Matrix vs. Koalice

11012»

Komentáře

• Martas7777 (CZ1)Martas7777 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    války jsem se neúčastnil , nemám na to zatim sílu ani čas a bylo by mi trapný lacině se vést
    na vítězný vlně týhle svatý války za celkovou kultivaci kultury herního projevu .

Vím , že se tímto vystavuju dalšímju hojení se aspon' na body stran velkoali Matrix .
    To ale nebude žádná novinka :) 
    Přesto musím poděkovat Koalici za , jak to tu čtu , naprosto fér přístup a výkon .

Nechci tady urážet šmahem poražený Matrix a naopak chci věřit , že většina stížností
    na ně se zakládá na pravdě jen z části ale je samozřejmý , že i já jsem chtěl aby ten Matrix
    konečně někdo vypnul aspon' dočasně .

Je pochopitelný , že do top ali se vždy budou snažit cpát hlavně hráči který se vypracovali
    dost podivně a hodlají v tom beztrestně pokračovat .Bez ohledu na to jestli mi vadí nebo ne ,
    když někdo hraje tvrdě , silově a třeba i lacině zmastí výrazně slabšího , 
    (ačkoli když v tom nezná míru a opakuje to kdykoli se mu někde jinde nezadaří přijde mi to dost nevkusný)
    musím poznamenat , že o matrixu jsem toho slyšelo hodně a moc se mi to nelíbilo .
    Co jsem viděl osobně se mi taky vůbec nelíbilo a zabránilo mi to tuto ali respektovat
    jako po právu 1. našeho serveru .

z věcí který mi není hanba uvést např :
    - jedna ali Matrixu na nás jela loni HU - velice neúspěšně :) 
    - většina spoluhráčů jim v odvetným HU zadělila 
    - reakce byla , že nás jeli ve stejnej den HU poražená ali Matrixu a hlavní ali Matrixu .
    to co mi vadilo je , že se i přes svůj nic moc výsledek dál chovali jako Mistři světa
    a pokoušeli si malicherně spravit chut' válkama který se moc nevyplatily vůbec nikomu .

tohle :) a to je to nejmenší !  tě jednoduše moc neokouzlí :) 
    ale výhružky totálním zničením za věci úplně banální nebo naprosto pochopitelný
    v bleskový válce která vypadá pro menší ali vs Matrix nehratelně a kdy LVL 800
    týhle špičkový ali jezdí už první noc na hořící LVL pod 400 a neřeší že jedou dva na jednoho 
    :) protože My Matrix neděláme nic bezdůvodně , to už je mi trochu hanba .

Oproti tomu o OS jsem nikdy neslyšel nic drsnějšího než , že jsou dost silný aby si hráli
    kdy budou chtít a co budou chtít , bez toho aby jim do toho mohl někdo kecat .

Těžko se mi tedy může někdo divit , že můj respekt k OS a všem hráčům v Koalici
    ještě vzrostl . Tak jako jsem cenil když THC s hráči OS zařízli FSAEV 
    cenim , že ( tahle spravedlivá ) Koalice umravnila Matrix . DĚKUJEME .   
    Vážně myslíš, že Koalice ,,umravnila" Matrix? Ikdyby to byla pravda, na jak dlouho? Jedno je jisté, rok 2019 bude velice zajímavý.... . Pro hru to je jen dobře, pořád je o co hrát :):).
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,056CZ1
    Nejsem prorok. Ale dřív nebo později o své statky budou znovu všichni bojovat. Na kolik se mýlím ukáže čas.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Martas7777 (CZ1)Martas7777 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Nejsem prorok. Ale dřív nebo později o své statky budou znovu všichni bojovat. Na kolik se mýlím ukáže čas.
    Tak tohle je jistota :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,056CZ1

Těžko se mi tedy může někdo divit , že můj respekt k OS a všem hráčům v Koalici
    ještě vzrostl . Tak jako jsem cenil když THC s hráči OS zařízli FSAEV 
    cenim , že ( tahle spravedlivá ) Koalice umravnila Matrix . DĚKUJEME .   
    Zajímavé PR. Já si určitých aliancí a hráčů ve hře vážím i bez tohohle. Ale to neznamená, že to něčemu pomohlo. Jen bude víc bitev. A to není nic negativního. Držím palce všem bojovníkům co u toho budou :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    kudviki1 (CZ1) napsal(a):
    hale nemějte nic proti matrixu porušujete mimochodem pravidla fora a jestli si to moderátoři uvědomují tak by to měli smazat a matrix je neviní nic neudělal jen nepsaný nepsaný koalici vadilo že matrix je lepší než oni tak si udělali utoky na ně a těsně před dopadem vyhlásili válku vy jste asi ev ne ?? mám takový dojem že ano protože ty pomluvy stejný a asi používate automaty vidte koalice a jedete si jako baby na trhu tady a neumíte uznat prohru matrix vyhrál prostě a je nejlepší to ví každý a jako parta potkanů těsně před koncem ostrovů asi 1 hodku před koncem tak naskákalo 40 hráču a zvedlo ostrovy o 6 milionu aqvy a vyhráli a tak jim matrix vyhlásil válku což se s mí a vy jste kvůli němu naštvaný tak to nevím proč vám to nikdo udělat tak vyhlásíte válku všem a vám to vlastně někdo neudělá protože to dělá sami i vy vidte koalice a na 100procent tento komentář bude smazán protože tu máme moderátoři ktří mají hrady jenom v koalici
    A v cem se ty pravidla fora porusuji? Sice jsi lvl 44, ale urcite sis vsimnul, ze aliance nemuze mit neomezeny pocet hracu.
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    kudviki1 (CZ1) napsal(a):
    hale nemějte nic proti matrixu porušujete mimochodem pravidla fora a jestli si to moderátoři uvědomují tak by to měli smazat a matrix je neviní nic neudělal jen nepsaný nepsaný koalici vadilo že matrix je lepší než oni tak si udělali utoky na ně a těsně před dopadem vyhlásili válku vy jste asi ev ne ?? mám takový dojem že ano protože ty pomluvy stejný a asi používate automaty vidte koalice a jedete si jako baby na trhu tady a neumíte uznat prohru matrix vyhrál prostě a je nejlepší to ví každý a jako parta potkanů těsně před koncem ostrovů asi 1 hodku před koncem tak naskákalo 40 hráču a zvedlo ostrovy o 6 milionu aqvy a vyhráli a tak jim matrix vyhlásil válku což se s mí a vy jste kvůli němu naštvaný tak to nevím proč vám to nikdo udělat tak vyhlásíte válku všem a vám to vlastně někdo neudělá protože to dělá sami i vy vidte koalice a na 100procent tento komentář bude smazán protože tu máme moderátoři ktří mají hrady jenom v koalici

20:09 a už takhle nacamranej :-) Styď se :-)
    Balík4 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    A v cem se ty pravidla fora porusuji? Sice jsi lvl 44, ale urcite sis vsimnul, ze aliance nemuze mit neomezeny pocet hracu.
    Nezapomeň že je to lv.44 co ví o ev, o těch slavných ostrovech, apod. O co jde by mělo být jasnější než slunce :D
Sign In to comment.