alianční predplatné

Mám dotaz ohledne aliančního predplatného,proč není možnost platit tuhle službu taky pres banking jako je to u rubínu?hodne hráču by treba chtelo tuhle službu využít jen nechtejí platit kartou,je možné se na tohle poptat prípadne zjistit jestli tuhle možnost bude možné pridat ?dekuju za odpoved
[SIGPIC][/SIGPIC]
«1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz ohledne aliančního predplatného,proč není možnost platit tuhle službu taky pres banking jako je to u rubínu?hodne hráču by treba chtelo tuhle službu využít jen nechtejí platit kartou,je možné se na tohle poptat prípadne zjistit jestli tuhle možnost bude možné pridat ?dekuju za odpoved
    Ahoj,
    podle CM by to mohlo být kvůli zabezpečení (které nevyhovovalo GGS), ale ještě se zeptá... kdyžtak mi to prosím za pár dnů připomeň, abych ho postrčila :)
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 349CZ1
    dekuju zoe,zkusím pripomenout príští tyden :*
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Zoe napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    podle CM by to mohlo být kvůli zabezpečení (které nevyhovovalo GGS), ale ještě se zeptá... kdyžtak mi to prosím za pár dnů připomeň, abych ho postrčila :)

Dá se tedy říct, že jiné nákupy než předplatné nejsou bezpečné?
    Balík4 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,141CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

Nejsem Zoe.... jen k tomuto... nevím jestli jsi zaznamenal množící se případy zabanování kvůli platbě? V mnoha případech neoprávněně, že někde něco evidentně nefunguje :)   

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

Nejsem Zoe.... jen k tomuto... nevím jestli jsi zaznamenal množící se případy zabanování kvůli platbě? V mnoha případech neoprávněně, že někde něco evidentně nefunguje :)   

Nic takového jsem nezaznamenal, ale tato informace mě nepřekvapuje. Ba naopak mě jen utvrzuje v tom, že to jde nějak ojebat.
    Balík4 @ cs 1
    tak myslím si že platba pres banku by mela byt nejbezpečnejší tak nevím proč zrovna tahle možnost pri predplatném chybí,spíš jde zneužít platbu kartou
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 652CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

no to se stalo i kvůli předplatnému....takže není bezpečné nejspíš ani to :D :D :D
    Mik Mak
    Tak oficiální odpověď je, že dané možnosti jsou tu kvůli jejich příslušné povaze a bezpečnosti. Zároveň nemohou slíbit, že tu v budoucnu budou další možnosti plateb (ale zpětnou vazbu předají), protože změna možnosti záleží na limitech obou zemí, stejně jako na předpisech a regulacích společnosti. 

@Balík4 (CZ1) prý rozhodně bezpečné jsou, což je i důvod, proč je lze využít... zkusím z CM dostat, v čem je jiný nákup předplatného od rubínů, ale vzhledem k tomu, že i relativně jednoduchou odpověď ohledně královských úkolu jsem z něj tahala týden, těžko říct, za jak dlouho mi na to nějak rozumně odpoví :| 
    @Balík4 (CZ1) tak odpověď mám překvapivě rychle a tentokrát se i tváří uvěřitelně :) 

Pro teď nabízíme několik platebních metod (kreditní karta, PayPal a SEPA), protože je zde možnost účtovat měsíční platby.

Ostatní platební metody, jako například PaySafeCard jsou myšleny spíše na jednorázové platby, což nechceme - a ještě důležitější je, že ani nemůžeme - nyní podporovat. Předplatné by mělo být, optimálně, kupováno každý  měsíc.

Příklad: Hráč využije PaySafeCard player a může si koupit předplatné na 30 dní za 20€ - po této době by hráč musel udělat další platbu, protože k zakoupení nedojde automaticky. A tyto automatické platby po určitě době jsou to, co chceme. 

Možné platební metody jsou tedy více spojeny s trváním předplatného než s jejich bezpečnosti. Všechny platby jsou bezpečné, jde jenom o možnost účtovat platby automaticky v případě, že hrad chce prodloužení předplatného na další měsíc.

Je možné, že tu v budoucnu budou k dispozici a další platební metody, ale pro teď jsou dostupné pouze ty, které jsou již k dispozici. Nemůžeme garantovat, že v budoucnu přibydou i další metody, ale tato možnost je stále otevřena pro diskuzi s týmem.
    hm,sorry zoe ale tohle jako argument príliš neobstojí,i v bance si muže každej hrač zarídit pravidelnou platbu,je fakt že to nejde automaticky ale muže si to určit sám jestli ano nebo ne,i já mužu po první platbe hned zrušit další auto platbu tak stejne si muže každej určit jestli tenhle mesíc zaplatí nebo ne nebo si to v bance zadá jako pravidelnou mesíční platbu,jednoduše tady chybí možnost platby prímo pres účet banky
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Zoe napsal(a):
    @Balík4 (CZ1) tak odpověď mám překvapivě rychle a tentokrát se i tváří uvěřitelně :) 

Pro teď nabízíme několik platebních metod (kreditní karta, PayPal a SEPA), protože je zde možnost účtovat měsíční platby.

