Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k HTML5 BETA

13

Komentáře

• fk77 (CZ1)fk77 (CZ1) Komentářů: 5
    tiež mi to nejde dobre idem cez Explorer  , dlhé odozvy , je to hrozné hadam sa to odstráni. dlho zaostruje písmena , dlho načítava mapu dlho odvára chat ,  všetko trvá dlho celé zle
  • Zador_CZ (CZ1)Zador_CZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    Ahojda všem,
    Konečně! Jsem rád, že si můžu záhrát, aniž by noťas topil a točil ventilátory na plný kule. Má to mouchy, ale jsou to zatím nedodělky. Konečně po dlouhééééé době něco co se povedlo.
    Díky
    Zador_CZ @ cs 1
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Zador_CZ (CZ1) napsal(a):
    Ahojda všem,
    Konečně! Jsem rád, že si můžu záhrát, aniž by noťas topil a točil ventilátory na plný kule. Má to mouchy, ale jsou to zatím nedodělky. Konečně po dlouhééééé době něco co se povedlo.
    Díky
    moje CPU teda rikalo neco jineho
  • Chernobyl (CZ1)Chernobyl (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    HonzaOp (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Vážení hráči,

v tomto tématu máte prostor pro zpětnou vazbu ohledně bety (testovací verze) a pro nahlašování souvisejících problémů. 

Pokud v tomto tématu nahlašujete chybu, zahrňte prosím následující informace:

• Prohlížeč, ve kterém aktuálně hrajete 

• Příslušnou verzi Vašeho prohlížeče

• Vysvětlení krok za krokem, co vedlo k objevení chyby

• Kde je to možné, přidejte prosím i screenshot

Pokud nevíte, kde najít verzi prohlížeče nebo pokud máte jakoukoli jinou otázku, podívejte se prosím do našeho HTML5 FAQ.

Těšíme se na obdržení Vaší zpětné vazby ohledně HTML5 verze hry.

A předem Vám děkujeme! Opravdu si ceníme Vaší podpory!

S pozdravem
    Vaše Empire rodina
    Ahoj, když zapnu hru v HTML5 v Google Chrome, tak je hra rozmazaná.
    Mám Google Chrome s funkcí Beta5 i Flash na Win10 32bit. A v tom to není,Je to příšerné a nehratelné. Není to dodělané. Pomalé,těžkopádné,rozmazané,nehratelné. Je mi to velice líto,ale když už si kupujemem rubíny a utrácíme máme právo si i zahrát kvalitně. Opravdu rad to hledat ve FAQ to není řešení
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Budte rádi, že už se to posunulo někam, k teoretickému konci. Už jte viděli nějakou beta verzi hry, co by byla finální? Ještě je potřeba betatesting a pak se snad dočkáme. Já bych tolik neremcal. Nahlásit chyby a čekat :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• BobbyM (CZ1)BobbyM (CZ1) Komentářů: 1
    ahoj, krom horší grafiky a této chyby s procenty při kombinaci štítů, jsem zatím víc chyb nenašel, to pro začátek bety jde :smile:
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Zkoušela jsem Operu i Firefox. Hra rozmazaná, na nejnižší úrovni grafiky už skoro nehratelná.Písmena kostičkovaná, Grafika horší jak před 20-ti lety. Nejde oddálit, což mi nevyhovuje, využívám oddálení hlavně při hledání draků a pevností Na všech úrovních grafiky se po chvíli začala sekat a do půl hodiny spadla. Závěr: Zatím velmi špatné i na Bera verzi.
    Stracka @ cs 1
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    upraveno 04.12.2018
    Ke grafickým chybám: 
    Některé barvy na erbu v rohu obrazovky se neshodují s tím, co je nastavené. U mě se světle modrá u slunce mění na černou.
    Druhá položka hodnot velitelů/kastelánů (v okně vybavení) - Bílý text "Efekty obranných staveb" na žlutém pozadí je téměř nečitelný.
    Jak už lidé zmiňovalo, celková grafika je na pohled velmi nepříjemná a přijde mi, že změna kvality grafiky vůbec nic nedělá. 

Ale jinak na beta verzi to není špatné, u BF to začínalo hůř a to ani beta nebyla :D 
  • XvoodooX (CZ1)XvoodooX (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    taky se přidám se svým drobečkem do hromádky
    grafické záležitosti už byly zmíněny, na rychlost si nestěžuju, jen se docela často stává, že věž se tváří jako hořící, ale už dávno nehoří (na všech světech)
    beta5 - http://prntscr.com/lqjpqu
    flash - http://prntscr.com/lqjq0k
    mimochodem na win10 64bit a google chrome poslední verze
  • obluda (CZ1)obluda (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    dneska sem si vyzvedával odměnu a vzhled byl jiný byl tam vak a nat tím psalo královska pokladnice viz obrázek

https://ctrlv.cz/fW3r
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833
    smrcek (CZ1) napsal(a):
    na beta verzi v html5 to jde ale jsou určité problémy psát něco na nístěnku,sice se robrazí téma ale po rozkliknutí téma se nic nezobrazí
    "Nic se nezobrazí" - téma se otevře, ale místo textu je tam prázdné pole, nebo se vůbec neotevře?

