MULTIÚČTY - Nalijme si čistého vína

136

Komentáře

• GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    pěkný seznam:-))) jen co je pravda, ale copak mu chybí??? že by to že se na tvůj seznam dostali jen a pouze vlastně o dvě ali ,které byli v nedávné válce tedy přesněji o dvě z hlavních ali??? není to třeba malinko cílené??? jak jsi psal sám používá je 95% mapy ,ale ty znáš pouze jména těch který ti vadí, kamarády sem nenapíšeš.když něco nazýváš nalijeme čistého vína tak by jsi neměl psát jednostranně ne??:-)ale máš pravdu všichni by měli dostat ban za multi  jen si podcenil dvě věci: sám bys byl mezi těmi co by jej dostali a to že si ty hrady od hráčů kupuješ na tom nic nezmění  a za druhé když je používá 95% mapy tak by pak vlastně nebyl nikdo kdo by hrál:-)) ale celé toto téma a teď se klidně zlob je z mého pohledu jen ukázka toho jak ti lo a os leží v žaludku a ničeho jiného.s naléváním čistého vína to nemá vůbec nic společného.
    Zajímavý, byť ne zrovna pravdivý úhel pohledu. Tvé argumenty ale beru a děkuji za konstruktivní kritiku. Jak jsem již deklaroval, jedná se pouze o výčet některých hráčů na mapě. Typicky jsem zvolil ty, kteří si nejvíce stěžují na to, že já používám multi-účty a zároveň jsou to i ti hráči, kteří si prostřednictvím toho dojeli pro metra a věže na mapě, protože to jinak neumí. Pokud to vnímáš jako cílenou kritiku, tak to asi tak bude. Mám právo kritizovat, jako každý jiný hráč :-) O multi-účtech mých kamarádů se nezmiňuji proto, že na mapě prostřednictvím svých hradů nenapáchali tolik škody, jako výše uvedení hráči. Všimni si prosím dále také, že třeba taková Konfederace a její hráči (také udělali dobytkárnu s koalicí) ale mlčí a na mé posty nereagují, protože vědí proč. Udělali jste svinstvo na mapě a hlavně LO a OS si to chválí, což je paradox. Nemusíme chodit daleko a většina z nás vzpomene na střet těchto dvou aliancí v říjnu 2017, to si tady ještě všichni nadávali do sviní a teď jsou to najednou kamarádi? :-) Tomu se říká pokrytectví Arweny a i TY jsi jeho součástí :-) Ale neboj i na tobě se v kotličku už vaří voda :-) Ty lidi si tě budou pamatovat jako jednoho z těch, který se toho účastnil a nezapomínají :-) 

Tolik k tvému příspěvku - další prosím!
  • niky.ct (CZ1)niky.ct (CZ1) Komentářů: 6
    Garikloner….vždy jsem  říkal že ty jsi člověk co neumí hrát jinak než jen  přes peníze a že je to tvá věc ..zastával jsem se tě ..peníze hýbou světem a s tebou hýbou trojnásobně ale někam jinam než kam by měli..tvá cesta jasně směřuje k Mudr. Chocholouškovi do ústavu   nevyvážených závistivých a  závislých osob.

Po tomhle co  tady píšeš a jak se projevuješ   ( třeba  urážkami  lidí  co jsou tělesně postižení ..vid ty zdravá hlavo ..D a za co jsi byl  vyhozen z aliance OS ) jsi vážně jen  ubožák co nestojí za to aby se o něm  cokoli říkalo na hře  i mimo ní ty se zlikviduješ sám .

Niky.ct
    niky.ct @ cs 1
    píše ten, co v další větě nadává :-) Jak úsměvné.

Pravda bolí, co?
    upraveno 14.01.2019
    niky.ct (CZ1) napsal(a):
    Garikloner….vždy jsem  říkal že ty jsi člověk co neumí hrát jinak než jen  přes peníze a že je to tvá věc ..zastával jsem se tě ..peníze hýbou světem a s tebou hýbou trojnásobně ale někam jinam než kam by měli..tvá cesta jasně směřuje k Mudr. Chocholouškovi do ústavu   nevyvážených závistivých a  závislých osob.

