Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Prava tvar IM

2

Komentáře

• ilavak (SK1)ilavak (SK1) SK1 Komentářů: 16
    Takto kradnu zakladne pomocou multakov -  http://prntscr.com/mhcwam

preto bojujeme proti nim vsetkimi prostriedkami,pretoze niekto sa im musi postavit.Samozrejme oni o sebe hlasia aki su fer,mi sme to citili na vlastnej kozi ked nam napadali horiace hrady,a to i po dohode p mieri,obvzlast ich akademia,aj dnes zas porusila a napadla nas,taki su IM.Bezcharakterni ktori vsetkich obvynia,len do vlastneho zrkadla nepozru! Prestante sa ich bat,spojte sa a nicte ich rad radom! Inak znicia oni vas.
    ReXel_Pro_LP neviem kto si pod tym uctom lebo tento ucet bol ukradnuty lebo dotycny uz skoncil s hrou takze je to zaujimave ze sa s tohto uctu niekto oziva
    ilavak @ sk 1
  • Blacky (SK1)Blacky (SK1) SK1 Komentářů: 13
    ReXel_Pro_LP - je kradnutý účet, ale budú písať že niečo my kradneme... 
    To si nevieš dať dohromady, že sme potrebovali vedieť z kade ide zlo , a kto tie okupačky bude sa snažiť prerušiť ? :) Ale asi nie, kedže vidím že máš rôzne dysfunkcie neviem v akom štádiu, ale dúfam že to je len mierne , kedže ide o novodobú chorobu mladých nevychovaných ľudí, bohužial veľa krát je to chyba rodičov :/ ale možno si starší a si jeden s mála jedincov čo tým trpí, lebo tej vete by nepochopil ani maďaroslovákčech.
    Čiže len ti poviem toľko, že celú tú tvoju základňu čo ti "kradneme" lebo je "brutálne vybudovaná" a každému s nás chýbajú základne :disappointed:
    A skús navštíviť odborníkov, kde ti určite radi pomôžu toto neber tak že ťa ide osočovať, že si slabší alebo že ťa považujem za opicu a nie človeka. 
    Zamyslieť sa nad sebou a niečo urobiť s tým čo v tebe vrie dá sa to všetko odborne.
    A určite ti nepomôže sa ešte viac stresovať niečím čo ti vadí, to ti len zhoršuje ten stav. Pekný deň
  • ReXel_Pro_LP (SK1)ReXel_Pro_LP (SK1) Komentářů: 4
    mily seco,ked vam chybaju zakladne,to ste tak ubohi ze si neviete postavit???? Prosim ta,IM je prespikovane ciganstvom,a aroganciou,spomenies si na moje slova,ked aliancie ktore na vas nadavaju sa konecne spoja a cele im rozdrbu tak ako si zasluzia.Ste arogantni zlodei a podvodnici,taki ste aj v osobnom zivote,ale nedivim sa ked vidim s akich alianci ste pozbierani.Robite hambu celej IM ja vam to napisem otvorene,ste zbabeli zlodeji ktori robia druhim zle a preto zacnu vznikat nam podobne aliancie aby vam dali pocitit ako to je a drzime palce kazdej ali,ktora na vas pluvne.
    zbabeli seco by v malej ali ani neskrtol tak ako jeho druhovia,skryva sa za mnozstvo,v popise anjel a vskutku zloduch ako cele im,ktore sa sklada momentalne s tich najhorsich alinci ktore boli.Psi hlas a tvoj do neba nejde.napadate horiace hrady,akademie,kradnete ale vy ste svetci...je to smiesne aky sa robis pekny.Mi kradneme dedinky utocime na horiace,tak ako to mame v popise,priznavam to cestne,nie ako ty.Ale preco???Lebo niekto sa vam uz musi vzopriet a mrzi nas ze to nespravia velke aliancie,nedaju sa dokopy a nevymazu vas.Ale pride aj ten den krd im trpezlivost dojde
    mozno su aj slusni a dobri rozumni hraci v IM,ale IM3 im robi zle meno,hanbu a tim je cele IM brane ako zakerne a zle spolocenstvo.
