Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

už dosť

Nechce sa mi hladať kde čo je už nahlasene tak podme zaradom

1. problemy na ostorovoch,  neda sa stiahnuť utok ak ma niekto predbehne na ostrove
2. neodhlasuje to hračov 
3. čo ma najviac nasralo, naskočili mi nieake skratky http://prntscr.com/lmtwex  
ale nedaju sa použiť http://prntscr.com/lmtwmc
a kopec ineho, ale nie až tak podstatneho 

už by sa to GG$ mohlo zpamätať konečne 

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,512
    Nevim, ale mě to jede normálně a to tu jsem celej den... (skoro doslova)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    Ahoj,
    1. Útok jde většinou stáhnout jenom chvíli po obsazení ostrova - nebude to tím?
    2. Můžeš to nějak upřesnit?
    3. Nebude to souviset s tímhle?
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    1.Ideme na prve na miesto a doteras to fungovalo inak (posledna aktualizacia)
    2. Ako upresniť ? ved to je ten bug čo sa stale vracia, hlač sa odlhlasi, odide z hry ale aj tak svieti že je tam 
    3. Vzhladom nato že hram priamo cez flash tak to možne ani nieje
    1. Jsem se ještě přeptala a fakt to fungovalo, jak píšu - chvíli to stáhnout jde (mělo by jít - pokud to nejde ani chvíli, pak by nejspíš šlo o chybu), ale pak se ta možnost zablokuje.
    2. Teď řešíme v jiném tématu problém, kdy se hráč ze hry “odhlásí”, ale přitom se může opětovně přihlásit bez vyplněných údajů, což se dá také považovat za “neodhlašování hráčů” - tak proto se ptám :) mám pocit, že tuhle chybu se ani opravit nepodařilo, zeptám se, jak to vypadá...
    3. Tady spíš než o to, co používáš, půjde o to přihlášení na jiný účet - že kterého by se to při “přihlášení” mohlo promítnout k tobě... 
  • beerman (SK1)beerman (SK1) SK1 Komentářů: 68
    Hrám to už 6 rokov. viem kedy ide o chybu a kedy nie.
    čo sa tika ostrovov ked som poslal na volny a obsadil ho tak dalši utočnik nanho to mohol otočiť aj 20 sekund pred dopadom (pokial to poslal na neobsadeny) teras to nefunguje
    Ja pišem otom že ak sa hrač odhlasi či cez možnosť v hre alebo zavrie prehliadač tak stále svieti ako aktívny, ano viem tento problem bol už riešeny 1000krat ale už by to mohli raz poriadne napraviť. potom nevieme či je na hre, či mu mame volať atd.. 
    a k 3. bodu, nebol sa na inom učte , inak by som sa nato nestažoval (ešte sa dobrovolne priznať k porušeniu VOP :)  
    dalšia vec neviem či je to chyba alebo nie, je to novinka
    Ak mi ide utok na real alebo barona tak sa neda zvrhnuť cudzieho z tronu http://prntscr.com/lnkub6
    beerman (SK1) napsal(a):
    Hrám to už 6 rokov. viem kedy ide o chybu a kedy nie.
    čo sa tika ostrovov ked som poslal na volny a obsadil ho tak dalši utočnik nanho to mohol otočiť aj 20 sekund pred dopadom (pokial to poslal na neobsadeny) teras to nefunguje
    Ja pišem otom že ak sa hrač odhlasi či cez možnosť v hre alebo zavrie prehliadač tak stále svieti ako aktívny, ano viem tento problem bol už riešeny 1000krat ale už by to mohli raz poriadne napraviť. potom nevieme či je na hre, či mu mame volať atd.. 
    a k 3. bodu, nebol sa na inom učte , inak by som sa nato nestažoval (ešte sa dobrovolne priznať k porušeniu VOP :)  
    dalšia vec neviem či je to chyba alebo nie, je to novinka
    Ak mi ide utok na real alebo barona tak sa neda zvrhnuť cudzieho z tronu http://prntscr.com/lnkub6
    Já jsem tu sice o něco kratší dobu, ale zrovna tohle s dobou hraní až tak nesouvisí :)
    - Nevím úplně přesně, jak to se stažením útoku funguje. Nicméně stáhnout útok jde vždycky jenom chvíli po obsazení ostrova (někým jiným) - takže bych řekla, že záleží na tom, kdy k obsazení ostrova dojde. Tj. je rozdíl, jdyž ho někdo obsadí 10 minut před dopadem útoku, nebo minutu předem (v druhém případě souhlasím, že by bylo vhodné, aby šel útok stáhnout i 20 vteřin před dopadem) - nicméně k tomu by se hodilo bližší popsání problému...
    - K řešení problému s "neodhlášením" bohužel stále žádné novinky, na opravu v nejbližší době to nevypadá :/
    - Urychlovače už zmizely, nebo je tam furt máš a nedají se využít?

Ohledně toho posledního furt čekáme na vyjádření, jak to má fungovat :/
Sign In to comment.