"Politická" situace na serveru CZ1

Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
upraveno 12.01.2019 v Otázky k Empire
Zdravím všechny,
obzvlášť ty kteří toto čtou. 
Dovolil jsem si napsat menší článek o "Politické" situaci na serveru CZ1. Sice možná nejsem ve hře TOP hráč, ale v tomto se podle mne vyznám, neříkám tím že jsem lepší než kdokoliv jiný

Kdo ovládá server? 
Jednoduchá a zároveň těžká otázka. Nejdřív si připomeneme, které aliance mají veškeré majetky. Je to KONFEDERACE, OS, Legie Odpadlíků a částečně i OHBW. Teď k tomu, kdo server ovládá. Co si myslíte? Je to jeden hráč, menší skupina hráčů nebo aliance? To se dozvíte!!!
Ale než se to dozvíte, rád bych diskutoval o nadvládě v akcích. To je poměrně jednoduché téma.
Aliance která má nadvládu v akcích je nepochybně SWORD OF ANGELS. Proč? Stačí se podívat na pořadí v akcích. Ale proč má SoA nadvládu v akcích? Taky jednoduché. V zmíněné alianci jsou hráči kteří dřzou. Mají stále členy, aktivní členy. Když nastane válka tak SoA dokáže do 2h poslat přes 200 útoků a protivníka zdevastovat. Ale proč jsou tedy věčně první v akcích? Když se podíváme na momentální pořadí v nomádech (k 17:45 12.1.2019), SoA má 9milionů desek. Vypočteme průměr. Vyšlo nám cca 145k na jednoho hráče. Akce už trvá 3dny. Vypočteme průměr jednoho člena SoA za den. To znamená že jeden člen SoA dá za den 48k desek. Teď se podíváme na aliance které jsou do TOP10 v nomádech. Nebudeme se tím však zdržovat.
2. místo - OHBW - 61 členů, 3 230 000 desek. Průměr na hráče za 3dny - 52k (to je skoro stejně jako dá jeden hráč v SoA za DEN!!!) Průměr na hráče za den - 17 333 desek. Rozdíl od SoA - cca 35k desek!!!
3. místo - Matrix - 49 členů - 2 948 000 desek - Průměr na hráče za 3dny - 60k (více než OHBW) Průměr na hráče za den - cca
20k desek. Rozdíl od SoA - 28k desek.
4. Místo - VSMS Dragon, 65 členů,  2 740 000 desek, Průměr na hráče za 3 dny - 42k (méně než u SoA za den) Průměr na hráče za den - 14k. Rozdíl od SoA - 34k desek
5. místo - OS, 65 členů, 2 712 000 desek, Průměr na hráče za 3dny - 41k. Průměr na hráče za den - 13 666 desek. Rozdíl od SoA - 35k desek
6. místo - Konfederace, 65 členů, 2 290 000 desek. Průměr na hráče za 3dny - 35k. Průměr na hráče za den - 11 666 desek
7. Místo - Legie Odpadlíků, 65 členů, 2 275 000 desek. Průměr na hráče za 3dny -  35k. Průměr na hráče za den - 11 666 desek
8. místo - --VA--, 57 členů, 2 228 000 desek. Průměr na hráče za 3dny - 40k. Průměr na hráče za den - 13k desek
9. místo - Hrady Bójů, 59 členů, 2 231 000 desek. Průměr na hráče za 3dny - 37k. Průměr na hráče za den - 12,6k
10. místo - CANELOT., 61 členů, 1 805 000 desek. Průměr na hráče za 3dny - 29,5k. Průměr na hráče za den -  9,8k desek
Tak, TOP10 máme za sebou, rozdíly vidíte. Teď bych se podíval na některé z ali do TOP50
17. místo - Primae Noctis - 16 členů, 1 329 000 desek. Průměr na hráče za 3 dny - 83k. Průměr na hráče za den - 28k desek
19. místo - Gods of Wars, 29 členů, 1 098 000 desek. Průměr na hráče za 3 dny - 38k. Průměr na hráče za den - 12 666 desek
Tak, to by bylo k nadvládě SoA v akcích :smile:

Teď k tomu, kdo mapu ovládá.
Mapu ovládá nepochybně GarikIoner. Proč? Nebojí se utrácet z kreditní karty, podle mých výpočtů investuje do hry 10 000 Kč denně. Nemám proti tomu nic. 
Tak, první téma máme za sebou, můžeme se vrhnout na další.

