Diskuze k soukromým vesničkám

2

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    No tak jestli jsem to správně pochopil, tak všechny vesnice na maximální bonus 2 295 000 rubínů = 10*10% na písku a ohni, 5*20% na ledu +.

Všechny vesnice se stejným bonusem jako "veřejné" 700 000 rubínů, ale nikdo vám je nebude moct vzít.

To se vyplatí, zkusíme počkat jestli přijde taky nějaká sleva, třeba 85%. :D

Chocholda
    Tak tohle je alternativa pro šílence se zbytečně vysokým příjmem :D My ostatní to holt pomalu uděláme za desky :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 852CZ1
    not_use, dík za navedení kde sou:-)

a ctrl dotaz. Jak sem nyní koukal, daj se koupit od 1 - 15. lvl. A dá se pak u koupené lvl zvedat? 
    Původně sem to chápal tak, že koupím lvl 1 a postupně budu lvl zvedat. Ale nyní mám tak nějak strach, aby to vůbec šlo:-)
    Strad75 @ cs 1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    No tak jestli jsem to správně pochopil, tak všechny vesnice na maximální bonus 2 295 000 rubínů = 10*10% na písku a ohni, 5*20% na ledu +.

Všechny vesnice se stejným bonusem jako "veřejné" 700 000 rubínů, ale nikdo vám je nebude moct vzít.

Chocholda
    Tak tohle je alternativa pro šílence se zbytečně vysokým příjmem :D My ostatní to holt pomalu uděláme za desky :D 
    Přesně, desky, symboly to jistěj.... Rubín nikdy:-)
    Jen je škoda, že už je při aktualce nepřidli do nomád obchodu:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131
    ahoj kde najdu ty soukromé vesnice?nikde je nemůžu najít
    Joshi, jukni pár příspěvků zpět. Je tam rada od not_use
    Strad75 @ cs 1
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Joshi, jukni pár příspěvků zpět. Je tam rada od not_use

už jsem to našel:-D
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    not_use, dík za navedení kde sou:-)

a ctrl dotaz. Jak sem nyní koukal, daj se koupit od 1 - 15. lvl. A dá se pak u koupené lvl zvedat? 
    Původně sem to chápal tak, že koupím lvl 1 a postupně budu lvl zvedat. Ale nyní mám tak nějak strach, aby to vůbec šlo:-)
    Vesku můžeš buď koupit rovnou na lvl 15, nebo koupit nižší a pak ji vylepšit. Cenově to vyjde stejně :)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 512CZ1
    upraveno 13.12.2018
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Chocholda
    A k čemu jsou vesnice na dřevo a kámen pro Top hráče kterí už stejně žádné kamenolomy a Dřevorubce nemají ? :D  A šílenci co tady spomínáš budou se zbavovat zadarmo vesniček na jídlo a kupovat si soukromné ? Podělali to s cizákama a ted tahají z lidí prachy z vesniček 
    Mám někdy pocit že GGS vytváří tudle hru už jen pro šílence kteří jsou ochotní za každou blbost platit 
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Chocholda
    A k čemu jsou vesnice na dřevo a kámen pro Top hráče kterí už stejně žádné kamenolomy a Dřevorubce nemají ? :D  A šílenci co tady spomínáš budou se zbavovat zadarmo vesniček na jídlo a kupovat si soukromné ? Podělali to s cizákama a ted tahají z lidí prachy z vesniček 
    Mám někdy pocit že GGS vytváří tudle hru už jen pro šílence kteří jsou ochotní za každou blbost platit 
    Asi sem dle Tebe šílenec, ale ano. Já se vesniček na jídlo zbavím a všechny vyměním, postupně, za soukromé...
    Možná totiž netušíš, že tím hodně vyděláš:-)
    Strad75 @ cs 1
  • upraveno 14.12.2018
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Chocholda
    Asi sem dle Tebe šílenec, ale ano. Já se vesniček na jídlo zbavím a všechny vyměním, postupně, za soukromé...
    Všech naráz?
    Anebo po jedné, a každou budeš postupně zvedat na lvl1, 2, 3......10.....15? (A co kdyby GGE mezitím přidali další úrovně...)
    To máš plán na příští pětiletku?
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Chocholda
    Všech naráz?
    Anebo po jedné, a každou budeš postupně zvedat na lvl1, 2, 3......10.....15? (A co kdyby GGE mezitím přidali další úrovně...)
    To máš plán na příští pětiletku?
    Přečti si to ještě jednou a pořádně. Nikde nepíšu, že se jich zbavím najednou, ale postupně:-)
    Tzn, že koupím vesničku tak, aby byla na minimálně 10lvl za jednu opouštěnou:-)
    Strad75 @ cs 1
  • upraveno 16.12.2018
    Směle do toho.
    A já si mezitím pozvedám všechny ozdobáky ve fuzní kovárně...

