém jako oni. Trávíš u toho volné chvíle a ještě tě to sere tolik, že na tu nefunkčnost nadáváš tady na fóru. Sílu na to to vypnout na pořád a trávit volný čas jinak ale nemáš.
    Balík4 @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,879CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Hra nikoho o peníze okrádat nemůže. O čas i nervy určitě ano. Divíš se ostatním a přitom máš stejný problém jako oni. Trávíš u toho volné chvíle a ještě tě to sere tolik, že na tu nefunkčnost nadáváš tady na fóru. Sílu na to to vypnout na pořád a trávit volný čas jinak ale nemáš.
    Balík jde to napsat i slušně :  a ještě Tě to štve tolik ......: Ty tu nemáš kamarády s kterýma  si rád  popovídáš ?
    Já ano  a jiní hráči určitě také jinak by jsme tu již asi nebyli, hra již není tou hrou co bývala.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Okrádat může, pokud si koupím bonus a funguje tak, že je skoro nehratelná, tak si okradený připadám. :D Už se tím pomalu nenervuju, protože jsem se dostal do fáze, kdy je mi to jedno. Vzhledem k tomu, že už si v alianci ani nepokecám, protože tam nikdo nebejvá tak sám už skoro nehraju (můj rab mluví za vše). Pošlu pro jídlo a pak jen svítím a dělám něco jiného. Lidi v alianci bylo poslední co mě u hry drželo a pokud je GGS ,,vyplo´´, tak tam budoucnost nemám ani já.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Balík4 (CZ1) napsal(a):

Okrádat může, pokud si koupím bonus a funguje tak, že je skoro nehratelná, tak si okradený připadám. :D Už se tím pomalu nenervuju, protože jsem se dostal do fáze, kdy je mi to jedno. Vzhledem k tomu, že už si v alianci ani nepokecám, protože tam nikdo nebejvá tak sám už skoro nehraju (můj rab mluví za vše). Pošlu pro jídlo a pak jen svítím a dělám něco jiného. Lidi v alianci bylo poslední co mě u hry drželo a pokud je GGS ,,vyplo´´, tak tam budoucnost nemám ani já.

Ty sis nic nekoupil .. tak tebe nikdo neokradl. Kdo si koupí bonus i přes to, že mu hra nejede je idiot a né, že ho hra okradla.
    Balík4 @ cs 1
    To už nebude v Klání šlechticů nic jiného, než Získej body slávy a nebo Vykovej vybavení? To se už točí od zavedení bflm verze. Jestli se nepletu, tak tam nic jiného nebylo...
    Strad75 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    To už nebude v Klání šlechticů nic jiného, než Získej body slávy a nebo Vykovej vybavení? To se už točí od zavedení bflm verze. Jestli se nepletu, tak tam nic jiného nebylo...
    Já jsem tam teda ještě viděl "utraťte rubíny" :D
Sign In to comment.