  • len upresnim IM3+IM3akademia+rytieri1+rytieri2 toto je jeden celok skodnej na celej mape. rytieri1+rytieri2 su prevazne aly zlozene z multakov a hracov IM3 a IM3 akademie. A aby vsetci vedely fakt Zona B je aly ktora nikomu nepatri a ktora na vsetkich ma stejny meter ci uz sa jedna o IM, CG, alebo ktorukolvek aly na mape. ZonaB nikdy neutoci prva a nevyvolava konflikty. Aj ked som tu kratko bol som dopodrobna oboznameny s pravidlami aly. A vsetky aly ci male alebo velke pamatajte si fakt, ze vsetko co robite inym pocitite sami na vlastnej kozi. IM3 spolus vasimi akademiou, veteranmi, rytiermi ste na koni, lebo sa skryvate za silu spolocenstva IM. Ale nas tato sila neodradi. Sme hraci ktorich tato hra prestala bavit vdaka takym ako ste vy a preto bolo nutne aby vznikla Zona B - presne to co robite inym sa vam teraz vracia a bude vracat aj s urokami. JEDNODUCHO DOKEDY TU BUDU VLADNUT VASE SPINAVE PRAKTIKY DOVTEDY TU ZONA B BUDE. NAS Z MAPY NEVYMAZETE!!! A touto cestou VYZYVAM VSETKY ALY SK SERVERA VELKE CI MALE NEBOJTE SA A KAZDU NEPRAVOST NAM MOZETE NAHLASIT DOLOZIT SCREENOM A MY VAM OCHOTNE POMOZEME. MY SA ICH NEBOJIME!!! NAS TO PRAVE TAKTO TERAZ ZACALO BAVIT. A ak su aly ktore sa chcu pridat do nasho spolocenstva budu vitane. Cim viac nas bude tym skor a vo vacsej sile pocitia to, co davaju pocitit inym. HRA JE TU PRE KAZDEHO !!! NA SK MAPU NEMA NIK LIST VLASTNICTVA aby si diktoval podmienky a kazdy hrac a kazda aly ma pravo na tejto mape hrat. HRA=RELAX nie TERORIZMUS a NERVY. 
  • Blacky (SK1)Blacky (SK1) SK1 Komentářů: 13
    Ale no chalani hádam si nemyslite že za všetko môžeme my 😂 však my útočíme len do troch aliancii, čiže je to len o nich a ak ste tam tak to asi nezvládate a potrebujete sa odreagovať aj takto. Myslite si ze zona B nás ničí? 😂 Však keby ste niečo urobili poriadne nič nepoviem ale to co robíte nám vôbec neškodí, a to ze nás vysabotujete a horím napr. týždeň je tým ze tu vôbec na hre niesom, ale dokopy nič tak ako snaha sa cení ale treba pridať no. Každý hráč má svoje základne čiže, zas len skúšame provokovať aby ste sa nenudili, týmto len robíte hru čiže beriem a môžte pokračovať aspon ľudia majú čo robiť. Je to bojová hra čiže beriem aj to že sa snažíte držať tradíciu a nehrate sa na farmárov, urobte si Ali ktorá bude konkurenčná bude váš to isto viac baviť. 
  • Ganja08 (SK1)Ganja08 (SK1) SK1 Komentářů: 12
    Nieco k tym rytierom:
    do akademie IM3 bol prijati hrac roland.klastaus pred vyse rokom .. ani neviem kedy.. prijali ho tam ako hraca co sa tam hlasil.. predtym bol v nejakych alianciach a aj potom.. hned ked bol prijaty tak zona B chcela aby ho vyhodili.. vtedy ani nevedeli kto je zona B a preco by im mali rozkazovat koho budu mat za clena ak neporusuje pravdidla.. no po case roland pytal hesla od hracov a poskodil ich ze im to vymazal.. vytvaral si alternativne hrady a snazil sa vymamit hesla.. bol vyhodeny odtial.. a isiel neviem do akych aliancii.. ale odvtedy ho stale pripisuju ze je z im3 akademie..
    ten hrac tam nebol od maleho lv ani tam nevyrastol.. a bol predtym aj potom v inych alianciach.. ale debilkovia zo zony si myslia svoje a ze sa rytiermi 1 a rolandom je im3 akademia a im3

