,,Nová móda´´ na Empire

Ahoj. Asi nejsem jediný, komu byla v posledních dnech ukradená a následně opuštěná vesnice na světech. Efianthe, Pavel Rozvazny, tonda a další plevel bez aliance se v tom vyloženě vyžívají. Člověk se pak musí dohadovat s ,,novým´´ majitelem, aby dostal vesku zpátky.
Pro tenhle stav by bylo možné řešení, kdyby GGS upravilo vesnice tak, aby je 24 hodin po dobití nebylo možné opustit. Hráč by tak měl dostatek času získat ukradenou vesnici zpátky o zloděje.
Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 708CZ1
    Výbornej návrh Ale pochybuji že pri max vytížení programátoru kreří musí vymýšlet nesmysli aby z nás tahali prachy to projde :-( 
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,321SK1
    upraveno 09.11.2018
    Rovno by sa dalo spraviť, že dedina sa nebude dať opustiť a hotovo. Takisto ako ostrovy napríklad. Keď ich raz dakto získa, prečo by mal mať dôvod ich opustiť?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,778CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Rovno by sa dalo spraviť, že dedina sa nebude dať opustiť a hotovo. Takisto ako ostrovy napríklad. Keď ich raz dakto získa, prečo by mal mať dôvod ich opustiť?
    Též bych byl spíš pro tuhle variantu. Kromě záměrného poškození nepřítele není žádný logický důvod vesnice opouštět, všechny dávají stejný bonus a při výměně je tak jako tak zabírá někdo jiný. Jednoduše by se dal zrušit požadavek, že na vesnici musí být aspoň jeden voják, tím by i odpadli občasné problémy s opuštěním vesnic při dezerci. 
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 37CZ1
    jj , tak to je tak dobrej nápad , že to myslim vůbec nemá šanci projít  
    i přes to prosím předat těm debžum z GGS a psát jim to tak dlouho
    dokud se neuráčí aspon' odpovědět . DĚKUJU .
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
    chceš příklad ? debža s honosným jménem římskýho vojevůdce , bez ali , asi multák
    nebo zhrzenej trouba co už nehraje a založil si novej účet .
    sebere tři vesnice , dvě , pustí , všechny získám zpět , upozornim ho , že máme screeny
    a to i v archivu na webu a tudíž víme kde co je naše a umíme si takovejhle věcí všimnout
    a řešit je ... jeho reakce :))) si založí ali RH , v popisu že mě má rád 
    a udělá tohle ještě víc než 10x a s tim , že už si teda ani žádnou nenechá .
    Získali jsme je sice všechny zpátky ale nikdo to nehraje pro to aby se patlal s takovejma ....
    Nikdo ti nebere možnost násilím někomu přebrat vesnici . Sice si  myslim ,
    že když tu chceš vydržet, je lepší stihnout pár novejch a zasloužit si v dobrý ali
    zprávu těch co tam mají za svoje , po hráčích který skončili jich je na to dost .
    Jestli ale chceš dopadnout jako FSAEV kam Škorpíkovi lezli multáky co uměli
    jen jezdit na cizí vesnice ( pak teda ještě lézt na tajnačku k jinejm ali a škodit ),
    tak si to užij :))) Pochybuju teda , že takhle získáš spoluhráče a spojence ,
    který umí zabrat když jde tlustý do tenkejch .

Myslim si dokonce , že pěstovat si tu takhle záporácký alterego je dost náročný na čas ,
    většinou , co sem viděl i na peníze a hlavně to není asi dlouhodobě moc dobrý
     pro uchování si zdravýho nadhledu a příčetnosti ale je to samo jen na tobě .))
     a za ty hemzy o plakání , bych si dal bejt ty, facáka .     bez urážky , vůbec tě neznám . 
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,353CZ1
    upraveno 09.11.2018
    matesko (CZ1) napsal(a):
    zas a znova opakuju jednu a tu stejnou vec,o jake kradeži tady vubec mluvíte!!!!!žadna veska ,základna, mesto metro,laborka nebo ostrov není ničí majetek a jde o ne bojovat co je v podstate princip celé hry,to že si hráči určili nejaká pravidla mezi sebou ješte nikomu nedáva právo nekoho obvinovat s nejaké krádeže!!!! už se konečne vzpamatujte,když si vesku nedokážeš ubránit a nekdo ti ji veme je to jen chyba majitele,bud si ji vem z5 nebo tady a nikde jinde neplačte a neríkejte o krádeži,to bych pak musel každeho utočnika na moje vesky nahlásit na policii protože krádež je trestní čin!!!!
    Né každej má dost velkou produkci jídla, aby měl na každé vesnici obranu a 24 hodin denně čas to hlídat. Místo toho, aby pak člověk v klidu hrál, shromažďoval vojáky, které by pak na někoho poslal, tak se patlá s ,,mrtvým´´ hradem, jehož jediný důvod existence je buzerovat okolí, protože je zaminrákovanej a neumí normálně hrát...

