Diskuze k lednové aktualizaci

2

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    prepáčte za pravopis :)
    • Cizáci/krkavci na Vás od teď nebudou útočit. Toto pasivnější chování umožní válečníkům soustředit se na své aktuální bitvy
    toto by som osobne zmenil a namiesto takehoto riešenia by som pridal tlačítko ktorým by sa dal vyvolať útok od cudzieho alebo vrany a takáto možnosť sa dá pekne rozvíjať dalej napr:
    aký silný vojaci budú útočiť
    možnosť zvoliť počet vojakov dalej pomer na dialku a na blízko možno aj počet vĺn v útoku
    aké nástroje použijú
    ako dlho budú cestovať
    aký silný bude velitel
    riešenie podpory od ostatných
    a veľa dalších možností
    samozrejme v podaní ggs to nebude zadarmo :D :D :D

Útok cizáků a krkavců nikomu nic nedá. Proto to zrušili. To co navrhuješ je masakr. Ještě by tam mohlo jít navolit, jestli ti budou umírat obránci nebo ne. Najdi si u vás nějakého hráče .. optimálně podle síly někde nahoře a sabotuj mu hrad tak dlouho, než ti sabotáž selže. Budeš mít pak jistě dost příležitostí na zkoušení způsobů obrany.
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    Celkem sranda... ggs se omlouvá, že lidem omylem rozšířili v rámci předplatného sklad jídla i na základnách  :D 
    Jistě to spoustě lidem způsobilo velké komplikace :D 
    no nevím jak moc velká sranda je to teď ale určitě to bude ohromná sranda až to v době nepřítomnosti hráče opraví a ten pak zjistí že jídlo které mu mělo vydržet na 9 hodin mu díky opravenému skladu došlo už za 6  :#

to pak budou děkovné dopisy do GGs :D :D :D
    To se mi stáva dost běžně, takže by to pro mě nebyl žádnej novej "jouke"....
    Někdy to i "pobaví". To když jdeš spát, jídlo na 12hod, po 7hod se přihlásíš a že prej před hodinou  Nedostatek jídla, -3.500 pinčlů. Kouknu na základnu a světe div se, +2k hod:-)
    Tohle jsme se snažili nahlásit, ale chybu prý nenašli :/ chtělo by to screeny (vždycky na jak dlouho jídlo zbývá a pak kdy byla dezerce, resp. že byla dřív, než měla - ideálně aby byl vidět i hrad/základna) a předat to i s tím, kdy "přesně" se to stalo... ale to by se z toho jeden zbláznil... :|

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    ctrl dotaz k aktualizaci.
    K čemu je ta novinka Vypnout automatické nasazení?
    Sem se těšil, že udělaj něco pro nás a bude se to vztahovat na Předvolby. To automatické nasazení  můžou využít jen nováčci(chuděry), nebo tydýti, co hře nerozuměj:-(

A ta Liga království je taky geniální, jak je "rozdělená" do 9ti člennejch "skupinek"...
    Mám pocit, že kdysi někdo psal, že by se automatický nasazení mohlo dát využít na doplnění prostředků na nomády (poté, co tam dáš ručně vojáky) - pokud by to tam ty prostředky dodalo nějak rozumně, tak se pak vypnutí "části" hodí.
    I když u předvoleb by to lidi asi využili víc, předám jako pidinávrh :)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 877CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    Celkem sranda... ggs se omlouvá, že lidem omylem rozšířili v rámci předplatného sklad jídla i na základnách  :D 
    no nevím jak moc velká sranda je to teď ale určitě to bude ohromná sranda až to v době nepřítomnosti hráče opraví a ten pak zjistí že jídlo které mu mělo vydržet na 9 hodin mu díky opravenému skladu došlo už za 6  :#

Někdy to i "pobaví". To když jdeš spát, jídlo na 12hod, po 7hod se přihlásíš a že prej před hodinou  Nedostatek jídla, -3.500 pinčlů. Kouknu na základnu a světe div se, +2k hod:-)
    Tohle jsme se snažili nahlásit, ale chybu prý nenašli :/ chtělo by to screeny (vždycky na jak dlouho jídlo zbývá a pak kdy byla dezerce, resp. že byla dřív, než měla - ideálně aby byl vidět i hrad/základna) a předat to i s tím, kdy "přesně" se to stalo... ale to by se z toho jeden zbláznil... :|