Po tomhle co  tady píšeš a jak se projevuješ   ( třeba  urážkami  lidí  co jsou tělesně postižení ..vid ty zdravá hlavo ..D a za co jsi byl  vyhozen z aliance OS ) jsi vážně jen  ubožák co nestojí za to aby se o něm  cokoli říkalo na hře  i mimo ní ty se zlikviduješ sám .

Niky.ct
    vyhozen z ali? To já jsem odešel sám do LO, aspoň zkus trochu zůstat u faktů, troubelíne. Společně se Zireael, kterou jistí hráči nazvali k*****, tak pomlč, ty špíno!

Edit: nevhodná mluva
    Post edited by MBee on
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 111CZ1
    tak to uz je opravdu na psychiatra
    thugdze @ cs 1
  • niky.ct (CZ1)niky.ct (CZ1) Komentářů: 6
    DD teď jsi se ukázal jaká je tvoje logika  člověka co  rád kritizuje druhé a první  hráčům dadával ...chápu tě že se ti to nelíbí ale budeš se s tím muset smířit protože taková je pravda o tobě  sorry ale jsi to  co  jsem  před chvílí  o tobě napsal a ty jsi to svým  duchaplným  komentářem jen všem co ještě  váhali  ukázal  co jsi  za  chorobomyslného člověka 

udělal bys lépe kdyby jsi se šel léčit ..všichni víme kam ..D
    niky.ct @ cs 1
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    tak to uz je opravdu na psychiatra
    tebe neznám, ty neznáš mě. Tak brzdi draku. Nebuď ovce a nepodporuj tady svého kamaráda, protože je ve stejné ali. Nevíš absolutně nic o tom, co se událo. Já ty screeny ještě mám.
    niky.ct (CZ1) napsal(a):
    DD teď jsi se ukázal jaká je tvoje logika  člověka co  rád kritizuje druhé a první  hráčům dadával ...chápu tě že se ti to nelíbí ale budeš se s tím muset smířit protože taková je pravda o tobě  sorry ale jsi to  co  jsem  před chvílí  o tobě napsal a ty jsi to svým  duchaplným  komentářem jen všem co ještě  váhali  ukázal  co jsi  za  chorobomyslného člověka 

udělal bys lépe kdyby jsi se šel léčit ..všichni víme kam ..D
    Nemáš argumenty, tak přilejváš. Témata se taky nedržíš, takže na tvé commenty, které jsou zcestné už dále reagovat nebudu. Ohrom mě něčím jiným, princezno. Zbytek už jsem napsal tomu tvému kumpánovi.
    upraveno 14.01.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     S mulťákama souhlas s Garikem. Žádná diskuse ani hlasování to bohužel nevyřeší.
     Schází mi tady ta historka, jak jsi svému kamarádovi z OS v nasranosti pomohl a prodal nějakou tu výbavu. To bys nám mohl napsat, aby se pobavili i ostatní :-) Zajímalo by mě jaký to byl pocit potom.
     Čekám sice odpověď, že to není pravda, ale třeba naleješ čisté víno jak hlásá název vlákna.
    Myslíš tu historku ve které mě toli vyhrožoval, že na mě pošle Afghánce z fabriky na knedlíky, co vlastní jeho otec? Neměj obavy, beru to jako plané a neopodstatněné vyhrožování, předal jsem to ale svému právnímu zástupci v Praze, který je pověřen proti výše uvedené osobě zahájit trestné stíhání v případě, že o mě neuslyší. Zatím je to "jen" nebezpečné vyhrožování s trestní sazbou do 3 let (§ 353 TZ), to většinou končí u podmíněných trestů s odkladem. Pokud se ale něco semele a on naplní své výhrůžky, tak už půjde hošánek natvrdo do tepláků a může se nechat š***** od větví do zadku, až se bude ohýbat pro mýdlu ve sprše. Možná ho od toho ale ušetřím, třeba mi bude jenom čistit bazén .-) To máš pravdu Jiříku, to bych se opravdu pobavil :-) ještě uvidíme, jak moc bude zlobit. Výhrůžek už jsem slyšel dost .-) Bohužel hráči nesnesou, že je někdo lepší a tak do hry neustále tahá osobní život.

