MULTIÚČTY - Nalijme si čistého vína

146

Komentáře

 • Little.W.Rabbit (CZ1)Little.W.Rabbit (CZ1) Komentářů: 68CZ1
  Balík4 (CZ1) napsal(a):


   Ještě prosím o popis MX, aby to bylo kompletní. Asi by bylo nesmyslné, kdyby měli třeba S.S. v popisu, že při napadení jejich metra se brání společně, když žádné neměli.
  Balíku, společné bránění nemovitostí v popisu MX potvrdila koncem loňského října tehdejší velitelka MX Hugolínek v tomto jejím prohlášení tady na fóru, konkrétně v bodě 3
  (viz     https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/358008/matrix-vs-koalice/p1     )

  "3. Veřejné potvrzení faktu, že Matrix měl před válkou v popisu, že majetky brání společně se sesterskými aliancemi. Že sesterské aliance Matrixu nepomohly, za to koalice nemůže. Tím vznikla situace 5 na1, což nebylo v původním plánu a nepočítali jsme s tím. Vyplynulo to z toho, že se Matrixu nedostalo pomocí od spojenců, které měli v popisu."

  Tolik k věrohodnosti těch, kteří tvrdí něco jiného :)
  Little.W.Rabbit @ cs 1
 • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
  GarikIoner (CZ1) napsal(a):
  Arweny (CZ1) napsal(a):
  no tak si to upřesníme:-)) v době války lo vs os jsem u lo nebyl přišel jsem k nim letos v září:-))) to by byla první věc a druhá teď tedy nemohu mluvit za spoluhráče z os ale věřím že obsazovali metra a města stejně jakolo tedy normálně hráči ve své alianci což vím naprosto jistě v rámci lo to tak bylo.je zajímavé že o tom víš nejvíc i když jsi v té době nebyl ani v jediné ali zůčastněné ve válce tedy ani v mx. co se týče mé kritiky tak ano napsal jsi jak jsi uvedl pouze výčet ale i ten by podle mě měl býti rovnoměrný  tedy když už tak z každého směru aby ti tedy nemohl nikdo vytknout jednostrannost:-) a co se týče stylu války tak bohužel byl jsi v mx i v jiných ali(tedy v mnoha) a sám víš jak zněl popis mx.bylo tam jasně napsáno že majetky si se svými spoluali brání společně takže nemůže být nikomu vytknuto že udělal koalici tak silnou ,aby s těmito jasně danými pravidly dle popisku počítala.že se tak nestalo je věc druhá. Za sebe můžu říct jen to že v této válce a to asi bez výhrady si jako jediného protivníka vážím právě tebe protože ať jsi jinak jaký jsi a proti tobě je hodně argumentů jsi jediný kdo se netajil nákloností k mx a také jediný kdo jim šel pomoci bojovat.ale myslím že ty by jsi měl také usoudit jako většina že v té válce nemůže být považováno za zákeřnost to že koalice brala v potaz jasně daný popis a podle něj i uzpůsobila poměr sil.jak to nakonec skončilo je věc druhá ale vinit za ni koalici bohužel nemůžeš.každá ali která jde po městech a podobně musí tento krok brát v potaz a důkladně neplánovat jak minimálně vyrovnat spíše převýšit poměr sil.a to že lo a os byli nepřáteli a spojili se je zase a jen věcí diplomacie atd. to je asi podobné jako by jsi chtěl říci že bys nikdy nesměl jít do ali kam jsi předtím jel hú atd.a že se na mě vaří voda ??? no bože v nejhorším si trošku zahořím aspoň bude trocha zábavy a život jde dál:-) jinak by ta hra byla nuda ne:-)
  Vzal jsi to pěkně z široka, tak dovol, abych ti pomohl postupně odpovědět. Ano, i já tě mám za hráče, který zatím o hře příliš moc neví, takže to, že ti bylo v LO natloukáno do hlavy, že já jsem ten zlý a tys tomu prachobyčejně podlehl, aniž by sis udělal vlastní názor, je tvoje věc. Rovněž skutečnost, že koalice je něco dobrého nebo měla dokonce dobrý úmysly na mapě vyrovnat síly, prosím vyžeň z hlavy dříve, než ti začne škodit.

  Ano, pokud, jak deklaruješ, jsem nebyl v době války v Matrixu ani v jiné alianci, proč na mě tedy jelo 550 útoků od koalice, to mi vysvětli, proč jste se museli domluvit v 5 aliancích i na mě... Protože sami na to neměli :-) Tobě by se líbilo, když by se domluvilo 5 aliancí na tebe? Byl jsem jasně a evidentně spojován s Matrixem a součástí kapitulace bylo i to, že odevzdám své základny do OS, což jsem udělal, abych předešel masakru na ně. Takže prosím vynech ze svých dedukcí myšlenku, že jsem nebyl s touto válkou vůbec spojován - není to pravda.

  Co se týče Matrixu a dceřinných aliancí (VA, SS,...), nikdy v popiskách nebylo a nikdy nebylo pravidlem, že by tyhle aliance spolu cokoli bránily. Takže jednodušše jste si chtěli zaválčit tak, abyste do hry nikdo nemuseli dát ani korunu a proto vznik koalice a jasná přesilovka :-) Jak je známo, rád si screenuji věci a i tady tě musím vyvést z omylu. Tak si prosím pročti jednotlivé popisky aliancí ještě z dob války a možná mi i ukaž, kde že má být uvedeno, že brání společně.

