Vnějši Kralovstvi

Bohužel dost trapna zaležitost.Propad tehle akce nastal změnou a akci za utoky..DE zrejmě nemaji pravidla horici hrad  a fer hra 1 na 1 ....jednoduši je poslat na 1 hrače 10 utoku a to stale dokola.tak mě zajima co tam  mame vlastně dělat hrat se tam totiž nedá diky za odpověd Roman 
Roman Štiller @ cs 1
«1

Komentáře

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    to je akce jen pro ty co  vydrží u toho sedět 24 hodin 7dní v týdnu hrát  a hlavně pro ty co do toho budou cpát peníze jinak nemáš šanci :p
    :)llelik45 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,152CZ1
    upraveno 02.03.2019
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    to je akce jen pro ty co  vydrží u toho sedět 24 hodin 7dní v týdnu hrát  a hlavně pro ty co do toho budou cpát peníze jinak nemáš šanci :p
    no peníze určitě, ale když si tam rubíňák nechá na hradě útok, tak může druhý den kupovat znova :)   Limitující jsou tam spíš zlatky - minimálně na začátku.  A když tedy to předělali na bojovou akci (za mě chválím a supr), tak by možná nebylo špatné to zkrátit z tří týdnů třeba na 10 dní.

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    Když mi známej napsal, že na něj jako úroveň 11, jede úroveň 63 a sjížděj ho pořád dokola, tak mě přešla chuť tam jít a je tím tak zhnusenej, že tam příště nepůjde a to není z farmářské aliance...
    Asi tak. Hneď ako som vliezla na mapu, tak sa na mňa všetci vrhli ako po údenom... Bez mincí nič nenaverbujem a aj to málo mi hneď zabijú. A 24/7 tu fakt na to čumieť nebudem. A kým našetrím na vybavenie, tak aj koniec bude  :(
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • jtomj35 (CZ1)jtomj35 (CZ1) Komentářů: 1
    Presne jenom tahani penez a bez sance.Take na to kaslu at si ty tokeny nechaj nebudu sponzorovat takovou blbost. >:) >:) >:)
  • Kde to mám podepsat?
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    upraveno 03.03.2019
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Kde to mám podepsat?
    Asi tak no..

Poprvé jsem tam byl celkem aktivní a docela mě to i bavilo.. 
    Podruhé jsem se tam párkrát přihlásil a to bylo skoro vše. Spíš to způsobil nedostatek času a chutě rozvíjet něco o co zas přijdu.. už se mi to trochu omrzelo.
    Teď ani nemám založený hrad.. nestojí mi to za to..

Schválně s čím přijde GGS v příštím kole.. akce se bude opakovat prakticky pořád, založení hradu bude stát 10k rubínů.. velitelé za zlatky nebudou... 
    Buď dají hráči jasně vědět, že na tohle jim budou péct, nebo za chvíli zmizí možnost hrát zdarma úplně..
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Tak jsem taky založil hrad.
    Zajímalo by mě kam zmizel ochranný režim? Boje hráče proti hráči beru, taky jsem byl mezi těmi, co se právě proto na vnější těšili, ale nemůžu přeci začít bojovat vteřinu potom, co jsem dostal hrad bez vojska s kasárnami level 2 a ohromujícím množstvím zlata asi 2 000. Buďme trochu realisti zase. 
    Chválím zkrácení doby hoření baronů, pořád mi přijde nevhodné vyjíždět je od levelu 1, ale lepší než nic. 

