Falešná nahlášení

2»

Komentáře

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Zoe napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    ja plán C mám ale ted ti ho neprozradím,až když bude treba,zatím jsem rád že na tebe spoleh je ;)
    Tak teď nevím, jestli to mám nebo nemám chtít vědět :scream: :joy:

Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Albi70 (CZ1) nejsem si úplně jistá, jestli je vhodné mě dávat jako příklad s tím, jak to v poslední době vypadá :# 

Každopádně k tématu - máme na fóru “místo”, kde se objevují nahlášené příspěvky, dokonce je to rozdělené podle nahlášení za spam a varování. Jenže 
    - je to společné pro všechna fóra, takže se tam nahlášení bohužel celkem snadno ztratí
    - zobrazují se tam pouze příspěvky, které mají 5 (a více) nahlášení od jednoho typu (tj. příspěvek nahlášený 4x jako spam a 1x jako napadání nevidíme, příspěvek 5x označený jako spam už vidíme)...
    Plus když už jsem u toho, protože tohle se tu nedávno stalo, 10x nahlášený příspěvek je automaticky “lehce vymazán” - tj. hráči ho nevidí, ale moderátoři ho mají mezi nahlášenými příspěvky a mohou ho na fórum vrátit... 

Takže bohužel, abychom viděli všechna nahlášení, museli bychom témata opakovaně procházet. Popř. projít všechny nahlášené příspěvky daného hráče (tj. otevřu si Albiho profil, kliknu na nahlášené příspěvky a všechno to projdu, zda to bylo nahlášené oprávněně nebo ne)...
    Když jeden člověk nahlásí každý druhý příspěvek v tématu, pak se to dá celkem snadno řešit varováním, když je u každého (druhého) příspěvku nahlášení od víc lidí (ideálně různý), tak se pak odhaduje těžko, kdo z nich si varování zaslouží a kdo ne... 

Á ještě jedna věc, měli jsme tu experta, co nahlašoval pomalu všechno a pro jistotu ještě z několika účtů - to bylo předáno CM k “vyřešení” :) 
    Díky za odpověď Zoe, je na tebe spoleh  :D B) 

V tom případě je asi možná na čase realizovat plán B  :D
    I když už také nejsem tolik  na foru co dříve, pokud na nějaký takový přispěvek narazím, dám vědět, mohu přes PM někomu z vás?

P.S. A můžeš rovnou projet mě, co jsem založil toto vlákno, ti rádoby vtipálkové  mi  nabouchali 3+2 kusy
    A pokud řeknu, že nemůžeš, máš i plán C? :D ale samozřejmě vědět dát můžete, klidně hoďte jako příjemce všechny mody :) 

PS: Stalo se o:)
    Díky Zoe, jsi zlatíčko.  <3 <3 <3
    Ano plán C mám - koupit od bratří Wawrzinků GGS a pak bych ti to dal rozkazem  :D o:) >:) :D o:) >:) respektive bych to přikázal CM   B) B) B)
    Rádo se stalo :blush:
    Hmm, takže plán C by mohl znamenat i změnu ve vývoji hry? Hlasuju pro plán C! B) :D

A teď bychom si všichni zasloužili nahlásit za OT (spam) :D
    Jakožto zakladatel vlákna prohlašuji jak tvé, tak Mateskovi dosavadní příspěvky v tomto vlákně jako v pořádku a k věci  B) B) B) o:) o:) o:)

Jinak opravdu by bylo na místě, aby si naši spoluhráči a to i ti mladší a úplně mladí ve školním věku uvědomili, že svoboda projevu neznamená, že si každý může říkat a dělat co chce, ale že je třeba dodržovat minimálně alespoň elementární pravidla (a tímto není ani tento příspěvek OT).
    Albi70 @ cs 1
Sign In to comment.