Války
Toto téma se zaměřuje na války, hlavně na ty současné ale nebojím se vrátit do minulosti
První k válce EV vs -THC-, Legie Agartha, ... Atlantida...
Věc se má tak, že válka stále funguje. Válku nepochybně vyhrává -THC-, Legie Agartha, ... Atlantida... :smile:
Ale zároveň EV nikdy nepřijme prohru. A upozorňuji to nikdy. Ta válka je jenom farmaření. Tyto aliance jsou jako všechny ostatní.
Teď k nedávno skončené válce MX. vs SoA+NATO
Jako bývalý člen NATO se k tomu musím vyjádřit. 
Válka byla vyhlášena ze strany Matrixu, všechno organizovala Hugolínka. Válka byla vyhlášená proto že OHBW nechtělo jet 1:1 proti MX., proto si Hugolínka vybrala SoA+NATO (nechápu proč, když 2 je víc než 1)
Válku jak jsem již zmiňoval začalo MX., první den se z toho aliance vzpamatovávali, nicméně, ani JEDNOU nikdo nejel na Mr.Bartoš - velmi dobrý a zkušený hráč, velitel -NATO- 
Poté jsme začali organizovat HU, informace zmiňovat nebudu. Měli jsme MX. na lopatkách a My v NATO jsme hodlali jezdit klidně celé Vánoce a Leden. Nicméně, byl nabídnut mír do obou aliancí zárověň, bohužel SoA ho přijalo a NATO nezbývalo nic jiného než ho přijmout taky. Válka skončila jasnou výhrou MX., bohužel nebyl splněn cíl, a to zničit MX. úplně.
Nicméně, ve válce bojovalo - na straně MX. 65 hráčů, po válce jich zůstalo 47. na straně SoA+NATO cca 110 hráčů, od NATO se někteří schovali do školky ale vrátili se zpět. Na straně SoA nikdo neodešel (moje vzpomínka, nevím zda tomu bylo tak)
Válka MX. vs Koalice
K té se vyjadřovat nemusím, na fóru je o ní velmi mnoho vláken. Jen připomenu že kvůli válce skončil GarikIoner, který stejně začal hrát zase. :neutral:
To by bylo dost k válkám o kterých něco vím. 

První článeček dopsán, až bude víc času napíšu znovu.
Těším se na Vás, Váš Harald V.
můžete komentovat pokud chcete, asi jsem diskusi dal do špatné kategorie, pokud ano, prosím o přemístění na správné místp. 

Hlavně se nepobijte a já budu odpovídat. 
Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
Post edited by Harald V. (CZ1) on
«1

Komentáře

• GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    upraveno 12.01.2019
    fíháá :-) už dlouho nikdo nezmínil můj nick v nějakém příspěvku tady na foru, ale pověz, co musím vypít, abych byl tak chytrej, jako ty? A pomoz mi pochopit -> TY level 63 jsi byl ten, kdo měl ten Matrix na té lopatě? Jen abych to lépe chápal? ))))