a co sa tyka dana leska.. bol hracom IM3 akademie.. no v realite je kamarat s tatranom a bol mu nieco dlzny.. tak sa rozhodol ze odchadza z akademie a ide hrat s nim.. nie sme zodpovedni za hracov co sa rozhodnu odist a hrat inak inde.. ale uz je to hrac IM3 lebo tu bol.. a uz sme zaskatulkovany ze sme za rytiermi..

po utokoch na PT2 devil dostal utok od rytierov:   http://prntscr.com/mir8gk  
    po utokoch na PT2 sme dostali tuto vyhraznu spravu od rytierov: https://prnt.sc/mb6w4m   ale podla vsetkych mimo nas sme my za rytiermi, zrejme sme ali co sa samoposkodzuje :smile:
  • Sečo (SK1) napsal(a):
    Ale no chalani hádam si nemyslite že za všetko môžeme my 😂 však my útočíme len do troch aliancii, čiže je to len o nich a ak ste tam tak to asi nezvládate a potrebujete sa odreagovať aj takto. Myslite si ze zona B nás ničí? 😂 Však keby ste niečo urobili poriadne nič nepoviem ale to co robíte nám vôbec neškodí, a to ze nás vysabotujete a horím napr. týždeň je tým ze tu vôbec na hre niesom, ale dokopy nič tak ako snaha sa cení ale treba pridať no. Každý hráč má svoje základne čiže, zas len skúšame provokovať aby ste sa nenudili, týmto len robíte hru čiže beriem a môžte pokračovať aspon ľudia majú čo robiť. Je to bojová hra čiže beriem aj to že sa snažíte držať tradíciu a nehrate sa na farmárov, urobte si Ali ktorá bude konkurenčná bude váš to isto viac baviť. 
    jasne preto sa chodite odbavovat a podvyhovat si EGO do malych aly ktore sa nemaju sancu branit. To vy si chodite brat cest lebo ju hrac ma a podla vas ju nema mat vysoku nebude mat utoky legendy sa odbavuju na hracoch co su neni este ani level 70. Nestruhaj frajera lebo na multakoch ste frajery vsecia ale ak sa vam dostane presne toho co svojimi multakmi sposobujete inym to sa vam nepaci. Ten smiech Ta raz prejde, lebo iba uboziacik ktori sa nevie uplatnit v realnom zivote a vsade ho maju za 0 sa potrebuje na tejto hre odbavovat a hrat na hrdinu a na pana celej mapy. To len svedci o vasom krivom EGU. Vsetko sa vam jedneho dna vrati ako bumerang.

• roman 300 (SK1)roman 300 (SK1) Komentářů: 3
    ako nerad sa miešam do tejto diskusie, ale viete vobec o čom pišete,čo sa tika multy učtov, bo mam dojem že nie,ja ked som začinal z hrov, boli sme 3 kamoši, ktory sme ju začaly hrať, no každy začal v inej ali, neskoršie sme sa zišly v ali ktora už sice neni na mape,bo sa rozpadla, no mnohy nehali hesla u unich hračov,ty tie hrady použivali ako šurkove, česom ho prenechali inemu, a ten zas dalšiemu, aten to zneužil na vyvolavanie vojen a rozne provokoval, ato sa deje aj teraz,a nehovorim o hračoch čo si vybudovali svoje ine učty, a hraju aj snich fer,tika sa to aj učtu rexel pro,čo je v zone b, bo tob hrač čo prišiel k nam z inej ali, abol to dobry a slušny hrač no zdvovodov rodinnich prestal hrať, apristup mal nan hrač z inej ali,nebudem menovať, aten si nanom budoval titul na svojom hrade a bral si stade šurky,no potom prestal hrad bol opusteny a uloženy vo veteranoch, a zrazu sa nan prihlasil niekto a utočil do zpriatelene ali, tak netreba posudzuvať kto je odkial , ale čo roby a prečo. aA zaroven všetky problemi vznikaju,bo viazne komunikacia medzi vedenim aliancii
    čiže ide oto,nie že su postavene nove učty,a hraju nanich,,podla niakich dohodnutich pravidiel,ale že sa zneuživaju učty hračov,čo prestaly hrad, potom sa obvinuju aliancie,ktore zato ani nemôžu,len preto že dany hrad patril tam,či tam
    no a  tie horiace hrady a utoky na ne
    mnohe ali maju neutočiť na horiace hradi v popise,čiže idem poslať utok,mal by som si skontrolovať či dotičny nehory, ale ak ide o dvetny utok, tak tam to asi nik nepozera,lebo ten čo hory nema utočiť, ale hasiť
    a vtom je podstatny rozdiel 
  • Ganja08 (SK1) napsal(a):
    Nieco k tym rytierom:
    do akademie IM3 bol prijati hrac roland.klastaus pred vyse rokom .. ani neviem kedy.. prijali ho tam ako hraca co sa tam hlasil.. predtym bol v nejakych alianciach a aj potom.. hned ked bol prijaty tak zona B chcela aby ho vyhodili.. vtedy ani nevedeli kto je zona B a preco by im mali rozkazovat koho budu mat za clena ak neporusuje pravdidla.. no po case roland pytal hesla od hracov a poskodil ich ze im to vymazal.. vytvaral si alternativne hrady a snazil sa vymamit hesla.. bol vyhodeny odtial.. a isiel neviem do akych aliancii.. ale odvtedy ho stale pripisuju ze je z im3 akademie..
    ten hrac tam nebol od maleho lv ani tam nevyrastol.. a bol predtym aj potom v inych alianciach.. ale debilkovia zo zony si myslia svoje a ze sa rytiermi 1 a rolandom je im3 akademia a im3

