Navrhněte erb!

2»

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím!
    Tady jsou výsledky (založené na množství “to se mi líbí” u příspěvků, jak jsme slíbili, a také na našem hlasování):
    1. místo: @Muhammad2 (INT1) (50k rubínů)
    2. místo: @Madara. (INT1) (40k rubínů)
    3. místo: @vronny (CZ1) (30k rubínů)

Česká&Slovenská komunita:
    4. místo: @“MrRage (CZ1)” (15k rubínů)
    5. místo: @vojtek1 (CZ1) (15k rubínů)
    1 náhodný výherce: @“Cheero ;(CZ1)” (10k rubínů)

Anglická komunita: 
    4. místo: @Volare (AU1) (15k rubínů)
    5. místo: @Maian (US1) (15k rubínů)
    1 náhodný výherce: @“Targaryen (INT2)” (10k rubínů)

Děkujeme všem za účast a skvělé výtvory! :) 

Zítra požádám CM o připsání rubínů a dám Vám vědět, až budou připsané.
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Protože se sluší něco říct, tak tedy:
    Já, jáá, ehm, tedy, já, jak to říct, jakože, no, chtěl jsem říct, co to, no víte, co je to cítit? Jako, že, no,to sem jako, no, nečekal, teda myslím, no, že, aha, já se asi pokakal. Mmmnt
    (Po přebalení )
    Chtěl bych tímto poděkovat své mamince a tatínkovi, protože oni mají největší zásluhu na tom, že tu jsem a mohl sem jako že něco vyhrát. Děkuju všem prudičům hry empire a všem, co u toho sedí od rána do večera a nic nevyhrajou, protože díky nim mám pocit, že fakt ted něco znamenám!
    Už když sem se narodil, celej svět mi přišel, že je hodně zvláštní, takovej, no, náhodnej. :smiley: jako moje výhra. Víte, když sme kdysi byli u nějakého doktora, tak doktor říkal mamince, že problém není zapotřebí hledat v mém IQ, ale v tom, že kdysi ještě v telce neběžela reklama o tom, že přerušovaná soulož není řešení, takže jako, co jsem to chtěl říct. Jo, už to mám. Určitě nebudu blahopřát soupeřum, kteří mě otento o hlavní výhru a kvůli kterým pak moderátorský tým musel dělat, že něco, jakože náhodně, abych pak nebrečel. Gratuluju sám sobě, že jsem tak vyjímečný, že náhody, ehm, jsou na mé straně! :smiley:
    Já, já, jáá, děkuju všem!!! I lowe you. Ich liebe dich,Je t'aime !!!!

• Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    upraveno 09.10.2018
    Ja  pre vronny by  nedal ani jeden rubin !   lebo kopirovat vie kazdy
    Když zběžně proběhneš to téma, kopírovalo tam víc lidí - a v pravidlech jsme to nezakázali...
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    Zoe napsal(a):
    Když zběžně proběhneš to téma, kopírovalo tam víc lidí - a v pravidlech jsme to nezakázali...
    Je napisane ze navrhnite vlastný erb a to vronyho neni vymyslený erb ale okopirovaný ..takze tak !!
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Zoe napsal(a):
    Rubíny by měly být připsané :)
    Ano, jsou :wink:

Hoj Csipi.
    Ono, takhle to brát nejde. :wink:  Nemůžeš chtít po hráčích nějaké 100% vlastní výtvory. Však defakto všici použili věci, které nevytvořili. Vše defakto koláže z hotovek. U mě třeba byla situace trošku jiná v tom, že mám kámoše, co tyhle blbiny dělá a vzal jsem rohatýho kocoura co mám na motorce a s radou na telefonu jsem to v rychlosti spojil s nickem a pár blbinama, které sem taky obdržel emailově - sám jsem to také jen poskládal a ještě sem ani nebyl schopnej to udělat tak, jak mi bylo v telefonátu řečeno. Spíš sem to poškodil a spitvořil. Tak asi tak :smile:  Opravdu tuto soutěž prosím tě neber jinak, než kolážové výtvory, nebo jak by se to dalo nazvat.
    Pravidla byla jasná - jelo se podle zvedlejch palců, vyhrát ten, co jich měl nejvíc. Jen škoda, že se účastnilo tak málo lidí :(
    Všem co něco vyhráli gratuluju a všechny kritiky bych chtěl poprosit, ať se místo kritik radši soutěží účastní. :wink:

• vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    jo to je tá závist :D :p :p
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    Sláva vítězům. 
    Přeji fajn benefit a gratuluji.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Protože se sluší něco říct, tak tedy:
    Já, jáá, ehm, tedy, já, jak to říct, jakože, no, chtěl jsem říct, co to, no víte, co je to cítit? Jako, že, no,to sem jako, no, nečekal, teda myslím, no, že, aha, já se asi pokakal. Mmmnt
    (Po přebalení )
    Chtěl bych tímto poděkovat své mamince a tatínkovi, protože oni mají největší zásluhu na tom, že tu jsem a mohl sem jako že něco vyhrát. Děkuju všem prudičům hry empire a všem, co u toho sedí od rána do večera a nic nevyhrajou, protože díky nim mám pocit, že fakt ted něco znamenám!
    Už když sem se narodil, celej svět mi přišel, že je hodně zvláštní, takovej, no, náhodnej. :smiley: jako moje výhra. Víte, když sme kdysi byli u nějakého doktora, tak doktor říkal mamince, že problém není zapotřebí hledat v mém IQ, ale v tom, že kdysi ještě v telce neběžela reklama o tom, že přerušovaná soulož není řešení, takže jako, co jsem to chtěl říct. Jo, už to mám. Určitě nebudu blahopřát soupeřum, kteří mě otento o hlavní výhru a kvůli kterým pak moderátorský tým musel dělat, že něco, jakože náhodně, abych pak nebrečel. Gratuluju sám sobě, že jsem tak vyjímečný, že náhody, ehm, jsou na mé straně! :smiley:
    Já, já, jáá, děkuju všem!!! I lowe you. Ich liebe dich,Je t'aime !!!!
    Jedna z nejhezčích zpráv na fofru, co jsem četl. Gratuluji :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.