aqua

ahoj je mozna chyba systemu,kdyz mam obsazeny ostrov aby ho jiny hrac videl jako volny?ostrov byl obsazeny a dotycny hrac tvrci ze byl volny,no mimo jine tvrdi ze hru hraje 12 let,ani nevim jak dlouho hra funguje
kral kazisvetI @ cs 1

Komentáře

 • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 119CZ1

  Pokud má ten hráč extrémně pomalý Internet, přibržděný počítač nebo hraje jak oteklý non-stop, tak může refresh mapy trvat i několik sekund výjimečně třeba půl minuty, minutu po tvém obsazení, kdy je ostrov pro něj vidět jako volný.


  Každopádně po restartu hry nebo na výpisu z boje by měl vidět, že jsi tam byl první Ty a ne on. Dle mého názoru není možné, aby on měl k dispozici výpis z obsazení volného ostrova a Ty jsi měl výpis o tom, jak ho obsazuje Tobě. Taktéž z toho, že jeho útok vůbec vidíš, je poznat, že už jsi ostrov obsadil. :)


  Pak už to záleží jen na slušnosti a domluvě....

 • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
  a v jakem casovem rozmezi tam dojel po tobe? je mozny, ze jste vyjeli na volny ostrov, ale jemu se nasledne nestahlo vojsko bez boje
 • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,265SK1
  Niekedy sa mi stane, že rozostavujem útok na voľný ostrov. Ale medzitým kým ten útok pošlem, tak ten ostrov obsadí dakto iný a vtedy už sa to nevráti bez boja.
  Panthera @ sk 1 BARAKUDA
 • Ester888 (CZ1)Ester888 (CZ1) Komentářů: 8CZ1
  a kdyby něco tak hra běží 8 let a ted to bude 9 let
Sign In to comment.