cizáci

13

Komentáře

• HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    alebo to je minule kolo kde sme aj na SVK mali par dobrych hradov. ale teraz je to zasa 400-1000 

Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Balík4 (CZ1) tak sice ne od GGS, ale tady máš ten screen - z posledního kola cizáků, rumunský server :) 

Každopádně na cizáky jsou stížnosti všude, i z E4K, zkusíme si ještě trochu hromadně postěžovat, jestli to s nimi náhodou nepohne :D 

Tak pak je u Rumunů něco jinak, nebo je to spíš výpis staršího data.JJ ten datum by se hodil proste cizaci sou pase a hotovo nad 3k proste není a tecka:-)

sorry jsem to doplnil k tobe:-)))ja uz ani nevim kam pisu:-)
  • čaute (SK1)čaute (SK1) Komentářů: 12SK1
    Myslim si, ze sa viac oplati utok na real hraca nez hrat cudzincov.... ziskam viac slavy ako pri útokoch na tie biedne 500vkove hrady
  • DruidDruid Komentářů: 999Moderator
    upraveno 08.02.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Balík4 (CZ1) tak sice ne od GGS, ale tady máš ten screen - z posledního kola cizáků, rumunský server :) 

Každopádně na cizáky jsou stížnosti všude, i z E4K, zkusíme si ještě trochu hromadně postěžovat, jestli to s nimi náhodou nepohne :D 

Tak pak je u Rumunů něco jinak, nebo je to spíš výpis staršího data.
    poslední dobou neděláme nic jiného, než se dohadujeme, že cizáci i krkavci jsou změněni a je jich málo.. stále opakují, že to není žádný úmysl, že je to jenom náhoda.. sice už moc velká náhoda, ale je to tak, taky se nám to nelíbí...  a pak tam někdo vloží tohle s tím, že každý 15 - 20 hrad má nad 7K   http://prntscr.com/miaxzr
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,589CZ1
    Druid napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

poslední dobou neděláme nic jiného, než se dohadujeme, že cizáci i krkavci jsou změněni a je jich málo.. stále opakují, že to není žádný úmysl, že je to jenom náhoda.. sice už moc velká náhoda, ale je to tak, taky se nám to nelíbí...  a pak tam někdo vloží tohle s tím, že každý 15 - 20 hrad má nad 7K   http://prntscr.com/miaxzr
    Nevím kdy naposled jsem chytil nějakého macka.. každé cizáky sjedu přes 200-300 krkavců, a za poslední 2-3 měsíce jsem snad neměl nad 3k..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    Druid napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Tak to jen potvrzuje podezření, které zde bylo v minulosti, že jiné servery mají jiné zdrojové hrady. Tehdy to bylo asi semifinále v cizácích mezi českou aliancí a německou.
    Balík4 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Nijak velký sjížděč krkavců jsem nikdy moc nebyl a upřímně teď nemám chuť to moc měnit :)
    Za poslední 2 akce jsem chytl největšího cizáka 1000...jenže naprostá většina útočnejch.. takže vesměs nejvyšší počet obránců byl kolem 700. Když tam všude nahážu bambilion korouhví tak z toho bude okolo 60-70k max.
    Když jsme jeli v neděli hromadku, dal jsem do poslední vlny jen tak pro srandu modré 3% vlajky a bylo z toho 72k.

Takže bych chtěl velice poděkovat GGS za to, že konečně hráče motivují jezdit hráče místo akcí, ačkoli to
     od nich asi nebylo úmyslné :D
    Jako jsem zvyklej ze uz mi ggs uz hodnekrat otravily hru ale s téma cizakama a krkavcema uz je to fakt moc sleduji to podrobne uz 10 kolo a proste to udelaly jen hru na ruble,,,opravdu diky tomu hodne hracu nemá chut hrat:-((( a smutny je ze tvrdej ze ne
    Proto davam pauzu od hry:-(((
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 119CZ1
    Druid napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Ten screen je velmi hezký, s těmi 7k obrany. Co už tak sympatické není, je pozice toho cizáka. Úplně vlevo nahoře? Jako fakt? Není ten screen spíš z interního testovacího serveru GGS než z reálného provozu?

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Ona fotka z foťáku, u které je z metadat odebrané datum vyfocení /které tam každý foťák přidá automaticky/ má určitě velmi vysokou argumentační a vypovídací hodnotu. Poslat něco takového jako stížnost na podporu, tak dostanu na 100% BAN za falšování. Druhým směrem je to asi jedno.

Nicméně neberte to prosím jako stížnost, mě jsou cizáci docela ukradení - jen se mi ty screeny prostě nelíbí. Oba dva.

Milion slávy se jedním vrzem dalo získat tak 2-3 roky zpět a ten screen od Druida asi víc rozvádět nemá smysl.