a co sa tyka dana leska.. bol hracom IM3 akademie.. no v realite je kamarat s tatranom a bol mu nieco dlzny.. tak sa rozhodol ze odchadza z akademie a ide hrat s nim.. nie sme zodpovedni za hracov co sa rozhodnu odist a hrat inak inde.. ale uz je to hrac IM3 lebo tu bol.. a uz sme zaskatulkovany ze sme za rytiermi..

po utokoch na PT2 sme dostali tuto vyhraznu spravu od rytierov: https://prnt.sc/mb6w4m   ale podla vsetkych mimo nas sme my za rytiermi, zrejme sme ali co sa samoposkodzuje :smile:
    jasne ani moj susedko na vode nikdy nebol v IM3 a ani inej IM aly vsak? Ja som hral roky na mape moj povodny ucet ako aj dalsie ukradol Kat ktory tiez nikdy v zivote nebol a ani nie je v ziadnej IM, taktiez ani nikdy nebol v im hrac Krab, a cela aly rytieri1 na cele s RolandomKlastaus ci ako sa vola este za vasej vojny hrali v IM akademii spolu s neverim ti, micinkou, barbinkou a dalsimi individuami viem aj preco boly vyhodeni v tom case vodkyna IM akademie bola uctenka. A ak existuju nejaky debilkovia tak to si na prvom mieste Ty Ganja08 nemozem za to, ze sam podla seba sudis inych. Najprv nadavaj svojim trajtrlikom do debilkov a potom maj za debilkov ZonuB. Najprv si poupratuj spinu medzi svojimi debilkami a potom urazaj inych. NIKDY ZonaB prva nezacina!!! 
  • Harald V. (CZ1) napsal(a):
    Nezvyšuju si ego, jen mě nebaví, že si na foru pořád někdo stěžuje, že mu v bojové hře někdo ubližuje... Od toho herní forum není. Jednou tu někdo nadává na EV, pak na Matrix, Koalici, Gariklonera, IM... Pokud s někdo nechá šlohnout základnu, tak asi moc nehraje, ono sundat dobejvák není zas tak složité. Jednou jsme sundali dobejvák, kde bylo víc jak 7k podpor. Pokud jim někdo krade základnu a sami dobejvák nedokáží sundat, tak si mohou najít ochranu od nějaké silné aliace, co to sundá na 2 rány... Navíc nevím o tom, že by se jediný takový spor vyřešil nadáváním a stěžováním si na foru a že jich tu za poslední 3 roky bylo.

To je všechno pravda, ale, neviděl jsem nikoho kdo by tu na nadával na EV, nebo IM.. 
    tak to si mimo, lebo male aly kde je zopar hrcov a nie su niektori legendami ak po nich vystartuje velka aly lebo si potrebuje premasirovat svoje EGO alebo len pre to, ze vidi ze je niekto na prvych prieskach v tabulke??? Preco si myslis, ze ti velki maju pravo sa doslova odbavovat na takych kde maju na 100% iste ze odveta nepride, a ak pride tak neucinna lebo mala aly si tolke podpory ani nedokaze nazbierat. Toto nie je o staznosti ale o tom co sa realne deje na mape. Len tak si legenda zajde do akademky pre cest alebo len tak si dovoli napadat hraca, ktory je na 1 mieste, alebo ak nejaky hrac sa nechce pridat do aly tak to je jeho chyba, lebo na neho spustia utoky??? tu ide o princip. Sundaj sam dobyvak kde sa nasuka takmer 50 000 podpor mala aly a mali hraci na to jednoducho nemaju, tak tu nepis, ze hrac ktoreho okradnu o zakladne nehra, lebo niekto z velkej aly si zmysli ze potrebuje akurat tu jeho zakladnu. Ano ja som kradol zakladne a aj kradnut budem a budem kradnut aj dediny, laborky monumenty, proste co chytim to ukradnem ale nie slabemu ja som to zacal hrat proti rytierom2 a im som kradol a teraz ak kradnem a budem kradnut to je vyzva, ze mali sa nemaju ako branit. A takym nafukancom nic zle neprajem, len nech na vlastnej kozi pocituju to, co sposobuju inym

