HTLM5 - chyby

1714

Komentáře

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    Rirestorm (CZ1) napsal(a):
    Hádám že jsem asi jediný, ale podle HTML je pro mě flash nehratelný, html jede krásně a vše se hned načte, jen číslice a písmena jsou trochu mimo no..
    Jediný nejsi, HTLM5 jede krásně, ale jak říkáš, nápisy jsou mimo
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • bypalin (SK1)bypalin (SK1) Komentářů: 4SK1
    Ahojte ved to HTML5 je cista katastrofa grafika mizerna clovek si pride iba o oci a o nervy.....dalsia vec ked som nastavovala obranu na hrade seka to jak fras ....po dalsie isla som na vonkajsie rise vratim sa naspät a co vidim v pravom hornom rohu mi svieti kalich co je vo vonkajsich risach pytam sa ako je to mozne????beta verzia bola ovela ovela lepsia ako tato somarina,predtym som nemala ziadne problemy teraz cista katastrofa!!!!

hram cez firefox
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,321SK1
    upraveno 05.03.2019
    Používam Chrome. Keď mám otvorenú poštu a vymažem novú správu, tak táto ikonka mi tu svieti kým cez ňu neprejdem kurzorom https://ctrlv.cz/qnVB

Okrem toho mi správy chodia s pár sekundovým oneskorením po dopade útoku. Čo sa obrany týka, tak správa zase príde pár sekúnd skôr, pričom trúba v rohu ešte svieti.

A text pri zapínaní hostiny je dosť rozmazaný https://ctrlv.cz/zyY8
    Post edited by Panthera (SK1) on
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • tazi_cz (CZ1)tazi_cz (CZ1) Komentářů: 8CZ1
    Veškeré popisky ve hře jsou rozmazané nápisy hradů taktéž bolí z toho oči,
    Strašně špatně se kliká na samíky nejde se na ně trefit pro zahájení špionáže,strašně malá plocha kolem ních 

• zolo lukac (SK1)zolo lukac (SK1) Komentářů: 5SK1
    nezvyknem pisat sem ale za tie roky co som tu je toto htlm najhorsia vec co zaviedlo gge..ak sa s tym nieco neurobi velmi vela hracov skonci...ako vodca jednej z top ali sk serveru vidim aka je nalada v aliancii a ako sa ludia modlia aby flash pokracoval kym je to mozné...
    nebudem tu hadzat screeny vsetko co sa uz tu napisalo je pravda je to des zlé nekvalitné a to je jedno ci mozilla alebo chrome...
    gge ak chcete nadalej existovat vobec robte urychlene nieco lebo ako budu koncit hraci skoncite aj vy...
  • ZoeZoe Komentářů: 15,826Moderator
    upraveno 05.03.2019
    @EET (CZ1) rozhodnutí, jak dlouho flash poběží zatím neproběhlo (může to být jen pár dní, prý nám dají vědět, až to bude rozhodnuto), každopádně požadavek, aby byl flash k dispozici co nejdéle jsem předala :) 

velkýPeS (CZ1) napsal(a):
    ahojte, flash verze mi funguje super, ale ta html mi po spuštění zamrzne a zasekne mi celý pc :( pořád to načítá,ale už to dál nic neudělá. Zatím hraju přes flash a pokud to nepůjde hrát na html, tak budu muset přestat hrát, což mně teda dost s..e.  Používám win7 profesional a jako prohlížeč mozilla firefox 65.0.2
    Nahlášeno, z jiného prohlížeče jsi to nezkoušel?

Azu (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Azu (CZ1) jaký prohlížeč prosím používáš?

explorer:-)
    Díky, nahlášeno - ale asi by bylo lepší zkusit jiný prohlížeč, viz FAQ...

@Romantik193 (CZ1) dřevěné prostředky by stále mělo být možné poslat, ale jsou na jiném místě, když se tím proklikáš, měl bys je najít...

([email protected]"lopaticka (CZ1)", @Harald V. (CZ), @Karel Vacek (CZ1) jaký prohlížeč prosím používáte?

@jajinka7 (CZ1) na flash by ses měla dostat přes odkaz https://empire.goodgamestudios.com/flash/

Ostatním děkuji - chyby předány :) 
  • Saboteur13 (SK1)Saboteur13 (SK1) Komentářů: 126
    pokiaľ mal tým GGE zámer týmto profesionálne zvládnutým prechodom z flash verzie hry na html5 pomôcť prekonať abstinenčné príznaky (závislosť) hráčov, ktorý váhajú či pokračovať alebo skončiť s hrou tak musím uznať, že svoj zámer dotiahli takmer na max.

Bravó misia splnená... abstinenčné príznaky a závislosť na hre sa teraz vôbec neprejavujú...

