Vaše otázky | Hugolínek (CZ1) | Do 10. 4. 2018

2»

Komentáře

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Tak já bych měl taky otázku.

Představ si, že všechny sdělující prostředky informují o tom, že se k naší planetě blíží mimozemšťani. Co uděláš jako první? :smile:

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,060CZ1
    Myslím že Huga se lze zeptat i ve hře. Není třeba vlákno. At je kdo jaký chce, Hugo komunikuje.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 10.04.2018
    Liene už chápu v čem je mezi náma velkej rozdíl.
    Ty pošleš poštou otázky - hoj co říkáš na špagety se sýrem, globální oteplování a problematiku myšlenky inerciálních tlumičů?
    A budeš čekat na odpověď.

Já pošlu poštou otázky - hoj co říkáš na špagety se sýrem, globální oteplování a problematiku myšlenky inerciálních tlumičů?
    A pudu přemejšlet jak nejlépe nastavovat obranu.

:smiley:

Propo, prosím ZOE o zahrnutí do otázek. Děkuji :smile:
    Post edited by Cheero (CZ1) on

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    B0MB0NEK (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Tohle vlákno Gamino taky zamkni.
    Otázky
     Já bych jen Hugolínkovi popřála spoustu zdraví, elánu, nervů i trpělivosti s hráči na celé mapě .
    Není to zrovna snadná lahůdka velet takové ali. 

Právě jsem zjistil, že někomu u mě v práci děsně smrdí nohy - jak se k této problematice stavíte, pane Hugolinek?

tes  ti blahopreji neni to lehke velet teto ali i kdys jste  sehrany a docilit takovych cilu jen tak dal

Představ si, že všechny sdělující prostředky informují o tom, že se k naší planetě blíží mimozemšťani. Co uděláš jako první?

Opravdu si myslíš Gamino, že to někoho zajímá?

a na otázku .. Ahoj, Hugolínku, přísahali byste v Matrixu na životy svých dětí, že na hře a ke hře nepoužíváte automaty či jim podobné programy? Díky za prostou odpověď "ano nebo "ne".

se stejně pravdivé odpovědi nedočkáme, pokud vůbec nějaké.

A navíc už je po termínu.

Ty jseš Hugolínek že odpovídáš??nebo jen závist že to vlákno není o tobě ??
    Vekice pěkná otázka  Balík 4. o to by měl požádát Hugolínek jestli nechce odpovídat  aby vlákno  zavřeli .
    Ja to teda pochopil tak, ze Balika4 nastvalo uzavreni diskuze, ktera byla docela zajimava a zacala byt vedena slusnejsim smerem. Ale tady jsou osobni ataky a detinske otazky o nicem ktere uvedl jako priklad.
  • david158 (CZ1)david158 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    ahoj pozdravuj hugolína
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    david158 (CZ1) napsal(a):
    ahoj pozdravuj hugolína
    A máš v tom zpoždění jen 7 měsíců :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,060CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Liene už chápu v čem je mezi náma velkej rozdíl.
    Ty pošleš poštou otázky - hoj co říkáš na špagety se sýrem, globální oteplování a problematiku myšlenky inerciálních tlumičů?
    A budeš čekat na odpověď.

Já pošlu poštou otázky - hoj co říkáš na špagety se sýrem, globální oteplování a problematiku myšlenky inerciálních tlumičů?
    A pudu přemejšlet jak nejlépe nastavovat obranu.

:smiley:

Propo, prosím ZOE o zahrnutí do otázek. Děkuji :smile:
    to si myslíš? Jak myslíš ?.

:)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• kudviki1 (CZ1)kudviki1 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Ahoj, Hugolínku, přísahali byste v Matrixu na životy svých dětí, že na hře a ke hře nepoužíváte automaty či jim podobné programy? Díky za prostou odpověď "ano nebo "ne".
    ahoj oni žádné automaty nepoužívají a proč jsi to myslíš že jsou lepší než ty ?? tak nezávit a kdyby používali tak už tu nejsou a byli i pověření ggs a nic nepoužívají hrajou fér jen vy nehrajete fér a už vím že tato zpráva bude zablokovaná s toho duvodu že jsou moderátoři s nepsanou koalicí
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    kudviki1 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, Hugolínku, přísahali byste v Matrixu na životy svých dětí, že na hře a ke hře nepoužíváte automaty či jim podobné programy? Díky za prostou odpověď "ano nebo "ne".
    ahoj oni žádné automaty nepoužívají a proč jsi to myslíš že jsou lepší než ty ?? tak nezávit a kdyby používali tak už tu nejsou a byli i pověření ggs a nic nepoužívají hrajou fér jen vy nehrajete fér a už vím že tato zpráva bude zablokovaná s toho duvodu že jsou moderátoři s nepsanou koalicí
    Az ted jsem to pochopil, tady ma nekdo strach rict svuj nazor, tak napise z mrtveho hradu, tomu tleskam. A taky muzes byt obycejny trol, ktery chce jen skodit.
  • kudviki1 (CZ1)kudviki1 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    já nemám strach ale když jsem to řekl tak svůj názor tak hnedka na mě jeho přes 20 hráčů utoků a dělali mi hned špionáž a tak dál klidně si jela i legenda 800 na legendu 200 a i mín a proč neřekneš ty svůj názor a ty by jsi taky psal z rabovacího hradů protože se taky bojíš a nebyl jsi u elitních veteránech nehodou i u parta potkanů® a proč ted seš s náma s koalicí řekli svůj názor a bude ty se jen bojíš a seš s náma s koalicí ale mi už o tobě víme hodně že porušuješ pravidla a jsi ledovecchampion a že jsi s matrixem i s ostatníma ale nám je to jedno protože matrix je kamarád i s náma a že jsi i maila5 to ví už každý dík a zdar a sílu
  • DruidDruid Komentářů: 1,039Moderator
    kudviki1 (CZ1) napsal(a):
    já nemám strach ale když jsem to řekl tak svůj názor tak hnedka na mě jeho přes 20 hráčů utoků a dělali mi hned špionáž a tak dál klidně si jela i legenda 800 na legendu 200 a i mín a proč neřekneš ty svůj názor a ty by jsi taky psal z rabovacího hradů protože se taky bojíš a nebyl jsi u elitních veteránech nehodou i u parta potkanů® a proč ted seš s náma s koalicí řekli svůj názor a bude ty se jen bojíš a seš s náma s koalicí ale mi už o tobě víme hodně že porušuješ pravidla a jsi ledovecchampion a že jsi s matrixem i s ostatníma ale nám je to jedno protože matrix je kamarád i s náma a že jsi i maila5 to ví už každý dík a zdar a sílu
    sice neuvádíš jméno toho komu píšeš, ale pokud chceš někoho z něčeho takového obvinit, měl bys na to mít nějaké důkazy
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy

Přidat komentář

TučnýKurzivaPřeškrtnutíOrdered listNeuspořádaný seznam
Emotikon
Obrázek
Zarovnat vlevoZarovnat na středZarovnat vpravoPřepnout HTML pohledPřepnout celou stránkuPřepnout světla
Přetáhni obrázek/soubor