Diskuze k únorové aktualizaci

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci.

A protože by se někdo určitě zeptal: nová kasárna jsou součástí oznámení k vnějším královstvím (dostupná budou i jinde), které by mělo být zveřejněno přespříští týden :) 
Post edited by Zoe on
«134

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Na jednu stranu je fajn, že se budou měnit odměny v klání, ale zas na druhou stranu je to strašně jednoduchá změna, na kterou čekáme minimálně 2 roky, tak nevím, jestli je úplně co chválit. Nehledě na to, že takové opevnění nebo tryska se smůlou se k obraně dají použít málokdy, spíš další věc, co se bude zbytečně hromadit, ale GGS si udělá čárku, že dalo hráčům něco víc. Zbytek aktualizace snad nestojí za řeč.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 15.02.2019

Top odměna #1

Tryska se smůlou x 75 + Velký pytel s materiály (farmářské nástroje)

a čo je top na veľkom vreci s materiálom? hlavne keď sú to farmárske nástroje, ktorých má každý plné stodoly a ktoré sú vlastne na nič? ale takých 100 konských chvostov by už bola top odmena... 
    Post edited by Fanie (SK1) on
  • SuperPája (CZ1)SuperPája (CZ1) Komentářů: 15
    A kdy bude konečně ten kastelán u těch měničú?
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    SuperPája (CZ1) napsal(a):
    A kdy bude konečně ten kastelán u těch měničú?
    Někdy během března - info tady :) 

Ohledně odměn, ty uvedené v oznámení jsou jen příklad - mělo by se jich střídat víc....
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 67
    opat dalsia nepotrebna aktualiazacia :smile:, ale tesime sa na nu ako male deti :smiley:
    RReennyy @ sk 1
  • vasabi (CZ1)vasabi (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    poslední aktualizace jsou o ničem a nemá cenu to ani tady komentovat. .-)))))))))))))))))))))))))))))
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,585CZ1
    Za mě super aktualizace, konečně nové odměny v klání... Jen lidi si asi furt umí jen stěžovat a chtěli by za top 100 v klání 50k rubínů..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Za mě super aktualizace, konečně nové odměny v klání... Jen lidi si asi furt umí jen stěžovat a chtěli by za top 100 v klání 50k rubínů..
    Ľuďom ide hlavne o to, aby tie odmeny aj reálne využili. A nie aby sa im to hromadilo na sklade.Také odmeny sú potom na 2 veci.  :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ľuďom ide hlavne o to, aby tie odmeny aj reálne využili. A nie aby sa im to hromadilo na sklade.Také odmeny sú potom na 2 veci.  :)
    tak kompoziti a plamenometi jsou podle mě supr, ti se hodí vždy. Okrasa OK. a trysky na hráče nevyužiji, ale na chána na ty horší útoky se vždy hodí..:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    tak kompoziti a plamenometi jsou podle mě supr, ti se hodí vždy. Okrasa OK. a trysky na hráče nevyužiji, ale na chána na ty horší útoky se vždy hodí..:)
    A čo také farmárske nástroje?  ;) a ťažko povedať, aké zbytočnosti do tých odmien ešte zakomponovali
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    A čo také farmárske nástroje?  ;) a ťažko povedať, aké zbytočnosti do tých odmien ešte zakomponovali
    matty uz vie hrad farmarsku hru :D on to nepochopi ze hra je uz onicom :)
    Tak zrovna já bych se za farmáře nepovažoval, a nevím podle čeho soudíš, ale když o mně chceš něco psát, alespoň moje jméno napiš správně.;)
    MATY2000, CZ1

• kral kazisvetI (CZ1)kral kazisvetI (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    3 kolo vnejsiho kralovstvi uz ceka jenom na ty nadupane kreditky,proc se nepripsaly stavebni tokeny z prvniho kola?to ne to rovnou sup a stavba skleniku se po prvnim kole rovnou prodrazila,takovym akcim uz davam sbohem,jako pomalu cele teto hre
    kral kazisvetI @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    aktualizace 10 minut ? to se snad překonali a ani se mi tomu nechce věřit  :)  
    BraveIlonka @ cs 1
  • LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) Komentářů: 18CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Na jednu stranu je fajn, že se budou měnit odměny v klání, ale zas na druhou stranu je to strašně jednoduchá změna, na kterou čekáme minimálně 2 roky, tak nevím, jestli je úplně co chválit. Nehledě na to, že takové opevnění nebo tryska se smůlou se k obraně dají použít málokdy, spíš další věc, co se bude zbytečně hromadit, ale GGS si udělá čárku, že dalo hráčům něco víc. Zbytek aktualizace snad nestojí za řeč.
    ano a pytle si mohou už taky nechat. ty byly aktuální tak před rokem a ne ted kdy máme vše vylepšeno a akorát se to hromadí ve skladě :(
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Nové úrovně kasáren? Něco jsem v oznámení přehlédl?
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Nové úrovně kasáren? Něco jsem v oznámení přehlédl?
    A opět za tokeny, kterých je už tak málo jen na skleníky :D:D
    MATY2000, CZ1

Sign In to comment.