Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

cizáci

24

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,102
    upraveno 18.01.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Mluví se o tom i na německém fóru, nebo to oni neřeší? Možná mají jiné sady hradů. I o tom se tady v minulosti spekulovalo.
    Ptala jsem se něměckých BM - prý si hráči stěžují i u nich na fóru a lepší hrady jim taky nepadají...
  • Decimus Meridiu (CZ1)Decimus Meridiu (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Já nevím proč musí hráče neustále v něčem oblbovat. Každý kdo opravdu aktivně hraje, tak vidí, že změna proběhla. Abych byl objektivní, tak jsem zkusil jednu akci bez jakékoli výměny či doplnění obrany a výsledek byl zoufalý. V " dřívějších dobách " pokud hráč hodně aktivně jezdil , tak měl jistotu, že mu přijde aspoň jednou kolem 5K obrany. To se změnilo a jistota byla tak kolem 3K obrany a teď ? Teď je zoufalost tuto akci hrát... výpis od hráče s 5-6 tisíci obrany jsem neviděl od doby " vylepšení "  cizáků o výměny či posílené hradů. CM by měl sednout k PC a začít tuto akci hrát, aby měl argumenty a ne pouze hloupé řeči o pocitech hráčů. Nejhorší na tom ovšem je, že veškeré stížnosti v tomto vyšumí a nic se nezmění.
    Decimus Meridiu @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    jen skoda ze po zmene krkavcu a cizaku uz nechodi samy od sebe zadny poradny cizaci je to nastaveny tak aby se zase utracely ruble za zmenu když nepouzijes ruble ani jezdit nemusíš:-((
    jen bych tě opravil....za ruble není změna hradu ale posílení o 500-1000 obránců. Změna je za symboly, desky, mince nebo medaile. A to myslím má každý. Sice je dost nepochopitelné proč muselo dojít k rozdělení oné platební měny ale pořád to jde i bez rubínů.

Takže jestli tam budeš jen koukat do mapy a čekat až padne nějaký rozumný hrad tak toho moc nenajezdíš....ale to platilo i před tím než zavedli tenhle systém.
    Tak posileni noooo:-)))ale uz to poctam delší dobu a nikdo z ali od te doby nemel třeba 4kobrany 8kobrany atd takze si myslim ze na tom něco bude:-(( najezdim v prumeru 300-400 hradu za akci teda podle casu..a muj názor je ze se počet obran na hradech vyrazne zmenil aby te nutilo dat posileni za ruble:-((
    no a jak tě to nutí?? vyhrožuje ti to snad? ...ne teď vážně....nemyslím že je posílení za ruble až tak nutné, řekl bych že stačí používat jen vyhoštění hradu a nahrazení ho jiným...a to za měnu které máš nejvíce.

Abych byl upřímný nemyslím že bych toho najezdil zrovna málo ale pořádný hrad jsem měl jen párkrát za celou dobu co to hraju. Takže pro mě je tahle možnost výměny nebo posílení spíše výhodná.

To že se upravili zdrojové hrady cizáků je víc než jisté. Hrad s obranou 3k a více už neexistuje. Je to dobře? Asi ano .. vymizelo to podezření, že někomu chodí lepší hrady než jinému a máme teď všichni podobnou startovní čáru. Kdo by nám tohle mohl zjistit a potvrdit jsou moderátoři. Škoda, že o těchto změnách nebývá nikdy žádné info.
    No, nám tvrdili, že rozhodně žádné změny u cizáků (ve výchozích hradech, šancích na dobrý hrad,...) neproběhly... zkusím se zeptat konkrétně na tohle, ale pochybuji, že bude odpověď jiná...

Vždycky se někdo z aliance pochlubil nějakým větším úlovkem. Nebylo jediné akce, aby takový výpis nepřišel. Po aktualizaci jak když utne .. nikdo se nemá čím pochlubit. A přitom se díky možnosti výměny hradu zvýšil počet cizáckých táborů, které se ti nabídnou. Nebylo by to poprvé co by z GGS přišla reakce, že to není pravda. Pamatuji si třeba na to, když z baronů začaly najednou padat horší kusy výbavy. Nic neudělali a přesto je to tak. Z tvrzí se rabovalo méně akvy .. taky vše ok .. pak se to najednou vrátilo do normálu. Jistě by se ve výčtu lží linoucích se z GGS dalo pokračovat, ale je to zbytečné.
    No, tak odpověď dle předpokladů - žádná změna prý neproběhla... (mimochodem se CM, podobně jako ty, zmínil, že hráči měli i v minulosti “teorie” o změnách, které podle GGS neproběhly)