  K multi-účtům - Jak sám říkáš, jsi v alianci nový a nevíš toho zatím moc. Proto tě prosím omrkni původní seznam hradů, které jsem tu vyčetl a usuď sám, jestli je správné, aby měli své mulťáky napytlíkované na metrech a znemožnili tím ostatním si o ně zahrát. Čert vem metra, až budeš mít jednou produkci na základnách jako já, ani ti to metro už nebude chybět. Jde zde ale o jednoduchý princip toho, že někdo káže vodu a přitom pije víno. Tak teď je čas na tobě, soudruhu, abys mi vysvětlil, zda jste takoví lůzři, anebo zda jste schopni si zapařit fair-play o metra a věže bez použití mulťáků...

  Co ty na to?   Vím přesně jak tahle diskuse bude pokračovat. Budu oslovován zdrobnělinami, zkomoleninami. Pak pijdou nabídky na telefonický rozhovor či osobní setkání u piva a po odmítnutí už jen pokusy o urážky. Nevadí.

   V LO nikdo nikomu nic do hlavy nenatlouká a už vůbec né to, že je někdo zlý nebo dobrý. Kdo si přečte nějaké tvé příspěvky tak už nepotřebuje nic do hlavy natloukat.

   Proč na tebe jelo 500 útoků? Protože jsi začal sjíždět Triádu. Jinak by po tobě ani pes neštěkl.

   Základny? Další lež. Vrácením základen si určitě neochraňoval Matrix. Když jsi měnil základny bylo už dávno po válce. Svoje si vrátil OS, od kterých jsi je měl a za ně ti asi nabídli základny od Hanse. Detaily samozřejmě neznám, protože to nemělo nic společného s tehdejší "koalicí". Z toho z nějakého důvodu sešlo a proto sis koupil základny od hradu z farmy MX.

  Popis MX z doby jejich vzniku ...

  Jsme nezávislá aliance Matrix
  máme sesterské aliance - VA - Matrix, Matrix I, Matrix s.s., Růže and Matrix, které vystupující samostatně, ale v případě útoků na majetky či napadení více aliancemi, vystupujeme společně jako jedna aliance.
  Stejně tak máme své odpočinkové aliance, na které si nenecháme sahat...

  pokud píšete diplomatovi - pište jasně a stručně

  Upozornění:
  Hrajeme podle pravidel GGS a máme Kodex vlastních pravidel. Noční klid nedržíme ani nedodržujeme.
  Základny jsou také hrady, když se z nich může útočit, mohou se také bránit.
  Hráči kteří berou prostředky kompletně v první vlně, stávají se nehořící. Pokud takto vezme prostředky hráč velení aliance ( od generála po velitele ), může být vyhlášena válka celé ali.
  Nekrademe, ale pokud potřebujeme něco vyměnit, nabízíme výměnou stejný druh, jenom nečekáme déle než 48 hodin na odpověď majitele, který od nás vždy dostane souřadnice toho, co si může výměnou vzít.

   K poslednímu odstavci .. asi budeme muset být lůzři. Musíme počkat, až to za nás GGS vyřeší.

  Balík4 @ cs 1
 • GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
  Balík4 (CZ1) napsal(a):


   Ještě prosím o popis MX, aby to bylo kompletní. Asi by bylo nesmyslné, kdyby měli třeba S.S. v popisu, že při napadení jejich metra se brání společně, když žádné neměli.
  Balíku, společné bránění nemovitostí v popisu MX potvrdila koncem loňského října tehdejší velitelka MX Hugolínek v tomto jejím prohlášení tady na fóru, konkrétně v bodě 3
  (viz     https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/358008/matrix-vs-koalice/p1     )

  "3. Veřejné potvrzení faktu, že Matrix měl před válkou v popisu, že majetky brání společně se sesterskými aliancemi. Že sesterské aliance Matrixu nepomohly, za to koalice nemůže. Tím vznikla situace 5 na1, což nebylo v původním plánu a nepočítali jsme s tím. Vyplynulo to z toho, že se Matrixu nedostalo pomocí od spojenců, které měli v popisu."

