Diskuze k únorové aktualizaci

24

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Nové úrovně kasáren? Něco jsem v oznámení přehlédl?
    bylo to v Aktualizaci, ale ta cena za ty nové vojáky.... no... bude to hodně exkluzivní...
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    a kde jsou ti krkavci ?

BraveIlonka @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Druid napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    bylo to v Aktualizaci, ale ta cena za ty nové vojáky.... no... bude to hodně exkluzivní...

je to až tak exluzivní, že si je můžou strčit tam, kde už mají strčené hrábě. :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 662CZ1
    Druid napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    no panečku...tak naverbovat 7 útoků těchto vojáků bude fakt sranda  :D

Mik Mak
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    Prezradíte prosím koľko to stojí? :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    No...ono když chcete přidat takhle silné vojáky do kasáren, tak to buď bude šíleně drahý nebo tím po majitelích měst vyjebete i s vlastníky top titulů. Tohle je ta první možnost a i to je myslím na GGS pokrok :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 662CZ1
    upraveno 21.02.2019
    Panthera (SK1) napsal(a):
    tak třeba mě stojí 100 vojáků 123k...ale teď koukám mi to ukazuje 206k...tak teď nevím :#

jo tak bacha...on se tam rád sundavá dílek asi po verbu těch vojáků nebo po vylepšení těch kasáren...ale jinak s dílkem na náklady mě stojí těch 123k
    Mik Mak
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    upraveno 21.02.2019
    fasa fasa fasa ..som postavil novy level na kasaren a uz sa neda tam verbovat lebo vyhadzuje toto :disappointed:

http://prntscr.com/mo3qnx

ehm ehm, nemcuri  posrali hru este viac .. ... 
    fasa fasa fasa ..som postavil novy level na kasaren a uz sa neda tam verbovat lebo vyhadzuje toto :disappointed:

http://prntscr.com/mo3qnx

ehm ehm, nemcuri  posrali hru este viac .. ... 
    mně to dělalo taky, stačí restart, ale už to prý řeší...
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    to tak hotfix  je hotov a krkavci  a liga stále nikde  ale hlavně že francouzi měli problem -co bude s ledovým turnajem když nejde nahrát body ?

BraveIlonka @ cs 1
    tak třeba mě stojí 100 vojáků 123k...ale teď koukám mi to ukazuje 206k...tak teď nevím :#

jo tak bacha...on se tam rád sundavá dílek asi po verbu těch vojáků nebo po vylepšení těch kasáren...ale jinak s dílkem na náklady mě stojí těch 123k
    Fúha díky, takže asi ostanem pri starom a zvyšné kasárne nebudem ani vylepšovať :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    na to jsme je upozornili hned, že cena je nepřiměřená
    Je aj niekde napísané, koľko stoja jednotlivé úrovne kasární?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    můžu se zeptat, začne někdy nějaká akce, když už začala liga ?..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    můžu se zeptat, začne někdy nějaká akce, když už začala liga ?..
    ..mám ještě odpovídat? :)
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    Naprostá demence ! Pořád jediná možnost jak se věčně nesrat s prodejem bordelu je platit
    jim za tuhle předraženou čím dál nudnější kravinu 350,-
    Klidně bych tu utrácel i 500,- /měsíčně a občas i víc nebýt to čím dál větší vopruz .
    Takhle ale dostanou ode mě v průměru za měsíc max 100,-  

Hloupý automatický nasazení místo filtru nástrojů v základním nasazování bylo málo ponižující ?
    Kvůli novým vojákům se mi impíci za to čim cukruju prvních vlny těch nekonečně nudných soutěží
    už nevejdou na jeden řádek .

Místo dalšího LVL velitelství zase další nastavování blbý!!! výstavby za zhovadilý tokeny . WTF ?

Další trapný odměny = "odměny"na úkor toho co opravdu chci . tzn korouhví , beden.. , prasátek :(
    a top nástrojů použitelných i při pvp .

"Zase důvod kupovat si rubíny co nejmín' a stydět se za každou koupi i za to že to ještě hraju ,
    když mě furt tlačí kam nechci a furt dělají jen věci co ví že nechceme místo toho co potřebujeme "

Kolik lidí co si tu umělo a chtělo hrát a bylo ochotno platit se na to kvůli tomuhle přístupu vykašlalo ?
    Kolik se jich na to zase brzo vykašle ? Kde budou furt brát nový , když zjevně hlavním předpokladem
    jejich klientely je nedostatek sebeúcty , rozhazování peněz za opravdu nekvalitní zboží a mrhání časem
    na to co je dobrá zábava opravdu jen chvilkama a nekonečně hodin jen trapná rutiní nuda . 

"Jak dlouho mi ještě bude trvat zahodit ty spousty hodin co jsem tu trávil ? Už dlouho mě to baví
    skutečně jen když už nutně potřebuju dělat něco jinýho , něco do čeho se mi opravdu nechce :smiley:
    Jak dlouho ještě vydržím doufat , že se změní majitel nebo probere vedení a místo sledování
    okamžitý tržby po zavedení nehoráznejch hloupostí se opravdu poctivě pokusí masově prodávat
    co nejkvalitnější produkt s co největším ziskem ? Už jsou to další 2 roky planých nadějí ...
    Asi ale dřív umřu a až se to stane nechci smuteční jízdu na svůj hrad . Chci vědět , že budete hrát
    mnohem kvalitnější hry než jakou je nyní cokoli z pera GGS . Dopručuju online šachy , nebo to
    co už jsem měl udělat dávno , tzn místo mrhání časem a penězi zde si např.koupit konzoli nebo pc
    na kterých si opravdu zahrajete opravdu dobrý hry , jejichž vývojáři a provozovatelé si ty prachy
    opravdu zaslouží . Jde prostě odejít ke konkurenci GGS nebo dělat jinde něco úplně jinýho "

To je asi tak nák to co se mi honí hlavou po další"báječný"aktualizaci a né to kde vyjezdim
    ty spousty drblejch tokenů nebo jestli a kolik dám za nový kastíky když ty kupovaný budou
    výrazně lepší než ti ze hry a ještě k tomu budou vypadat a jmenovat se naprosto stejně .
    Opravdu fuj ! Hratelnost , zábava , ceny všechno špatně !
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Z nějakýho hrozně důležitýho důvodu jsou nový kasárna součástí oznámení o Vnějším království, který se bude zveřejňovat až příští týden, přestože deadline na přeložení byl zároveň s oznámením o aktualizaci... smysl v tom nehledej :s

Je aj niekde napísané, koľko stoja jednotlivé úrovne kasární?
    Je to screen dělaný z mobilu, tak snad to bude k přečtení...

Paráda, díky Zoe :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    upraveno 21.02.2019
    Paráda, díky Zoe :smile:
    Tak podle jednoho moda je prý cena za lvl 9 jiná - 75 stavebních a 100 vylepšovacích.

A rychlost verbování taky jinak (což je vidět ve hře): lvl 7 30%, 8 35% a 9 40%.
Sign In to comment.