Edit: nevhodná mluva
    Post edited by MBee on
    a myslím, že zrovna niky.ct byl ten, kdo měl od vás z LO ten mat. Kdo to byl HMartin? Musím se mrknout...
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Schází mi tady ta historka, jak jsi svému kamarádovi z OS v nasranosti pomohl a prodal nějakou tu výbavu. To bys nám mohl napsat, aby se pobavili i ostatní :-) Zajímalo by mě jaký to byl pocit potom.
     Čekám sice odpověď, že to není pravda, ale třeba naleješ čisté víno jak hlásá název vlákna.
    Myslíš tu historku ve které mě toli vyhrožoval, že na mě pošle Afghánce z fabriky na knedlíky, co vlastní jeho otec? Neměj obavy, beru to jako plané a neopodstatněné vyhrožování, předal jsem to ale svému právnímu zástupci v Praze, který je pověřen proti výše uvedené osobě zahájit trestné stíhání v případě, že o mě neuslyší. Zatím je to "jen" nebezpečné vyhrožování s trestní sazbou do 3 let (§ 353 TZ), to většinou končí u podmíněných trestů s odkladem. Pokud se ale něco semele a on naplní své výhrůžky, tak už půjde hošánek natvrdo do tepláků a může se nechat šoustat od větví do zadku, až se bude ohýbat pro mýdlu ve sprše. Možná ho od toho ale ušetřím, třeba mi bude jenom čistit bazén .-) To máš pravdu Jiříku, to bych se opravdu pobavil :-) ještě uvidíme, jak moc bude zlobit. Výhrůžek už jsem slyšel dost .-) Bohužel hráči nesnesou, že je někdo lepší a tak do hry neustále tahá osobní život.

To je dobré :-) .. o tomhle jsem neslyšel. To už je jak Satiamo. Taky vyhrožoval fyzickou likvidací :-) Měl jsem spíš na mysli to,  jak jsi vlezl někomu na účet a prodal mu nějaký cajk od kastíka nebo velitele.. Možná to byl Toli .. to už si nepamatuju.
    Balík4 @ cs 1
  • Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    no tak si to upřesníme:-)) v době války lo vs os jsem u lo nebyl přišel jsem k nim letos v září:-))) to by byla první věc a druhá teď tedy nemohu mluvit za spoluhráče z os ale věřím že obsazovali metra a města stejně jakolo tedy normálně hráči ve své alianci což vím naprosto jistě v rámci lo to tak bylo.je zajímavé že o tom víš nejvíc i když jsi v té době nebyl ani v jediné ali zůčastněné ve válce tedy ani v mx. co se týče mé kritiky tak ano napsal jsi jak jsi uvedl pouze výčet ale i ten by podle mě měl býti rovnoměrný  tedy když už tak z každého směru aby ti tedy nemohl nikdo vytknout jednostrannost:-) a co se týče stylu války tak bohužel byl jsi v mx i v jiných ali(tedy v mnoha) a sám víš jak zněl popis mx.bylo tam jasně napsáno že majetky si se svými spoluali brání společně takže nemůže být nikomu vytknuto že udělal koalici tak silnou ,aby s těmito jasně danými pravidly dle popisku počítala.že se tak nestalo je věc druhá. Za sebe můžu říct jen to že v této válce a to asi bez výhrady si jako jediného protivníka vážím právě tebe protože ať jsi jinak jaký jsi a proti tobě je hodně argumentů jsi jediný kdo se netajil nákloností k mx a také jediný kdo jim šel pomoci bojovat.ale myslím že ty by jsi měl také usoudit jako většina že v té válce nemůže být považováno za zákeřnost to že koalice brala v potaz jasně daný popis a podle něj i uzpůsobila poměr sil.jak to nakonec skončilo je věc druhá ale vinit za ni koalici bohužel nemůžeš.každá ali která jde po městech a podobně musí tento krok brát v potaz a důkladně neplánovat jak minimálně vyrovnat spíše převýšit poměr sil.a to že lo a os byli nepřáteli a spojili se je zase a jen věcí diplomacie atd. to je asi podobné jako by jsi chtěl říci že bys nikdy nesměl jít do ali kam jsi předtím jel hú atd.a že se na mě vaří voda ??? no bože v nejhorším si trošku zahořím aspoň bude trocha zábavy a život jde dál:-) jinak by ta hra byla nuda ne:-)
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Myslíš tu historku ve které mě toli vyhrožoval, že na mě pošle Afghánce z fabriky na knedlíky, co vlastní jeho otec? Neměj obavy, beru to jako plané a neopodstatněné vyhrožování, předal jsem to ale svému právnímu zástupci v Praze, který je pověřen proti výše uvedené osobě zahájit trestné stíhání v případě, že o mě neuslyší. Zatím je to "jen" nebezpečné vyhrožování s trestní sazbou do 3 let (§ 353 TZ), to většinou končí u podmíněných trestů s odkladem. Pokud se ale něco semele a on naplní své výhrůžky, tak už půjde hošánek natvrdo do tepláků a může se nechat šoustat od větví do zadku, až se bude ohýbat pro mýdlu ve sprše. Možná ho od toho ale ušetřím, třeba mi bude jenom čistit bazén .-) To máš pravdu Jiříku, to bych se opravdu pobavil :-) ještě uvidíme, jak moc bude zlobit. Výhrůžek už jsem slyšel dost .-) Bohužel hráči nesnesou, že je někdo lepší a tak do hry neustále tahá osobní život.