  Tolik k věrohodnosti těch, kteří tvrdí něco jiného :)
  Ty lžeš, to je hrozný. Cituješ větu, kterou citovala Hanka tady fóru. Tohle je fakt ubohý od tebe, veliteli. Laskavě si přečti celý příspěvek, který tam napsala. 
 • GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
  upraveno 14.01.2019
  Balík4 (CZ1) napsal(a):
  GarikIoner (CZ1) napsal(a):
  Arweny (CZ1) napsal(a):
  no tak si to upřesníme:-)) v době války lo vs os jsem u lo nebyl přišel jsem k nim letos v září:-))) to by byla první věc a druhá teď tedy nemohu mluvit za spoluhráče z os ale věřím že obsazovali metra a města stejně jakolo tedy normálně hráči ve své alianci což vím naprosto jistě v rámci lo to tak bylo.je zajímavé že o tom víš nejvíc i když jsi v té době nebyl ani v jediné ali zůčastněné ve válce tedy ani v mx. co se týče mé kritiky tak ano napsal jsi jak jsi uvedl pouze výčet ale i ten by podle mě měl býti rovnoměrný  tedy když už tak z každého směru aby ti tedy nemohl nikdo vytknout jednostrannost:-) a co se týče stylu války tak bohužel byl jsi v mx i v jiných ali(tedy v mnoha) a sám víš jak zněl popis mx.bylo tam jasně napsáno že majetky si se svými spoluali brání společně takže nemůže být nikomu vytknuto že udělal koalici tak silnou ,aby s těmito jasně danými pravidly dle popisku počítala.že se tak nestalo je věc druhá. Za sebe můžu říct jen to že v této válce a to asi bez výhrady si jako jediného protivníka vážím právě tebe protože ať jsi jinak jaký jsi a proti tobě je hodně argumentů jsi jediný kdo se netajil nákloností k mx a také jediný kdo jim šel pomoci bojovat.ale myslím že ty by jsi měl také usoudit jako většina že v té válce nemůže být považováno za zákeřnost to že koalice brala v potaz jasně daný popis a podle něj i uzpůsobila poměr sil.jak to nakonec skončilo je věc druhá ale vinit za ni koalici bohužel nemůžeš.každá ali která jde po městech a podobně musí tento krok brát v potaz a důkladně neplánovat jak minimálně vyrovnat spíše převýšit poměr sil.a to že lo a os byli nepřáteli a spojili se je zase a jen věcí diplomacie atd. to je asi podobné jako by jsi chtěl říci že bys nikdy nesměl jít do ali kam jsi předtím jel hú atd.a že se na mě vaří voda ??? no bože v nejhorším si trošku zahořím aspoň bude trocha zábavy a život jde dál:-) jinak by ta hra byla nuda ne:-)
  Vzal jsi to pěkně z široka, tak dovol, abych ti pomohl postupně odpovědět. Ano, i já tě mám za hráče, který zatím o hře příliš moc neví, takže to, že ti bylo v LO natloukáno do hlavy, že já jsem ten zlý a tys tomu prachobyčejně podlehl, aniž by sis udělal vlastní názor, je tvoje věc. Rovněž skutečnost, že koalice je něco dobrého nebo měla dokonce dobrý úmysly na mapě vyrovnat síly, prosím vyžeň z hlavy dříve, než ti začne škodit.

  Ano, pokud, jak deklaruješ, jsem nebyl v době války v Matrixu ani v jiné alianci, proč na mě tedy jelo 550 útoků od koalice, to mi vysvětli, proč jste se museli domluvit v 5 aliancích i na mě... Protože sami na to neměli :-) Tobě by se líbilo, když by se domluvilo 5 aliancí na tebe? Byl jsem jasně a evidentně spojován s Matrixem a součástí kapitulace bylo i to, že odevzdám své základny do OS, což jsem udělal, abych předešel masakru na ně. Takže prosím vynech ze svých dedukcí myšlenku, že jsem nebyl s touto válkou vůbec spojován - není to pravda.

  Co se týče Matrixu a dceřinných aliancí (VA, SS,...), nikdy v popiskách nebylo a nikdy nebylo pravidlem, že by tyhle aliance spolu cokoli bránily. Takže jednodušše jste si chtěli zaválčit tak, abyste do hry nikdo nemuseli dát ani korunu a proto vznik koalice a jasná přesilovka :-) Jak je známo, rád si screenuji věci a i tady tě musím vyvést z omylu. Tak si prosím pročti jednotlivé popisky aliancí ještě z dob války a možná mi i ukaž, kde že má být uvedeno, že brání společně.

  K multi-účtům - Jak sám říkáš, jsi v alianci nový a nevíš toho zatím moc. Proto tě prosím omrkni původní seznam hradů, které jsem tu vyčetl a usuď sám, jestli je správné, aby měli své mulťáky napytlíkované na metrech a znemožnili tím ostatním si o ně zahrát. Čert vem metra, až budeš mít jednou produkci na základnách jako já, ani ti to metro už nebude chybět. Jde zde ale o jednoduchý princip toho, že někdo káže vodu a přitom pije víno. Tak teď je čas na tobě, soudruhu, abys mi vysvětlil, zda jste takoví lůzři, anebo zda jste schopni si zapařit fair-play o metra a věže bez použití mulťáků...

  Co ty na to?   Vím přesně jak tahle diskuse bude pokračovat. Budu oslovován zdrobnělinami, zkomoleninami. Pak pijdou nabídky na telefonický rozhovor či osobní setkání u piva a po odmítnutí už jen pokusy o urážky. Nevadí.

   V LO nikdo nikomu nic do hlavy nenatlouká a už vůbec né to, že je někdo zlý nebo dobrý. Kdo si přečte nějaké tvé příspěvky tak už nepotřebuje nic do hlavy natloukat.

   Proč na tebe jelo 500 útoků? Protože jsi začal sjíždět Triádu. Jinak by po tobě ani pes neštěkl.

   Základny? Další lež. Vrácením základen si určitě neochraňoval Matrix. Když jsi měnil základny bylo už dávno po válce. Svoje si vrátil OS, od kterých jsi je měl a za ně ti asi nabídli základny od Hanse. Detaily samozřejmě neznám, protože to nemělo nic společného s tehdejší "koalicí". Z toho z nějakého důvodu sešlo a proto sis koupil základny od hradu z farmy MX.

  Popis MX z doby jejich vzniku ...

