Diskuze: Tým fóra a fórum

24

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,152CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Gami a Leaf - super volba.  :smile:  Dělali na foru hodně práce už před tím.Bylo hodně viditelné. Gami a Leafe, přeju vám pevné nervy a za mě velké poděkování - ono je za co děkovat, budete mít s náma hráčema, co se víc jak dospěláci chovají jak děti opravdu hooodně práce. :smile:
    Jak vidno, přijde na řadu magická trojka ZOE, Gami a Leaf, který srovnaj forum, i nás :smiley:
    Držím palce a hlavně, ať vás hráči zlobí co nejméně.
    Děkuju
    Děkuji Cheero, :)  A neboj  já nikoho srovnávat nebudu k tomu nemám práva a nejsem modík :DD

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Pokusíme se víc na to dohlédnout :)

"Dělba práce": osobně se mi tahle možnost - tedy striktní rozdělení úkolů - moc nelíbí. Přijde mi, že pokud by měl člověk dělat jen jednu činnost, brzo by ho to přestalo bavit (nebo by se rovnou zbláznil :D)... navíc pokud bude online třeba jeden člověk ze 4 a někdo bude něco potřebovat "mimo jeho sekci", je škoda, aby ho ignoroval, i když mu může pomoct/poradit...

Mě šlo primárně o to, aby ti ostatní Modíci více pomáhali a abys to netáhla sama (zvýrazněné by šlo ošetřit například pravidelnou rotací odpovědnosti), a mohlo by jít primárně o to, že samozřejmě by se tým mohl vzájemně zastupovat, pokud dotyčný zodpovědný nebude online (neboli o koordinaci mezi vámi  :D :D :D), vím z vlastní zkušenosti, že pokud jsou všichni odpovědni za všechno, dopadá to tak, že jeden poctivec (nebo v tvém případě poctivka :D ) to táhne a ostatní se vezou.
    Držím Gami a Leafovi palce a tobě přeji pevné nervy a nám ať nám tu ještě dlouho vydržíš
    Ona je "trochu" problematická komunikace v angličtině - někteří z ostatních modů se s ní moc nekamarádí, což by "rotování", zejména předávání návrhů (i když občas i dotazy/hlášení bugů) komplikovalo (neříkám, že anglicky neumí - ale proč by měl někdo zabít dvacet minut něčím, co někdo jiný zvládně za poloviční čas)...
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Zoe napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

"Dělba práce": osobně se mi tahle možnost - tedy striktní rozdělení úkolů - moc nelíbí. Přijde mi, že pokud by měl člověk dělat jen jednu činnost, brzo by ho to přestalo bavit (nebo by se rovnou zbláznil :D)... navíc pokud bude online třeba jeden člověk ze 4 a někdo bude něco potřebovat "mimo jeho sekci", je škoda, aby ho ignoroval, i když mu může pomoct/poradit...

Mě šlo primárně o to, aby ti ostatní Modíci více pomáhali a abys to netáhla sama (zvýrazněné by šlo ošetřit například pravidelnou rotací odpovědnosti), a mohlo by jít primárně o to, že samozřejmě by se tým mohl vzájemně zastupovat, pokud dotyčný zodpovědný nebude online (neboli o koordinaci mezi vámi  :D :D :D), vím z vlastní zkušenosti, že pokud jsou všichni odpovědni za všechno, dopadá to tak, že jeden poctivec (nebo v tvém případě poctivka :D ) to táhne a ostatní se vezou.
    Držím Gami a Leafovi palce a tobě přeji pevné nervy a nám ať nám tu ještě dlouho vydržíš
    Ona je "trochu" problematická komunikace v angličtině - někteří z ostatních modů se s ní moc nekamarádí, což by "rotování", zejména předávání návrhů (i když občas i dotazy/hlášení bugů) komplikovalo (neříkám, že anglicky neumí - ale proč by měl někdo zabít dvacet minut něčím, co někdo jiný zvládně za poloviční čas)...
    Pravda, ale možná by stačila i Němčina či Polština, případně výhledově Hindština  :D >:)
    Albi70 @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Pravda, ale možná by stačila i Němčina či Polština, případně výhledově Hindština  :D >:)
    “Bohužel” - oficiálně je jazykem GGS angličtina... i když je fakt, že většina z nich německy umí... ale to už jsme OT :D