To je dobré :-) .. o tomhle jsem neslyšel. To už je jak Satiamo. Taky vyhrožoval fyzickou likvidací :-) Měl jsem spíš na mysli to,  jak jsi vlezl někomu na účet a prodal mu nějaký cajk od kastíka nebo velitele.. Možná to byl Toli .. to už si nepamatuju.
    Ano, už jsem slyšel tuhle i spoustu dalších historek na mapě. Není to nic neobvyklého.
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    no tak si to upřesníme:-)) v době války lo vs os jsem u lo nebyl přišel jsem k nim letos v září:-))) to by byla první věc a druhá teď tedy nemohu mluvit za spoluhráče z os ale věřím že obsazovali metra a města stejně jakolo tedy normálně hráči ve své alianci což vím naprosto jistě v rámci lo to tak bylo.je zajímavé že o tom víš nejvíc i když jsi v té době nebyl ani v jediné ali zůčastněné ve válce tedy ani v mx. co se týče mé kritiky tak ano napsal jsi jak jsi uvedl pouze výčet ale i ten by podle mě měl býti rovnoměrný  tedy když už tak z každého směru aby ti tedy nemohl nikdo vytknout jednostrannost:-) a co se týče stylu války tak bohužel byl jsi v mx i v jiných ali(tedy v mnoha) a sám víš jak zněl popis mx.bylo tam jasně napsáno že majetky si se svými spoluali brání společně takže nemůže být nikomu vytknuto že udělal koalici tak silnou ,aby s těmito jasně danými pravidly dle popisku počítala.že se tak nestalo je věc druhá. Za sebe můžu říct jen to že v této válce a to asi bez výhrady si jako jediného protivníka vážím právě tebe protože ať jsi jinak jaký jsi a proti tobě je hodně argumentů jsi jediný kdo se netajil nákloností k mx a také jediný kdo jim šel pomoci bojovat.ale myslím že ty by jsi měl také usoudit jako většina že v té válce nemůže být považováno za zákeřnost to že koalice brala v potaz jasně daný popis a podle něj i uzpůsobila poměr sil.jak to nakonec skončilo je věc druhá ale vinit za ni koalici bohužel nemůžeš.každá ali která jde po městech a podobně musí tento krok brát v potaz a důkladně neplánovat jak minimálně vyrovnat spíše převýšit poměr sil.a to že lo a os byli nepřáteli a spojili se je zase a jen věcí diplomacie atd. to je asi podobné jako by jsi chtěl říci že bys nikdy nesměl jít do ali kam jsi předtím jel hú atd.a že se na mě vaří voda ??? no bože v nejhorším si trošku zahořím aspoň bude trocha zábavy a život jde dál:-) jinak by ta hra byla nuda ne:-)
    Vzal jsi to pěkně z široka, tak dovol, abych ti pomohl postupně odpovědět. Ano, i já tě mám za hráče, který zatím o hře příliš moc neví, takže to, že ti bylo v LO natloukáno do hlavy, že já jsem ten zlý a tys tomu prachobyčejně podlehl, aniž by sis udělal vlastní názor, je tvoje věc. Rovněž skutečnost, že koalice je něco dobrého nebo měla dokonce dobrý úmysly na mapě vyrovnat síly, prosím vyžeň z hlavy dříve, než ti začne škodit.

