Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Liga království

27

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Takže keď budú nomádi/samuraji, tak uvidím koľko kto nahral bodov? To bude trošku divné, keď to má byť tajné či?
    Tak uvidíš (předpokládám, že uvidíš) výsledky jen těch pár lidí, co budou s tebou v divizi, ne všech... na druhou stranu alespoň víš, jestli má cenu se snažit o lepší pozici, nebo ne, což mně osobně přijde lepší, než kdyby to vidět nebylo :) ale ještě zítra ověřím, jestli to vidět bude, nebo ne.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 821
    upraveno 23.01.2019
    ještě jedna věc....když je tam ten bug v titulech...přičetly se vůbec odměny??

a pokud mám další titul o kterém díky bugu nevím přičtou se mi ty další??
    Mik Mak
    Vzhledem k tomu, že by to měla být jenom chyba v zobrazení, tak by měly být připsané... ale přidám si to na seznam otázek :) 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Myslím, že problém ligy je v tom, že v ní hráči hledají logiku, resp. herní logiku. Prosím nehledejte jí - taková logika v akci neni. Celá akce nemá mít smysl pro hráče, ale pro GGS. Pro lepší pochopení, představte si piramidu z kreditek. Na samém dnu piramidy jsou kreditky majitelů, který už v počátku podchytily systém. V řadě nad nima jsou kreditky hráčů který chvilku nepochopili, že nedostanou stejnou či podobnou sortu hráčů a protože v počátku nedělali herní mrtvolu, která má v družstvu mrtvoly a stačí mu dvakrát, třikrát kliknout myší pro zlatou, musí bojovat se soupeři, kde kreditku potřebuje a ještě chvíli kreditku používají, což jim za odměnu v další skupině přihodí soupeře, který jsou na tom obdobně a v soupeření mezi sebou musí kešaňu pootevřít ještě o něco víc. Takto to postupuje v piramidě až směrem ke špičce kde na samém vrcholu končí kreditka hráče, která postupně v kolech obstála proti ostatním a byla v postupu skutečným držákem, protože ustála stále se zvětšující tlak na pouštění žilou. Opravdu v akci je jen tato logika - né herní.
    Pro natvrdlejší jen zopakuji - nejde o akci pro hráče, jde o akci pro GGS. Nic složitého v tom opravdu neni.

Ohledně toho, podle čeho se určuje kdo jak skončí v žebříčku při stejném počtu medajlí je odpověď taky zcela jednoduchá - snadno srozumitelnou, přesnou odpověď nikdy nedostanete, takže komukoliv jí pokládat je zcela zbytečné. Je to vlastně stejné, jako bych očekával odpověď na otázku, jestli si je GGS vědomo lagů, které chodí za ručku s reklamama ( brzdy, sekačky,i schazování hry, když se hráč snaží vícerokliknout do hry během nástupů reklam, kde se do kurzoru pustí přesýpací hodiny s tím že "neodpovídá" ) a že lagy jsou ve skutečnosti chyba ve hře a jen ... ( pojem vynechávám, kvůli možnému banu ) může chyby do hry dávat zcela záměrně.
    No, pevné nervy všem a hodně zdaru těm, co se akci snaží dělat na max.

Nic jsi nepochopil Ivane ... :-) Jste na tom s klukama z GGS stejně. Časem na to přijdou, že tento systém nikoho k zvýšenému utrácení nepřiláká a dojde ke změně. Stejně tomu bylo i u většiny akcí, které v poslední době zavedli. Kdo jak moc dnes nakupoval na CZ můžeš zjistit v šlechtickém klání :-)
    Balík4 @ cs 1
    Tady mají všichni platící motivaci :-)) 233tí místo :-)))
    https://ctrlv.cz/21sj
    Balík4 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) CZ1 Komentářů: 218
    upraveno 24.01.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Myslím, že problém ligy je v tom, že v ní hráči hledají logiku, resp. herní logiku. Prosím nehledejte jí - taková logika v akci neni. Celá akce nemá mít smysl pro hráče, ale pro GGS. Pro lepší pochopení, představte si piramidu z kreditek. Na samém dnu piramidy jsou kreditky majitelů, který už v počátku podchytily systém. V řadě nad nima jsou kreditky hráčů který chvilku nepochopili, že nedostanou stejnou či podobnou sortu hráčů a protože v počátku nedělali herní mrtvolu, která má v družstvu mrtvoly a stačí mu dvakrát, třikrát kliknout myší pro zlatou, musí bojovat se soupeři, kde kreditku potřebuje a ještě chvíli kreditku používají, což jim za odměnu v další skupině přihodí soupeře, který jsou na tom obdobně a v soupeření mezi sebou musí kešaňu pootevřít ještě o něco víc. Takto to postupuje v piramidě až směrem ke špičce kde na samém vrcholu končí kreditka hráče, která postupně v kolech obstála proti ostatním a byla v postupu skutečným držákem, protože ustála stále se zvětšující tlak na pouštění žilou. Opravdu v akci je jen tato logika - né herní.
    Pro natvrdlejší jen zopakuji - nejde o akci pro hráče, jde o akci pro GGS. Nic složitého v tom opravdu neni.

