Matrix vs. Koalice

1912

Komentáře

• Fullgore (CZ1)Fullgore (CZ1) Komentářů: 67CZ1
    masony (CZ1) napsal(a):
    já se picnu..už jsem snad ani nebudu lézt....to byl opravdu taktickej um a správné načasování...vyčíhat si až matrix bude mít sraz a budou všichni ožralí a sundat je na první pokus :-)))))) bravooooo
    bože tak když máš takové taktické vlastnosti o správném načasování tak proč ne co se společně domluvit oba dva vyskočit na víkend z alianci a dát víkend jen mi dva víkendy mam většinou volné stači se domluvit ať pak nemůžeš nic mluvit o taktice a správném načasovaní a aby to bylo fer vezmu si klidně notebook do hospody at nemužeš tvrdit že jsi byl ožralý
  • LegendMan (CZ1)LegendMan (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Tak týchto 5 minút života už asi nevrátim čo ? 
    Mali by ste si uvedomiť že vždy je to iba hra :smile:
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Tadle debata se zvrtla v obvinování ,osočování a dokonce i vyhrožování Jednotlivým hráčum ( To je zakázáno ) 

Každej si muže udělat vlastní obraz o válce a až čas ukáže jak se bude situace na mapě vyvíjet 

Zoe  prosím ukonči to 

Válka nikdynení nic hezkého. Ani ta ve hře a čistá válka prostě nejde. Ale jak to tu čtu, asi bych taky byla pro zamčení, ať se to nezvrtne ještě víc.
    Stracka @ cs 1
  • HorusHorus Komentářů: 321Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Než bude tato diskuze uzavřena, dovolila bych si, prosím,  jen pár slov na závěr. 
    Tato hra je  umístěna do doby, kdy své války vedli rytíři a jen málokterý jel do bitvy s odkrytým hledím.
    V té době platilo "Sláva vítězi,  čest poraženým". Sláva vítěze se posuzovala podle toho, jak silného protivníka dokázal  porazit, nikoho by nenapadlo snižovat velikost  své slávy tím, že by svého soupeře dehonestoval.
    A slávu vítěze zvyšovalo i to, jakého respektu dopřál poraženému.
    Staré škole patří sláva za dosažené vítězství, za to, že dokázala zhodnotit jakou sílu potřebuje k poražení Matrixu v bitvě, za to, že dokázala, za tímto jediným cílem, sjednotit 4 další aliance v jednu koalici,  za dobré plánování, přípravu a načasování, za trpělivost a pečlivost, které tomu věnovala i za preciznost provedení. Byly tu odkazy, že je to práce maršála OS, v tom případě nezbývá než gratulovat veliteli OS k jeho maršálovi.
    Stará škola, věrna svému jménu, vyškolila celou mapu, a ukázala všem, jaké možnosti hra nabízí, jak hrát strategické bojové hry.
    A v rámci rytířských bojů, dopřejme čest Matrixu za to, jaké úsilí muselo být vynaloženo na jeho porážku v bitvě, přejme mu čest za to, že  po decimaci 5 aliancemi v jediný okamžik, dokázal zvážit své možnosti - této soustředěné síle by nedokázala čelit žádná aliance -, za to,že ne z arogance, ale z respektu ke svým sesterským aliancím a zvážení jejich možností, je neposlal do nic neměnící, sebe destrukční bitvy, toto by dokázal málo kdo.
    Hrajeme strategickou a bojovou hru, pro radost a zábavu,  ať už jsme v jakékoliv alianci, jsme vlastně všichni spoluhráči a navzájem se potřebujeme, přistupujme tedy ve hře i k soupeři tak, jak bychom si přáli, aby se přistupovalo v této hře k nám.

* a prosba na závěr k moderátorum *  dané téma snad už bylo vyčerpáno a zhodnoceno ze všech možných úhlů a pohledů, připojuji se tedy také k žádosti o jeho ukončení

Jen jsem zvýraznil polopravdy, nebo úplné nechci říct lži, ale nesmysly. Zvaž jestli místo uzavření vlákna tu vyznačenou část nechceš raději smazat :-)

O uzavření vlákna může požádat jeho zakladatel .. nepomůže ani petice s 65ti podpisy .. nebo moderátor, který to uzná za vhodné. Myslím si, že k uzavření zatím nemají žádný rozumný důvod.

Ahojte Tak na uzavretie tematu zatial neni velky dovod, pokial to neprerastie do urážania, nadávok, osočovania, dokonca vyhrážania. Dúfam že ste rozumný ľudia a udržíte to v prijateľnej miere. Aj keď viem že Vami lomcujú rôzne emócie, a každý ma vec svoj pohľad a svoju pravdu. 