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,993CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Gami a Leaf - super volba.  :smile:  Dělali na foru hodně práce už před tím.Bylo hodně viditelné. Gami a Leafe, přeju vám pevné nervy a za mě velké poděkování - ono je za co děkovat, budete mít s náma hráčema, co se víc jak dospěláci chovají jak děti opravdu hooodně práce. :smile:
    Jak vidno, přijde na řadu magická trojka ZOE, Gami a Leaf, který srovnaj forum, i nás :smiley:
    Děkuju
    Děkuji Cheero, :)  A neboj  já nikoho srovnávat nebudu k tomu nemám práva a nejsem modík :DD
    Gaminko, obdivuji že si do toho šla. Mám tě jako soupeře rád. Leaf je rovněž skvělý. Nejen herně, i lidsky. Komunikace na úrovni. Držím vám palce a snad vás to příliš neznechutí :-)
    Lien Rag

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,152CZ1
    upraveno 13.02.2018
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Děkuju
    Gaminko, obdivuji že si do toho šla. Mám tě jako soupeře rád. Leaf je rovněž skvělý. Nejen herně, i lidsky. Komunikace na úrovni. Držím vám palce a snad vás to příliš neznechutí :-)
    Díky, díky....ale jsme s Leafem pouze výpomoc :), to modíci tyhle "průsery" předávají a vykomunikovávají my ne :)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,993CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Díky, díky....ale jsme s Leafem pouze výpomoc :), to modíci tyhle "průsery" předávají a vykomunikovávají my ne :)
    Škoda, že toho můžete málo ovlivnit. I tak vás chápu a držím palce.
    Lien Rag

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Škoda, že toho můžete málo ovlivnit. I tak vás chápu a držím palce.
    Všechno zle je pro neco dobre. Aspoň se toho po nas nemuze moc chtit :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• reskátor333 (CZ1)reskátor333 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Ahoj , koho už mám do pr--le upozornit , že ty  vaše vykouřené nabítky hru zpomalují a hra se seká ! Jenom to lidi vytáčí . Mně už to pěkně se-e !! Někdy si myslím , že si něco pícháte . Tohle nemůže dělat normální člověk ! Dále , je pěkné že o půlnoci kradete slávu ale bylo by pěkné , když jsou cizáci a ti vykouření krkavci a máme kolem deset hradů na které útočíme , tak by bylo pěkné od vás aby aspoň u šesti hradů nešla obrana pod 1500 obránců . Dále více praporů jako odměny . Ale praporů a ne červenky .  Tu obranu 1500 jsem myslel u 70 . 
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Ahoj , koho už mám do pr--le upozornit , že ty  vaše vykouřené nabítky hru zpomalují a hra se seká ! Jenom to lidi vytáčí . Mně už to pěkně se-e !! Někdy si myslím , že si něco pícháte . Tohle nemůže dělat normální člověk ! Dále , je pěkné že o půlnoci kradete slávu ale bylo by pěkné , když jsou cizáci a ti vykouření krkavci a máme kolem deset hradů na které útočíme , tak by bylo pěkné od vás aby aspoň u šesti hradů nešla obrana pod 1500 obránců . Dále více praporů jako odměny . Ale praporů a ne červenky .  Tu obranu 1500 jsem myslel u 70 . 
    Toto už naši modíci předávali GGS snad zilionkrát, ale v Hamburku na to nereagují, jediné další co můžeš udělat, je poslat stížnost přímo přes support (ale nemyslím, že by to zabralo).
    Co popisuješ tu štve bez rozdílu každého, ale údajně (podle informace od BM) už pracují na přepracování nabídek, pokud se pamatuji dobře.
    Albi70 @ cs 1
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 04.12.2018
    Po posledním shlédnutí fora bych měl na tým moderádorů i CM jednu prosbu.
    Jelikož forum a podpora jsou zcela odlišné věci a dnes už mají češi i slováci podporu v německu, bylo by možné v GGS požádat oficiální cestou o označení tohoto fora jako Československé, či české&slovenské, popřípadě české - slovenské forum?
    Sice jsme rozdělený nedůležitou hranicí, nicméně mnoho lidí se narodilo v Československu a na obou stranách je tak právem i druhá strana vnímána jako domovina a i x televizních pořadu přešlo na jednotnou produkci a přešlo se na použítí slov Česko - Slovensko, či Československo do názvů. Myslím, že i zde není jediný důvod k tomu, aby toto místo nemohlo být plně oficiálně určeno pro obě země.
    Zkoušel jsem si představit, kdyby češi své forum neměli a jejich jediná možnost by bylo forum slovenské. Nejde o nic příjemného a spousta hráčů, momentálně ze Slovenska může mít pocit toho "druhého" a od toho se odvíjí i daleko menší komunikativnost tohoto národa na tomto foru. Velice přízemní hlášky hráčů menšího IQ než neandrtálců typu, co je nám do slováků může vyvolávat pocit, že češi toto vnímají jen jako své a basta, což ve skutečnosti vůbec takto není a plné zoficiálnění faktu, že forum náleží oběma zemím by mohlo hlášky tupejch hlav postavit mimo pravidla.
    Děkuji celému týmu za alespoň "zvážení" mé prosby o plné zoficiálnění tohorto fora pro obě země.
    Post edited by Cheero (CZ1) on

