Diskuze k Plánům na 1. čtvrtletí roku 2019

2

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    upraveno 14.01.2019
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Nejde to ani za chánovy medaile To se GGS zase něco povedlo domrdat 
    za chvíli k tomu bude nějaké info
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 876CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Nejde to ani za chánovy medaile To se GGS zase něco povedlo domrdat 
    Já do toho cpal jen statisíce a možná za tu dobu už miliony, zlatek, ostatní mi bylo putna, že tam bylo:-( Tak sem si ani nevšim, že tam medajle vůbec byli:-)
    Strad75 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 534CZ1
    já do toho dával jen medaile od chána ktere jsou mi k ničemu když si mužu koupit 14 díl na jídlo u meniču 
    1 posílení za 15 medailí 
    Tak nám oficiálně oznámili že nás mají za blbce nebo za stádo které bude dělat to co si oni vymyslí A kdykoli to změní podle toho jak jim to vyhovuje nebo spíš aby ještě víc vydělali 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 876CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    já do toho dával jen medaile od chána ktere jsou mi k ničemu když si mužu koupit 14 díl na jídlo u meniču 
    1 posílení za 15 medailí 
    Za medajle nakupuju Bohyně přírody:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 663CZ1
    upraveno 14.01.2019
    tohle opravdu nepochopím...tak jednu akci se budou měnit hrady za měnu která není až tak vytížená(medaile) a druhou akci pouze za měnu za kterou všichni nakupují potřebné prostředky na obranu nebo korouhve nebo vojáky, přibyly vesničky a teď ještě měnit hrady?? To jako že ty akce málo jezdíme??? To by mě vážně hrozně moc zajímalo jaký konkrétní důvod mělo tohle rozhodnutí to takhle rozdělit. Mohl by mi to prosím někdo z modíků zjistit?? teda jestli to není tajné :D :D :D

PS: jen se chci ještě zeptat na Beri...myslím že podle původního plánu mělo dnes začít, ale jestli tu bylo info o nějaké změně tak jsem ho nepostřehl. Bude dnes?
    Post edited by Karel Vacek (CZ1) on
    Mik Mak
  • Avelli (INT1)Avelli (INT1) Komentářů: 931INT1
    To se zase jednou něco (ne)povedlo. Vážně mám dát 1000 desek za to, aby ve výsledku přibylo 300 vojáků???
    Avelli, úroveň 70, 462 legendární úroveň
    aliance: CESKY LEV (M1 server)

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte obrátit se na mě v PM, poradím, bude li to v mých silách.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,153CZ1
    tohle opravdu nepochopím...tak jednu akci se budou měnit hrady za měnu která není až tak vytížená(medaile) a druhou akci pouze za měnu za kterou všichni nakupují potřebné prostředky na obranu nebo korouhve nebo vojáky, přibyly vesničky a teď ještě měnit hrady?? To jako že ty akce málo jezdíme??? To by mě vážně hrozně moc zajímalo jaký konkrétní důvod mělo tohle rozhodnutí to takhle rozdělit. Mohl by mi to prosím někdo z modíků zjistit?? teda jestli to není tajné :D :D :D

PS: jen se chci ještě zeptat na Beri...myslím že podle původního plánu mělo dnes začít, ale jestli tu bylo info o nějaké změně tak jsem ho nepostřehl. Bude dnes?
    Info o změně je v oznámení o údržbě viz výše :)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Tak nám oficiálně oznámili že nás mají za blbce nebo za stádo které bude dělat to co si oni vymyslí A kdykoli to změní podle toho jak jim to vyhovuje nebo spíš aby ještě víc vydělali 
    Tabulku s pořadím blbců nebo ovcí nalezneš přímo ve hře :-)
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Tabulku s pořadím blbců nebo ovcí nalezneš přímo ve hře :-)
    Nebudu se k tomu vyjadřovat :DDD Nechci hořet 
  • Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    místo aby zlepšili hratelnost hry, neboť je to samý lag, kdy jezdit samíky a nomády ve větším vlaku je prakticky nemožné, protože v těch lagách je velmi obtížné až nemožné uhasit, tak vymýšlí změny jak nám hru víc a víc znepříjemnit. proč to nezavedli od začátku a zase to mění v průběhu, po zavedení? málo jsme měnili za rubíny asi, že :-(. 
    včera sem projížděl forko a hledal, zda ty lagy jednou odstraní a nenašel sem nic, co by tomu nasvědčovalo. bylo by tedy dobrý aktualizovat informace a sdělit nám, co se bude díť, respektive co proto dělají, kdy je odstraní. po údržbě se nic moc nezměnilo. děkuji
    Draxon @ cs 1
    gamina (CZ1) napsal(a):