Pokud jde o dědictví, nepřijde mi vůbec vhodné o body do žebříčku přicházet, alespoň ne tímto způsobem. Pak je pro většinu hráčů rozhodující jen krátký čas před přičtením bodů a pokud tu tou dobou být nemůžete, tak prostě máte smůlu. Sice můžete poslat útok se zpomalením, ale ten vám nejspíš zdrhne cestou a nezabráníte tím tomu, že někdo sjede vás. Navíc to v souvislosti s nedostatkem zlata přímo vybízí ke sjíždění slabých hráčů, kde sice nezískáte tolik bodů, ale za to je získáte téměř určitě a s minimálními ztrátami. Osobně bych raději viděl hodnocení podobné slávě, ale s méně výraznými bonusy a jistým přihlédnutím k síle soupeře oproti vlastní. 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    ještě že jsem tam nelezla věděla jsem do předu že to bude zas jen větší tahání peněz od hráčů větší kravina než liga království už snad ani nemůže existovat ale nechme se překvapit protože tihle programátoři opravdu umí vymyslet kraviny čím dál tím lepší :p už se těším na další bohužel tato hra už není pro normální hráče jen pro ty co mají kreditku ochotnou si nechávat vysávat 
    :)llelik45 @ cs 1
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) Komentářů: 49CZ1
    čauki všem lidi)
    dalo se čekat že to GGS předělá k obrazu svému jak více vydělat
    bez nějaké investice prakticky nerozjedete hrad nejsou zlatky nejsou surky není nic..pokud se na vas někdo zaměří jste bez vložení dalších peněz vlastně vyřízen 
    trošku už je to lepší při odemknutí na ledu kde už máte aspon šanci rabovat a dostávat zlatky ovšem na zeleném si nepomužete protože přesun surek či vojáků stojí spousty zlata které nutně potřebujete jinde je to bludný kruh...
    dobrý nápad který ggs opět uplně zmrvil jako ligu království
    Doors 70lev Hrozný VA
  • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    Je super že to předělali více na 1 v 1. Ale k začátkům GGE (cca 2005-2008) to má daleko. Na co dědictví? Jezdit se dá i bez něj.. Na co velitelský sety? Na začátku GGE bylo všechno z baronů.. Dodržování kodexu tam jde stranou, to je dobré. Ale zase - Vyhraje ten kdo má nejtěžší účet. Nakoupí miliardy útoku, rozjede 100 útoků za hodinu. A jezdí. Furt.. Dokola. A navíc, znemožnili tam odměny - halda tokenů i za 25k. místo. Má to být hra, ne experiment jak z lidí vytáhnout co nejvíce peněz.. 
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Jéééé :-)) slzavé údolí .. já mám jedinou připomínku a to jsou velouši a kastíci za zlatky. Asi bylo těžké zlevnit jednotlivé části setu tak, aby z jeho prodeje nebylo víc zlata než za co se pořídil a tak se prostě zdražil I tak mě to pobavilo .. jak dlouho trvalo zjistit to, na co hráči přišli po několika dnech hned první akce :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Dare_devil (CZ1)Dare_devil (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    MU2S (CZ1) napsal(a):
    je to zajímavý EXPERIMENT
    jen si myslím, že v tomto stavu  z dlouhodobého hlediska nemá moc naději na všeobecnou oblibu

vyžaduje to extrémní nároky na čas, úsílí a finance  - vše dohromady nejde moc dlouho udržet (a to ani pro SUPER RUBÍŇÁKY)    

a pocit ze "HRY" ?  domnívám se, že pro  99,5% zúčastněných je to ROZČAROVÁNÍ až ZOUFALSTVÍ  a některé i REZIGNACE se dál účastnit

možná by pomohlo vybalancování  pro zisk kořisti  například tak, že by byl Bonus / Malus
    - tj. za každý jeden lvl rozdílu  mezi hráči by bylo +/- 10% ze zisku kořisti
    - to znamená pokud by byl rozdíl  +/- 10 lvl , tak by se základní  kořist   násobila  od +100% do -100% 
    - takže pokud na sebe pojedou stejné lvl  zůstává kořist tak jak je nyní nastavena   
    - a pokud např pojede  lvl 50 na lvl 41 a nižší   tak  útočník bude Malusován -100% - takže kořist bude  "0" 
    - nebo naopak pojede lvl 41 na lvl 50 a vyšší tak bude útočník Bonusován  +100%  pak bude zisk kořisti dvojnásobný 