Dobrá .. pokud tedy neproběhla změna, tak hlásím chybu v tom, že se ze hry vytratily hrady s více než 3000 obrany v základu. Tím, že se některé hrady nahrazují novým .. předpokládám, že ten nový hrad je stejně náhodný jako ten původní .. se množství hradů zvýšilo. Pak by měla být i vyšší šance na hrad s např. 5000 obránci. Nic takového se ale nikomu nestalo. Zajímá mě jestli budou tuto chybu odstraňovat a případně do kdy to plánují udělat.
    Samozřejmě předám... ale tak nějak se připrav na odpověď "žádnou chybu jsme nenašli" :#
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    jen skoda ze po zmene krkavcu a cizaku uz nechodi samy od sebe zadny poradny cizaci je to nastaveny tak aby se zase utracely ruble za zmenu když nepouzijes ruble ani jezdit nemusíš:-((
    jen bych tě opravil....za ruble není změna hradu ale posílení o 500-1000 obránců. Změna je za symboly, desky, mince nebo medaile. A to myslím má každý. Sice je dost nepochopitelné proč muselo dojít k rozdělení oné platební měny ale pořád to jde i bez rubínů.

Takže jestli tam budeš jen koukat do mapy a čekat až padne nějaký rozumný hrad tak toho moc nenajezdíš....ale to platilo i před tím než zavedli tenhle systém.
    Tak posileni noooo:-)))ale uz to poctam delší dobu a nikdo z ali od te doby nemel třeba 4kobrany 8kobrany atd takze si myslim ze na tom něco bude:-(( najezdim v prumeru 300-400 hradu za akci teda podle casu..a muj názor je ze se počet obran na hradech vyrazne zmenil aby te nutilo dat posileni za ruble:-((
    no a jak tě to nutí?? vyhrožuje ti to snad? ...ne teď vážně....nemyslím že je posílení za ruble až tak nutné, řekl bych že stačí používat jen vyhoštění hradu a nahrazení ho jiným...a to za měnu které máš nejvíce.

Abych byl upřímný nemyslím že bych toho najezdil zrovna málo ale pořádný hrad jsem měl jen párkrát za celou dobu co to hraju. Takže pro mě je tahle možnost výměny nebo posílení spíše výhodná.

To že se upravili zdrojové hrady cizáků je víc než jisté. Hrad s obranou 3k a více už neexistuje. Je to dobře? Asi ano .. vymizelo to podezření, že někomu chodí lepší hrady než jinému a máme teď všichni podobnou startovní čáru. Kdo by nám tohle mohl zjistit a potvrdit jsou moderátoři. Škoda, že o těchto změnách nebývá nikdy žádné info.
    No, nám tvrdili, že rozhodně žádné změny u cizáků (ve výchozích hradech, šancích na dobrý hrad,...) neproběhly... zkusím se zeptat konkrétně na tohle, ale pochybuji, že bude odpověď jiná...

Vždycky se někdo z aliance pochlubil nějakým větším úlovkem. Nebylo jediné akce, aby takový výpis nepřišel. Po aktualizaci jak když utne .. nikdo se nemá čím pochlubit. A přitom se díky možnosti výměny hradu zvýšil počet cizáckých táborů, které se ti nabídnou. Nebylo by to poprvé co by z GGS přišla reakce, že to není pravda. Pamatuji si třeba na to, když z baronů začaly najednou padat horší kusy výbavy. Nic neudělali a přesto je to tak. Z tvrzí se rabovalo méně akvy .. taky vše ok .. pak se to najednou vrátilo do normálu. Jistě by se ve výčtu lží linoucích se z GGS dalo pokračovat, ale je to zbytečné.
    No, tak odpověď dle předpokladů - žádná změna prý neproběhla... (mimochodem se CM, podobně jako ty, zmínil, že hráči měli i v minulosti “teorie” o změnách, které podle GGS neproběhly)