Ak však toto nebolo cieľom prechodu na html5, tak potom ako (skoro) každá vec sa "týmu" podarila pekne posr....ť.

pozdravujem vývojárov a technikov GGE...
    Saboteur13 @ sk 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 732CZ1
    Zoe napsal(a):
    @EET (CZ1) rozhodnutí, jak dlouho flash poběží zatím neproběhlo (může to být jen pár dní, prý nám dají vědět, až to bude rozhodnuto), každopádně požadavek, aby byl flash k dispozici co nejdéle jsem předala :) 

ahojte, flash verze mi funguje super, ale ta html mi po spuštění zamrzne a zasekne mi celý pc :( pořád to načítá,ale už to dál nic neudělá. Zatím hraju přes flash a pokud to nepůjde hrát na html, tak budu muset přestat hrát, což mně teda dost s..e.  Používám win7 profesional a jako prohlížeč mozilla firefox 65.0.2

Azu (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

@Romantik193 (CZ1) dřevěné prostředky by stále mělo být možné poslat, ale jsou na jiném místě, když se tím proklikáš, měl bys je najít...

([email protected]"lopaticka (CZ1)", @Harald V. (CZ), @Karel Vacek (CZ1) jaký prohlížeč prosím používáte?

@jajinka7 (CZ1) na flash by ses měla dostat přes odkaz https://empire.goodgamestudios.com/flash/

a ten zatracený prohlížeč....a já myslel že jsem napsal vše podstatné :D:D:D

používám Chrome
    Mik Mak
  • ZoeZoe Komentářů: 15,826Moderator
    Zoe napsal(a):

Azu (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

používám Chrome
    Díky :)
  • Azu (CZ1)Azu (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Zoe napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Azu (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

používám Chrome

ahoj zoe zkusil jsem chrome,ale jak píší ostatní seká se to tam a je to docela zpomalený v něm.-)kliknu na útok a ukáží se nejdřív ozubená kolečka než se mi to otevře totéž u špia takže na nic:-)
  • Mozilla Firefox, aktuální verze prohlížeče Win 7, jen zasekává celé PC. Internet Explorer, naběhne po dlouhé době jen něco, pak se sekne. Takže jestli to takhle zůstane, po docela dlouhé době končím...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,353CZ1
    Dobrý no... Velitelce naší aliance to na starším PC dost možná nenaskočí vůbec... To to můžeme zabalit. Fakt díky GGS. Ps. skočte pod vlak...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Selbius (INT3)Selbius (INT3) Komentářů: 2
    Zdravíčko, mám dotaz. Jak zjistím své přihlašovací údaje, když jsem se do teď přihlašoval přes facebook (kolonkou pod přihlášením)? Po nové aktualizaci kolonka zmizela a nejde se mi přihlásit na můj hrad. Může někdo poradit? Děkuji 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,353CZ1
    To tam normálně mám, ale zkus tenhle odkaz:https://empire.goodgamestudios.com/flash/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• čtyřjádro celeron 1.8 GHz
    win 8.1
    Opera

Ještě to jde jakž takž hrát. Zatížení procesoru 60 - 80%. Žádná jiná aplikace neběží.
    Vnímám citelné zpomalení hry.
    Ostatní hráči mé divize mají nahráno víc bodů.
    Jdu nakoupit nějaké posilovače sezónních bodů...

Jsem závislák?
  • Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    já mohu říct že jsem celkem spokojen ať to vyzkouším na kterémkoli z 5 prohlížečů  hra běží o dost rychleji než s flash a trvá déle než se zahltí mezipaměť. pouze edge je trochu pomalejší než ostatní ale i tak je lepší než byl s flashem. zaznamenávám pouze  tři chyby a to rozházené prostředky při přesunu což není taková hrůza při postupném zahlcení mezipaměti se grafika začíná mazat po vyčištění mezipaměti je to v pohodě.takže to taky není tak hrozný jediný s čím nejde nic udělat a bolí z toho hodně oči jsou nápisy ,co je světlejší je dost přesvícené jako třeba číslice urychlovačů atd.za mě palec nahoru  na html jsem spokojenější než na flash ten mi třeba na edge běžel tak že když jsem chtěl napsat zprávu  dobíhala za mnou že bych se stihl i vyspat než by se dopsala a to i když byla mezipaměť čerstvě smazaná.
  • Romantik193 (CZ1)Romantik193 (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Psal jsem ohledně dřevěných prostředků. Hraju přes Chrome, na HH je mám, ale v nabídce nástrojů při poslání na základnu nejsou. Když hraju přes Flash, tak tam jsou a poslat jdou. Dnes to přetrvává, stále nejsou v nabídce na poslání nástrojů. A nejsem v alianci sám, komu se to děje. 
    Romantik193 @ cs 1
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 175INT3
    mam ten isty problem
    pouzivam Chrome a windows XP
    predtym to islo bezvadne , teraz pada a zasekava sa, este aj mys sa mi trasie kurzor,. co je tak PC pretazene a pritom mam profi CAD kartu Quadro 2000 a procak Core Quad 3,00 GHz a 12MB cash
    sory ale kvoli hre si nebudem koupovat novy PC s i7

strašne to seká, hlavne na mape... 

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    Zoe napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Azu (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

používám Chrome
    Jj, taky.. Chrome
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 111CZ1
    co hodinu musim resetovat, objevi se napis ztrata pameti, jinak v poradku
    thugdze @ cs 1
Sign In to comment.