Diskuze k listopadové aktualizaci

27

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 875CZ1
    Tak akce pro rubíňáky(platiče) se stává ještě rubínovatěší:-)
    Ještě zruště u Nomádů ohony, ať lidi ještě víc využívaj rubínpomocníky na slávu...

K tomu jeden dotázek. Bude ještě někdy fungovat přepočet žebříčků slávy/chrabrosti?
    Už minimálně dva dny sem zaseklej na stejnejch hodnotách a času 0:00 u obojího...
    Strad75 @ cs 1
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 20.11.2018
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ještě zruště u Nomádů ohony, ať lidi ještě víc využívaj rubínpomocníky na slávu...

K tomu jeden dotázek. Bude ještě někdy fungovat přepočet žebříčků slávy/chrabrosti?
    Už minimálně dva dny sem zaseklej na stejnejch hodnotách a času 0:00 u obojího...
    Prepočet funguje... len neukazuje čas... 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Tak systém náhody u cizáků, který hráči roky kritizují, se rozšíří o další náhodu? Jaká je šance, že dostaneš +20 (520) a nebo +500 (1000) ? 90% ku 5% ?

Nahrazení hradního pána znamená navýšení počtu obránců o + 20-500 dalšími obránci, zatímco posílení hradu bude znamenat navýšení o + 520-1000 dalších obránců

A v doplnění oznámení se dočtu, že obránci jsou vlastně všichni vojáci... Obránci se rozumí “vojáci” - může jít jak o obranné, tak útočné jednotky
    A máme tady další náhodu .. jaká je pravděpodobnost, že mi to přidá obránce a né útočníky? 60 ku 40ti?
    Utratíš 10k rublů a dostaneš jednou 520 obránců a podruhé 1000 útoku? Po tomhle hráči volali?

Tvl .. co by bylo na tom tak hrozného, kdyby dali za symboly třeba + 150 obránců a za ruble +750. A je všem jasno a předešlo by se spekulacím, jestli ten co platí má vyšší procento úspěchu.

Je to horší a horší .. tříměsíční turnaj turnajů, kde dostaneš za výhru jeden OP a 3,14čovinu do kovárny ani nekomentuju.
    Ehm to si dělají srandu? To jako za ty impotenty, co mnohým z nás dávají, očekávají, že si kouupím za 24k o 500 obránců na hradě navíc? Dobrý pokus.  :)

Oprav si těch 500 na 20 až 500 a počítej s tím, že šance na 20ks bude 60% kdežto šance na 500 cca 4,5%
    Balík4 @ cs 1
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Prepočet funguje... len neukazuje čas... 
    Nefunguje... Už snad 2dny mám třeba slávu ????/3.657.770 na Hrdýho... Jen teda mě se to o půlnoci o 10% sníží...

Strad75 @ cs 1
    Tvl, co to je zas za kkotinu? Najenou mám nedokončenej královskej úkol č. 2???
    Strad75 @ cs 1
  • T.FRUTTI (CZ1)T.FRUTTI (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Jaktože se ukončil čas královskýho úkolu a je označen za nedokončený?
    T.FRUTTI @ cs 1
  • Lednacek39 (CZ1)Lednacek39 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    upraveno 20.11.2018
    Mě skončil taky místo 24 hodin jen chvilku :-( to by mě zajímalo co s tím udělaj, zase ho budem muset koupit ??????
  • T.FRUTTI (CZ1)T.FRUTTI (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    A jaktože byl prohozený úkol....dneska měl být berimond a až potom sláva!!!
    T.FRUTTI @ cs 1
    Lednacek39 (CZ1) napsal(a):
    Mě skončil taky místo 24 hodin jen chvilku :-( to by mě zajímalo co s tím udělaj, zase ho budem muset koupit ??????
    Podle mě ho daj splněnej všem...

Strad75 @ cs 1
    Copak se přihodilo, že dík bugu s královskejma, mi najednou už funguje i odpočet bodů chrabrosti a slávy? :-)
    Strad75 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 534CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Lednacek39 (CZ1) napsal(a):
    Podle mě ho daj splněnej všem...

Dali to všem ale nevidím  odměny  
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     Tak systém náhody u cizáků, který hráči roky kritizují, se rozšíří o další náhodu? Jaká je šance, že dostaneš +20 (520) a nebo +500 (1000) ? 90% ku 5% ?

