Domů Podněty, pochvala a kritika Vyjádření týmu

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


VIP velitelé | Ve vývoji

Tým fóraTým fóra Komentářů: 83
upraveno 06.12.2018 v Vyjádření týmu
Nyní mohou hráči využít (nebo si koupit) VIP velitele jen v případě, kdy už své vlastné nemají. Avšak rádi by měli možnost si je koupit/použít je i v případě, kdy stále mají své vlastní velitele. Proč?
  • Aktuálně hráči potřebují hodně velitelů pro pouhý přesun jednotek/prostředků (jelikož všechny odměny, ve většině útočné jednotky/prostředky, jdou na hlavní hrad, přičemž většina hráčů si nechává útok na základnách).
  • Hráči pro útoky raději využívají své vlastní velitele (kteří mají dobré bonusy, narozdíl od VIP velitelů).
Nyní je nutné nejprve poslat útoky a pak začít s přesunem vojáků s využitím VIP velitelů, což je otravné. Někdy kvůli tomu hráči ani nevyužijí všechny VIP velitele tak, jak by mohli. S touto změnou by hráči mohli snadno využít VIP velitele pro přesuny a své velitele pro útoky, a to kdykoli chtějí.
Post edited by Zoe on
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)

Komentáře

Sign In to comment.