upraveno 09.02.2019
    Ganja08 (SK1) napsal(a):
    Nieco k tym rytierom:

jasne ani moj susedko na vode nikdy nebol v IM3 a ani inej IM aly vsak? Ja som hral roky na mape moj povodny ucet ako aj dalsie ukradol Kat ktory tiez nikdy v zivote nebol a ani nie je v ziadnej IM, taktiez ani nikdy nebol v im hrac Krab, a cela aly rytieri1 na cele s RolandomKlastaus ci ako sa vola este za vasej vojny hrali v IM akademii spolu s neverim ti, micinkou, barbinkou a dalsimi individuami viem aj preco boly vyhodeni v tom case vodkyna IM akademie bola uctenka. A ak existuju nejaky debilkovia tak to si na prvom mieste Ty Ganja08 nemozem za to, ze sam podla seba sudis inych. Najprv nadavaj svojim trajtrlikom do debilkov a potom maj za debilkov ZonuB. Najprv si poupratuj spinu medzi svojimi debilkami a potom urazaj inych. NIKDY ZonaB prva nezacina!!! 
    Tak ja neviem z akej planéty si ale ja píšem za našu ali (IM3) a nie za IM akadémiu ale tak nie každemu to dopne no :wink:
    Ganja08 (SK1) napsal(a):
    Nieco k tym rytierom:

Tak ja neviem z akej planéty si ale ja píšem za našu ali (IM3) a nie za IM akadémiu ale tak nie každemu to dopne no :wink:
    Tak to asi ty nema pamat alebo co? Ste IM spolocenstvo ste. Mate IM3 akademiu maste a ak Roland a spol vyrastli v akademii IM a potom Roland bol vo vasej akademii tak  to Ti nedopina vsak??? Uz si asi uplne poprepinany ked nevies kde skor ci na rytierov1 alebo rytierov 2 alebo odkial narychlo poposielat utoky :))) Ved to prepinanie na tolkych multakoch musi byt narocne sa ani necudujem, ze Ti uz nedopina .ved tam v tom IM3  mate takmer vsetok odpad mapy. A ked sme pri kradnuti uctov prave u vas je majster na kradnutie uctov. Rolanda stacilo pritlacit a zaspieval. Vy ste totalny odpad tejto mapy a uprimne povedane  STE HANBOU SPOLOCENSTVA IM. 
    Tak ked otvoríš oči vyššie maš vysvetlenie ohľadom rolanda aj rytierov ale chapem čítanie s porozumením je ťažké   :D  
    hm majster kradnutia učtov? to kde si takú vec nabral  :D vieš ono je rozdiel medzi Kat74 a Kat71 ;) 
    a odpad tejto mapy? to povie človek, ktorý hrá v ali, ktorá je určená len na robenie zloby? aj ked sa vam to moc nedarí no  :D
    Tak ked otvoríš oči vyššie maš vysvetlenie ohľadom rolanda aj rytierov ale chapem čítanie s porozumením je ťažké   :D  
    hm majster kradnutia učtov? to kde si takú vec nabral  :D vieš ono je rozdiel medzi Kat74 a Kat71 ;) 
    a odpad tejto mapy? to povie človek, ktorý hrá v ali, ktorá je určená len na robenie zloby? aj ked sa vam to moc nedarí no  :D
    To roland vyrastol v IM akademii a potom bol u IM3 akademie. Jasne rozdiel je len v poradovom cisle za menom Kat ale osoba totozna. Ake robenie zloby??? Mate jasny popis nasej aly je viditelny pre vsetky aly??? Je takze o com tocis? Konflikty tu vyvolavate Vy a to je fakt. Kolky krat mate vojnu s nasou aly??? A my sme to zacali vsak??? to ze vy sa hrate na majitelov mapy a terorizujete male aly ktore oproti vam nemaju sancu, ale na seberovnych si netrufate lebo by vas rozflakli. 
Sign In to comment.