Nahrazení hradního pána znamená navýšení počtu obránců o + 20-500 dalšími obránci, zatímco posílení hradu bude znamenat navýšení o + 520-1000 dalších obránců

A v doplnění oznámení se dočtu, že obránci jsou vlastně všichni vojáci... Obránci se rozumí “vojáci” - může jít jak o obranné, tak útočné jednotky
    A máme tady další náhodu .. jaká je pravděpodobnost, že mi to přidá obránce a né útočníky? 60 ku 40ti?
    Utratíš 10k rublů a dostaneš jednou 520 obránců a podruhé 1000 útoku? Po tomhle hráči volali?

Tvl .. co by bylo na tom tak hrozného, kdyby dali za symboly třeba + 150 obránců a za ruble +750. A je všem jasno a předešlo by se spekulacím, jestli ten co platí má vyšší procento úspěchu.

Je to horší a horší .. tříměsíční turnaj turnajů, kde dostaneš za výhru jeden OP a 3,14čovinu do kovárny ani nekomentuju.
    Ehm to si dělají srandu? To jako za ty impotenty, co mnohým z nás dávají, očekávají, že si kouupím za 24k o 500 obránců na hradě navíc? Dobrý pokus.  :)
    Co jsem koukal na test serveru, tak 24k byla cena ve zlatě, což si myslim, že neni tak špatný :-)  Ale samozřejmě je otázka jestli tak ty ceny reálně zůstanou

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Taková asi trochu hloupá otázka ale nikde se to tam nepíše....půjde koupit tu novou stavební měnu i za ruble?
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    pujde na ten sklenik dat dilek na jidlo?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    upraveno 21.11.2018
    Vážení hráči,

věřte tomu nebo ne, Kovářský tovaryš se vrátí a bude tu od 23. 11. 10:00 do 27. 11. 9:59!   

Tak ho neprošvihněte!

Technická otázka. Ví se, jestli tam budou stejné zbroje jako posledně, nebo nějaké navíc? (např. stará cizácká)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Je už stanovený nějaký termín, na který se plánuje to krkavčí/cizácké "zlepšení"?
    A neví někdo jaké jsou na to reakce v jiných zemích? Jestli se dá alespoň doufat, že je něco přinutí to předělat...   
  • DruidDruid Komentářů: 924Moderator
    EET (CZ1) napsal(a):
    Je už stanovený nějaký termín, na který se plánuje to krkavčí/cizácké "zlepšení"?
    A neví někdo jaké jsou na to reakce v jiných zemích? Jestli se dá alespoň doufat, že je něco přinutí to předělat...   
    bude to při přístí aktualizaci a co se týká reakcí, nikde to ještě není, takže těžko hodnotit něco, co nikdo neví jak bude
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    Druid napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    bude to při přístí aktualizaci a co se týká reakcí, nikde to ještě není, takže těžko hodnotit něco, co nikdo neví jak bude
    Na testovacom serveri to bolo, takže si to ľudia vedeli odskúšať  :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    EET (CZ1) napsal(a):
    Taková asi trochu hloupá otázka ale nikde se to tam nepíše....půjde koupit tu novou stavební měnu i za ruble?
    Ještě to není rozhodnuto, zatím je dané jenom to, že půjdou získat ve zmíněných událostech :)

petitlup (CZ1) napsal(a):
    pujde na ten sklenik dat dilek na jidlo?
    Zeptám se. 

Vážení hráči,

věřte tomu nebo ne, Kovářský tovaryš se vrátí a bude tu od 23. 11. 10:00 do 27. 11. 9:59!   

Tak ho neprošvihněte!

Technická otázka. Ví se, jestli tam budou stejné zbroje jako posledně, nebo nějaké navíc? (např. stará cizácká)
    Zeptám se.

EET (CZ1) napsal(a):
    Termín:
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    nová funkce “Zlepšení hradů cizáků/krkavců” bude ve hře k dispozici s příští Válkou cizí říše od 26. listopadu do 1. prosince (od této doby bude samozřejmě k dispozici ve všech událostech tohoto typu - tj. v krkavcích a cizácích)! :)

Pokud jde o názory na reroll, je to dost smíšené - někde se to vyloženě líbí, jinde to hodnotí negativně, jinde tak nějak neutrálně...
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
Sign In to comment.