Reklamy, reklamy, reklamy a ještě jednou reklamy.

Je to vážně velmi nepříjemné, jak nám s těma reklamama neustále otravujete hru, jak vám mám dát najevo, že jsem vážně nasranej!  

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,309CZ1
    Tím, že tu založíš xy témat nic nevyřešíš....
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Coko (CZ1)Coko (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    upraveno 23.11.2018
    Založil jsem jen jedno. A ty svým OT příspěvkem řešíš co?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,309CZ1
    Není to OT, řeším reklamy, takže to není OT. Tady na fóru už je milion stížností na reklamy a moderátoři fóra s tím nic udělat nemohou, oni hru neprogramují, ani netvoří. Možná kdybys hooodně moc brečel na podpoře, nebo se nechal zaměstnat u GGS tak by to k něčemu bylo. :) Tím, že mě nahlásíš ničeho nedosáhneš, protože to není porušení pravidel fóra.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

OK tak díky za podporu při řešení mého problému :-)
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Coko (CZ1) napsal(a):
    OK tak díky za podporu při řešení mého problému :-)
    a jakou podporu si prectavujes? 
    upraveno 24.11.2018
    Cokoliv jiného než k tomuto problému zaujmout postoj např. Toto nelze řešit, na toto jsem krátký, smiř se s tím, GGS se vyjádřilo atd. Ostatně, forum s názvem "Podněty, pochvala a kritika" by se přece jenom směrem k vývojářům dostat měla, pokud to tak nefunguje, tak je něco špatně a to nejen na straně tvůrce hry ale i na straně hráčů. Nejhorší co člověk může pro sebe udělat je nechat se sám sebou uvrhnout do bezmocného stáda s podobnými názory jako "Toto nelze řešit, na toto jsem krátký, smiř se s tím, GGS se vyjádřilo"  se stádem se snadno manipuluje, a většinou jak už to v přírodě bývá, stádo táhne za tím největším "volem".
    hmm, takze si myslis, ze ty predesla vlakna jsou jen pro srandu, ale az tim tvym podnetem se to spravne rozjede? s resenim si neprisel a jak nam mas dat najevo jak si nastvanej je vetsine ukradeny
    Předešlá vlákna rozhodně pro srandu nejsou, však to byla akce která vyvolala reakci, GGS se vyjádřilo, celá pointa je v tom nenechat se odbýt, což vyplývá z mého předešlého příspěvku. Chápu že je to většině ukradený, stádový efekt zafungoval skvěle. A ty píšeš do tohoto vlákna proč? Dodáváš si odvahu při komunikaci s někým na druhý straně, nebo máš na věc stejný názor jako já? Tedy otravné reklamy?
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Napiš do Hamburgu, tu to nevyriešiš.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    Coko (CZ1) napsal(a):
    Předešlá vlákna rozhodně pro srandu nejsou, však to byla akce která vyvolala reakci, GGS se vyjádřilo, celá pointa je v tom nenechat se odbýt, což vyplývá z mého předešlého příspěvku. Chápu že je to většině ukradený, stádový efekt zafungoval skvěle. A ty píšeš do tohoto vlákna proč? Dodáváš si odvahu při komunikaci s někým na druhý straně, nebo máš na věc stejný názor jako já? Tedy otravné reklamy?
    tys to vubec nepochopil, uplne zbytecne si tu zakladal nove vlakno, prestoze na toto tema jich tu uz nekolik je (a je v nich i muj nazor) a pokud nebudes psat na podporu, tak tvuj podnet nikdo resit nebude. a vubec nechapu co mas na mysli s tou odvahou? jediny co si budu z tvych prispevku pamatovat, ze tu pises o stadech a jedine ty jsi ten hrdina co to chce vyresit.
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Díky za stručnou a jasnou odpověd. Pokusím se o to :-)

petitlup (CZ1) napsal(a):
    tys to vubec nepochopil, uplne zbytecne si tu zakladal nove vlakno, prestoze na toto tema jich tu uz nekolik je (a je v nich i muj nazor) a pokud nebudes psat na podporu, tak tvuj podnet nikdo resit nebude. a vubec nechapu co mas na mysli s tou odvahou? jediny co si budu z tvych prispevku pamatovat, ze tu pises o stadech a jedine ty jsi ten hrdina co to chce vyresit.
    Zjevně nejsem jediný co zde něco nechápe. Co si kdo z mých příspěvků odnese, jen vypovídá o něm samém.

Coko (CZ1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Díky za stručnou a jasnou odpověd. Pokusím se o to :-)

petitlup (CZ1) napsal(a):
    Zjevně nejsem jediný co zde něco nechápe. Co si kdo z mých příspěvků odnese, jen vypovídá o něm samém.

me je uprimne sumak, jak se citis nad veci a nadrazene.

ale porad jsem se nedozvedel jakou si chtel podporu, jak sis to predstavoval? asi jsme ti jako "stado" meli prikyvovat a stejne nic nevyresit a ani nenavrhnout

preju prijemnou hru
    Jsou zde tři příspěvky které by se jako podpora daly klidně označit. Je to druhý příspěvek od Spartakus01, a také příspěvek od yaponec. A i tato část tvého příspěvku "a pokud nebudes psat na podporu, tak tvuj podnet nikdo resit nebude" . Tady nejde o žádné hrdinství nebo nadřazenost jak píšeš, to jsou jen tvé představy.

Díky za pomoc.
    ps.
    Nezkoumej, jak se asi cítí druhý, ale jak se cítíš ty sám! Jenom tam totiž může nastat změna.

Sign In to comment.