Ano, pokud, jak deklaruješ, jsem nebyl v době války v Matrixu ani v jiné alianci, proč na mě tedy jelo 550 útoků od koalice, to mi vysvětli, proč jste se museli domluvit v 5 aliancích i na mě... Protože sami na to neměli :-) Tobě by se líbilo, když by se domluvilo 5 aliancí na tebe? Byl jsem jasně a evidentně spojován s Matrixem a součástí kapitulace bylo i to, že odevzdám své základny do OS, což jsem udělal, abych předešel masakru na ně. Takže prosím vynech ze svých dedukcí myšlenku, že jsem nebyl s touto válkou vůbec spojován - není to pravda.

Co se týče Matrixu a dceřinných aliancí (VA, SS,...), nikdy v popiskách nebylo a nikdy nebylo pravidlem, že by tyhle aliance spolu cokoli bránily. Takže jednodušše jste si chtěli zaválčit tak, abyste do hry nikdo nemuseli dát ani korunu a proto vznik koalice a jasná přesilovka :-) Jak je známo, rád si screenuji věci a i tady tě musím vyvést z omylu. Tak si prosím pročti jednotlivé popisky aliancí ještě z dob války a možná mi i ukaž, kde že má být uvedeno, že brání společně.

K multi-účtům - Jak sám říkáš, jsi v alianci nový a nevíš toho zatím moc. Proto tě prosím omrkni původní seznam hradů, které jsem tu vyčetl a usuď sám, jestli je správné, aby měli své mulťáky napytlíkované na metrech a znemožnili tím ostatním si o ně zahrát. Čert vem metra, až budeš mít jednou produkci na základnách jako já, ani ti to metro už nebude chybět. Jde zde ale o jednoduchý princip toho, že někdo káže vodu a přitom pije víno. Tak teď je čas na tobě, soudruhu, abys mi vysvětlil, zda jste takoví lůzři, anebo zda jste schopni si zapařit fair-play o metra a věže bez použití mulťáků...

Co ty na to?

Zde, abych tě vyvedl z omylu popisky aliancí ještě před válkou a i v době trvání:

Žádné společné bránění majetků v popiscích nevidím.
  • Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    tak k bodu jedna názor si sám udělám  to se bát nemusíš:-) nicméně když myslíš že mi je něco vtloukáno brát ti to nebudu ale nevšiml jsem si ani zde na foru že by ti pěli ody ku spokojenosti s tebou ve vícero alincích včetně mx tak chybka bude asi jinde:-)
    k bodu 2: jsem psal že při zabírání meter jsi nebyl ani v jedné ze zůčastněných aliancí což tak bylo pokud vím do války jsi se přidal dobrovolně a dodatečně kdy jsi ze své ali mrtvolek napadl triádu tak neotáčej fakta. Stejně tak jako že nikde a to ani v prohlášení hugolínky nebylo že ty se máš vzdát základen ve prospěch os. Pokud by to tak bylo myslím že by to jistě v jejím prohlášení nechybělo a předpokládám že by to znělo stejně jako u ostatních vzdát se jich na tři dny myslím že tak znělo prohlášení.nehledě na to že k sebrání tvých základen došlo o nějakou dobu později a bylo dost zábavné sledovat předtím tvé urážení a podobně formou popisků na hradě tak myslím že základny asi nebyli podmínkou kapitulace nebo přesněji tvoje ne.
    k bodu 3: zase překrucuješ fakta mx mělo v popisku že si brání majetky společně s dceřinými ali jak je pokud se nepletu deklarováno právě v tématu k válce tedy začínajícím prohlašením tehdejší velitelky mx.a pokud vím pokud se jedná o dceřinné ali většinou se bere za své že popisek jedné je závazný i pro ostatní stejně jako pakty a další.i kdyby to ovšem tak nebylo je pouze chybou mx že si do popisku dali zavádějící fakta pro strašení ostatních.
    a konečně bod 4: ten je k tomuto tématu:sám jsi zde vypsal kdo má jaké mrtvolky sám svou ali plnou mrtvol nenapíšeš i když je známa celé mapě vzhledem k tomu že jsi přes ni nabízel k prodeji svůj hrad a tu ali jako bonus:_) a tvé kamarády zde taky nepráskáš a přitom v podmínkách kapitulace bylo nesčetně mrtvolek které se měli od meter odstěhovat a byli pod patronátem koho???? na to jistě odpovíš sám:-)
    tedy když se ti to hodí je to v pořádku ale běda když v tom nemáš své zájmy tak kopeš kolem sebe a nejlíp aby zabanovali všechny co se zrovna tobě nehodí alespoň tak to tohoto tématu chápu já.je totiž dost zajímavý že hru hraješ od samýho začátku a na multi se ohrazuješ až nyní a to ještě po pokusu prodat hrad i s mrvolami:-)) nejvíc mě v tvém inzerátu na prodej pobavilo asi to že ti nesmí psát žádný mulťák:-)) ale napíšeš to na popis ali do hry takže vlastně kdyby se objevil někdo komu bys to z těch 5% mapy co nejsou mulťáci jak říkáš prodal sám by jsi ho z něj udělal:-)