Dakujem Horus
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • HorusHorus Komentářů: 321Moderator
    Cierny skorpion napsal(a):
    Horus napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Než bude tato diskuze uzavřena, dovolila bych si, prosím,  jen pár slov na závěr. 
    Tato hra je  umístěna do doby, kdy své války vedli rytíři a jen málokterý jel do bitvy s odkrytým hledím.
    V té době platilo "Sláva vítězi,  čest poraženým". Sláva vítěze se posuzovala podle toho, jak silného protivníka dokázal  porazit, nikoho by nenapadlo snižovat velikost  své slávy tím, že by svého soupeře dehonestoval.
    A slávu vítěze zvyšovalo i to, jakého respektu dopřál poraženému.
    Staré škole patří sláva za dosažené vítězství, za to, že dokázala zhodnotit jakou sílu potřebuje k poražení Matrixu v bitvě, za to, že dokázala, za tímto jediným cílem, sjednotit 4 další aliance v jednu koalici,  za dobré plánování, přípravu a načasování, za trpělivost a pečlivost, které tomu věnovala i za preciznost provedení. Byly tu odkazy, že je to práce maršála OS, v tom případě nezbývá než gratulovat veliteli OS k jeho maršálovi.
    Stará škola, věrna svému jménu, vyškolila celou mapu, a ukázala všem, jaké možnosti hra nabízí, jak hrát strategické bojové hry.
    A v rámci rytířských bojů, dopřejme čest Matrixu za to, jaké úsilí muselo být vynaloženo na jeho porážku v bitvě, přejme mu čest za to, že  po decimaci 5 aliancemi v jediný okamžik, dokázal zvážit své možnosti - této soustředěné síle by nedokázala čelit žádná aliance -, za to,že ne z arogance, ale z respektu ke svým sesterským aliancím a zvážení jejich možností, je neposlal do nic neměnící, sebe destrukční bitvy, toto by dokázal málo kdo.
    Hrajeme strategickou a bojovou hru, pro radost a zábavu,  ať už jsme v jakékoliv alianci, jsme vlastně všichni spoluhráči a navzájem se potřebujeme, přistupujme tedy ve hře i k soupeři tak, jak bychom si přáli, aby se přistupovalo v této hře k nám.

* a prosba na závěr k moderátorum *  dané téma snad už bylo vyčerpáno a zhodnoceno ze všech možných úhlů a pohledů, připojuji se tedy také k žádosti o jeho ukončení

Jen jsem zvýraznil polopravdy, nebo úplné nechci říct lži, ale nesmysly. Zvaž jestli místo uzavření vlákna tu vyznačenou část nechceš raději smazat :-)

O uzavření vlákna může požádat jeho zakladatel .. nepomůže ani petice s 65ti podpisy .. nebo moderátor, který to uzná za vhodné. Myslím si, že k uzavření zatím nemají žádný rozumný důvod.

Ahojte Tak na uzavretie tematu zatial neni velky dovod, pokial to neprerastie do urážania, nadávok, osočovania, dokonca vyhrážania. Dúfam že ste rozumný ľudia a udržíte to v prijateľnej miere. Aj keď viem že Vami lomcujú rôzne emócie, a každý ma vec svoj pohľad a svoju pravdu. 

Dakujem Horus
    pre moderatorov odkaz: by mali viacej tlacit na ggs aby sa hrali medzinarodne turnaje realne boje serverov :) cez mapu berimond by tie turnaje mohli uskutocnit :) a nie prykyvkovat ako ovce ggs ze z hry urobili farmarske udalosti a radsej aliancie budu kapitulovat a po burke vinde slnko a idu dalej hrat tie farmarske udalosti :D
    Bohuzial v tomto sme mali pani. My niesme ziadny zamestnanci, vyvojari, alebo iny plateny zamestnanci GGS sme obycajny dobrovolnici a ako k dobrovolnikom sa ku nam spravaju. GGS ma svoje vlastne predstavy ohladom smerovania hry ktore neraz prezentovalo a vidis to aj ty na hre a ver tomu ze nie vsetkym sa to pači. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • masony (CZ1)masony (CZ1) Komentářů: 10
     jsem rád bratia že tu s náma diskutujete nevím co jiným ale mě ta vaše debata vůbec nezajímá mějte se hezky a držím vám palec ať to vyřešíte :-))
  • michal231 (CZ1)michal231 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    david563 (CZ1) napsal(a):

dobrý den chtěl bych se zeptat každý píše že matrix jezdí na malé ali ale kde je důkaz koalice mě poslala někam že když jim ještě napíšu že mě sjedou? A prosím neposílejte mi jak matrix si bere vesnice zpět protože vám kdyby někdo něco ukradl tak to chcete zpět. A ještě proč píšete že matrixu nevrátíte vesnice když byli prázdné? Vždyť kdybych já vám vzal ves a opustil a neměl bych jinou tak to po tom hráči chcete ale je jasné že to stejně nikdy nepřiznáte

A hlavně je pěkné když koalice píše že jsou čestní ale to že jeli 5 ali proti 1 to není moc čestné ani férové když určitě nejeli jediné ale připojili se i jejich školky kamarádi atd. 

asi o tobe neco na pisu,aby jsme meli klid od takovejch blbu co pisou kraviny :D

• masony (CZ1)masony (CZ1) Komentářů: 10
    :-)) to je pravda......všechno poznáš podle slavného nicku ..:-)) bože můj
Sign In to comment.