Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Výzva pro ¥ ODPADLICI HBW ¥


Nazýváte nás "holubáři" protože jsme nebránili v okamžiku, kdy na nás současně vyrazilo 5 aliancí, stěžovali jste si, že jste se těšili na pořádnou válku s námi. Ano, těšili jste se, pokud jste měli za zády LO, OS a Konfederaci. Ale chceme vám vyjít vstříc a nabídnout vám férový boj 1:1. Nebude se válčit o majetky, můžeme fungovat i bez nich. 

Takže, vyzýváme vás na férový boj, který začne 10.12. 2018 ve 12:00 a bude trvat do 21.12. 2018 do 23:59 hod.  Válka může být ukončena i dřív, pokud některá ze stran o to požádá protistranu na fóru.

Bude se útočit kdekoliv na zeleném, i na světech, mimo vody, nebudou se posílat dobyvačné útoky na majetky - věže, metra, města, laboratoře, monumenty, nebudou se krást vesnice. To jsou celá pravidla, neexistuje hořící hrad nebo něco takového. Smí se otvírat brána, používat azbesty.
Pokud chcete, můžete si do té doby vyměnit hráče, ale jakmile začne válka, nebude nikdo dávat holuby a nikdo nebude odcházet. Kdo tam bude na začátku války, bude tam až do konce. 
Máte uvedený noční klid, budeme jej dodržovat od 2:00 do 7:00. 

Takže, nemáte nás rádi a teď máte šanci si to s námi férově vyřešit. Předpokládáme, že když vám nabízíme boj 1:1, že si nebudete zvát kamarády na výpomoc, mimo ali. 
My do toho půjdeme jako Matrix. 

Ano, máte právo tuto výzvu odmítnout, tím ale říkáte, že máte strach férově bojovat a že se jen schováváte za jiné a sami to nezvládnete. 


Hugolín

Hugolínek @ cs 1

Komentáře

 • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
  sorry za spam,ale tak to dopadá když hráč=moderátor 
 • michal231 (CZ1)michal231 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
  war jak svin go :D 
 • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,244
  upraveno 03.12.2018
  gamina (CZ1) napsal(a):

  A právě toho mám tak akorát dost...  Hugolínek = Druid a vesele si tu maže co chce, jen proto, že se jí nelíbí něčí reakce, kde to jsme??

  Každá diskuze je veřejná!:)

  Takže ste odhalili totožnosť Druida? A tak by ste mi mohli zistiť, že kto je Horus... :-) aby som vedela, na koho poslať útok :D:D:D
 • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 381
  upraveno 03.12.2018
  :-1:
  Ali: GLADIATORS  Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 3M
Tato diskuze je zavřená.