Edit: By mě zajímalo, kdo mě nahlásil. Že by některej zamindrákovanej zloděj vesnic? :D
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    chceš příklad ? debža s honosným jménem římskýho vojevůdce , bez ali , asi multák
    nebo zhrzenej trouba co už nehraje a založil si novej účet .
    sebere tři vesnice , dvě , pustí , všechny získám zpět , upozornim ho , že máme screeny
    a to i v archivu na webu a tudíž víme kde co je naše a umíme si takovejhle věcí všimnout
    a řešit je ... jeho reakce :))) si založí ali RH , v popisu že mě má rád 
    a udělá tohle ještě víc než 10x a s tim , že už si teda ani žádnou nenechá .
    Získali jsme je sice všechny zpátky ale nikdo to nehraje pro to aby se patlal s takovejma ....
    Nikdo ti nebere možnost násilím někomu přebrat vesnici . Sice si  myslim ,
    že když tu chceš vydržet, je lepší stihnout pár novejch a zasloužit si v dobrý ali
    zprávu těch co tam mají za svoje , po hráčích který skončili jich je na to dost .
    Jestli ale chceš dopadnout jako FSAEV kam Škorpíkovi lezli multáky co uměli
    jen jezdit na cizí vesnice ( pak teda ještě lézt na tajnačku k jinejm ali a škodit ),
    tak si to užij :))) Pochybuju teda , že takhle získáš spoluhráče a spojence ,
    který umí zabrat když jde tlustý do tenkejch .

Myslim si dokonce , že pěstovat si tu takhle záporácký alterego je dost náročný na čas ,
    většinou , co sem viděl i na peníze a hlavně to není asi dlouhodobě moc dobrý
     pro uchování si zdravýho nadhledu a příčetnosti ale je to samo jen na tobě .))
     a za ty hemzy o plakání , bych si dal bejt ty, facáka .     bez urážky , vůbec tě neznám . 
    tak toho facáka,bez urážky taky te neznám,si mužeš dat akorát ty,hraju tuhle hru od jejího začátku a prošel jsem v podstate celým jejím zrodem takže jsem napríklad zažil i boje o ty vesky co se vetšine hraču vubec ani nesnije co to je za pakárnu,tak zrovna me nemusíš poučovat jakej je to opruz,a ja jen chtel ríct že i když ti takhle nekdo škodí jak si to popsal tak ho nemužeš nazvat zlodejem nebo mluvit o krádeži,pokud me nekdo napíše že mu nekdo ukradl vesku tak se s ním ani nebavím a ver že spoluhráče i pratele mam i když jsem si musel vlastní vesky vybojovat 
    a pro Spartakuse-znám i tyhle situace a ver tomu že i takoveho hrače dokáže silná ali zlikvidovat,donekonečna to nebude ani takoveho prudiče bavit a když maš alespon po stovce obrany na vesku tak te nemuže ani takovej šmejd ohrozit
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 10.11.2018
    jasný , to nezpochybnuju , jen je to vopruz a mít 100 def na vesce kdyz nevalcis s opruzákem
    je taky vopruz , k tem vesnicim - no tak treba i ja stihnul par funglovek hned jak je pridali ,
    nehraju sice tak dlouho jako ty ale kdyz jsem hral poprve s uctem Jarozurivy tak tahle hra
    zas tak stara nebyla . vetsina toho co jsem psal byla pro ilusraci zbytečnýho vopruzu 
    kterej se samo vyresit dá . mnou zminovaný expert to taky nejspis uz konecne zabalil .

Sekli jsme se jen na tom , ze jako Ty nesnasis slovo kradez ve spojitosti s obsazením objektu ,
    tak ja nesnasim primer , ze nekdo place kdyz se jen diskutuje a obzvlast kdyz je to kvuli
    medialni korektnosti v debate kde nechces reagovat ostreji a nebo k tomu jeste poloanonimni .
    Proste se to zdaleka ne vzdy hodi , naduziva a casto je to proste jen lacina urazka . 
    kdyz bys napsal držkovat místo vyplakávat se vůbec bych s tim neměl problém . Čau .
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    víš,ja tebe nijak neurážel ale tys na mne vyjel abych se fackoval a to jen proto že jsem obhajoval o čem tahle hra je,jasne že je to opruz když te nekdo otravuje tím že ti bere vesky ani ne proto že je potrebuje ale jen aby delat nekomu zle ale to se da rešit taky hrou a nevypisovat tyhle nesmyslné navrhy,za prve pokud chce nekdo nejakou zmenu ve hre tak jsou presne stanovená pravidla jak to udelat a za druhe kdyby si prešel nektere vlákna prave o veskach tak by ses vubec nedivil že jsem použil výraz,,vyplakávat,,a je rozdíl nekoho obvinovat s krádeže a ríct o nekom že vyplakáva
    ja v podstate mel problem c tvym príspevkem jen kvuli tomu doporučení na záver,príšte si rozmysli komu to píšeš a jestli máš na to duvod
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,321SK1
    upraveno 11.11.2018
    @Spartakus01 (CZ1) , keďže je to tvoj návrh, nechcelo by sa to spraviť oficiálny návrh podľa pravidiel, že by to potom moderátori skúsili predať vyššie? :smile:
    Post edited by Panthera (SK1) on
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
Sign In to comment.