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Sem se těšil, že udělaj něco pro nás a bude se to vztahovat na Předvolby. To automatické nasazení  můžou využít jen nováčci(chuděry), nebo tydýti, co hře nerozuměj:-(

A ta Liga království je taky geniální, jak je "rozdělená" do 9ti člennejch "skupinek"...
    Mám pocit, že kdysi někdo psal, že by se automatický nasazení mohlo dát využít na doplnění prostředků na nomády (poté, co tam dáš ručně vojáky) - pokud by to tam ty prostředky dodalo nějak rozumně, tak se pak vypnutí "části" hodí.
    1. To fakt radši budu verbovat co zdrhne, než při každém opouštění hry 7x fotit hrady, co kde jak mám za jídlo:-)

2. Použitelný na Nomády? No, sem koukal, že to začlo dávat prostředky "inteligentně". Ale furt je jednodužší nastavit si 4-5 předvoleb přímo na ten kterej tábor:-)

3. Když už jim budeš psát, tak ji navrhni, aby se třeba vždy po 2x krkounech + cizácích na slávu, dělal žebříček na jen počet poraženejch cizáků/krkounů a sláva by pak byla jen na určení pořadí při totožnosti počtu sjetejch hradů. Ať maj šanci se dostat nahoru i normální hráči a ne jen ti, co si koupěj bonusy/vlajky...
    Je mi jasný, že jim z toho nic nekápne, tak to hoděj za stůl, ale třeba...:-)
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Strad75 (CZ1) napsal(a):

1. To fakt radši budu verbovat co zdrhne, než při každém opouštění hry 7x fotit hrady, co kde jak mám za jídlo:-)

2. Použitelný na Nomády? No, sem koukal, že to začlo dávat prostředky "inteligentně". Ale furt je jednodužší nastavit si 4-5 předvoleb přímo na ten kterej tábor:-)

3. Když už jim budeš psát, tak ji navrhni, aby se třeba vždy po 2x krkounech + cizácích na slávu, dělal žebříček na jen počet poraženejch cizáků/krkounů a sláva by pak byla jen na určení pořadí při totožnosti počtu sjetejch hradů. Ať maj šanci se dostat nahoru i normální hráči a ne jen ti, co si koupěj bonusy/vlajky...
    1. Naprosto chápu :D

2. Je fakt, že tehdy tady ještě předvolby nebyly... a taky by to člověk musel furt špehovat... ale alespoň než vyjedeš tábor na max by se to na doplnění prostředků možná použít dalo... i když co jsem koukala, tak je tomu úplně jedno, co tam pošleš za vojáky (ani když pošleš jenom dálku, tak to dálkaře přednostně nenuluje).. tak asi nic, no :/

3. Předám :)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 877CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Strad75 (CZ1) napsal(a):

2. Je fakt, že tehdy tady ještě předvolby nebyly... a taky by to člověk musel furt špehovat... ale alespoň než vyjedeš tábor na max by se to na doplnění prostředků možná použít dalo... i když co jsem koukala, tak je tomu úplně jedno, co tam pošleš za vojáky (ani když pošleš jenom dálku, tak to dálkaře přednostně nenuluje).. tak asi nic, no :/

Na  vyjetí táborů na max si vystačím s jednou jedinou "universální" předvolbou:-) 
    Imho, neplánujou přidat předvolby? 10 mi je už málo...
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):

Strad75 (CZ1) napsal(a):

Na  vyjetí táborů na max si vystačím s jednou jedinou "universální" předvolbou:-) 
    Imho, neplánujou přidat předvolby? 10 mi je už málo...
    Zeptám se :D 
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 63SK1
    jj tiez suhlasim so strad75 :-), proste normalny hrac nema moc sancu pri cudzich/vranach a este nezabudajte na aliancne bonusy, ked sa snazis porazit rubinoveho hraca a ten ma este plny aliancny bonus +50% k slave, tak si mozes labu lizat :neutral: ...
    RReennyy @ sk 1
  • not_use (SK1)not_use (SK1) Komentářů: 22
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Tak toto je spickova aktualizacia :-). Asi najlepsia za posledne roky :-). Tolko novych, zaujimavych a potrebnych veci :-). Najma tie vzhladove predmety su spica :-), stale cakam, kedy pridaju vymakanejsie vzhlady, nech sa mozeme na mape pochvalit, aki sme cool, ake strasidelne hrady mame, kolko parohov tam vyrastlo, ze nam opat zmrzla hradna veza, alebo kedy z toho vigvamu vylezie nsoci, alebo zeleny muzicek (alzaaak) :-D
    Len alzakaa nieee to by bolo uz vela
    not_use @ sk 1
  • Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    jj tiez suhlasim so strad75 :-), proste normalny hrac nema moc sancu pri cudzich/vranach a este nezabudajte na aliancne bonusy, ked sa snazis porazit rubinoveho hraca a ten ma este plny aliancny bonus +50% k slave, tak si mozes labu lizat :neutral: ...
    je to liga ,ne okresní přebor!!!

