Zneužití role moderátora

Je možné aby se moderátor nechoval ke všem stejně a zneužíval tím svých možností ve svůj prospěch i když je to osobnost hry?

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/359281/vyzva-pro-odpadlici-hbw#latest

Nebylo by na místě aby, moderátorka Hugolínek (druid) .. stále drží to chlapecké oslovení a vystupování .. z této funkce
odešel(a).
Balík4 @ cs 1
«1

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    Sepíšem petici, nebo tak něco ? ... :DDDD Ne, je to ale opravdu k zamyšlení se.. 
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    a ješte nezapomel(a) zaškrtnout diskutujícím napadání,to už ani není na zamyšlení ale na lékare psychiatrického charakteru :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    podle me si to moderatori interne vyresi, zase kdyby byl ten krok navic a hugolinek by zazadal jineho moderatora o blokaci hracu z jinych ali, tak vysledek by byl stejny a nemohlo by se k tomu co namitat. a kdo se jak nechava oslovovat a jaky ma nick je ciste jeho vec, zas bych z toho nedelal hon na carodejnice.
  • DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    co bylo vymazáno, se netýkalo dané diskuze. Ale ano, bylo to z mé strany pochybení.
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • lleon (CZ1)lleon (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    upraveno 03.12.2018
    Nerad pisi na forum.. nejsem zadnej spisovatel.. ale promin baliku co ty plodis za *** je hrozne.. vedsiho uplakance nez jsi ty jsem nevidel!! sam prohrajes valku s Os uplne ovse.. a jedine co dokazes je zapojit se do koalice a *** ostatni hrace .. misto aby ses fer postavil Osku ktere vas ojelo..
    a ty tu budes nekoho moralizovat?!:())))) zrovna ty?!_:))
    Prober se kamarade... radeji si uklid u sebe .. nez budes nekoho poucovat.. ty ... frajerko :) 

A vy ostatni ? ... ano je to hra.. tak se tak sakra chovejte..:)))

//Edit: MP, nevhodná slova
    Já nevím, podle mě prostě tohle byla od Druida chyba a nemělo by se to stávat.
    Jinak nevím ale zdá se mi že to co napsal Lleon je také docela od tématu,.. jakto, že to ještě není smazané..:o :)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Druid napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Já nevím, podle mě prostě tohle byla od Druida chyba a nemělo by se to stávat.
    Jinak nevím ale zdá se mi že to co napsal Lleon je také docela od tématu,.. jakto, že to ještě není smazané..:o :)

i jeho příspěvek byl před tím smazaný... asi nechápu.... něco mi vyčítáte, že se něco stalo a pak mi vyčítáte, že tu chybu neudělám znovu??????
    Nepřekrucuj, před tím jsi smazala příspěvky v diskuzi, které "nebyly k tématu". A nyní tu Leon osočuje Balíka co udělal a neudělal, to mi nepřijde moc k tématu..
    MATY2000, CZ1

Pockat Baliku ja napsal neco nevkusneho? nebo neco co ty nedelas? tak to se  omlouvam panacku :))
    ale furt si me nedpovedel... ze zrovna ty mas tolik kuraze tu brecet.. a moralizovat ... zrovna ty.. :)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    lleon (CZ1) napsal(a):
    Nerad pisi na forum.. nejsem zadnej spisovatel.. ale promin baliku co ty plodis za *** je hrozne.. vedsiho uplakance nez jsi ty jsem nevidel!! sam prohrajes valku s Os uplne ovse.. a jedine co dokazes je zapojit se do koalice a *** ostatni hrace .. misto aby ses fer postavil Osku ktere vas ojelo..
    Prober se kamarade... radeji si uklid u sebe .. nez budes nekoho poucovat.. ty ... frajerko :) 

