Diskuze k listopadové aktualizaci

16

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Kde zas soudruzi udělali chybu? Nefunguje výmaz ceny u změny cizáka. I po útoku a dojetí všech útoků, prdel je, že platěj i ty na věže, mi cena vesele stoupá dál. Jediné, co to smaže, je nové přihlášení do hry. Fakt supr...
    Ahoj,
    chyba předána, identifikována a posunuta týmu k opravě :)
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Zoe, to si z nas ggs naozaj strieľa? Teraz nemyslím vás... ale tých v Nemecku... to už ozaj sa nenájde v jednom kole ani jeden hrad nad 700 v základe? A na každý hrad budu potrebné minimálne 2 špio - ak počítam minimálne jedno vylepšenie? Predtým sme boli stále v napätí a dúfali, že sa ten väčší hrad (cca okolo 3t) objaví... ak už nie ten veľký (nad 5t.. )... ale teraz ani po rubínovom vylepšení taký hrad som nevidela... ani len v reportoch... Odkáž Nemcom, že pokazili ďalšiu udalosť... 
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 66CZ1
    hoj
    yoshiro bude jen za ruble? a neměl být  u samíků v obchodě?
    stejná cena jako za vránu, to jako vážně? kapánek mimo realitu...
    aktualizace obchodu u měničů se taky nepovedla, kde nic tu nic,nechápu proč to oznamujete, když je to jen další fake, konečně si přestaňte dělat z lidí prdel!

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 637CZ1
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Zoe, to si z nas ggs naozaj strieľa? Teraz nemyslím vás... ale tých v Nemecku... to už ozaj sa nenájde v jednom kole ani jeden hrad nad 700 v základe? A na každý hrad budu potrebné minimálne 2 špio - ak počítam minimálne jedno vylepšenie? Predtým sme boli stále v napätí a dúfali, že sa ten väčší hrad (cca okolo 3t) objaví... ak už nie ten veľký (nad 5t.. )... ale teraz ani po rubínovom vylepšení taký hrad som nevidela... ani len v reportoch... Odkáž Nemcom, že pokazili ďalšiu udalosť... 
    Promin Fanie Alo co jsi čekala ? Predtím se tady každej stěžoval jak jsou cizáci slabí a jde o náhodu jakej hrad dostaneš Tak to GGs využilo ve svuj prospěch a predelali to svým spusobem čili /CHceš lepší hrad Tak zaplat/   Co bylo a je ted  lepší a pro koho ? Neplatiči versus platící hráči 
    Dannielson (CZ1) napsal(a):
    hoj
    yoshiro bude jen za ruble? a neměl být  u samíků v obchodě?
    stejná cena jako za vránu, to jako vážně? kapánek mimo realitu...
    aktualizace obchodu u měničů se taky nepovedla, kde nic tu nic,nechápu proč to oznamujete, když je to jen další fake, konečně si přestaňte dělat z lidí prdel!

Oni s Tím neprestanou :D Stálé vymýšlejí nové udalosti aby tahali z lidí peníze a na staré chyby ve hře kašlou Jakej mají z toho užitek když opraví Beri Dají lepší odměny do klání šlechticu Pridají toho slibovaného Kastla do meniču Na ov dají lepší odměny za TOP? Atd   Žádnej  Protože na tom nevydělají real peníze 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    Upřímně řečeno, já jsem naprosto spokojený. Ve výsledku jsem měl díky tomu asi 6, nebo 7 hradů, co měli víc jak 1k, a to jsem se flákal, protože mi došly vlajky. A zbytek vyšpehovaných hradů neměl pod 600. Pokud to tak bude i příště, tak bomba. :) Pro mě je podstatná ta první okrasa a zbytek je mi k ničemu. Velitele mám víc než dostatečné a zbytek nepotřebuju. Když někomu nestačí, že mu padne hrad co má 2-4k v základu a použije na to novinku, která ani není otestovaná a může být plná chyb, což je u GGS běžný jev, tak to má blbí... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

