Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Liga království

137

Komentáře

• sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 24.01.2019
    At jdou do ***,kdo chce víc nemá na konec nic.....jinak je to tak, tahat z lidí víc a víc peněz, ani jsem si nevšimnul že by bylo hodně nových hráčů....spíš na opak.....jinak *** zvedli ceny rubínů, dneska je potřeba 85k rublů na ty jejich nabídky a bonusy...což už za 500kč nedáš....jsou to hovada!!!!!!
    Post edited by Zoe on
    sir Skvorda
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    EET (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Však kľudne si hrajte udalosti podľa svojho tempa, chuti a nálady a ak budete mať navyše zopár odmien z tejto Ligy, bude len dobre. Či? Podobne vonkajšie svety. Ale určite by som len kvôli tomuto nekončila s hrou.  ;)
    Tady jde spíš o to, jak se ta hra neustále vyvíjí. Nedávno si tu ještě všichni stěžovali, že běží neustále akce jako nomádi apod. a dnes k tomu přibilo asi 5 dalších. Ta hra je čím dál tím méně o bojích a je zcela jasné že to bude jen horší. Za chvíli dají season pass i do měsíční akce, potom i do ostatních akcí. A za chvíli zjistíš, že bez nákupu rubínů, předplatného a ježdění 20 akcí najednou už nezískáš ani pitomý park... :#

Když by tomu tak bylo, hrála bys ještě? ;)
    Úplne chápem, kam sa táto hra uberá, a že to nevyzerá veľmi ružovo. Tak hold naučila by som sa hrať bez odmien, aspoň by som si pripomenula staré časy :) A možno hentým hore blikne a trošku uberú z tempa vytvárania nový akcií a iných somarín :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,584
    EET (CZ1) napsal(a):
    Však kľudne si hrajte udalosti podľa svojho tempa, chuti a nálady a ak budete mať navyše zopár odmien z tejto Ligy, bude len dobre. Či? Podobne vonkajšie svety. Ale určite by som len kvôli tomuto nekončila s hrou.  ;)
    Tady jde spíš o to, jak se ta hra neustále vyvíjí. Nedávno si tu ještě všichni stěžovali, že běží neustále akce jako nomádi apod. a dnes k tomu přibilo asi 5 dalších. Ta hra je čím dál tím méně o bojích a je zcela jasné že to bude jen horší. Za chvíli dají season pass i do měsíční akce, potom i do ostatních akcí. A za chvíli zjistíš, že bez nákupu rubínů, předplatného a ježdění 20 akcí najednou už nezískáš ani pitomý park... :#

Když by tomu tak bylo, hrála bys ještě? ;)
    Úplne chápem, kam sa táto hra uberá, a že to nevyzerá veľmi ružovo. Tak hold naučila by som sa hrať bez odmien, aspoň by som si pripomenula staré časy :) A možno hentým hore blikne a trošku uberú z tempa vytvárania nový akcií a iných somarín :)
    Naivní představa. Těm blikne teprve, až budou na dlažbě... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    upraveno 24.01.2019
    Však se neboj, ono si GGS časem najde cestičku jak donutit i akce ignorující hráče je jezdit >:)
    Třeba zavedou vojáky co budou umět útočit jen na akce, přidají novou měnu za kterou je půjde verbovat a za kterou se bude třeba taky vylepšovat vybavení apod. ale zruší zlatky z akcí, takže na klasické jednotky si budeš muset šetřit skrze daně a barony :D>:)

Teď si schválně položme otázku, jsme v současné chvíli blíže hře, která zde byla před x lety nebo hře, kterou jsem v posledních dvou příspěvcích předpověděl? :|
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,093
    Kecy a jenom kecy.....jde zjistit který *** tohle plánuje a zničil vlastně celou tuhle hru? Jako pro mnoho dalších i pro mě je to poslední kapka...tak že gratuluji. Jinak mám pro informaci 2 stříbrné medaile, jaký mám teda *** titul......
    Ohledně titulu, zítra budou opravené, takže to uvidíš - jinak by to mohlo jít zjistit podle toho “pidi erbu” vedle tvého jména v žebříčku.