Dobrá .. pokud tedy neproběhla změna, tak hlásím chybu v tom, že se ze hry vytratily hrady s více než 3000 obrany v základu. Tím, že se některé hrady nahrazují novým .. předpokládám, že ten nový hrad je stejně náhodný jako ten původní .. se množství hradů zvýšilo. Pak by měla být i vyšší šance na hrad s např. 5000 obránci. Nic takového se ale nikomu nestalo. Zajímá mě jestli budou tuto chybu odstraňovat a případně do kdy to plánují udělat.
    Samozřejmě předám... ale tak nějak se připrav na odpověď "žádnou chybu jsme nenašli" :#

Bylo by fajn to doložit nějakým aktuálním screenem s 5ti kilovým cizákem :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 77
    Koukam ze se nepletu je to problém u všech:-(((
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 973
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):

Tak na ten screen od GGS by jsem byl vážně zvědavej :DDD
  • sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Udělám změnu za rubíny a přidá to 200? je to normální????? kolik to sakra má přidat....kolik tam máte napsáno???
    sir Skvorda
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,587
    Celá akce je v háji. Dříve jsem alespoň mohl doufat, že narazím na nějakého okolo 3k, Nejezdím stovky Krkounů každou akci jako někteří, ale i tak občas nějaký padl. Teď je zázrak, když najdu nějakého co má v základu alespoň 1k. :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,230
    Zoe napsal(a):
    Samozřejmě předám... ale tak nějak se připrav na odpověď "žádnou chybu jsme nenašli" 
    No myslím, že chybu ani nenájdu... a tiež, že to sa im len niekde jedna nula stratila z čísel 5000-8000, z čoho vznikli hrady 500-800 :-) ... tak že nech skúsia tú stratenú bezvýznamnú nulu nájsť :-)
    upraveno 27.01.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

To by bylo... dokonce jsem si o něj řekla... prý mám smůlu :D takže - žádná změna neproběhla, chyba tu není a musíme to pořád opakovat... a mám zkusit přesvědčit hráče, aby šli na fórum a diskutovali tu o své vlastní herní zkušenosti s ostatními :D
    upraveno 27.01.2019
    K tomu už se nedá nic říct... :D (slušného)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• SuperPája (CZ1)SuperPája (CZ1) Komentářů: 15
    Musíš jen platit a platit, zadarmo to ti hov. z německa dělat nebudou, rozhodně si nenechaj platy na stejné výši, taky si potřebují zvedat platy aby se měli hodně dobře, přeci to nejsou žádný lopaty, ne. Tady už o hráče nejde, čím víc nakoupíš rubek, tím víc jich přeci použiješ na posílení hradů a dalších věcí.
    Vždyť sami říkají že je to pay to win.
    Ono by člověk i připlatil, kdyby to stálo za to, všechno by bylo jasné jak funguje, fungovalo to správně a logicky. Platit za něco co nefunguje a nikdo neví proč a co jak je, to udělá jen blázen. Ale to už jedeme OT... :D

• Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 77
    upraveno 06.02.2019
    Držte všichni *** a hrajte a platte????:-)))nebo jsem to špatně přeložil???:-))))Nejsem na jazyky moc dobrej:-)))))jo pardon mluvit o tom mužem:-DDDD
    Post edited by Zoe on
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    mě od změny cizáků nepadl hrad větší jak 1000  :D rozhodně mě hra baví víc než před tím :D
    :)llelik45 @ cs 1
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 362
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    mě od změny cizáků nepadl hrad větší jak 1000  :D rozhodně mě hra baví víc než před tím :D
    mne zase od zmeny prišli hrady od 1t do 7t častejšie ako pred zmenou pretože  už len to že prišli je viac ako pred zmenou :D
    Ali: Čierna Brada    Česť :2576   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,4M
    @Balík4 (CZ1) tak sice ne od GGS, ale tady máš ten screen - z posledního kola cizáků, rumunský server :) 

Každopádně na cizáky jsou stížnosti všude, i z E4K, zkusíme si ještě trochu hromadně postěžovat, jestli to s nimi náhodou nepohne :D 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Zoe napsal(a):
    @Balík4 (CZ1) tak sice ne od GGS, ale tady máš ten screen - z posledního kola cizáků, rumunský server :) 

Každopádně na cizáky jsou stížnosti všude, i z E4K, zkusíme si ještě trochu hromadně postěžovat, jestli to s nimi náhodou nepohne :D 

Tak pak je u Rumunů něco jinak, nebo je to spíš výpis staršího data.
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.