Reagovat, nereagovat? Už jste lidem v ali řekli, jak jste je ošulili tím hlasováním o pomoci LO? Ještě se nám tím pochlubíš jací jste pašáci a jak jste udělali hlasování pro členy jen na oko. Možná je zde takových vulgarit tolik, protože jsme odmítli jít s vámi proti OSku. Kdo ví. Ale celé tohle je mimo téma a naše příspěvky budou smazány stejně rychle jako v jiných .. soukromých vláknech.
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    upraveno 03.12.2018
    matesko (CZ1) napsal(a):
    a ješte nezapomel(a) zaškrtnout diskutujícím napadání,to už ani není na zamyšlení ale na lékare psychiatrického charakteru :D
    Začnu s tímhle, to bude nejjednodušší... nahlášení nejsou od Hugolínka/Druida, ale od někoho úplně jiného :) 

No, a teď to složitější.
    Pokud bychom striktně následovali pravidla fóra, pak by bylo možné považovat všechny smazané příspěvky v daném tématu za OT, jelikož zakladatel/ka tématu jasně požádala o reakci danou alianci. Nicméně je potřeba brát v úvahu to, jak se v podobných případech běžně chováme - a všichni víme, že vůči dodržování pravidel (zejména OT) jsme vcelku benevolentní, zvlášť v tématech podobného typu a není možné chovat se odlišně pouze v jednom konkrétním tématu. 

Fórum celkově je určeno diskuzi a budu-li vycházet z podobné situace v minulosti, není možné téma omezovat na přispívání pouze pro konkrétní hráče, a to ani na žádost zakladatele.

Takže ano, jak už Druid sám řekl, nebylo to vhodné. Na druhou stranu jsme jenom lidi a chybovat je lidské... 

Samozřejmě, máte možnost si “osobně” stěžovat na moderátora přímo CM (konkrétně @Wylka ), který je s touto situací obeznámen.
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):

Reagovat, nereagovat? Už jste lidem v ali řekli, jak jste je ošulili tím hlasováním o pomoci LO? Ještě se nám tím pochlubíš jací jste pašáci a jak jste udělali hlasování pro členy jen na oko. Možná je zde takových vulgarit tolik, protože jsme odmítli jít s vámi proti OSku. Kdo ví. Ale celé tohle je mimo téma a naše příspěvky budou smazány stejně rychle jako v jiných .. soukromých vláknech.
    Vazne tu chces resit to ze mas screen naseho hlasovani z tabulek o tom zda LOcku pomoci nebo ne v tom jak vas Osko sundalo ? a o tom ze sem ti rekl ze sme se o tom bavili na srazu ? tohle tu chces tahat? to ze vy ste valku projeli na cele care 1 vs 1 a chtěli ste aby sme to My vybojovali za vas? tohle tu chces rozmazavat? 
    Co my sme osulili ? snad si tu tabulku cetl co hraci hlasovali ... tak co ze sebe delas.. pff :))
  • Martas7777 (CZ1)Martas7777 (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 03.12.2018
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):

Asi konec diskuze :D. Třeba když se to tady objeví, pár hráčům z MX se konečně otevřou oči, co bylo jejich minulé velení zač. A sakra, někdo tam z něj zůstal...... :p
    upraveno 03.12.2018
    Martas7777 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):

Asi konec diskuze :D. Třeba když se to tady objeví, pár hráčům z MX se konečně otevřou oči, co bylo jejich minulé velení zač. A sakra, někdo tam z něj zůstal...... :p
    ze zrovna mrtvola co ma hrad vedle balika ho tu brani ... :)))))))))))))))))))
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    upraveno 03.12.2018
    a čo tak mať možnosť ignorovať rozhodnutie moderátora:
    zakladateľ vlákna si želá abi boli príspevky mimo tému zmazané tak bi dostal tlačítko ktoré bi mu umožňovalo skriť alebo zobraziť príspevky ktoré moderátor označil ako príspevok mimo tému ale takúto možnosť (tlačítko)bi mal iba zakladateľ vlákna ostatný bi videli všetky príspevky teda možnosť zmazať príspevok bi v takomto vlákne nebola možná
    ale asi to bude dosť zložité na zavedenie v praxi.... :confused:

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    a čo tak mať možnosť ignorovať rozhodnutie moderátora:
    zakladateľ vlákna si želá abi boli príspevky mimo tému zmazané tak bi dostal tlačítko ktoré bi mu umožňovalo skriť alebo zobraziť príspevky ktoré moderátor označil ako príspevok mimo tému ale takúto možnosť (tlačítko)bi mal iba zakladateľ vlákna ostatný bi videli všetky príspevky teda možnosť zmazať príspevok bi v takomto vlákne nebola možná
    ale asi to bude dosť zložité na zavedenie v praxi.... :confused:

Popravdě, vanilla nemá ani možnost “lehce” vymazat příspěvek (což bylo na starém fóru, vymazaný příspěvek byl pro moderátory po rozkliknutí viditelný a šel snadno obnovit), tady se změny zaznamenávají do nepřehlédného seznamu, který je společný pro všechny jazykové mutace (a navíc je řazený chronologicky, ne podle témat/sekcí), takže cokoli najít je zážitek... pochybuji, že by přidali něco takto komplikovaného.

Mimo to, moderátor je tu od toho, aby měl “poslední slovo” (pokud tedy není nutný zásah CM) a rozhodně není cílem, aby mohl hráč - zakladatel vlákna - rozhodnutí moderátora měnit. 

Ale to jsme poněkud odbočili a bylo by vhodné držet se tématu :)
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,153CZ1
    upraveno 03.12.2018

Hon na moderátora není úplně fér, ať už je to jakýkoliv člověk.... přeci jen se podílí na předávání informací a jiných aktivitách....  A i když jsem to byla já kdo jí proflákl, (ale z trochu jiných důvodů, než aby byla veřejně linčována) přimlouvala bych se prosím za to, aby to zůstalo v mezích slušnosti...

Jo smazání příspěvků, které se "nehodí" není úplně košér, ale to ani polovina příspěvků v tomto tématu :))

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    lleon (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):

Vazne tu chces resit to ze mas screen naseho hlasovani z tabulek o tom zda LOcku pomoci nebo ne v tom jak vas Osko sundalo ? a o tom ze sem ti rekl ze sme se o tom bavili na srazu ? tohle tu chces tahat? to ze vy ste valku projeli na cele care 1 vs 1 a chtěli ste aby sme to My vybojovali za vas? tohle tu chces rozmazavat? 
    Co my sme osulili ? snad si tu tabulku cetl co hraci hlasovali ... tak co ze sebe delas.. pff :))

Na celé čáře jsme válku projeli za vydatné pomoci vaši aliance.. A je na tom něco špatného? Je to hra a parta OS šikovně využila vznik MX pro sebe a tím si zajistili vaši podporu. Nejde o hlasování, ale o to, že velení lže svým členům, aby dosáhli toho čeho chtějí. A tím ,že se změní velitel se nic nezmění. Naturu nevysereš jak se říká. A projevilo se to i tady tím mazáním. Já tohle rok staré téma neoprášil. Píšu zde o zneužití role moderátora pokud sis nevšiml názvu vlákna.
    Balík4 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):

Na celé čáře jsme válku projeli za vydatné pomoci vaši aliance.. A je na tom něco špatného? Je to hra a parta OS šikovně využila vznik MX pro sebe a tím si zajistili vaši podporu. Nejde o hlasování, ale o to, že velení lže svým členům, aby dosáhli toho čeho chtějí. A tím ,že se změní velitel se nic nezmění. Naturu nevysereš jak se říká. A projevilo se to i tady tím mazáním. Já tohle rok staré téma neoprášil. Píšu zde o zneužití role moderátora pokud sis nevšiml názvu vlákna.
    ty jsi tu zacal o pomoci a lzi hracum.. ja se te ptam jak sme pomohli Osku vas sudnat?!?)))) cim prosim te? tim ze sme za vas nebojovali ? nebo cim ? kdyz  uz jsi tu tohle tema zacal.. pojd doresime ho hezky verejne.. sup sup
Tato diskuze je zavřená.