  Jsme nezávislá aliance Matrix
  máme sesterské aliance - VA - Matrix, Matrix I, Matrix s.s., Růže and Matrix, které vystupující samostatně, ale v případě útoků na majetky či napadení více aliancemi, vystupujeme společně jako jedna aliance.
  Stejně tak máme své odpočinkové aliance, na které si nenecháme sahat...

  pokud píšete diplomatovi - pište jasně a stručně

  Upozornění:
  Hrajeme podle pravidel GGS a máme Kodex vlastních pravidel. Noční klid nedržíme ani nedodržujeme.
  Základny jsou také hrady, když se z nich může útočit, mohou se také bránit.
  Hráči kteří berou prostředky kompletně v první vlně, stávají se nehořící. Pokud takto vezme prostředky hráč velení aliance ( od generála po velitele ), může být vyhlášena válka celé ali.
  Nekrademe, ale pokud potřebujeme něco vyměnit, nabízíme výměnou stejný druh, jenom nečekáme déle než 48 hodin na odpověď majitele, který od nás vždy dostane souřadnice toho, co si může výměnou vzít.

   K poslednímu odstavci .. asi budeme muset být lůzři. Musíme počkat, až to za nás GGS vyřeší.

  Beru zpět. Měli to v popisu, mýlil jsem se. Přesto podle aktuální situace na mapě bylo všem jasné, že nikdy společně bránit nebudou. To nemusíme rozporovat. I kdyby, tak druhá věc je v podstatě mnohem horší a to jsou podmínky ukončení války. Z pozice síly, kterou jste demonstrovali tím, že jste se spojili s nepřítelem (a promiň, ale síly na mapě jste opravdu nevyvážili ani náhodou, naopak...) jste donutili hráče dělat věci, které se absolutně neslučují s kodexem na mapě - vzdát se základen! To ti příjde normální? Mrvit takhle hru ostatním? To tady nikdy na mapě nebylo a nikdy být němelo. To je prachsprostá prasárna, co jste udělali.

  Co se týče vesnic, byli jste to právě VY, co jste je nechtěli vracet hráčům, kterým dříve patřili. Jako příklad uvedu bobor251, nemusím se široce rozepisovat, hráč určitě ví o čem je řeč. Vydíral hráče z Matrixu, že pokud chtějí zpět SVÉ vesnice, musí adekvátně nabídnout JINOU za ni. 

  K Triádě: na tu jsem jel, protože jsem prostě měl chuť, co z toho? Že, je budete mstít VY nebo jiná ali z koalice mi přece nemohlo být známo?! Popisek se neměnil. A vůbec, příjde mi hanba, že si Triáda nedokáže poradit s 1 hráčem a fňuká ještě jinde. Ani tak jste mě nevykosili podle vašich představ. Půlku jsem vám odbránil. Hanba vám!

  Ohledně základen - ty jsem byl zcela určitě V SOUVISLOSTI s probíhající válkou NUCEN ODEVZDAT DO OS. Sice ano, dostal jsem je od Bespiho poté, co mi je vecpal, já už své měl, on mě ale uchlácholil k tomu, že premiovky jsou lepší, ale ty základny, čumáčku, jsem dostal už někdy začátkem roku 2017 a aktivně na nich hrál. Že si je nárokovali zpět až po 2 letech (do té doby o nich nepadla zmínka) a to ještě v souvislosti s touto válkou je nejen že více pravdivé ale rovněž i doložitelné. Mám to písemně od jarina.

  Z titulu vzniku a výhry koalice ze které bych (být toho součástí) se nemohl ani těšit a zalezl hluboko někam do nory a možná tak lezl kanálama, tak jste tu hru tak rozesrali, protože se každý bojí na vás teď jezdit. Tak to o***** prostě ty malé aliance teď a tím tu hru tak zabedníte, protože ty malé nenecháte ani vybudovat, jsou nuceni končit, to samé i velcí hráči, kteří teď už nemají kam útočit, protože funguje koalice. Nemluvě o praktikách (vydírání a opouštění základen), které tu dosud nebyli. Už i hráči z velkých aliancí se ozývají, že je hra nebaví. Za chvíli tu nebude komu konkurovat, místo aby hráči přicházeli, tak je donutíte odcházet. 

  Tohle už není hra, Balíčku, to už se od hry diametrálně liší. A poslouchat lži a výhrůžky, to jsem čekal, že budete větší frajeři.

  Edit: nevhodná mluva
  Post edited by MBee on
 • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  GarikIoner (CZ1) napsal(a):
  ad. 1 je každého problém, že má semnou problém. Já ten problém s nikým nemám. Lidi si to dělají sami :-)

  ad. 2 vykládáš nesmysly. Koalice zabírala nemovitosti a používala k tomu multi-účty, k tomu nemusím být v žádné aliance, to vidí každý hráč na mapě. Navíc jsem byl 3 dny v Matrixu v době války. Máš špatné informace o podmínkách kapitulace. Mám písemně podloženo, že moje základny byli součástí kapitulace a pokud bych své nesplnil, zmasakrovala by je koalice úplně. Takto zněla podmínka od jarin11, kterou mohu doložit. Pro neinformované - byl to právě on, kdo inicioval celou válku společně ještě s dalšími hráči.

  ad. 3 lžeš a screeny jsou toho důkazem. NIKDY neměla ŽÁDNÁ ALI, KTERÁ NESLA BYŤ JEN DÍLČÍ NÁZEV ..."MATRIX"... V POPISU, ŽE BY BRÁNILO NEMOVITOSTI SPOLEČNĚ. To je holý nesmysl a opět odkazuji na přiložené screeny. Pokud nevěříš screenům, dozajista ti tento fakt potvrdí i řada dalších hráčů!

  ad. 4 domnívám se, že o mých mrtvolách toho padlo už dost, tak jsem se rozhodl, že poukážu na multi-účty jiných hráčů. Co je na tom? Nechceš mi rovnou zakázat "mluvit", jako to dělá matesko? A máš pravdu, já kamarády mám a nepráskám na ně. 