Ve své podstatě i ta náhodnost mi přijde docela nenáhodná. Krásné to bylo při té lize: Získat dobré umístění na náhodně přidělených hradech proti náhodně vybraným soupeřům. Takže když náhodně vybraný soupeř dostal náhodou náhodný hrad s více defy musel by ho člověk "přesponzorovat" nebo čekat, zda mu systém náhodou nepřidělí taky pěkný náhodný hrad. No nepřidělí, protože systém čeká na ty nakoupené bonusy a rubíny na dohánění. To už je něco mezi sportkou a pokusem o ždímání peněz za každou cenu a ne regulérní soutěž, ve které rozhoduje strategie, zásoby vlajek a rozložení vojska. Nicméně je to v souladu s VOP, takže v pohodě.

Užívejte si hru a kašlete na cizáky. Třeba jim to v GGS časem dojde, že je něco špatně.

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

@forever wild: velmi hezké. A kolik takových hradů tak v průměru máš? Za 1 akci / 1 rok / 1 život ?

Tak pak je vše v pořádku. Už jsi lvl.800?
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Dr.Loser (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Ten screen je velmi hezký, s těmi 7k obrany. Co už tak sympatické není, je pozice toho cizáka. Úplně vlevo nahoře? Jako fakt? Není ten screen spíš z interního testovacího serveru GGS než z reálného provozu?

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Ona fotka z foťáku, u které je z metadat odebrané datum vyfocení /které tam každý foťák přidá automaticky/ má určitě velmi vysokou argumentační a vypovídací hodnotu. Poslat něco takového jako stížnost na podporu, tak dostanu na 100% BAN za falšování. Druhým směrem je to asi jedno.

Nicméně neberte to prosím jako stížnost, mě jsou cizáci docela ukradení - jen se mi ty screeny prostě nelíbí. Oba dva.

Milion slávy se jedním vrzem dalo získat tak 2-3 roky zpět a ten screen od Druida asi víc rozvádět nemá smysl.

Ve své podstatě i ta náhodnost mi přijde docela nenáhodná. Krásné to bylo při té lize: Získat dobré umístění na náhodně přidělených hradech proti náhodně vybraným soupeřům. Takže když náhodně vybraný soupeř dostal náhodou náhodný hrad s více defy musel by ho člověk "přesponzorovat" nebo čekat, zda mu systém náhodou nepřidělí taky pěkný náhodný hrad. No nepřidělí, protože systém čeká na ty nakoupené bonusy a rubíny na dohánění. To už je něco mezi sportkou a pokusem o ždímání peněz za každou cenu a ne regulérní soutěž, ve které rozhoduje strategie, zásoby vlajek a rozložení vojska. Nicméně je to v souladu s VOP, takže v pohodě.

Užívejte si hru a kašlete na cizáky. Třeba jim to v GGS časem dojde, že je něco špatně.

Tak primárně to není fotka od GGS, ale od rumunského moda - jestli je to přímo od něj, nebo od hráče, to už nevím... každopádně když ho posílal (ten před tím, než jsem to dala sem), psal, že je to z posledního kola cizáků/krkavců...
    Screen, který posílal Druid, by měl patřit anglické BM @BM QueenB, která hraje na mezinárodním 1 (takže žádný interní GGS server)... 
    No... tak ta QueenB nemá příliš hluboko do kapsy. Beru zpět. Opravdu takové hrady cizáků asi existují. Zřejmě zejména pro ty, kteří do hry investují nemalé částky. No, ať si to ve zdraví užijí. Já ty peníze raději pošlu na charitu než do GGS. :-)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    upraveno 19.02.2019
    No... tak ta QueenB nemá příliš hluboko do kapsy. Beru zpět. Opravdu takové hrady cizáků asi existují. Zřejmě zejména pro ty, kteří do hry investují nemalé částky. No, ať si to ve zdraví užijí. Já ty peníze raději pošlu na charitu než do GGS. :-)
    Kecaj.. Jo když to upgradneš v rublech na x krát, možná..
    Však at daj špio dotyčného hradu do screenu a hned uvidíš kolik tam je uměle přidaných vojclů za "poplatek"

Serou do vody a ryby to nežerou :)

Zoe ti nemůže napsat plnou pravdu. Musí udržovat loajální linii. To není nic proti ní. Velice si cením, co dělá pro komunitu, když už nemáme česky mluvící support.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Kecaj.. Jo když to upgradneš v rublech na x krát, možná..
    Však at daj špio dotyčného hradu do screenu a hned uvidíš kolik tam je uměle přidaných vojclů za "poplatek"

Serou do vody a ryby to nežerou :)

Zoe ti nemůže napsat plnou pravdu. Musí udržovat loajální linii. To není nic proti ní. Velice si cením, co dělá pro komunitu, když už nemáme česky mluvící support.
     To nejde :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    upraveno 21.02.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

To nejde :-)
    Tak nedělám si iluze, že by to šlo :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Sušenka3 (CZ1)Sušenka3 (CZ1) Komentářů: 22CZ1

... děkuji ggs za tuto změnu v cizácích, která se vlastně vůbec nestala, je to jen dojem celého cz serveru (za jiné nemluvím), že nedostává velké hrady u cizáků. Konečně jsem s touto prachy-tahající p... nou sekla :D doporučuji všem :D

P.S.: je k zamyšlení, že to hráčům ani neřeknou na rovinu

Sign In to comment.