Milé GGE. Kams nás to dovedlo...
    -----------------------
    Tak jo, trochu to rozvedu. Ať to nevypadá že míchám jabka s hruškama...
    Původní počet zdrojovek na mapách byl prý záměrně takový, aby se nedostávalo pro všechny hráče. Aby hráči byli motivováni vo ně bojovat. No tenkrát, no...
    Postupně GGE začalo do hry přidávat prvky hry, které hráče odpoutávaly od PvP bojů. Cizáci, nomádi...až po současné klání aliancí, kde sbíráme sezónní body.
    Do toho vymyslelo měniče - ti ve své podstatě dovolují "útočit" na protihráče, ale jaksi anonymně. A pro jistotu v lehkém módu beze ztrát.
    Duše, kůže - nemlich to samé. Tam už nám raději ani nedali hard mód.
    Prostě - milí hráči, budete hezky bojovat proti sobě tak jaksi sluníčkovsky. A budete se mít všichni rádi a budete si posílat dárečky a vozejčky s prkýnkama... My už se o to postaráme...
    A světe div se, funguje jim to. Opravdu i u nás v alianci máme hráče, kteří naskočili až do tohohle současného trendu. A klikají akce o dušu, a koukají jak jsou úspěšní v žebříčkách . A netají se tím, že tento styl hry je baví...Našli se v tom... Jsou ochotni utratit i nějaký ten rubínek, aby si posílili sezónní body. Neberu jim to, Empire je baví.

Zpět k těm novým zdrojovkám. I toto je jeden z mnoha kroků, který hráče odvádí od PvP bojů. Od původního konceptu hry. Prostě - o zdrojovky se už nebude bojovat. Ani se nebudou po válkách odevzdávat jako tribut. Zmizí nám další prvek PvP.
    Názor, že nové zdrojovky umožní uživit víc vojáků, a tím podpoří boje hráčů si dovolím šmahem smést ze stolu. Než si hráči vybudují solidní jídelní soukromé vesničky, tak GGE změní Empire tak, že na sebe budeme útočit jen o klání aliancí, když nám jej GGE spustí. Jinak bude zablokováno. Asi tak jak současná alianční města.
    A pak se jim toto klání rozsype, a jeho oprava bude naplánována až po opravě měst...

A vsaďte se že to tak bude  :'(
    Post edited by [削除されたユーザー] on
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 512CZ1
    Trefil si to presně :-)
    Jěště bych dodal Jak predělali cizíky a krkavce ve svuj prospěch Vymeníš ho a posílíš ho tak máš lepšího ale není to zadarmo :D 
  • Pidisnecek (CZ1)Pidisnecek (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    upraveno 16.12.2018
    Oznámení o vesničkách jsem četl asi třikrát.
    Přesto jsem se tam nedozvěděl jaký je rozdíl když koupím žeton za 100 desek nebo za 300 desek.
    Ani teď, když už jsou v nomádském obchodě rozdíl nevidím.
    Je tam nějaký rozdíl?
    Myslím kromě ceny. 
    I když, možná je to tak, že 15 jich koupíš "se slevou" a pak dalších 30 za plnou cenu.
    Post edited by Pidisnecek (CZ1) on
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    upraveno 16.12.2018
    Taky jsem se chtěl zeptat... Jediný rozdíl co vidím, že jednich můžu koupit 15 a druhých 30.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Mireks001 (CZ1)Mireks001 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Zdravím, mám dotaz....
    V nomádském obchodě se dají koupit žetony za dvojí cenu 100 a 300 desek.
    Je to účel, nebo chyba?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Mireks001 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, mám dotaz....
    V nomádském obchodě se dají koupit žetony za dvojí cenu 100 a 300 desek.
    Je to účel, nebo chyba?
    učel, ale jaký nikdo neví...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    nahodou nema  to tak byt ze za 100 ten zeton na dedinky a 300 za tie na sklenik ? len nemcuri sa sekli :D
Sign In to comment.