Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

koncim

2

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    Myslel jsem si ze ta hra je genialne promyslena ale neni. Aspon je tam par veci co se mi nelibi a proto odchazim. Kdyz nejsi v alianci a zautoci na tebe nejakej loser kterej je o 10 levelu vis a ma podporu aliance tak to je teda ubohost nejvetsiho kalibru. Kdyz si koupis vojaky obetujes penize tak stejne nemuzes ani manualne poslat kolik vojaku chces takze ses odepsanej protoze nemas ani tu sanci tomu dotycnemu to vratit. Protoze mas urcity limit vojaku ktery muzes poslat. Takze ses nucen jit k takovemu ubozackemu tymu nebo te znici a nebo ti tu hru znechuti tak ze skoncis. A kdyz pujdes do jine ali tak ty vetsi ali napadaji ty mensi tak si vyber....Z blata do louze ... super..No nic mejte se jak chcete :)

Jako zakladatel vlákna bys měl požádat moderátora o jeho uzavření. Oznámil jsi svůj konec ve hře, napsal důvody a tím by to mělo být vyřízeno. Není nad čím diskutovat. Každý kdo bude chtít zjistit, kde se poděl ten hegebak, a proč vlastně skončil, tak si to tady najde.
    Balík4 @ cs 1
  • hegebak (CZ1)hegebak (CZ1) Komentářů: 23
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    Myslel jsem si ze ta hra je genialne promyslena ale neni. Aspon je tam par veci co se mi nelibi a proto odchazim. Kdyz nejsi v alianci a zautoci na tebe nejakej loser kterej je o 10 levelu vis a ma podporu aliance tak to je teda ubohost nejvetsiho kalibru. Kdyz si koupis vojaky obetujes penize tak stejne nemuzes ani manualne poslat kolik vojaku chces takze ses odepsanej protoze nemas ani tu sanci tomu dotycnemu to vratit. Protoze mas urcity limit vojaku ktery muzes poslat. Takze ses nucen jit k takovemu ubozackemu tymu nebo te znici a nebo ti tu hru znechuti tak ze skoncis. A kdyz pujdes do jine ali tak ty vetsi ali napadaji ty mensi tak si vyber....Z blata do louze ... super..No nic mejte se jak chcete :)

Jako zakladatel vlákna bys měl požádat moderátora o jeho uzavření. Oznámil jsi svůj konec ve hře, napsal důvody a tím by to mělo být vyřízeno. Není nad čím diskutovat. Každý kdo bude chtít zjistit, kde se poděl ten hegebak, a proč vlastně skončil, tak si to tady najde.
    No asi ses jedinej kterej pochopil ze jsem napsal jen do diskuze ze koncim a proc. Tod vse. Ze neni treba dal nic komentovat. Ale nekteri radi urazi a pisou veci uplne z cesty.
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Nama zmysel pisat tu, presne ako pisal MATY2000, neremcaj, ked chceš skončiť, tak skonči. Tato hra dosť kopiruje realny život, ak je niekto magor v živote, je magor aj na hre.

Rozdiel 10 levelov???,, to je nič. GGE stanovilo pravidla a hráči si stanovili dalšie, nedodržuješ, tak sa tresta.
    Nenapisal si prečo ťa vypaľuju, ale to vlastne nie je už ani podstatne.
    Ty nechapu proc komentujes a pises kraviny kdyz ja jsem jen napsal ze koncim a proc. Neni treba takovou vec komentovat dal. A uz vubec nekoho urazet. A tahle hra je jak realny zivot jo ? hmmm tak k tomu nemam co rict... Hraci si zadny pravidla neurcili ty jsou urceny...A ze jsem nenapsal proc me vypalovali ? No musis asi zpatky do skoly aby te naucili slusnymu chovani a taky cist... Nebo ses jeden s tech co si precte jeden radek a pak je chytrej jak radio.
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    ...a zautoci na tebe nejakej loser kterej je o 10 levelu vis a ma podporu aliance tak to je teda ubohost nejvetsiho kalibru... 
    ... ses odepsanej protoze ...
    ...jit k takovemu ubozackemu tymu ...
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    Ses hodnej ze jsi mi to vysvetlil sam bych na to neprisel..
    ...a zacne te mastit ... ze te muze mastit ...
    ...pro takovy ubozaky. Neni to vyrovnany boj a to je ubohy. 
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    Tak moc nesud protoze ses vedle chytraku.
    ...nema to poradny pravidla.
    ...utri si mliko na brade.
    Jestli tímto stylem píšeš i té alianci která má 60 lidí a všichni 70level (opravdu?), popravdě vůbec se nedivím jejich reakci. Fakt ne. Mě kdybys napsal v tomto stylu, ani bych Ti neodepsal (a to nejsem nijak moc namyšlenej).
    V této diskuzi se Ti zkušenější hráči pokusili poradit. Dočkali se od Tebe poděkování? No nedočkali, no... Našel jsi pro ně akorát výraz "chytráku", případně jsi reagoval, že "To je jako kdyby zavodilo porsche proti trabantu."