Třeba by to zabránilo extrémně nerovným soubojům   (možná - snad - a nebo taky ne )
    To by bylo super ale to se u ggs nestane...na mě jezdí 2 a 3 z tabulky....levné body proč ne....ale v příští akci bude jen hromada hradů které nebudou jezdit ani nic investovat...zůstane pár magorů co doho dají dost peněz. V tuto chvíli je to v podstatě nehratelné.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    Stejně dříve nebo později dá GGS ty tokeny do obchodu pěkně za pořádně tučný obnos rubínků...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 662CZ1
    největší problém ve vnějším je prostě nedostatek zlatek....jak tu psal již Balík tak je nesmysl dostat již lehce vytuněný hrad ale barony mít stále na 1.  Než se to nějak rozumě vyjede na vyšší úroveň tak je konec akce. Bohužel momentálně nelze od ostatních hráčů vyjet dostatečné množství zlatek tak aby si hráč vůbec našetřil aspoň na verb. Takže je to mířeno jen na ten nákup....a to je špatně vzhledem k tomu že značná část hráčů tam nic nekoupí. Těm se to jen znechutí protože nestačí našetřit ani na verbování. Nehledě na to že opravdu stačí chvilka a máte po vojsku  :D :D 
    A samozřejmě nemůžu zapomenout ani na nepřítomnost ochranného režimu....to je úplná zhovadilost. Kdo chce tak si ho může zrušit ale kdo nechce nakupovat a je závislý jen na tom co naverbuje a co si vyjede na baronech tak je bez šance. Nad tím ochranným režimem by bylo dobré se fakt hluboce zamyslet. Nemyslím si že jeho nepřítomností lze někoho donutit nakoupit rubíny..
    Mik Mak
  • Zvonilka (CZ1)Zvonilka (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    Nebo tam dát hned červené hrady s příkopy a aspoň červenýma hradbama, OP2500 s přístupem na světy. Když na 20 jezdí 70 s kupovaným velitelem a se čtyřmi vlnami šklebů a prostředky od zbrojíře, tak to opravdu nemá smysl bránit - jak již bylo výše zmíněno, nejsou zlatky na verb. Nehledě na to, že dřeváky tu obranu stejně neuživí.
    A vyrábět nějaké obranné nebo obléhací prostředky? To je hodně špatný vtip, když není z čeho stavět.
    A to nemluvím o tom, jak se bez výzkumu všichni loudají i špehové, takže jezdit někam dál když nevydělám na světech je opravdu nuda. Jen čekám až se to vrátí. 
    Člověk  do 100 Kč něco třeba i koupí, ale abych utrácela tisíce za něco, co za měsíc zmizí, to je no coment.
    A to nebrečím, jen konstatuji.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 662CZ1
    tak na vnějším si můžete za zlatky koupit prodloužení času třeba při posílání špia :D :D :D

https://ctrlv.cz/lITb
    https://ctrlv.cz/lLGf
    Mik Mak
  • Zvonilka (CZ1)Zvonilka (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    tak na vnějším si můžete za zlatky koupit prodloužení času třeba při posílání špia :D :D :D

https://ctrlv.cz/lITb
    https://ctrlv.cz/lLGf
    No nekup to za ty prachy, bez urychlení jede hodinu a musím sjet několik baronů abych si vydělala na jednoho špiona. Nehledě na to že ještě něco stojí útok. a proč jedu tak daleko? Proč ne, když on přijel na návštěvu jako první. Ale pravda, můžu jet naslepo. Nejlepší způsob jak uklidit vojáky na noc, bo tam jedou bez zlatek 8 hod a s nima 2 a půl hoďky. Až budu na ledu, tak to nebude tak bolet.

https://ctrlv.cz/IH9X
Sign In to comment.