  Ostatně co je na tom? Dosud osočovali jen mě, že takové mám, tak jsem hold napsal svůj názor. A klidně ať mě zabanují, nemám s tím problém. Aspoň tuhle šaškárnu pro 4-letý děcka už nebudu muset hrát.

  Napiš na podporu, ať mi dají ban, mě to fakt žíly netrhá ))) jo a nezapomeň se připojit k těm, kteří tvrdí, že to nepůjde, protože mám zájmy v GGS a podplácím je. Takových tuplounů tady už taky bylo...
  to bych fakt chtel videt príspevek kde jsem ti zakazoval neco mluvit,mám dojem že se zamotáváš do vlastních teorií
  [SIGPIC][/SIGPIC]
 • Little.W.Rabbit (CZ1)Little.W.Rabbit (CZ1) Komentářů: 68CZ1
  GarikIoner (CZ1) napsal(a):
  Balík4 (CZ1) napsal(a):


   Ještě prosím o popis MX, aby to bylo kompletní. Asi by bylo nesmyslné, kdyby měli třeba S.S. v popisu, že při napadení jejich metra se brání společně, když žádné neměli.
  Balíku, společné bránění nemovitostí v popisu MX potvrdila koncem loňského října tehdejší velitelka MX Hugolínek v tomto jejím prohlášení tady na fóru, konkrétně v bodě 3
  (viz     https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/358008/matrix-vs-koalice/p1     )

  "3. Veřejné potvrzení faktu, že Matrix měl před válkou v popisu, že majetky brání společně se sesterskými aliancemi. Že sesterské aliance Matrixu nepomohly, za to koalice nemůže. Tím vznikla situace 5 na1, což nebylo v původním plánu a nepočítali jsme s tím. Vyplynulo to z toho, že se Matrixu nedostalo pomocí od spojenců, které měli v popisu."

  Tolik k věrohodnosti těch, kteří tvrdí něco jiného :)
  Ty lžeš, to je hrozný. Cituješ větu, kterou citovala Hanka tady fóru. Tohle je fakt ubohý od tebe, veliteli. Laskavě si přečti celý příspěvek, který tam napsala. 

  Milý Mathiasi (když už ses rozhodl pro ostatní používat občanská jména, i když u jiných pokládáš přetahování hry do reálu za nízké a podlé),
  o tom, kdo z nás dvou lže a kdo je ubohý, si může z příspěvků udělat obrázek každý (samozřejmě krom tebe, protože tobě se to Hugolínčino prohlášení moc nehodí), ale ty o tom nerozhoduješ, i kdybys to 100x tvrdil :)

  Klidně si pokračuj dál v podomním prodeji toho svého pančovaného "čistého" vína ve stylu šmejdů. Už jsi na hře i tady na fóru ukázal, co jsi zač, jaký je tvůj slovník a co ti skutečně jde. Umím si představit, jak strašně tě při tvém narcismu trápí, že si na rozdíl od vítězství v akcích to metro nebo město nemůžeš u GGS koupit. :)

  A protože se nejspíš (jak už napsal Balík4) dříve či později uchýlíš ke zkomoleninám, urážkám a dalším fake news, necítím chuť ani potřebu dál v takové konverzaci pokračovat.
  Little.W.Rabbit @ cs 1
 • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
  upraveno 14.01.2019
  GarikIoner (CZ1) napsal(a):
  Balík4 (CZ1) napsal(a):
  GarikIoner (CZ1) napsal(a):
  Arweny (CZ1) napsal(a):
  no tak si to upřesníme:-)) v době války lo vs os jsem u lo nebyl přišel jsem k nim letos v září:-))) to by byla první věc a druhá teď tedy nemohu mluvit za spoluhráče z os ale věřím že obsazovali metra a města stejně jakolo tedy normálně hráči ve své alianci což vím naprosto jistě v rámci lo to tak bylo.je zajímavé že o tom víš nejvíc i když jsi v té době nebyl ani v jediné ali zůčastněné ve válce tedy ani v mx. co se týče mé kritiky tak ano napsal jsi jak jsi uvedl pouze výčet ale i ten by podle mě měl býti rovnoměrný  tedy když už tak z každého směru aby ti tedy nemohl nikdo vytknout jednostrannost:-) a co se týče stylu války tak bohužel byl jsi v mx i v jiných ali(tedy v mnoha) a sám víš jak zněl popis mx.bylo tam jasně napsáno že majetky si se svými spoluali brání společně takže nemůže být nikomu vytknuto že udělal koalici tak silnou ,aby s těmito jasně danými pravidly dle popisku počítala.že se tak nestalo je věc druhá. Za sebe můžu říct jen to že v této válce a to asi bez výhrady si jako jediného protivníka vážím právě tebe protože ať jsi jinak jaký jsi a proti tobě je hodně argumentů jsi jediný kdo se netajil nákloností k mx a také jediný kdo jim šel pomoci bojovat.ale myslím že ty by jsi měl také usoudit jako většina že v té válce nemůže být považováno za zákeřnost to že koalice brala v potaz jasně daný popis a podle něj i uzpůsobila poměr sil.jak to nakonec skončilo je věc druhá ale vinit za ni koalici bohužel nemůžeš.každá ali která jde po městech a podobně musí tento krok brát v potaz a důkladně neplánovat jak minimálně vyrovnat spíše převýšit poměr sil.a to že lo a os byli nepřáteli a spojili se je zase a jen věcí diplomacie atd. to je asi podobné jako by jsi chtěl říci že bys nikdy nesměl jít do ali kam jsi předtím jel hú atd.a že se na mě vaří voda ??? no bože v nejhorším si trošku zahořím aspoň bude trocha zábavy a život jde dál:-) jinak by ta hra byla nuda ne:-)
  Vzal jsi to pěkně z široka, tak dovol, abych ti pomohl postupně odpovědět. Ano, i já tě mám za hráče, který zatím o hře příliš moc neví, takže to, že ti bylo v LO natloukáno do hlavy, že já jsem ten zlý a tys tomu prachobyčejně podlehl, aniž by sis udělal vlastní názor, je tvoje věc. Rovněž skutečnost, že koalice je něco dobrého nebo měla dokonce dobrý úmysly na mapě vyrovnat síly, prosím vyžeň z hlavy dříve, než ti začne škodit.