A ještě mi, Einsteine, vysvětli, jak jsi přišel k těm počtům, kolik dávám do hry? A hlavně jaké nemovitosti, že má mít SoA, jak deklaruješ ve svém úvodu? Monumenty? Laborky? )))
  • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    upraveno 12.01.2019
    Věděl jsem že to okomentuješ jako první :smile:
    Super. 
    Teď se vyjádřit:
    Vypít nemusíš nic, jseš asi dost chytrej. Jinak článek slouží pro pobavení a měl jsem úchylku něco napsat :smiley:
    Ne, MX. jsem na lopatě neměl. Nicméně SoA+NATO ho na lopatě měly. Ale uznávám že není fér souboj 2 v 1, po válce s MX. jsem si šel odpočinout a udělal si důchod. (trval asi půl dne) :smiley: nicméně v nato nejsem kvůli tomu že soudruzi od tamtud lžou :smile:
    Snad jsem ti to pomohl pochopit dost dobře a nebude z toho muset být diskuze když se Balík4 s někym hádá :wink:
    Takže doufám že se z toho nestane to co nechci.
    H.
    nicméně je mi jedno že jsi "skončil", ono to stejně nejde... jen do obrazu - nejsem tvůj nepřítel.. a ani nechci být..

na fóru jsem už dlouho nebyl a na Tvé commenty mě museli upozornit spoluhráči. Ale jo, proč si z toho neudělat legraci taky trochu? :-)

Měl jsi mou zvědavost, teď už máš mou pozornost :-) jen tak dál, chlapče .-) trocha ironie neuškodí..

Měj se hezky

Gari
    A je mi jasný že tohle je veřejnosoukromá diskuze, všichni budou přihlížet ale ze zkušeností psát nebudou..
    Sorry, nevšimnul jsem si tvého editu - ne, o laborkách ani monumentech nemluvím, díky, mažu.. 
    Spoluhráči, hmm. Zajímavé.. 
    Ok, jen tak dál.. To mám jako čekat až na mne pojede 100000000000000 vojáků nebo jenom 1000000? :smiley:
    Ale myslím si že bych stejně vyhrál. No přece mám kopiníky, ty všechno zabijou.. Nebo snad ne? 
    chapče :smiley:
    to si myslíš že mi je 20 nebo tak nějak? :-1: No, možná ano.. Myslím že tě to nezajímá ale kdyžtak si to zjisti.. 
    Ovčáček ti to rád řekne a Mynář ti k tomu dá dokumenty :smile:
    A navíc, kup si brejle, nemám 63 ale 62 a to je rozdíl, :smile:
    Díky.. 
    Na brejle dotace nedáváme.. 
    Klidně tuhle diskuzi smažu jestli chceš, jen poukazuji na to že vyhrávají kreditní karty..
    A abych se vyjádřil k těm počtům, když máš miliony rubínů, 0,5m vojáků, 205m jídla. Tak to fakt není zdarma.. 
    A náhodou.. Není lepší rabovat než se tady s..t s nějakým k...tem? :smile:
    A nejsem Einstein, ale Harald V. pokud jsi měl vůbec djělepjis tak víš kdo to je..
    Tak toho nadávání zase necháme, ne? Protože mi opravdu přijde, jak kdyby Ti buď bylo 20, nebo jsi právě vykváknul 20 piv... Diskuze o ničem... a pokud sis někdy pročítal wikipedii, zadej si tam GOODGAME EMPIRE a vyjede ti, že je to pay-2-win hra. A vůbec - může ti být u prdele, kolik mám vojáků nebo jídla. Mám hrad jako každý jiný hráč, tak klidni hormon, děcko..
    Neměl bych založit článek HU na Gariho mulťáky?? No, stejně to je na nic, je jich nespočítaně... Kdyby jsi nezkorumpoval podporu, už dávno máš ban jako škorpik..
    A abych reagoval na tvé "spoluhráče", tak by mne zajímalo kdo jsou ti slavní spoluhráči? Tvoje mulťáky? Nebo Donald Trump? 
    upraveno 13.01.2019
    ty jsi fakt ubohý kus č*****, viď? Ne celej čurák ale jenom kus č****, takže budu hádat - žalud? .-)