V podstatě s tebou souhlasím Ta první okrasa se dá vyjezdit v pohodě s pár korouhtvema  Ale vem si hráče kterej 200x navýší cizáka za 1200 rubinu= 240K 
     a nedosáhne ani na TOP 100 Tak to trochu na...ere  :D 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    V podstatě s tebou souhlasím Ta první okrasa se dá vyjezdit v pohodě s pár korouhtvema  Ale vem si hráče kterej 200x navýší cizáka za 1200 rubinu= 240K 
     a nedosáhne ani na TOP 100 Tak to trochu na...ere  :D 
    Tak pokud někdo dá 240k rubínů za navyšování když nemá ani červený vlajky, je to těžký
    Když to bylo na mě Tak já do cizáku nedal ani korunu a žádnej rubín A nevyrábím červene vlajky Zbytečně  Tu okrasu co vzpomínal Spartakus vyjezdím bez všeho a na ostatní jim kašlu 
    A ted k té zimní koristi ta top okrasa je k ničemu pro Top Hráče 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 918CZ1
    Paráda, jde měnit cizáky aji při útocích, sic sem na to přišel až v 6tém kole 10ti cizáků, ale i tak supr:-) Takže to nyní už nemusí ani bejt takovej zásah do zlatek...
    Strad75 @ cs 1
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Ked na mňa útočí cudzí/vrana a ja ho "zvrhnem z trónu" tak sa útok zruší.
    bola táto možnosť v pláne alebo je to bug
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

Ked na mňa útočí cudzí/vrana a ja ho "zvrhnem z trónu" tak sa útok zruší.
    bola táto možnosť v pláne alebo je to bug
    No vzhľadom na to, že sa vymení hrad, tak už nemá na teba odkiaľ útočiť... podľa mňa... 
  • Sušenka3 (CZ1)Sušenka3 (CZ1) Komentářů: 22CZ1

Jak je vidět, k tomuto se raději nikdo nevyjadřuje. Ale je čím dál víc jisté, že velké hrady (nad 2-3k) vymizely. Tímto ggs jen zvýrazňuje výhodu pro platící. Budiž, ale i tuto akci tím učinili nudnou a nezajímavou. Osobně přestávám jezdit i cizáky (bylo to to poslední, co mně na hře bavilo). Jen je smutné, že i tohle jim nejspíš projde, protože novější hráči s tím nejspíš nebudou mít problém. Jen čekám, kdy zruší možnost ostrého útoku na jiné hráče a z cizáků udělají NH cíle, ať se tam dá jezdit kupř. čarodějkou, že....Speciálního velitele už pro ně máme, takže to je v pořádku.

Sušenka3 (CZ1) napsal(a):

Jak je vidět, k tomuto se raději nikdo nevyjadřuje. Ale je čím dál víc jisté, že velké hrady (nad 2-3k) vymizely. Tímto ggs jen zvýrazňuje výhodu pro platící. Budiž, ale i tuto akci tím učinili nudnou a nezajímavou. Osobně přestávám jezdit i cizáky (bylo to to poslední, co mně na hře bavilo). Jen je smutné, že i tohle jim nejspíš projde, protože novější hráči s tím nejspíš nebudou mít problém. Jen čekám, kdy zruší možnost ostrého útoku na jiné hráče a z cizáků udělají NH cíle, ať se tam dá jezdit kupř. čarodějkou, že....Speciálního velitele už pro ně máme, takže to je v pořádku.

už jsem na to odpovědel ale je to jen muj názor 
    Promin Fanie Alo co jsi čekala ? Predtím se tady každej stěžoval jak jsou cizáci slabí a jde o náhodu jakej hrad dostaneš Tak to GGs využilo ve svuj prospěch a predelali to svým spusobem čili /CHceš lepší hrad Tak zaplat/   Co bylo a je ted  lepší a pro koho ? Neplatiči versus platící hráči 

Plně s Tebou souhlasím Je to nuda a pro normální hráče nedosažitelný cíl dát jen 1M slávy bez rubínu 
    A aby jsem sjel jen 100 cizáku dal to 1 změnit / 2x špio/   jednou posílit /další špio/ na utok další pírko  a na posílení 100x  =120000 rubínu ???
    Tak na todle soudruhum z Hamburku  uplně kašlu 
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    cizaci stoji za vyliz kapsu, driv se clovek tesil ze chytne kaprika, ale ted sama mrenka, muzes teda neco utratit a budes mit vetsi mrenku
    ctrl dotaz. Taky se někomu nepřipsal do skladu Hrdina z měsíční akce? To asi budu muset napsat těm géium na podpoře. Česky:-), co?
    Strad75 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,194CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    ctrl dotaz. Taky se někomu nepřipsal do skladu Hrdina z měsíční akce? To asi budu muset napsat těm géium na podpoře. Česky:-), co?
    Ahoj, budeš muset písnout na podporu... koukni sem , stačí tam doplnit název vybavení klidně česky v prvním pádě.. 