taky počítám, že dostanu proti sobě supr hráče  a musím se  s tím smířit ,ale nesmířím se s tím, aby slabší hráč, z okresního přeboru,  byl přede mnou, je to paskvil systém!!!

Draxon @ cs 1
    jaká podpora ? 
    minulej rok v červnu jsem žádal na podpore o reset ponuk Dostal jsem 5 nesmyslných mailu na které jsem odpovědel a výsledek žádnej 
    Nakonec jsem dostal mail kde se mě ptali jak jsem sokojenej s podporou :D 
    Ale jak čtu tak jsem měl ještě štestí že mi nedali ban :D 

ano, přesně takto funguje podpora!!

prostě podporu nemáme o tom žádná!!
    u každého produktu, který se v Čechách prodává musí být ze zákona český návod a když se vyřizuje reklamace nevyřizuje ji s vámi Ind ležící na pláži v Karibiku!!
    Dle mého názoru z toho pohlede GGS porušuje české zákony, ale bohužel kde není žalobce není soudce !!
    Draxon @ cs 1
    Tak toto je spickova aktualizacia :-). Asi najlepsia za posledne roky :-). Tolko novych, zaujimavych a potrebnych veci :-). Najma tie vzhladove predmety su spica :-), stale cakam, kedy pridaju vymakanejsie vzhlady, nech sa mozeme na mape pochvalit, aki sme cool, ake strasidelne hrady mame, kolko parohov tam vyrastlo, ze nam opat zmrzla hradna veza, alebo kedy z toho vigvamu vylezie nsoci, alebo zeleny muzicek (alzaaak) :-D.

naopak, podle mě největší Hrúzu co vymysleli!!
    Kam si směřoval, s těmi narážkami naprosto souhlasím ;-).

Draxon @ cs 1
    tak nakonec položím jednu otázku, která mě trápí již měsíce a snad mě na ni GM odpoví.

Kdy přestanou lagy a hra se stane hratelná a ne utrpením?
    co pro to dělají a nyní nechci odkazy na to kde se řeší  a neřeší jak to předělávají, tu pohádku už čtu více jak 3 roky :-(
    prosím odpověď kdy se přejde na jiný systém, na jinou, novou hru, kde se dá hrát  a nebudu koukat na to jak mě dojede útok na například chána .. a po 2-3 vteřinách se mě objeví zpráva a když ho chci uhasit je to dalších 2-5 vteřin a tom nestihnu další hašení, kde mě lagy nedovolí použít urychlovák a mám bez boje !!
    jezdit dneska 15+ vagonů ve vlaku na tábory je normal, dalo se stíhat i 20 na chána, ale 30 minutovýma urychlovákama nacvakat 24 hodin bylo otázkou 7-10 vteřin, no spíš méne, což se dalo, dnes je to nemožné!! :-(((

děkuji předem za alespoň jakoukoliv reakci, doufám že pozitivní
    Draxon @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,240CZ1
    Tak s lagama souhlasím.Každou chvilku relog, abych vůbec mohl trochu hrát a relog, když chci aby se ukázal novej cizák. Taky nechápu proč musím mít na obrazovce 4 kolonky, Vnější, podsvětí, kůže, beri, Pak ta boční informační tabulka+ nabídky uprostřed dole. Pak nemaj bejt lagy jako prase. Na druhou stranu s  podporou mám dobré zkušenosti. 
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 539CZ1
    Liga království je opět jeden z povedených paskvilů. kde není absolutně jasné jak postupuji, jak si na tom stojím, proč mám tyto soupeře atd. včera titul na 50%, měl sem to štěstí udělat zlatou  a dnes sem opět na začátku.. nula. totální nesmysl, totální fraška, totální selhání GGS.
    když si udělám srovnání s osvědčenými kláními ve světě, tak například ve skupině ligy mistrů ve fotbale nepotkáte outsidery, ale zde v lize vás v konečném hodnocení přeskočí, protože dostanou snadnější soupeře a získají zlato!!!
    Kdo vymýšlí sytém hry je podle mě totálně mimo.. škoda, že nemohu napsat, co si o tom či o nich myslím, dostal bych ban :-(.