ad. 1 je každého problém, že má semnou problém. Já ten problém s nikým nemám. Lidi si to dělají sami :-)

ad. 2 vykládáš nesmysly. Koalice zabírala nemovitosti a používala k tomu multi-účty, k tomu nemusím být v žádné aliance, to vidí každý hráč na mapě. Navíc jsem byl 3 dny v Matrixu v době války. Máš špatné informace o podmínkách kapitulace. Mám písemně podloženo, že moje základny byli součástí kapitulace a pokud bych své nesplnil, zmasakrovala by je koalice úplně. Takto zněla podmínka od jarin11, kterou mohu doložit. Pro neinformované - byl to právě on, kdo inicioval celou válku společně ještě s dalšími hráči.

ad. 3 lžeš a screeny jsou toho důkazem. NIKDY neměla ŽÁDNÁ ALI, KTERÁ NESLA BYŤ JEN DÍLČÍ NÁZEV ..."MATRIX"... V POPISU, ŽE BY BRÁNILO NEMOVITOSTI SPOLEČNĚ. To je holý nesmysl a opět odkazuji na přiložené screeny. Pokud nevěříš screenům, dozajista ti tento fakt potvrdí i řada dalších hráčů!

ad. 4 domnívám se, že o mých mrtvolách toho padlo už dost, tak jsem se rozhodl, že poukážu na multi-účty jiných hráčů. Co je na tom? Nechceš mi rovnou zakázat "mluvit", jako to dělá matesko? A máš pravdu, já kamarády mám a nepráskám na ně. 

Ostatně co je na tom? Dosud osočovali jen mě, že takové mám, tak jsem hold napsal svůj názor. A klidně ať mě zabanují, nemám s tím problém. Aspoň tuhle šaškárnu pro 4-letý děcka už nebudu muset hrát.

Napiš na podporu, ať mi dají ban, mě to fakt žíly netrhá ))) jo a nezapomeň se připojit k těm, kteří tvrdí, že to nepůjde, protože mám zájmy v GGS a podplácím je. Takových tuplounů tady už taky bylo...
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    Zde, abych tě vyvedl z omylu popisky aliancí ještě před válkou a i v době trvání:

Žádné společné bránění majetků v popiscích nevidím.

Ještě prosím o popis MX, aby to bylo kompletní. Asi by bylo nesmyslné, kdyby měli třeba S.S. v popisu, že při napadení jejich metra se brání společně, když žádné neměli.
    Balík4 @ cs 1
    ten nemám, pokud si pamatuji správně, byla tam pouze zmínka o tom, že Matrix je NEZÁVISLÁ ALIANCE má ale své dceřinné aliance. Potom tam byla zmínka o výměně vesnic a o tom, že není držen noční klid, což se ostatně teď měnilo. Pokud tě zajímá toto téma víc, určitě nebudeš váhat a zeptáš se kohokoli, kdo v Matrixu byl a tuto skutečnost ti rád potvrdí.
Sign In to comment.