Ohledně toho, podle čeho se určuje kdo jak skončí v žebříčku při stejném počtu medajlí je odpověď taky zcela jednoduchá - snadno srozumitelnou, přesnou odpověď nikdy nedostanete, takže komukoliv jí pokládat je zcela zbytečné. Je to vlastně stejné, jako bych očekával odpověď na otázku, jestli si je GGS vědomo lagů, které chodí za ručku s reklamama ( brzdy, sekačky,i schazování hry, když se hráč snaží vícerokliknout do hry během nástupů reklam, kde se do kurzoru pustí přesýpací hodiny s tím že "neodpovídá" ) a že lagy jsou ve skutečnosti chyba ve hře a jen ... ( pojem vynechávám, kvůli možnému banu ) může chyby do hry dávat zcela záměrně.
    No, pevné nervy všem a hodně zdaru těm, co se akci snaží dělat na max.

Nic jsi nepochopil Ivane ... :-) Jste na tom s klukama z GGS stejně. Časem na to přijdou, že tento systém nikoho k zvýšenému utrácení nepřiláká a dojde ke změně. Stejně tomu bylo i u většiny akcí, které v poslední době zavedli. Kdo jak moc dnes nakupoval na CZ můžeš zjistit v šlechtickém klání :-)
    Ale pochopil Alexandře. :) Se ví, změní, jen teď je systém jaký je. Jaký bude příště, uvidíme.
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Tady mají všichni platící motivaci :-)) 233tí místo :-)))
    https://ctrlv.cz/21sj
    To je přesně to, o čem jsem psal. Viz. to o mrtvole.
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    .... nepochopili, že nedostanou stejnou či podobnou sortu hráčů a protože v počátku nedělali herní mrtvolu, která má v družstvu mrtvoly a stačí mu dvakrát, třikrát kliknout myší pro zlatou, musí bojovat se soupeři, kde kreditku potřebuje a ještě chvíli kreditku používají, což jim za odměnu v další skupině přihodí soupeře, který jsou na tom obdobně a v soupeření mezi sebou musí kešaňu pootevřít ještě o něco víc.....

Post edited by Cheero (CZ1) on

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    upraveno 24.01.2019
    Tak vetší *** už nemohli ani vymyslet 
    Na cizákách jsem nahrál cez 2M slávy První den jsem skončil 2 Druhý den 3  a hráč na 9 míste co ani nevyjel na cizáka má stejnej Titul  rváč jak já na 3 místě 
     A to sem ještě uvažoval že si koupím bonus 
    Ted spíš uvažuji že s tou *** hrou skončím 
    Post edited by Zoe on
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Tak jedna zlatá jedna sříbrná medaile ze dvou dnů a jsem na 1722 místě )))
    tak takle jsem si to nějak představoval )))
    takové umístění nemám ani v nomádech když nehraju ...
    Doors 70lev Hrozný VA

@enzo (CZ1)  @thugdze (CZ1)
    Jelikož předchozí výsledky hrají roli, hráč, který se poprvé umístil v rámci své divize dobře jen díky štěstí bude v dalším kole s velkou šancí umístěn do divize s hráči, kteří také dopadli dobře (i když to třeba měli "vydřené") a tam se pak projeví rozdíl (tj. ten, kdo měl poprvé jen štěstí bude mít teď silnější soupeře a podle toho bude vypadat i žebříček divize)... tedy alespoň takhle to chápu já :)

Body nejsou resetovány záměrně, nechtějí "trestat" hráče, kterým se jeden den zadaří - naopak by to měli hráči zahrnout do strategie, kdy je vhodné "začít se snažit" nebo jak rozložit síly během události.
    Do nové divize samozřejmě půjdete s 0 body.bu (mimochodem, přesně tyhle screeny jsem myslela :)), nicméně je prý by měla být jen v zobrazení a opravena by měla být brzy.

:-) tak pěkně namícháme ty hrající s hrajícíma aby se potahali a nehrající budou mít své skupiny :)

Nechtějí trestat hráče, kterým se zadaří? :-) .. to je milé. Ale není to o tom jestli se zadaří a přijde dobrá sada cizáků, protože žádné velké hrady už nejsou, ale o nalosovaných skupinách :-) Ještě mě napadá, že pod pojmem zadaří, může být myšleno, jestli se zadaří nákup nebo ne.

Dost problém v sezónním hodnocení je, že není rozděleno podle úrovní. 70tka se prostě nemůže rovnat s úrovni 12.