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/284141/support-podpora-hry#latest

zvol kategorii herní ztráta - nepřipsání 

Kdybys i tak s tím válčil, klidně písni PM :)

gamina (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, budeš muset písnout na podporu... koukni sem , stačí tam doplnit název vybavení klidně česky v prvním pádě.. 

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/284141/support-podpora-hry#latest

Dík, posláno. Tak uvidím, s čím přijdou:-)
    Strad75 @ cs 1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Kupodivu rychle odpověděli. Ale.... Dle strejdy googleho překlad:-)
    Vážený Strad75,
    Ceníme si, že jste nás oslovil. Jmenuji se Zi a jsem zde, abych vám dnes pomohl s vaším dotazem.
    Byl jsem velmi znepokojen tím, že jsem slyšel, že jste nedostal odměnu, takže jsem pečlivě zkontroloval naše záznamy, abych našel příčinu. Zjistil jsem, že důvod, proč jste nedostal odměnu, byl proto, že inventář vašeho vybavení byl plný v době, kdy mu byla udělena, a proto nebyl prostor pro uložení vaší odměny.
    Když je inventář vašeho zařízení plný, bude tlačítko inventáře zařízení červené. Pokud je červená, nedostanete odměnu za vybavení. Obvykle nerekreditujeme odměny, které nebyly přijaty jako výsledek úplného inventáře. Při této příležitosti však budu moci udělit výjimku a přidat položky do svého účtu. Vyčistěte si inventář a vraťte se ke mně, abych do účtu přidal chybějící položky.
    Neváhejte a kontaktujte mě, pokud potřebujete další pomoc.
    S pozdravem,
    Tým podpory GGE

1. Nejsem začátečník, tak nepotřebuju radu, jak vyčistit sklad:-)
    2. Sklad mám po "vyčištění" 295/320, takže za 5min je zas 320+/320...
    3. Šunty se klidně připisujou, že mám i 420/320...
    4. To jako až ho vyčistím, musím si dát "herní volno" a čekat, až mi to tam fláknou, abych o něj zas nepřišel???

Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Kupodivu rychle odpověděli. Ale.... Dle strejdy googleho překlad:-)
    Vážený Strad75,
    Ceníme si, že jste nás oslovil. Jmenuji se Zi a jsem zde, abych vám dnes pomohl s vaším dotazem.
    Byl jsem velmi znepokojen tím, že jsem slyšel, že jste nedostal odměnu, takže jsem pečlivě zkontroloval naše záznamy, abych našel příčinu. Zjistil jsem, že důvod, proč jste nedostal odměnu, byl proto, že inventář vašeho vybavení byl plný v době, kdy mu byla udělena, a proto nebyl prostor pro uložení vaší odměny.
    Když je inventář vašeho zařízení plný, bude tlačítko inventáře zařízení červené. Pokud je červená, nedostanete odměnu za vybavení. Obvykle nerekreditujeme odměny, které nebyly přijaty jako výsledek úplného inventáře. Při této příležitosti však budu moci udělit výjimku a přidat položky do svého účtu. Vyčistěte si inventář a vraťte se ke mně, abych do účtu přidal chybějící položky.
    Neváhejte a kontaktujte mě, pokud potřebujete další pomoc.
    S pozdravem,
    Tým podpory GGE

1. Nejsem začátečník, tak nepotřebuju radu, jak vyčistit sklad:-)
    2. Sklad mám po "vyčištění" 295/320, takže za 5min je zas 320+/320...
    3. Šunty se klidně připisujou, že mám i 420/320...
    4. To jako až ho vyčistím, musím si dát "herní volno" a čekat, až mi to tam fláknou, abych o něj zas nepřišel???

No to po vyčistení keď máš 295 kusov na sklade... no dosť blbé... a všetky kusy používaš? lebo možno aj polka je tam nepotrebná... skús urobiť inventúru na sklade :-)
Sign In to comment.