@Cheero (CZ1) díky, určitě platná připomínka (osobně jsem doufala, že alespoň trochu pomůže slovenský BM, ale moc se mi nezdá, že by to mělo nějaký větší přínos - v tomto ohledu), promluvím o tom s CM :)
    Tak fórum máme “přejmenované” :) i když jazykem je stále čeština... pokud by byl nějaký větší zájem o vyloženě “slovenské” fórum, můžu se o tom s CM zkusit pobavit co a jak...
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    myslím že v tomhle problém neni,taky jsem slovák ale v podstate jsem se narodil v československu a nemám žádnej problém komunikovat česky nebo slovensky,vetšinou odpovídám podle toho v jakém jazyku jsem tázán :pspíš hráči z svk servru chodí méne na forum než čeští hráči a když tady i nakouknou tak nenajdou temer nic o dení na jejich servru
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • HorusHorus Komentářů: 317Moderator
    matesko (CZ1) napsal(a):
    myslím že v tomhle problém neni,taky jsem slovák ale v podstate jsem se narodil v československu a nemám žádnej problém komunikovat česky nebo slovensky,vetšinou odpovídám podle toho v jakém jazyku jsem tázán :pspíš hráči z svk servru chodí méne na forum než čeští hráči a když tady i nakouknou tak nenajdou temer nic o dení na jejich servru
    Myslim ze slovenky hraci nemaju problem si precitat oznamy v jazyku ceskom. sice nejsom narodeny v ČS ale mne osobte to problem nerobi, Ale samozrejme Ďakujeme za zmenu nazvu. 
    To že tu je malo informacii ohladom diania na sk serveri je asi tym ze tu je menej hracov z sk ako z cz serveru a aj tym ze u nas sa nedeju take zaujimave veci ako u vas. Ak si prosite nejake kludne napiste rad odpoviem pokial budem vediet. Ale myslim ze mozeme byt radi ze vobec nejake forum mame :-D zaco patri vdaka modikom,pomocnikom ale hlavne ZOE
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 05.12.2018
    To : Horus
    Pokud bych mohl, dovolil bych si ti zaoponovat. Myslím, že chyba byla v tom, že se ihned při rušení slovenského fora nepřistoupilo k tomu, že se ofiko zrušili obě a opět "oficiálně" zavedlo jedno společné. To že se slovenský hráči zde cítí víceméně jako hosti, né domácí je znát a poukázal na to i Matesko v příspěvku, na který je tebou reagováno. To, že je u nás víc zajímavého - ono to zajímavější začíná a končí válkou, která byla na české mapě a která vedla kompletně ke změně poměru sil. Toť vše, nic dále zajímavěšího na cz serveru neni. A neni to ani zajímavější na jiných serverech. Pro zajímavost - během akce vnější království jsem byl v angloamerické alianci, ne proto abych se vzdálil našim, tedy čechum a slovákum, ale proto, abych si zjistil, jak kde co chodí. Všude je to stejné - angláni, amíci, frantíci, maďaři i portugalci mají totožné kodexy - právo prvního na ostrovech a vesnicích... Drobná odlišnost je pouze v tom, že u frantíků tlačí na to, aby základny byli součástí bojů jen během válek, tedy nedotknutelnost v neutrálním stavu a portugalská odlišnost - asi 90% válek tam končí vybílenýma účtama ( sety, zlato, rubíny... ) Propo, hlavně amíky a anglány zaskočila bojovnost českých hráčů a to že tak malá země byla schopna toho, čeho oni ne - vytvoření plně národních silných aliancí - v jejich porovnání jsme na tom byli stejně jako velké země německo a rusko a jeden ze zmíněných národů byl inspirován válkou koalice a v současné době pracují na tom, aby se pustili do víceméně podobné věci. V tomto pojetí by pak mohlo být české forum i pro ně a jejich zrušit, protože na CZ serveru se zrovna dílo to, co jinde ne. :smiley:
    Myslím, že i ono chvilkové vícedění na CZ mapě by slováky nemělo připravit o možnost mít "své" kde se budou cítit na své půdě, nebudou jak některými čechy, tak i slováky vnímány jako ty "druhý", což dlohodobě vede k tomu, o čem tu psal i matesko. Toto tu vnímá více lidí. Horus, zrovna od tebe bych čekal nějaký tlak, vytvářený za všechny slováky. :wink:  Dokud tu kýmkoliv bude někdo brán jako domácí a někdo jako host, nic se dle mého nezmění. :(  Ochuzovaný jsou pak obě strany.
    No snaha a možná i možnosti leží u vás - modíků a CM. Ono může se to zdát jako banalita, ale projděte si forum, to samo říká vše.
    Děkuji.