Balík4 @ cs 1
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 378

a pokud mám další titul o kterém díky bugu nevím přičtou se mi ty další??
    odmeny se určite nepričetli a fakt nevím jak to zas spetne chtejí kompenzovat,timhle jsem už s touhle akci skončil a pokud bych mel príšte hrat abych tam hned na zaačatku vrazil 300 litru rubínu? tak to určite ne :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    @Balík4 (CZ1)  s pořadím se to má následovně:
    V divizi je pořadí určeno čistě na základě bodů z události.
    V celkovém žebříčku jsou hráči primárně řazeni podle titulu. Hráči se stejným titulem jsou řazeni podle množství zlatých medailí. Pokud mají dva hráči stejný titul i stejné množství zlatých medailí, rozhoduje o pořadí množství stříbrných medailí (hráč s více medailemi bude výš), v případě stejného titulu, počtu zlatých i stříbrných medailí rozhodují bronzové. Pokud se hráči shodují i v těch, pak je to vyloženě o náhodě.
    Vzhledem k tomu, že je teď událost ve zkrácené podobě to není ideální, ale v plné délce soutěže by k náhodnému určení pořadí nemělo (prý) docházet moc často :)  

@Karel Vacek (CZ1) konkrétní informace o titulech jsou (alespoň pro teď) bohužel interní :/ některé hráče prý baví to zjišťovat a také to ve hře není kvůli zjednodušení celého designu akce...
    Každopádně aktuálně by každý z titulů by měl jít získat za 2 zlaté medaile o:)
    Co se odměn z titulů týká, prý by měly být připsané, jelikož nezobrazující se tituly jsou jenom grafická chyba..

@Panthera (SK1) uvidíš množství nomádských bodů hráčů ze své divize (body ostatních ovšem stále neuvidíš) :)

@pmiki (CZ1) s tituly jde o chybu v zobrazení, která by měla být zítra opravena.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Zoe napsal(a):
    @Panthera (SK1) uvidíš množství nomádských bodů hráčů ze své divize (body ostatních ovšem stále neuvidíš) :) 
    Ďakujem. Takže keď sa hráči dohodnú medzi sebou a povedia si navzájom koľko kto nahral, načo potom bude poradie v nomádoch tajné?

Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    To je doopravdy super že z GGS až nyní vyšlo, že všechny odměny nepůjde získat :D 
    To je jako kdyby běžel sprinter na olympiádě závod a po 100 metrech ho zastavili, že chtěli jen vyzkoušet nový povrch a medaili získat nemůže. Je to na stejné úrovni...

Jak vlastně vypadá sídlo GGS? Není to šapito? Protože tohle je doopravdy jeden velký cirkus...
    Zoe napsal(a):
    Ďakujem. Takže keď sa hráči dohodnú medzi sebou a povedia si navzájom koľko kto nahral, načo potom bude poradie v nomádoch tajné?
    Je možné (ale rozhodně ne potvrzené), že u nomádů dojde k změně...
    Zoe napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Je možné (ale rozhodně ne potvrzené), že u nomádů dojde k změně...
    Aha doobre ešte raz díky  :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 24.01.2019
    Kecy a jenom kecy.....jde zjistit který *** tohle plánuje a zničil vlastně celou tuhle hru? Jako pro mnoho dalších i pro mě je to poslední kapka...tak že gratuluji. Jinak mám pro informaci 2 stříbrné medaile, jaký mám teda *** titul......
    Post edited by Zoe on
    sir Skvorda
    upraveno 24.01.2019
    Však kľudne si hrajte udalosti podľa svojho tempa, chuti a nálady a ak budete mať navyše zopár odmien z tejto Ligy, bude len dobre. Či? Podobne vonkajšie svety. Ale určite by som len kvôli tomuto nekončila s hrou.  ;)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    upraveno 24.01.2019
    Však kľudne si hrajte udalosti podľa svojho tempa, chuti a nálady a ak budete mať navyše zopár odmien z tejto Ligy, bude len dobre. Či? Podobne vonkajšie svety. Ale určite by som len kvôli tomuto nekončila s hrou.  ;)
    Tady jde spíš o to, jak se ta hra neustále vyvíjí. Nedávno si tu ještě všichni stěžovali, že běží neustále akce jako nomádi apod. a dnes k tomu přibilo asi 5 dalších. Ta hra je čím dál tím méně o bojích a je zcela jasné že to bude jen horší. Za chvíli dají season pass i do měsíční akce, potom i do ostatních akcí. A za chvíli zjistíš, že bez nákupu rubínů, předplatného a ježdění 20 akcí najednou už nezískáš ani pitomý park... :#

Když by tomu tak bylo, hrála bys ještě? ;)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    EET (CZ1) napsal(a):
    Tady jde spíš o to, jak se ta hra neustále vyvíjí. Nedávno si tu ještě všichni stěžovali, že běží neustále akce jako nomádi apod. a dnes k tomu přibilo asi 5 dalších. Ta hra je čím dál tím méně o bojích a je zcela jasné že to bude jen horší. Za chvíli dají season pass i do měsíční akce, potom i do ostatních akcí. A za chvíli zjistíš, že bez nákupu rubínů, předplatného a ježdění 20 akcí najednou už nezískáš ani pitomý park... :#

Když by tomu tak bylo, hrála bys ještě? ;)
    Já čekám kdy zavedou že i za prihlášení do hry budeš muset platit  
    Ale prosím neposílejte to jako zpetnou vazbu nebo ty blbci se toho ještě chytnou :D 
Sign In to comment.