Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Liga království

Po aktivaci season passu která měla být zadarmo mi zmizely z účtu rubíny cca 34k. Jak je to možné?
«137

Komentáře

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,230
    Ja mám skôr otázku, že prečo sa nehodnotí každý deň osobitne? teda prečo sa to po polnoci nezresetuje a neide zase od 0? To by bolo zaujímavejšie pre mnohých. Lebo keď vidia, že ten prvý v divízii má veľký náskok, tak to už vôbec nemotivuje sa ďalej naháňať.
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 378
    presne toto som očakával po polnoci aj ja,alebo prípadne zmenu hráčov v divízii,takto je to v podstate uplne nezaujímave už po prvom dni pre vela hráčov
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    matesko (CZ1) napsal(a):
    presne toto som očakával po polnoci aj ja,alebo prípadne zmenu hráčov v divízii,takto je to v podstate uplne nezaujímave už po prvom dni pre vela hráčov

Debilita. Mohli by to zavést i ve sportu. Třeba basketball .. za každou vyhranou čtvrtinu by dostal vyhrávající tým body do tabulky. Nezáleželo by na tom kdo vyhraje zápas, ale na tom, kdo bude vyhrávat ve více čtvrtinách. Jak píše Matesko .. nejlogičtější by bylo o půlnoci přidělit medaile a nalosovat novou skupinu tak, jako se každý den losují cíle u měničů. 

Cena pasu 280 000 rubínů na 14 dní je taky lidová a pro každého :-)

A odměny za sezónu? :-)) .. tokeny pouze pro prvních 10? Když nehrající hrad bez základen porazí jednoho cizáka tak se dostane do první desítky. A ten, který bude zařazen ve skupině hrajících si pro umístění koupí bonus a prosedí u hry několik hodin dostane hovno :-)

A jedna otázka na závěr .. proč jsem v sezoně, kde mají všichni stejný počet medailí 47mý a v probíhající akci v první 20tce? Čím jsem si to zasloužil a co můžu udělat pro to, abych se při shodě bodů dostal nahoru?

Balík4 @ cs 1
  • enzo (CZ1)enzo (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    upraveno 23.01.2019
    napodobně a pokud chytnete do své skupiny  hrače co si kupujou bonusy nemate žadnou šanci  myslel jsem že se  hrači po pulnoci vyměni podle žebžičku tedy že ti co byly  prvni ve svích skupinach  nalosujou  k sobě atd . bylo by to mnohem ferovější tak  hráč  první den  nakoupí udělá šilený počet bodu a tim pro ostatni hrače  akce skončila  :_((
    Např: spoluhráč z ali  udělal 800k na cizacich ale skončil až na 6 mistě zato jiný spoluhráč hrač  stejný urovně  udělal ani ne 300 a skončil těsně 2  :_((((

enzo @ cs 1
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    větší blbost jsem opravdu neviděla
    :)llelik45 @ cs 1
    llelik45 (CZ1) napsal(a):

A kůže?
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    LiGeR_XIII (CZ1) napsal(a):
    Po aktivaci season passu která měla být zadarmo mi zmizely z účtu rubíny cca 34k. Jak je to možné?
    Ahoj,
    s nákupem pasu by to souviset nemělo... kontaktuj prosím podporu, aby se ma to podívali :) 

@Balík4 (CZ1) mohl bys mi prosím udělat a poslat (klidně do zprávy) screeny toho pořadí, abych se na to mohla zeptat přímo s tím, že “takhle to vypadá, vysvětlete”? 

A zpětnou vazbu samozřejmě předáme :)
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 823
    taky jsem si myslel že se každý den bude skupina prohazovat....ale ani těm titulům moc nerozumím...kdy se budou přidělovat? proč mi svítí stále ten počáteční? a to i přes to že mám podle erbu už titul nespoutaný? a za co se vlastně ty tituly přidělují, to mi taky není moc jasné? přijde mi to hodně neprůhledné a málo informací k celé té akci.
    Mik Mak
    upraveno 23.01.2019
    taky jsem si myslel že se každý den bude skupina prohazovat....ale ani těm titulům moc nerozumím...kdy se budou přidělovat? proč mi svítí stále ten počáteční? a to i přes to že mám podle erbu už titul nespoutaný? a za co se vlastně ty tituly přidělují, to mi taky není moc jasné? přijde mi to hodně neprůhledné a málo informací k celé té akci.
    Tie tituly sa prideľujú podľa toho akú medailu si získal... ale ak ked si teraz získal zlatú, tak druhú hodnosť si ešte nedosiahol... takže všetci sme ešte stále bitkári... a ďalší titul zrejme dosiahnú niektorí už dnes po polnoci... 
    Tituly by měly být nějakým způsoben za medaile a titul bys měl dostat v momentě, kdy získáš dost medailí... mohl bys mi k tomu prosím udělat screeny?
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

A kůže?
    no vidíš kůže to je další blbost ono  se ještě něco najde :smiley:
    :)llelik45 @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    LiGeR_XIII (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    s nákupem pasu by to souviset nemělo... kontaktuj prosím podporu, aby se ma to podívali :) 

@Balík4 (CZ1) mohl bys mi prosím udělat a poslat (klidně do zprávy) screeny toho pořadí, abych se na to mohla zeptat přímo s tím, že “takhle to vypadá, vysvětlete”? 

