problemy s platbou

dobry den
nejde mi zakupit rubiny
pise Poskytovateľ platieb zamietol platbu. Obráť sa na poskytovateľa platieb alebo použi iného poskytovateľa.
co treba urobit?

Další odpovědi

• HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    Ahoj je mozne ze tvoja banka alebo operator zmenil sluzby a uz nepodporuje taku moznost nakupu ako ponuka GGS. Ak je to tak tak asi len zmenit sposob platby, alebo banku. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • zulfino (SK1)zulfino (SK1) Komentářů: 3SK1
    Horus napsal(a):
    Ahoj je mozne ze tvoja banka alebo operator zmenil sluzby a uz nepodporuje taku moznost nakupu ako ponuka GGS. Ak je to tak tak asi len zmenit sposob platby, alebo banku. 
    dnes som volal s bankou a mam vsetko povolene

• HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    a pri akom druhu platby ti to robi? mozes kludne aj do SS spravy 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • zulfino (SK1)zulfino (SK1) Komentářů: 3SK1
    co je SS sprava?

chcel som teraz kupit ribiny na nomadov akcia
    neslo my
    minule na berimond neslo
    naposledy som kupil rubiny vonkajsia risa co bolo este na zaciatku ponuknute aj so skracovacmi..to slo a potom neskor asi po dvoch tyzdnoch uz nie
    odvtedy skusam kazdy den a nic
    vypisetot co som poslal
    Poskytovateľ platieb zamietol platbu. Obráť sa na poskytovateľa platieb alebo použi iného poskytovateľa.
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Ja som mal podobný problém, robila mi to aktualizacia, skontroluj si všetky aktualizacie vo windovse.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Aesir (CZ1)Aesir (CZ1) Komentářů: 23CZ1
    Ted jsem koupil bonus na Nomady a  penize fuč  ...bonus žadny 
    Roman Štiller @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,194CZ1
    Aesir (CZ1) napsal(a):
    Ted jsem koupil bonus na Nomady a  penize fuč  ...bonus žadny 
    Napiš na podporu. kategorie Payments

• Aesir (CZ1)Aesir (CZ1) Komentářů: 23CZ1
    už jsem psal  i když slibili napravu zatim se nic neděje 
    Roman Štiller @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    Ono je možné, že ti ho v podpoře zapli, jen v době, kdy jsi nebyl u PC...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• VertixusX (INT3)VertixusX (INT3) Komentářů: 20INT3
    zulfino (SK1) napsal(a):
    dobry den
    nejde mi zakupit rubiny
    pise Poskytovateľ platieb zamietol platbu. Obráť sa na poskytovateľa platieb alebo použi iného poskytovateľa.
    co treba urobit?
    Kamo tohle se deje taky mne
    DEJTE TO DO PORADKU
  • VertixusX (INT3)VertixusX (INT3) Komentářů: 20INT3
    Ja to jenom davam cez SMS- dam cislo a pise, ze nemam na mobilu kredit a pri tom sem mel na mobilu kredit 9 eur
    NAPRAVTE TO
    CHCI SI KOUPIT RUBINY

VertixusX (INT3) napsal(a):
    Ja to jenom davam cez SMS- dam cislo a pise, ze nemam na mobilu kredit a pri tom sem mel na mobilu kredit 9 eur
    NAPRAVTE TO
    CHCI SI KOUPIT RUBINY

Měj rozum a neutrácej za hru co roky nefunguje tak jak má... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MECaPLAC (CZ1)MECaPLAC (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Po mě chce zase jen US doláče. A chci koupit přes telefon a tahle možnost se vůbec nenabízí. Co s tím uděláte?
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 111CZ1
    MECaPLAC (CZ1) napsal(a):
    Po mě chce zase jen US doláče. A chci koupit přes telefon a tahle možnost se vůbec nenabízí. Co s tím uděláte?
    Nebuď pako a neinvestuj do tohoto bordelu... Raději kup dětem čepici, venku je zima. 
  • jaroslav 87 (SK1)jaroslav 87 (SK1) Komentářů: 2SK1
    dobryvečer dobijal som rubiny a neprišlo mi nič neviem prečo eura stiahlo aj z učtu!
    dobryvečer dobijal som rubiny a neprišlo mi nič neviem prečo eura stiahlo aj z učtu!
    To musíš řešit na platební podpoře. Víc ti tu nikdo neporadí. Snad jen příště neplatit za nefunkční hru. :D

já bych tuhle sekci úplně zrušil. jen chorý mozek vyhazuje peníze oknem... a kdo má chorý mozek, tomu je jedno, jestli zaplatí dvě stovky nebo dva tisíce za nic...
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    já bych tuhle sekci úplně zrušil. jen chorý mozek vyhazuje peníze oknem... a kdo má chorý mozek, tomu je jedno, jestli zaplatí dvě stovky nebo dva tisíce za nic...
    Píše někdo kdo hraje tuto hru X let a je na úrovni zaostalého kojence :D 
    KingDiamond2 @ cs 1
    protože ta hra jde do kytek, proto už prakticky nehraju.
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    protože ta hra jde do kytek, proto už prakticky nehraju.
    No ono udržovat hrad 5 let na levlu 28 je asi jiný gusto.Chápu že to některý sere ale za ta léta se nepohnout výš i když do toho neinvestuješ?To bych na hru vůbec nechodil.
    KingDiamond2 @ cs 1
Sign In to comment.