Edit: nevhodná mluva
    Post edited by MBee on
    Harald V. (CZ1) napsal(a):
    Neměl bych založit článek HU na Gariho mulťáky?? No, stejně to je na nic, je jich nespočítaně... Kdyby jsi nezkorumpoval podporu, už dávno máš ban jako škorpik..
    na to, že jsi právě založil hrad (lvl 63), tak toho víš nějak moc o mě a o celé hře :-) takže jsi taky multi-účet a akorát se tam schováváš jak nějakej ubožák ))))) 
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):
    Tak toho nadávání zase necháme, ne? Protože mi opravdu přijde, jak kdyby Ti buď bylo 20, nebo jsi právě vykváknul 20 piv... Diskuze o ničem... a pokud sis někdy pročítal wikipedii, zadej si tam GOODGAME EMPIRE a vyjede ti, že je to pay-2-win hra. A vůbec - může ti být u prdele, kolik mám vojáků nebo jídla. Mám hrad jako každý jiný hráč, tak klidni hormon, děcko..
    Wikipedii znám dost dobře.. a nevyjede to, musíš nejdřív kliknout a potom to vyjede... A na to "A vůbec - může ti být ............................." budu reagovat takto - může ale nemusí. JE TO VEŘEJNÁ HRA A TADY TO VEŘEJNÉ FÓRUM, MÁŠ SICE HRAD JAKO KAŽDÝ JINÝ.. ALE TO NEZNAMENÁ ŽE JSI SE NEUPSAL PEKLU JIŽ PŘED STOPADESÁTIOSMITISÍCIMILIÓNYLETY.. JAKO BŮH TARTAROS, TEĎ TO MYSLÍM VÁŽNĚ, ŽÁDNÉ SLITOVÁNÍ NEBUDE.. WIKIPEDIE JE LEŽ A LEŽ A LEŽ, A PAY-TO-WIN NEZNAMENÁ ŽE EXISTUJE 1 KTEREJ TOTO "PRAVIDLO" DODRŽUJE, MILÝ SOUDRUHU. A ZAJÍMALO BY MNE JAK SE DÁ KLIDIT HORMON, OSOBO.
    BUDU KLIDNĚ PSÁT POŘÁD VELKÝM PÍSMEM ALE NIKDY NECHCI VIDĚT ANI SLYŠET "HORMON"-----
    JAK SE DÁ KLIDIT HORMON, SOUDRUHU STALINE? A KDYŽ UŽ JSEŠ TAK CHYTEJ S TOU LŽIVOU WIKIPEDIÍ, TAK SI PŘEČTI ČLÁNEK HORMON. A ABY TI K TOMU NEMUSEL POMÁHAT MIKE PENCE TAK TI NAPÍŠU I LINK: https://cs.wikipedia.org/wiki/Hormon - PŘEDPOKLÁDÁM ŽE UMÍŠ ČESKY, ALE ASI JO. HLAVNĚ SE NAUČ PSÁT RYCHLE PROTOŽE TI TO NĚJAK TRVÁ. 

H. 

A TAKY MNE ZAJÍMÁ CO ZNAMENÁ "VYKVÁKNUL 20 PIV" :SMILE:
    ALKOHOL NEPIJU A NIKDY NEBUDU, MŮŽU TI DOPORUČIT TERAPII POKUD SE CHCEŠ ZBAVIT ZÁVISLOSTI NA GOODGAME EMPIRE :wink:
    tvl ty jsi fakt tragéd
    na to, že jsi právě založil hrad (lvl 63), tak toho víš nějak moc o mě a o celé hře :-) takže jsi taky multi-účet a akorát se tam schováváš jak nějakej ubožák ))))) 
    no jasně, 100% jsem mulťák, soudruhu. Ne, nejsem,.. A "hodně" toho vím jen kvůli tomu že nejsem blb.. :smile:

Tato diskuze je zavřená.