už tam je taky info o Beri  v pořadí akcí  Dali to tam po několika hodinách jak mělo začít beri    K..... to čím dál více 
  • DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):

už tam je taky info o Beri  v pořadí akcí  Dali to tam po několika hodinách jak mělo začít beri    K..... to čím dál více 
    dali jsme to tam hned, jak jsme dostali info, asi se ho nejprve pokusili spustit
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • čaute (SK1)čaute (SK1) Komentářů: 12SK1
    upraveno 16.01.2019
    Tak to je pekna blbost.. cize ak nemate  dosky a zetony nenahrate vobec nic.. Takze sa to hra este horsie, nez predtym.. Nuz pekne vymyslene :).. Samozrejme dodrbu aj dodrbane.. ake prekvapive :) 
  • John Mullins (CZ1)John Mullins (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    LIGA KRÁLOVSTVÍ - jako doplňková akce (pro motivaci) by nebyla špatná a ceny řekněme odpovídají námaze. ALE!!!! Pokud by měl pas příště stát avízovanou cenu - pak nebude hrát skoro nikdo... A především - současný systém je naprosto demotivující!!!! Peru každou akci - jsem 5 až 7 v pořadí každé akce a celkově v lize 1200??? Sorry jako - tolik bodů jsem v životě nenahrál jako tenhle měsíc a první desítka fakt neodpovídá top hráčům ani silou ani výkonem... Tohle změňte prosím :-)
    John Mullins @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    LIGA KRÁLOVSTVÍ - jako doplňková akce (pro motivaci) by nebyla špatná a ceny řekněme odpovídají námaze. ALE!!!! Pokud by měl pas příště stát avízovanou cenu - pak nebude hrát skoro nikdo... A především - současný systém je naprosto demotivující!!!! Peru každou akci - jsem 5 až 7 v pořadí každé akce a celkově v lize 1200??? Sorry jako - tolik bodů jsem v životě nenahrál jako tenhle měsíc a první desítka fakt neodpovídá top hráčům ani silou ani výkonem... Tohle změňte prosím :-)
    Je to tak, jen bych dodal, že mi nepřijde, že je rozumné, aby stavební tokeny byly jen za top umístění. Dobře, ne to dát každému, ale udělat to jako ve vnějším, jen třeba upravit hranici, ale aby tokeny dostávaly jen lvly pod 70 neb mají lehčí "los", to mi přijde dost nefér. A jak píše John, taky jezdím akce dost aktivně, a myslím si, že ti co byli v topce nenajeli dohromady to, co nějaká aktivnější 70ka...

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,993CZ1
    upraveno 09.02.2019
    Nechci moc opruzovat. nějaké změny k celkově lepšímu jsou. Ale díky hrozným skokům a brutálním úpravám nasýrají všecky. To asi není ideál. Hlavně pokud šokově znehodnotí nějaký kus setu. Já sice nic nekupuji, ale není to fér vůči těm co si to koupí.

Upravujte, ale trošku s citem, vy hovada. Prachy vám nesmrdí, ale klidně těm lidem znehodnotíte cokoliv koupeného.
    Moc dobře vím, proč vám nehodlám dát ani korunu pomalu 4 roky..

Lien Rag

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    ještě by k tý královský lize mohli přidat tlačítko chci - nechci  se zůčastnit  to by bylo fajn 
    :)llelik45 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,238CZ1
    upraveno 09.02.2019
    Z minulého vnějšího království jsem tak zhnusenej, že se tam přihlásím poslední den, jen kvůli rubkám... A ligu nesleduju, beru jí jen jako pár odměn navíc.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.