  Ano, pokud, jak deklaruješ, jsem nebyl v době války v Matrixu ani v jiné alianci, proč na mě tedy jelo 550 útoků od koalice, to mi vysvětli, proč jste se museli domluvit v 5 aliancích i na mě... Protože sami na to neměli :-) Tobě by se líbilo, když by se domluvilo 5 aliancí na tebe? Byl jsem jasně a evidentně spojován s Matrixem a součástí kapitulace bylo i to, že odevzdám své základny do OS, což jsem udělal, abych předešel masakru na ně. Takže prosím vynech ze svých dedukcí myšlenku, že jsem nebyl s touto válkou vůbec spojován - není to pravda.

  Co se týče Matrixu a dceřinných aliancí (VA, SS,...), nikdy v popiskách nebylo a nikdy nebylo pravidlem, že by tyhle aliance spolu cokoli bránily. Takže jednodušše jste si chtěli zaválčit tak, abyste do hry nikdo nemuseli dát ani korunu a proto vznik koalice a jasná přesilovka :-) Jak je známo, rád si screenuji věci a i tady tě musím vyvést z omylu. Tak si prosím pročti jednotlivé popisky aliancí ještě z dob války a možná mi i ukaž, kde že má být uvedeno, že brání společně.

  K multi-účtům - Jak sám říkáš, jsi v alianci nový a nevíš toho zatím moc. Proto tě prosím omrkni původní seznam hradů, které jsem tu vyčetl a usuď sám, jestli je správné, aby měli své mulťáky napytlíkované na metrech a znemožnili tím ostatním si o ně zahrát. Čert vem metra, až budeš mít jednou produkci na základnách jako já, ani ti to metro už nebude chybět. Jde zde ale o jednoduchý princip toho, že někdo káže vodu a přitom pije víno. Tak teď je čas na tobě, soudruhu, abys mi vysvětlil, zda jste takoví lůzři, anebo zda jste schopni si zapařit fair-play o metra a věže bez použití mulťáků...

  Co ty na to?   Vím přesně jak tahle diskuse bude pokračovat. Budu oslovován zdrobnělinami, zkomoleninami. Pak pijdou nabídky na telefonický rozhovor či osobní setkání u piva a po odmítnutí už jen pokusy o urážky. Nevadí.

   V LO nikdo nikomu nic do hlavy nenatlouká a už vůbec né to, že je někdo zlý nebo dobrý. Kdo si přečte nějaké tvé příspěvky tak už nepotřebuje nic do hlavy natloukat.

   Proč na tebe jelo 500 útoků? Protože jsi začal sjíždět Triádu. Jinak by po tobě ani pes neštěkl.

   Základny? Další lež. Vrácením základen si určitě neochraňoval Matrix. Když jsi měnil základny bylo už dávno po válce. Svoje si vrátil OS, od kterých jsi je měl a za ně ti asi nabídli základny od Hanse. Detaily samozřejmě neznám, protože to nemělo nic společného s tehdejší "koalicí". Z toho z nějakého důvodu sešlo a proto sis koupil základny od hradu z farmy MX.

  Popis MX z doby jejich vzniku ...

  Jsme nezávislá aliance Matrix
  máme sesterské aliance - VA - Matrix, Matrix I, Matrix s.s., Růže and Matrix, které vystupující samostatně, ale v případě útoků na majetky či napadení více aliancemi, vystupujeme společně jako jedna aliance.
  Stejně tak máme své odpočinkové aliance, na které si nenecháme sahat...

  pokud píšete diplomatovi - pište jasně a stručně

  Upozornění:
  Hrajeme podle pravidel GGS a máme Kodex vlastních pravidel. Noční klid nedržíme ani nedodržujeme.
  Základny jsou také hrady, když se z nich může útočit, mohou se také bránit.
  Hráči kteří berou prostředky kompletně v první vlně, stávají se nehořící. Pokud takto vezme prostředky hráč velení aliance ( od generála po velitele ), může být vyhlášena válka celé ali.
  Nekrademe, ale pokud potřebujeme něco vyměnit, nabízíme výměnou stejný druh, jenom nečekáme déle než 48 hodin na odpověď majitele, který od nás vždy dostane souřadnice toho, co si může výměnou vzít.

