Diskuze k únorové aktualizaci

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci.

A protože by se někdo určitě zeptal: nová kasárna jsou součástí oznámení k vnějším královstvím (dostupná budou i jinde), které by mělo být zveřejněno přespříští týden :) 
Post edited by Zoe on
«134

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    Na jednu stranu je fajn, že se budou měnit odměny v klání, ale zas na druhou stranu je to strašně jednoduchá změna, na kterou čekáme minimálně 2 roky, tak nevím, jestli je úplně co chválit. Nehledě na to, že takové opevnění nebo tryska se smůlou se k obraně dají použít málokdy, spíš další věc, co se bude zbytečně hromadit, ale GGS si udělá čárku, že dalo hráčům něco víc. Zbytek aktualizace snad nestojí za řeč.
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 15.02.2019

Top odměna #1

Tryska se smůlou x 75 + Velký pytel s materiály (farmářské nástroje)

a čo je top na veľkom vreci s materiálom? hlavne keď sú to farmárske nástroje, ktorých má každý plné stodoly a ktoré sú vlastne na nič? ale takých 100 konských chvostov by už bola top odmena... 
    Post edited by Fanie (SK1) on
  • SuperPája (CZ1)SuperPája (CZ1) Komentářů: 15
    A kdy bude konečně ten kastelán u těch měničú?
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    SuperPája (CZ1) napsal(a):
    A kdy bude konečně ten kastelán u těch měničú?
    Někdy během března - info tady :) 

Ohledně odměn, ty uvedené v oznámení jsou jen příklad - mělo by se jich střídat víc....
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 67
    opat dalsia nepotrebna aktualiazacia :smile:, ale tesime sa na nu ako male deti :smiley:
    RReennyy @ sk 1
  • vasabi (CZ1)vasabi (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    poslední aktualizace jsou o ničem a nemá cenu to ani tady komentovat. .-)))))))))))))))))))))))))))))
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,591CZ1
    Za mě super aktualizace, konečně nové odměny v klání... Jen lidi si asi furt umí jen stěžovat a chtěli by za top 100 v klání 50k rubínů..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,271SK1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Za mě super aktualizace, konečně nové odměny v klání... Jen lidi si asi furt umí jen stěžovat a chtěli by za top 100 v klání 50k rubínů..
    Ľuďom ide hlavne o to, aby tie odmeny aj reálne využili. A nie aby sa im to hromadilo na sklade.Také odmeny sú potom na 2 veci.  :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ľuďom ide hlavne o to, aby tie odmeny aj reálne využili. A nie aby sa im to hromadilo na sklade.Také odmeny sú potom na 2 veci.  :)
    tak kompoziti a plamenometi jsou podle mě supr, ti se hodí vždy. Okrasa OK. a trysky na hráče nevyužiji, ale na chána na ty horší útoky se vždy hodí..:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,271SK1
    tak kompoziti a plamenometi jsou podle mě supr, ti se hodí vždy. Okrasa OK. a trysky na hráče nevyužiji, ale na chána na ty horší útoky se vždy hodí..:)
    A čo také farmárske nástroje?  ;) a ťažko povedať, aké zbytočnosti do tých odmien ešte zakomponovali
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    A čo také farmárske nástroje?  ;) a ťažko povedať, aké zbytočnosti do tých odmien ešte zakomponovali
    matty uz vie hrad farmarsku hru :D on to nepochopi ze hra je uz onicom :)
    Tak zrovna já bych se za farmáře nepovažoval, a nevím podle čeho soudíš, ale když o mně chceš něco psát, alespoň moje jméno napiš správně.;)
    MATY2000, CZ1

• kral kazisvetI (CZ1)kral kazisvetI (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    3 kolo vnejsiho kralovstvi uz ceka jenom na ty nadupane kreditky,proc se nepripsaly stavebni tokeny z prvniho kola?to ne to rovnou sup a stavba skleniku se po prvnim kole rovnou prodrazila,takovym akcim uz davam sbohem,jako pomalu cele teto hre
    kral kazisvetI @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    aktualizace 10 minut ? to se snad překonali a ani se mi tomu nechce věřit  :)  
    BraveIlonka @ cs 1
  • LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) Komentářů: 19CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Na jednu stranu je fajn, že se budou měnit odměny v klání, ale zas na druhou stranu je to strašně jednoduchá změna, na kterou čekáme minimálně 2 roky, tak nevím, jestli je úplně co chválit. Nehledě na to, že takové opevnění nebo tryska se smůlou se k obraně dají použít málokdy, spíš další věc, co se bude zbytečně hromadit, ale GGS si udělá čárku, že dalo hráčům něco víc. Zbytek aktualizace snad nestojí za řeč.
    ano a pytle si mohou už taky nechat. ty byly aktuální tak před rokem a ne ted kdy máme vše vylepšeno a akorát se to hromadí ve skladě :(
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    Nové úrovně kasáren? Něco jsem v oznámení přehlédl?
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Nové úrovně kasáren? Něco jsem v oznámení přehlédl?
    A opět za tokeny, kterých je už tak málo jen na skleníky :D:D
    MATY2000, CZ1

Sign In to comment.