Ostatní platební metody, jako například PaySafeCard jsou myšleny spíše na jednorázové platby, což nechceme - a ještě důležitější je, že ani nemůžeme - nyní podporovat. Předplatné by mělo být, optimálně, kupováno každý  měsíc.

Příklad: Hráč využije PaySafeCard player a může si koupit předplatné na 30 dní za 20€ - po této době by hráč musel udělat další platbu, protože k zakoupení nedojde automaticky. A tyto automatické platby po určitě době jsou to, co chceme. 

Možné platební metody jsou tedy více spojeny s trváním předplatného než s jejich bezpečnosti. Všechny platby jsou bezpečné, jde jenom o možnost účtovat platby automaticky v případě, že hrad chce prodloužení předplatného na další měsíc.

Je možné, že tu v budoucnu budou k dispozici a další platební metody, ale pro teď jsou dostupné pouze ty, které jsou již k dispozici. Nemůžeme garantovat, že v budoucnu přibydou i další metody, ale tato možnost je stále otevřena pro diskuzi s týmem.
    Znamená to, že metoda PaySafeCard již pro nákup nelze využít? Píšou, že ji nemůžou podporovat.
    Balík4 @ cs 1
  • jjd (CZ1)jjd (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    Zdravím,
    musím poznamenat že logika firmy je opravdu někde pod bodem mrazu.. :-(
    jen protože chtějí z hráčů vytahovat pravidelné placení připraví se o platby těch kteří kreditní karty či účty používat nechtějí nebo nemohou..
    ačkoli i kdo koupí teď.. může hned zrušit a stejně další měsíc nedostanou nic.. no je to fakt o mnoho jednodušší vybrat polovinu se stejnou nejistotou jako při povolení např. paysafe
    nevím jestli je to furt k smíchu :-)))   nebo už k pláči.. :-(
    a ten jejich slavný problém.. aby dostávali pravidelně..  jde podle mně vyřešit jednoduchou zprávou ve hře nebo e-mail..  (např. jako u dozorců..)..
    tj.  vaše předplatné vyprší.. xx.xx. ..  a každý pokud bude mít zájem rád znovu zaplatí.. ale ne... to je dle ggs moc svobodné.. no jejich škoda že přichází o možný zisk.. osobně myslím že by to mohlo využívat o dost víc hráčů.. ať už kvůli svobodné volbě nebo bezpečnosti.
    jjd @ cs 1
    matesko (CZ1) napsal(a):
    hm,sorry zoe ale tohle jako argument príliš neobstojí,i v bance si muže každej hrač zarídit pravidelnou platbu,je fakt že to nejde automaticky ale muže si to určit sám jestli ano nebo ne,i já mužu po první platbe hned zrušit další auto platbu tak stejne si muže každej určit jestli tenhle mesíc zaplatí nebo ne nebo si to v bance zadá jako pravidelnou mesíční platbu,jednoduše tady chybí možnost platby prímo pres účet banky
    Myslím, že tady u toho je z jejich pohledu "problematická" právě ta možnost nastavit si ano/ne, že to není automaticky nastavené na pravidelné platby...

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Znamená to, že metoda PaySafeCard již pro nákup nelze využít? Píšou, že ji nemůžou podporovat.
    Myslím, že "nemůžou" protože "nechtějí" (zkrátka není to měsíční - nebudou to podporovat, alespoň pro teď)...

jjd (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    musím poznamenat že logika firmy je opravdu někde pod bodem mrazu.. :-(
    jen protože chtějí z hráčů vytahovat pravidelné placení připraví se o platby těch kteří kreditní karty či účty používat nechtějí nebo nemohou..
    ačkoli i kdo koupí teď.. může hned zrušit a stejně další měsíc nedostanou nic.. no je to fakt o mnoho jednodušší vybrat polovinu se stejnou nejistotou jako při povolení např. paysafe
    nevím jestli je to furt k smíchu :-)))   nebo už k pláči.. :-(
    a ten jejich slavný problém.. aby dostávali pravidelně..  jde podle mně vyřešit jednoduchou zprávou ve hře nebo e-mail..  (např. jako u dozorců..)..
    tj.  vaše předplatné vyprší.. xx.xx. ..  a každý pokud bude mít zájem rád znovu zaplatí.. ale ne... to je dle ggs moc svobodné.. no jejich škoda že přichází o možný zisk.. osobně myslím že by to mohlo využívat o dost víc hráčů.. ať už kvůli svobodné volbě nebo bezpečnosti.
    Zpětnou vazbu samozřejmě předáme :)
  • Král Kazisvět1 (CZ1)Král Kazisvět1 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Jak zruším to předplatný píšou že by měl chodit s výpisem na email odkaz na zrušení ale žádný tam nemam ?
  • HorusHorus Komentářů: 314Moderator
    Král Kazisvět1 (CZ1) napsal(a):
    Jak zruším to předplatný píšou že by měl chodit s výpisem na email odkaz na zrušení ale žádný tam nemam ?
    Ahoj podla informacii treba napísať na podporu. Mali by ti to zruši
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • Král Kazisvět1 (CZ1)Král Kazisvět1 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    tam zatim nikdo neraguje cekam 

Už?
    Balík4 @ cs 1
  • A teď?
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.

Ahoj,
    už máš reakci, nebo furt nic?