• HorusHorus Komentářů: 317Moderator
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    To : Horus
    Pokud bych mohl, dovolil bych si ti zaoponovat. Myslím, že chyba byla v tom, že se ihned při rušení slovenského fora nepřistoupilo k tomu, že se ofiko zrušili obě a opět "oficiálně" zavedlo jedno společné. To že se slovenský hráči zde cítí víceméně jako hosti, né domácí je znát a poukázal na to i Matesko v příspěvku, na který je tebou reagováno. To, že je u nás víc zajímavého - ono to zajímavější začíná a končí válkou, která byla na české mapě a která vedla kompletně ve změně poměru sil. Toť vše, nic dále zajímavěšího na cz serveru neni. A neni to ani zajímavější na jiných serverech. Pro zajímavost - během akce vnější království jsem byl v angloamerické alianci, ne proto abych se vzdálil našim, tedy čechum a slovákum, ale proto, abych si zjistil, jak kde co chodí. Všude je to stejné - angláni, amíci, frantíci, maďaři i portugalci mají totožné kodexy - právo prvního na ostrovech a vesnicích... Drobná odlišnost je pouze v tom, že u frantíků tlačí na to, aby základny byli součástí bojů jen během válek, tedy nedotknutelnost v neutrálním stavu a portugalská odlišnost - asi 90% válek tam končí vybílenýma účtama ( sety, zlato, rubíny... ) Propo, hlavně amíky a anglány zaskočila bojovnost českých hráčů a to že tak malá země byla schopna toho, čeho oni ne - vytvoření plně národních silných aliancí - v jejich porovnání jsme na tom byli stejně jako velké země německo a rusko a jeden ze zmíněných národů byl inspirován válkou koalice a v současné době pracují na tom, aby se pustili do víceméně podobné věci. V tomto pojetí by pak mohlo být české forum i pro ně a jejich zrušit, protože na CZ serveru se zrovna dílo to, co jinde ne. :smiley:
    Myslím, že i ono chvilkové vícedění na CZ mapě by slováky nemělo připravit o možnost mít "své" kde se budou cítit na své půdě, nebudou jak některými čechy, tak i slováky vnímány jako ty "druhý", což dlohodobě vede k tomu, o čem tu psal i matesko. Toto tu vnímá více lidí. Horus, zrovna od tebe bych čekal nějaký tlak, vytvářený za všechny slováky. :wink:  Dokud tu kýmkoliv bude někdo brán jako domácí a někdo jako host, nic se dle mého nezmění. :(  Ochuzovaný jsou pak obě strany.
    No snaha a možná i možnosti leží u vás - modíků a CM. Ono může se to zdát jako banalita, ale projděte si forum, to samo říká vše.
    Děkuji.

Suhlasim s tebou/ s vami vo viacerych veciach. Vsade maju asi to iste s malymi vynimkami. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    cheero palec nahoru,nejsem takovej rečník ale v podstate si vystihl mé myšlenky,vetšinou když se tady potkám v diskuzi se slovákem tak jen proto že hraje na cz servru,jinak nic,nekdy se tady neco napíše ale když zaslechnu že jak se neskutečne válči na sk servru a žadna odezva na foru tak mám dojem že si tam jen nekdo udelá HU a je konec a na cz servru si jen nekdo s top ali prdne a hned je o tom diskuze :p
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    @Cheero (CZ1) musím říct, že v podstatě bez výhrad souhlasím...

Otázka je, co s tím? Samozřejmě po tobě nechci finální řešení :D je to tak nějak otázka “do placu”, ideální asi přímo pro slovenské hráče, alespoň nějaké návrhy, co by se komu orientačně líbilo...
    Pak se o tom můžeme pobavit s CM, co a jak... ale myslím, že čistě slovenské forum se mi, s přihlédnutím k aktivitě, bude prosazovat dost těžko (protože “na tom fóru by stejně byli jenom 3 lidi” je dost silný protiargument)...
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 05.12.2018
    Ak môžem povedať za seba, tak slovenské fórum nie je potrebné, lebo aj tak neviem, či by sa rozoberali iné veci ako tie ktoré tu momentálne kolujú... u nás je zopár silných aliancií, zopár strednesilných...zopár slabých a nespočetné množstvo už mŕtvych aliancií... čiže asi niečo podobné ako na iných mapách... Sú tu jedinci, ktorí kvalitne prispievajú na platy pre tvorcov hry, ale aj takí, ktorí sa len zabávajú... 
Sign In to comment.