   K poslednímu odstavci .. asi budeme muset být lůzři. Musíme počkat, až to za nás GGS vyřeší.

  Beru zpět. Měli to v popisu, mýlil jsem se. Přesto podle aktuální situace na mapě bylo všem jasné, že nikdy společně bránit nebudou. To nemusíme rozporovat. I kdyby, tak druhá věc je v podstatě mnohem horší a to jsou podmínky ukončení války. Z pozice síly, kterou jste demonstrovali tím, že jste se spojili s nepřítelem (a promiň, ale síly na mapě jste opravdu nevyvážili ani náhodou, naopak...) jste donutili hráče dělat věci, které se absolutně neslučují s kodexem na mapě - vzdát se základen! To ti příjde normální? Mrvit takhle hru ostatním? To tady nikdy na mapě nebylo a nikdy být němelo. To je prachsprostá prasárna, co jste udělali.

  Co se týče vesnic, byli jste to právě VY, co jste je nechtěli vracet hráčům, kterým dříve patřili. Jako příklad uvedu bobor251, nemusím se široce rozepisovat, hráč určitě ví o čem je řeč. Vydíral hráče z Matrixu, že pokud chtějí zpět SVÉ vesnice, musí adekvátně nabídnout JINOU za ni. 

  K Triádě: na tu jsem jel, protože jsem prostě měl chuť, co z toho? Že, je budete mstít VY nebo jiná ali z koalice mi přece nemohlo být známo?! Popisek se neměnil. A vůbec, příjde mi hanba, že si Triáda nedokáže poradit s 1 hráčem a fňuká ještě jinde. Ani tak jste mě nevykosili podle vašich představ. Půlku jsem vám odbránil. Hanba vám!

  Ohledně základen - ty jsem byl zcela určitě V SOUVISLOSTI s probíhající válkou NUCEN ODEVZDAT DO OS. Sice ano, dostal jsem je od Bespiho poté, co mi je vecpal, já už své měl, on mě ale uchlácholil k tomu, že premiovky jsou lepší, ale ty základny, čumáčku, jsem dostal už někdy začátkem roku 2017 a aktivně na nich hrál. Že si je nárokovali zpět až po 2 letech (do té doby o nich nepadla zmínka) a to ještě v souvislosti s touto válkou je nejen že více pravdivé ale rovněž i doložitelné. Mám to písemně od jarina.

  Z titulu vzniku a výhry koalice ze které bych (být toho součástí) se nemohl ani těšit a zalezl hluboko někam do nory a možná tak lezl kanálama, tak jste tu hru tak rozesrali, protože se každý bojí na vás teď jezdit. Tak to o***** prostě ty malé aliance teď a tím tu hru tak zabedníte, protože ty malé nenecháte ani vybudovat, jsou nuceni končit, to samé i velcí hráči, kteří teď už nemají kam útočit, protože funguje koalice. Nemluvě o praktikách (vydírání a opouštění základen), které tu dosud nebyli. Už i hráči z velkých aliancí se ozývají, že je hra nebaví. Za chvíli tu nebude komu konkurovat, místo aby hráči přicházeli, tak je donutíte odcházet. 

  Tohle už není hra, Balíčku, to už se od hry diametrálně liší. A poslouchat lži a výhrůžky, to jsem čekal, že budete větší frajeři.


   Popis tedy máme vyřešený. Je tady bohužel ještě jedna podstatnější věc, kvůli které nelze o metra bojovat 1:1. O ní jistě jako dlouholetý a zkušený hráč, který při obírání našeho velitele o vesnice použil obrovské množství kamení na zasypání vesnického příkopu víš a schválně o ni nemluvíš.

   Základny .. no to asi být nemuselo. Ale nebyla to v žádném případě novinka. MX tímto již v minulosti bohužel některým hráčům z aliancí koalice vyhrožoval. Možná proto přišli s touto podmínkou.

   Vesnice .. jistě. Ani po válce s OS se vesnice nevracely. Válečná kořist. Navíc ve chvíli, kdy na farmách MX byly desítky jiných vesnic které mohli vyměnit. Hráč opustí svoje vesnice aby pobral vesnice soupeři a po válce mu je vrátí a bude bez vesnic on? To asi taky nejde. Né všichni se vrácení bránili. Např. Benji dostal své vesnice z5 bez problémů a bez náhrady.

   K Triádě? .. netušil jsi co se děje? To povídej vnoučatům :-) .. ehm .. tak někomu jinému.

  Ohledně základen .. co bylo mezi Tebou Bespim a Jarinem nikdo z koalice neví. Můžu jen zopakovat, že k výměně tvých základen došlo hodně dlouho potom co se dohodlo příměří do konce roku 2018 a podmínky byly napsány a splněny ve vlákně MX versus koalice. To je věc pouze mezi Tebou a OS a proto se k tomu nemůžu více vyjádřit.