A zpětnou vazbu samozřejmě předáme :)

Jaké fotky? Otázka je jasná .. proč je první první a né 33tí. Nebo druhý není osmý když mají stejný počet medailí.
    Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

A kůže?
    a co vnejší království¨?  :D 

spíš by to měli nazvat Válka kreditek 

Další akce na které chce GGS jen nahrabat a jsem zvědavej co za takovej nesmysl jim příště zaplatí 294600 rubínu 
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) CZ1 Komentářů: 76
    Ahoj. Dost z nás se domnívalo, že se výsledky o půlnoci vynulují a jede se od nuly. Evidentně tomu tak není a jede se dál. Proto se ptám, k čemu je tam ta časomíra. To tam mohou přece rovnou napsat, že medaile se udělují o půlnoci. Podle mě je tam nějaká kuna.

Exe
    Executioner @ cs 1
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    pekne, nalosujes skupinu ktera rublem nesetri a je vymalovano, nahrano pres 4 mega a 6 misto ve skupine, motivace do dalsich dnu se blizi 0, takhle je to pro mne nehratelne
    thugdze @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 823
    Zoe napsal(a):
    Tituly by měly být nějakým způsoben za medaile a titul bys měl dostat v momentě, kdy získáš dost medailí... mohl bys mi k tomu prosím udělat screeny?
    screeny samozřejmě nemám...to mě nenapadlo si je dělat...ale jak píšeš další titul by měl být za "dost" medailí. A to je kolik? to je to co mě zajímá. V titulech za slávu co je běžně ve hře je naprosto jasné kdy a za co  titulu dosáhneš ... tady je to jen "zřejmě" a "dost"

https://ctrlv.cz/BFp9   tady je vidět že titul nespoutaný hráč mi nesvítí , ale jak je tam ta lišta ( postup k dalšímu titulu) tak tam jsem včera měl do půlky zelenou barvu. O půlnoci mi ten titul probliknul , tak jsem myslel , že jsem ho dosáhl  ale asi ne. Ani odměny nejsou zaškrtnuté jak to píše ten otazníček. Takže když jsem byl včera v půlce tak proč v té půlce nejsem dnes?

https://ctrlv.cz/Xb8n    tady se mi u erbu objevuje odznáček za titul nespoutaný rváč , ale zároveň to píše že další titul je nespoutaný rváč. Takže mám ten titul nebo ho nemám a je tam jen nějaký bug...a pokud ho nemám tak kdy konkrétně ten titul můžu získat?

a za další...získal jsem 1 zlatou medaili...ale v celkovém žebříčku jsem 48. takže i mě , stejně jako Balíka zajímá co jsou další faktory určující ono umístění? Ta nápověda co je totiž u téhle akce je napsaná tak , že by se v ní vyznal tak akorát.....ten co to psal :D:D:D  ...a možná ani on ne  >:)
    Mik Mak
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

A jedna otázka na závěr .. proč jsem v sezoně, kde mají všichni stejný počet medailí 47mý a v probíhající akci v první 20tce? Čím jsem si to zasloužil a co můžu udělat pro to, abych se při shodě bodů dostal nahoru?

No myslím, že odpoveď na otázku ani v centrále nevedia... napr. u nás je to tak, že ten, čo má celkovo najväčšiu slávu z prvého dňa je v rebríčku so zlatou medailou až 57. ... 
  • VladoVlado Komentářů: 4
    Mne sa po polnoci úplne zmazal posun v titule. Večer som bol skoro na konci prvého titulu a ráno všetko odznovu a počas dňa žiadny postup.
    Nejsem si jistá, jestli to někde bylo řečeno, @Fanie (SK1) se na to ptala přes zprávy - s každou novou událostí (cizáci, nomádi,..) se budou divize měnit (je šance, že budete mít v divizi někoho, s kým už jste se potkali, ale u aktivních hráčů by se to nemělo stávat příliš často - divize jsou skládány i na základě předchozích výsledků).

@enzo (CZ1)  @thugdze (CZ1)
    Jelikož předchozí výsledky hrají roli, hráč, který se poprvé umístil v rámci své divize dobře jen díky štěstí bude v dalším kole s velkou šancí umístěn do divize s hráči, kteří také dopadli dobře (i když to třeba měli "vydřené") a tam se pak projeví rozdíl (tj. ten, kdo měl poprvé jen štěstí bude mít teď silnější soupeře a podle toho bude vypadat i žebříček divize)... tedy alespoň takhle to chápu já :)

Body nejsou resetovány záměrně, nechtějí "trestat" hráče, kterým se jeden den zadaří - naopak by to měli hráči zahrnout do strategie, kdy je vhodné "začít se snažit" nebo jak rozložit síly během události.
    Do nové divize samozřejmě půjdete s 0 body.

Promiň, jsem dneska (no, nejen, ale dneska ještě víc) nějak zmatená... zeptala jsem se :)

S tituly jde o chybu (mimochodem, přesně tyhle screeny jsem myslela :)), nicméně je prý by měla být jen v zobrazení a opravena by měla být brzy.
    A na detaily o titulech jsem se taky zeptala :) Mimochodem když na titul najedeš myší (tedy, v momentě, kdy to funguje), vidíš tam žlutou čáru (skutečně získaný postup) a zelenou čáru (postup v titulu, který získáš v případě, že budeš o půlnoci na stejném místě v divizi, jako v ten moment), což sice není moc, ale asi lepší než nic...

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Takže keď budú nomádi/samuraji, tak uvidím koľko kto nahral bodov? To bude trošku divné, keď to má byť tajné či?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
Sign In to comment.