Presne si to popsal Kdyby takhle fungovali v čechách třeba obchodné retězce Nebo velké firmy tak by nikdy neprilákali zákazníky a do roku by skrachovali  GGS to má založené na závislosti hráču a myslí si že doněkonečna mužou tu strunu napínat  Jenže každá struna jednou praskne  a z každé závislosti se dá vyléčit :D 
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 24.01.2019
    Hoj.
    To co mě poslední dobou trápí na hře je naprosto naruby přístup k hráčům, co do hry investují peníze. Jmenovitě, jde mi o ligu.
    Celý systém je udělaný tak, že šlape na krk paradoxně platícím. Pokusím se vysvětlit, aby nedošlo k mejlce, že v názoru na ligu jdu naopak proti platícím.
    Představme si hráče, co například před půl rokem hodil klidovku ve hře, nechal se hodit do ali s mrtvolkama a jen sem tam si zajede nějakýho barona - velice sporadicky. Nechá spadnout co se dá - tituly, sílu...Začne liga a tohoto hráče to hodí do skupinky podobných účtů. Má samozřejmě možnost při naprosto minimálním úsilí vyjezdit zlaté medajle. Oproti tomu, snaživý, aktivní platící hráč dostává z většiny taky sobě podobné hráče, takže takový hráč už pro zlato musí investovat nejen peníze, ale i značné úsilí ve hře. Korunku tomu dává žebříček, kde za stejný počet medajlí může být prvně zmíněný hráč vysoko nad hráčem co investoval nemalej peníz a herního úsilí. Co má takový hráč dělat? Nedělat akci? Pak ale bude muset koukat na to, jak on nedostane nic a hráč s minimálním úsílím dostává odměny. Tohle je vlastně první akce, u které jsem si všiml, že šlape platícím na krk tak, aby platili co možná nejvíc s tím, že mrtvolky, či polomrtvolky, nebo jak to nazvat ( neberte prosím nikdo jako urážku ) nemusí vlastně dělat skoro nic a to i bez jediné kačky investice.
    Pro tento přístup začínám mít obavy o hru jako takovou, protože jestli se takto bude GGS vysmívat platícím, můžou s tím seknout a řekněme si po pravdě, hra běží jen díky platícím hráčům.
    No a když je k tomu pro jejich potěchu během nerva z takového systému zalagujou reklamama, které ve hře dělají pěknou paseku, tak opravdu nevím a myslím, že mé obavy o hru jako takovou jsou třeba, možná... oprávněné.
    Systém, který je v této akci osobně nevidím jako šťastný.

• kogan (CZ1)kogan (CZ1) Komentářů: 2
    Zdravím
    Mám dotaz, ohledně titulů království v lize království. První den nebo dva se postupně zobrazovalo přibývání v postupu  na další titul. Momentálně se to ztratilo úplně a už nic nepřibývá.
    Děkuji za odpověď.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,226SK1
    upraveno 24.01.2019
    kogan (CZ1) napsal(a):
    Zdravím
    Mám dotaz, ohledně titulů království v lize království. První den nebo dva se postupně zobrazovalo přibývání v postupu  na další titul. Momentálně se to ztratilo úplně a už nic nepřibývá.
    Děkuji za odpověď.
    Kuk komentár, úplne dole :)

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/comment/5025057/#Comment_5025057
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    dnes sa mi už 2x stalo že ked som klikol na okienko pokrok ktoré sa zobrazuje pri knihe ťažení tak ma to samé presunulo z mapy na hrad
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,999CZ1
    Tak si to v klidu sesumírujem. Uprava automatu bezva.
    -Předchozí úprava krkounů a těch druhých, taky bezva. Aspon už nemusíme čekat nic lepšího. Je lépe si to koupit. Otázka je, nakolik je to motivující. Ostatně dvakrát vám platit za stejný set je zbytečné. Mohu si ho koupit rovnou.
    -Co nám hodláte naservírovat dále?

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.