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Druhá položka hodnot velitelů/kastelánů (v okně vybavení) - Bílý text "Efekty obranných staveb" na žlutém pozadí je téměř nečitelný.
    Tady tohle si nejsem jistá, jestli jsem úplně pochopila, mohl bys mi prosím udělat screen?

Vše ostatní předáno :)
    tak lepší screen, doufám že to pojede: 
    upraveno 04.12.2018
    aha to nebylo na mně, když je večer tak si to někdy pořádně nepřečtu a potom to nějak podobně dopadá
  • lopaticka (CZ1)lopaticka (CZ1) CZ1 Komentářů: 75
    upraveno 05.12.2018
    Na tabletu nefunguje nic co potrebuje pretahnout (na mysi kliknout a drzet tlacitko zmacknute tahnout a pustit):
    - posun mapy do stran
    - postaveni budov (tady funguje pokud kliknu na budovu a pak kliknu na misto kde se ma budova umistit, ale pokud jedu prstem tak se nic nestane)
    Pouziti mysi na stejne ukoly funguje jak ma.

Stejne chovani na firefox i chrome (obe nejnovejsi) na windows.
    Zalezitost se tyka jen dotykovyho displeje a pokud napr. na chrome pretahnu prstem doleva tak se aktivuji gestures a prohlizec se presune na predeslou stranku (tazenim doprava na nasledujici stranku).

lopaticka @ cs 1
  • Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    macOS-Mojave,prohlížeč safari-hra se opravdu šííííleně seká,utok posílám i 5 minut,hrad nejde oddalit,nejde to ani pořádně posunovat a písmena jsou dost dvojité
    Ericsonka @ cs 1
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Zoe napsal(a):

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Já nechci betu. Já chci final verzi :-)

A já chci růžovýho jednorožce! :D narozdíl ode mě se ty nejspíš dočkáš :)

Zoe, pošli mi přes PM adresu a jméno a máš jej pod stromečkem natotata  :D:D:D:D:D

P.S. Omlouvám se za OT

Albi70 @ cs 1
  • lopaticka (CZ1)lopaticka (CZ1) CZ1 Komentářů: 75
    lopaticka (CZ1) napsal(a):
    Na tabletu nefunguje nic co potrebuje pretahnout (na mysi kliknout a drzet tlacitko zmacknute tahnout a pustit):
    - posun mapy do stran
    - postaveni budov
    Dalsi vec na tabletu je ze nekdy (cca 10% pripadu) kdyz tuknu na nejake misto tak se misto dane akce zobrazi nabidka pro prave tlacitko mysi (ulozit obrazek jako, kopirovat obrazek, prozkoumat). Tedy tuknu na dotykovem displeji na nejake misto a stane se presne to co se stane kdyz tam kliknu pravym tlacitkem mysi.

Takze dotykovy displej reaguje nestandardne v techto pripadech:
    - cca 10% pripadu reaguje jako kdyz clovek klikne pravym tlacitkem mysi (nepodarilo se mi zjistit zadnou souvislost nesouvisi to s delkou dotyku, jemnym posunem, uhlem prstu, velikosti stycne plochy ani nicim jinym co bych mohl ovlivnit)
    - v pripade kdy prstem prejizdim po obrazovce tak hra nezareaguje (ff ani chrome) a na chrome se misto toho aktivuji gestures (skok na predeslou nebo naslednou stranku pri posunu do stran a zmenseni/zvetseni pri dvou dotycich zaroven)
    lopaticka @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833
    upraveno 07.12.2018
    Problémy nahlášeny :)

A menší OT (@Albi70 (CZ1)) o:)
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Já nechci betu. Já chci final verzi :-)

A já chci růžovýho jednorožce! :D narozdíl ode mě se ty nejspíš dočkáš :)
    Zoe, pošli mi přes PM adresu a jméno a máš jej pod stromečkem natotata  :D:D:D:D:D

P.S. Omlouvám se za OT
    Já jsem na Vánoce v Narnii, tak nevím, jestli tam půjde jednorožec poslat :weary: a nerada bych, aby mi chcípl, než se vrátím :sweat::joy:
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    Zoe napsal(a):

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tady tohle si nejsem jistá, jestli jsem úplně pochopila, mohl bys mi prosím udělat screen?

• EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 365
    Plánuje se zlepšení té grafiky, až vyjde standardní verze, nebo uvidíme rozmazaně i pak?
Sign In to comment.