Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


to je charakterne...

Ak chcete ist do inej ali,alebo nieco riesite mimo nej,velmi opatrne a rychlo,lebo sa do Vas pusti IM2...je to hrdinstvo palit hracov bez ali....

Komentáře

 • ilavak (SK1)ilavak (SK1) SK1 Komentářů: 16
  je zaujimave ze pise hrac na ktoreho nesiel utok ani nic ine preco nepise a placka ten hrac na ktoreho isiel utok no to asi preto lebo tam nik nehra a ocividne niesi dobre informovany o co sa jednalo
  ilavak @ sk 1
 • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
  upraveno 24.02.2019
  Vždycky sem tu psal, že spory ze hry, by na foru být neměli. Snad ve vyjímečných případech. Jinak je to dost nedůstojné.Vyjma případu, že tu tvrdili, že není rozdíl, mezi leg100 a 800. Dodnes tvrdím, že je a zejména díky síni a při šikovnosti i levelu budov.

  Prostě tam je a není to stejné.
  Proto taky na slaběji položené levely jezdit nemůžu. Leda bych byl sadista. Bez příčiny jistě ne. Ale to je zas jiná hudba..
  Lien Rag

  "Je to rebel !"
   ;-)


Sign In to comment.