   Kdo mrší hru a proč dlouholetí hráči končí? Určitě to nebude LO, OS nebo jakákoli jiná aliance. Na to jsou hráči malí páni. Ve většině případů je důvodem to, že hra, kterou kdysi začali hrát již neexistuje.Praktiky opuštění základen tady nebyli? Pak jsi asi spal medvědím spánkem. Třeba ti někdo povykládá o dlouholeté válce THC s EV.

   To je legrace .. to o tom, že se někdo bojí někam jezdit napiš těm, které MX rozsekalo pod velením Sorra jen za to, že si dovolili k nim jet odvetu, nebo vyhrát ostrovy.

  Post edited by MBee on
  Balík4 @ cs 1
 • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
  Jestli to dobře chápu, Gari je zabanovanej? Jakože tady na foru?
  Mohl bych se zeptat za co přesně? Propagace multiúčtů to zřejmě nebude, páč by to v týhle hře bylo jako nosit dříví do lesa :smiley:

  Jinak, to červený okýnko se mi líbí. Bylo by možné, abych dostal podobné, jen aby tam bylo napsané : "Unban user - is good"
  Jo, prosil bych na hnědém podkladu. Děkuji.

 • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  upraveno 14.01.2019
  GarikIoner (CZ1) napsal(a):
  Z titulu vzniku a výhry koalice ze které bych (být toho součástí) se nemohl ani těšit a zalezl hluboko někam do nory a možná tak lezl kanálama, tak jste tu hru tak rozesrali, protože se každý bojí na vás teď jezdit. Tak to o***** prostě ty malé aliance teď a tím tu hru tak zabedníte, protože ty malé nenecháte ani vybudovat, jsou nuceni končit, to samé i velcí hráči, kteří teď už nemají kam útočit, protože funguje koalice. Nemluvě o praktikách (vydírání a opouštění základen), které tu dosud nebyli. Už i hráči z velkých aliancí se ozývají, že je hra nebaví. Za chvíli tu nebude komu konkurovat, místo aby hráči přicházeli, tak je donutíte odcházet. 

  Tohle už není hra, Balíčku, to už se od hry diametrálně liší. A poslouchat lži a výhrůžky, to jsem čekal, že budete větší frajeři.
  Nevím jak moc malé aliance tím myslíš, ale naši ali bych za malou považoval (necelých 3,5M síly) a že by nás to jakkoliv poznamenalo se tedy opravdu říct nedá... spousta hráčů by si ani pomalu nevšimla, že nějaká válka proběhla. Naopak to byla celkem hezká podívaná a vidět že skupina dospělých lidí není schopna debaty alespoň na úrovni základní školy byla jen třešnička na dortu.
 • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  Cheero (CZ1) napsal(a):
  Jestli to dobře chápu, Gari je zabanovanej? Jakože tady na foru?
  Mohl bych se zeptat za co přesně? Propagace multiúčtů to zřejmě nebude, páč by to v týhle hře bylo jako nosit dříví do lesa :smiley:

  Jinak, to červený okýnko se mi líbí. Bylo by možné, abych dostal podobné, jen aby tam bylo napsané : "Unban user - is good"
  Jo, prosil bych na hnědém podkladu. Děkuji.
  nn,to si jen gari delá prdel a myslí si jak je vtipnej,to je foto profilu ktere si každej muže vytvorit jak se mu líbí :p

  [SIGPIC][/SIGPIC]
 • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
  V jeho profilu je ale napsáno - zakázaný. Tak si říkám, že je opravdu zabanovanej.

 • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  hm,to jsem si nevšiml,ješte pred pulhodkou tady psal príspevek,je možné že už nekomu došla trpelivost B)
  [SIGPIC][/SIGPIC]
 • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  matesko (CZ1) napsal(a):
  hm,to jsem si nevšiml,ješte pred pulhodkou tady psal príspevek,je možné že už nekomu došla trpelivost B)
  Jak mohl před půl hoďkou psát příspěvek, když má poslední aktivitu v 14:30?  :D

 • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  sorry,upravoval modik,nevšiml jsem si,omlouvám se
  [SIGPIC][/SIGPIC]
 • ZoeZoe Komentářů: 15,826Moderator
  Abychom předešli dalšímu OT - ano, Gari má ban a daný obrázek profilu dává fórum automaticky všem zabanovaným :smirk:
 • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
  Zoe napsal(a):
  Abychom předešli dalšímu OT - ano, Gari má ban a daný obrázek profilu dává fórum automaticky všem zabanovaným :smirk:
  proč má ban? Za hanobení? Vždyt to je všechno pravda :D
  Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
 • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  pokud ten ban dostaneš ty tak budem vedet proč všichni i bez ptaní se modiku akorát ty na to nikdy neprijdeš :p
  [SIGPIC][/SIGPIC]
 • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
  matesko (CZ1) napsal(a):
  pokud ten ban dostaneš ty tak budem vedet proč všichni i bez ptaní se modiku akorát ty na to nikdy neprijdeš :p
  Přijdu, takovej ...... nejsem :-) A laskavě se dodržuj DISKUZE, tohle si můžeme vyřešit jinde. OBA... :-)
  Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
 • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1
  Tak tahle diskuze už asi na přání zakladatele zavřená nebude :D:D:D 

 • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
  EET (CZ1) napsal(a):
  Tak tahle diskuze už asi na přání zakladatele zavřená nebude :D:D:D 

  nn.. :-D ale tak stane se.. ale neplní svůj účel, zdá se mi.
  Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
Sign In to comment.