Jinak nechci být přehnaně optimistická, nebo šířit plané naděje... ale INT3 je zatím čistě PvP server (bez událostí - teda Zbrojíře a tak tam najdete, ale akce jako nomády ne), což se do budoucna sice může změnit, ale třeba si GGS zjišťuje co a jak, což by čistě teoreticky mohlo do budoucna vést třeba k méně událostem na normálních serverech (ale to je čistě moje úvaha, nic oficiálního, ani oficiálně naznačeného)...
  • sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Diky za info, ale tak jinak...co získám za stříbrné medaile....jinak mám tam pořád titul rváč? jak bych asi mohl získat jiný titul?
    sir Skvorda
    Diky za info, ale tak jinak...co získám za stříbrné medaile....jinak mám tam pořád titul rváč? jak bych asi mohl získat jiný titul?
    V titulu je chyba v zobrazení - za jakékoli medaile získáš postup právě v titulu (kvůli chybě není vidět ani nově získaný titul, ani postup v něm) - zítra bys to měl vidět :) 
    Jinak stříbrné medaile pak hrají roli i v celkovém žebříčku, pokud máš stejný počet zlatých medailí jako někdo jiný, pak o vašem pořadí rozhodnou stříbrné (a případně bronzové) medaile.
  • VladoVlado Komentářů: 4
    Stále nechápem systém udeľovania titulov. Hráč, ktorý má 3 zlaté medaily má rovnaký titul ako hráči, ktorý majú tri strieborné alebo tri bronzové. Podľa niektorých spoluhráčov je v niektorých divíziách fenomén, že hráč s dvomi bronzovými medailami má menší titul ako hráč s jednou.
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    upraveno 25.01.2019
    V divizi mám hráčku co nemá medaili žádnou, ale titul má stejný jako ten s bronzovými, ten se stříbrnými a dokonce stejný i jako já se 3mi zlatými...tak o čem to je? Jsem si mohl ušetřit vlajky...

Zoe napsal(a):

Jinak nechci být přehnaně optimistická, nebo šířit plané naděje... ale INT3 je zatím čistě PvP server (bez událostí - teda Zbrojíře a tak tam najdete, ale akce jako nomády ne), což se do budoucna sice může změnit, ale třeba si GGS zjišťuje co a jak, což by čistě teoreticky mohlo do budoucna vést třeba k méně událostem na normálních serverech (ale to je čistě moje úvaha, nic oficiálního, ani oficiálně naznačeného)...
    Hezká úvaha, ale nemyslím si, že přidávají neustále víc a víc akcí jen proto, aby je pak zase rušili... :|
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,230
    upraveno 25.01.2019
    EET (CZ1) napsal(a):
    V divizi mám hráčku co nemá medaili žádnou, ale titul má stejný jako ten s bronzovými, ten se stříbrnými a dokonce stejný i jako já se 3mi zlatými...tak o čem to je? Jsem si mohl ušetřit vlajky...

Zoe napsal(a):

Hezká úvaha, ale nemyslím si, že přidávají neustále víc a víc akcí jen proto, aby je pak zase rušili... :|
    Myslím, že tých medailí je 7... len ich tam všetky neukazuje... tú poslednú drevenú dostávajú všetci, čo sú umiestnení na 7-9 mieste... :-)  Ale áno, máš pravdu... o čom to potom je, keď všetci majú rovnaký titul... 
    Post edited by Fanie (SK1) on
  • enzo (CZ1)enzo (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    https://ctrlv.cz/iZSg   a to je jako co  ????????  asi borec hral jinou soutěž  :-)))))))))
    enzo @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,230
    enzo (CZ1) napsal(a):
    https://ctrlv.cz/iZSg   a to je jako co  ????????  asi borec hral jinou soutěž  :-)))))))))
    máličko se to pomotalo :D
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Zoe napsal(a):
    Nejsem si jistá, jestli to někde bylo řečeno, @Fanie (SK1) se na to ptala přes zprávy - s každou novou událostí (cizáci, nomádi,..) se budou divize měnit (je šance, že budete mít v divizi někoho, s kým už jste se potkali, ale u aktivních hráčů by se to nemělo stávat příliš často - divize jsou skládány i na základě předchozích výsledků).

