beri

co to je zase za debilovinu? 2x beri? to vy jste dobre vyslehani. uz to svinstvo nehulte

Komentáře

• Jára76 (CZ1)Jára76 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    a jak se budou pocitat body? to bude asi zajimave.

• Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 68CZ1
    upraveno 21.02.2019
    Budou Krkouni

• Zoe Komentářů: 15,429 Moderátor ›
      Zdravím,
      invaze Berimondu (21. - 25.) byla kvůli Královské lize nahrazena Krkavci a Bitvou o Berimond.

Executioner @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    Zkus nedělat víc příspěvků za sebou ale jeden, to jen tak na začátek.
    Jinak v oznámení je napsáno, že invaze berimondu bude nahrazena krkavcema, takže bude jen jedno beri.

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    je to jednoduché -body nejsou tak není co počítat

BraveIlonka @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    ať se  jdou  vycpat s těmi změnami  ,něco  naslibujou  ,člověk  se připravuje  na  danou situaci  a  oni si  to  v pohodě  zase  změní  
    valoken @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    valoken (CZ1) napsal(a):
    ať se  jdou  vycpat s těmi změnami  ,něco  naslibujou  ,člověk  se připravuje  na  danou situaci  a  oni si  to  v pohodě  zase  změní  

S tím hulením to asi bude trošku jinak ne? :-)

Balík4 @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    valoken (CZ1) napsal(a):
    oznámení o změně bylo vydané minulý týden, ale je hezké, že ses tak dlouho a zajisté pečlivě, na Beri připravoval..
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Druid napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    oznámení o změně bylo vydané minulý týden, ale je hezké, že ses tak dlouho a zajisté pečlivě, na Beri připravoval..

Je to jenom můj pocit, nebo je verbování v beri zpomalené?
    Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 534CZ1
    já verbuji 80 vojáku za 13min i ze slavností 
    taky se mi to zdá pomalejší Ale čemu se divit co soudruzi nedokážou domrvit ? 
    Je nefunkční instruktor na Berimondu .. proto se to verbuje tak pomalu než obvykle.
    Balík4 @ cs 1
  • paldík (CZ1)paldík (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Měl bych návrh .... co takhle dát do Beri tokeny ?  Jsou tam už dlouho odměny, které jsou k ničemu a je třeba jít s dobou.... děkuji
Sign In to comment.