Když mám z 9ti nově losovaných soupeřů jen dva stejné jako v prvním kole znamená to, že to není příliš často? :-)
    Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 971
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Nejsem si jistá, jestli to někde bylo řečeno, @Fanie (SK1) se na to ptala přes zprávy - s každou novou událostí (cizáci, nomádi,..) se budou divize měnit (je šance, že budete mít v divizi někoho, s kým už jste se potkali, ale u aktivních hráčů by se to nemělo stávat příliš často - divize jsou skládány i na základě předchozích výsledků).

Když mám z 9ti nově losovaných soupeřů jen dva stejné jako v prvním kole znamená to, že to není příliš často? :-)
    V Hamburgu příliš často asi znamená něco jiného jak v česku   Já tam mám 3 stejných a aktívní jsem dost Jen jim kašlu na bonusy 
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

V Hamburgu příliš často asi znamená něco jiného jak v česku   Já tam mám 3 stejných a aktívní jsem dost Jen jim kašlu na bonusy 

Podívej se co navíc získáš postupem v titulech. Pak jak rychle se dá postupovat (2 zlaté jeden titul). Potom na zbývající dny a zjistíš o kolik tokenů a jiných volovin přijdeš, když budeš na chvostu tabulek :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,584
    Celá tahle akce je jen k naštvání. Hodnocení hráčů je úplně na nic. Třeba ten kdo je v lepší alianci má navrch před slabšíma, jen proto, že na jej jezdí lepší chánové. A doufat, že dojde k nějaké změně je na nic, protože GGS to úpravou v 90% podělá. (viz. cizáci/krkavci).
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Já mám pocit, že v GGS se poslední dobou schválně dělají věci co nejvíc složitě a nepřehledně.
    Dalo by se udělat cca 5 lig každou s jinými odměnami podle obtížnosti a podle umístění přesunovat na konci akce nejlepší hráče o ligu výš a nejhorší níž.
    Dalo by se to udělat i bez přesunů prostě rozdělit hráče podle legend.
    Ale ne, to by bylo moc jednoduchý, radši uděláme milion skupin po 9 víceméně náhodně vybraných hráčích, z nichž se občas někdo přesune bůh ví vlastně kam, žebříček i odměny se udělají společné na základě umístění ve skupině, i když to vzhledem k rozdílům obtížností nedává nejmenší smysl a přidáme nějaké tituly, které jsou z větší části nedosažitelné a postup v titulu je přinejmenším nejasný. 
    Úplně nejlepší sranda je, že k tomu abyste se vůbec v celkovém žebříčku umístili, potřebujete zřejmě alespoň jednou vyhrát skupinu, což je úplně super, můžete být celou akci druhý a skončíte úplně stejně jako hráč, co se za celou dobu ani nepřihlásil, to chceš :-)  
    EET (CZ1) napsal(a):

Zoe napsal(a):

Ty tituly by už teď měly fungovat správně... nebo to furt nesedí?

Nedělám si iluze, že by události úplně zrušili - spíš bych to viděla na omezení...

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Pozeptám se, co mi k tomu řeknou...
    Celá tahle akce je jen k naštvání. Hodnocení hráčů je úplně na nic. Třeba ten kdo je v lepší alianci má navrch před slabšíma, jen proto, že na jej jezdí lepší chánové. A doufat, že dojde k nějaké změně je na nic, protože GGS to úpravou v 90% podělá. (viz. cizáci/krkavci).

Tady ale není problém v GGS. To je volba každého jednotlivce v jaké alianci chce být.
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.