No tak si vezmi Trabant, a nauč nás (v tom Porsche) jak to máme hrát...
    Asi si stojis na vedeni nebo neumis cist a mas debatu o upne jinych vecech. Vidis nekde ze jsem ja psal alianci ? Proc ja bych jim psal ? Napsal jsem jednomu co me napadl a potom asi 2 co me chteli do ali s vyhrzkama.  Nikdo mi neporadil v zadny diskuzi ,aspon jsem to nepostrehl. Ja jsem jen komentoval ze se mi nelibi pravidla a ze stoji za 2 veci. Od toho je tady debata a komenty. Bohuzel jsem necekal ze to takhle dopade. Me pripadne napadnou mensi a slabsi hrad s ali v zadech ubohy. Na to nazor nezmenim. Tomu dotycnymu jsem napsal chytraku protoze si to zaslouzil. Nejsem tady proto abych nekoho urazel ok a cekam totez. 
    Tak jo. Tak si asi stojím na vedení...

Jednu chvíli jsem si říkal, že Ti zkusím poradit. Ani já učenej z nebe nespadl, i mě radili zkušenější hráči. A dnes to vracím dalším začínajícím hráčům. Rád poradím, pomůžu...

Jenomže - asi si stojím na vedení,Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    ...a zautoci na tebe nejakej loser kterej je o 10 levelu vis a ma podporu aliance tak to je teda ubohost nejvetsiho kalibru... 
    ... ses odepsanej protoze ...
    ...jit k takovemu ubozackemu tymu ...
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    Ses hodnej ze jsi mi to vysvetlil sam bych na to neprisel..
    ...a zacne te mastit ... ze te muze mastit ...
    ...pro takovy ubozaky. Neni to vyrovnany boj a to je ubohy. 
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    Tak moc nesud protoze ses vedle chytraku.
    ...nema to poradny pravidla.
    ...utri si mliko na brade.
    Jestli tímto stylem píšeš i té alianci která má 60 lidí a všichni 70level (opravdu?), popravdě vůbec se nedivím jejich reakci. Fakt ne. Mě kdybys napsal v tomto stylu, ani bych Ti neodepsal (a to nejsem nijak moc namyšlenej).
    V této diskuzi se Ti zkušenější hráči pokusili poradit. Dočkali se od Tebe poděkování? No nedočkali, no... Našel jsi pro ně akorát výraz "chytráku", případně jsi reagoval, že "To je jako kdyby zavodilo porsche proti trabantu."

No tak si vezmi Trabant, a nauč nás (v tom Porsche) jak to máme hrát...
    Asi si stojis na vedeni nebo neumis cist a mas debatu o upne jinych vecech. Vidis nekde ze jsem ja psal alianci ? Proc ja bych jim psal ? Napsal jsem jednomu co me napadl a potom asi 2 co me chteli do ali s vyhrzkama.  Nikdo mi neporadil v zadny diskuzi ,aspon jsem to nepostrehl. Ja jsem jen komentoval ze se mi nelibi pravidla a ze stoji za 2 veci. Od toho je tady debata a komenty. Bohuzel jsem necekal ze to takhle dopade. Me pripadne napadnou mensi a slabsi hrad s ali v zadech ubohy. Na to nazor nezmenim. Tomu dotycnymu jsem napsal chytraku protoze si to zaslouzil. Nejsem tady proto abych nekoho urazel ok a cekam totez. 
    Tak jo. Tak si asi stojím na vedení...

Jednu chvíli jsem si říkal, že Ti zkusím poradit. Ani já učenej z nebe nespadl, i mě radili zkušenější hráči. A dnes to vracím dalším začínajícím hráčům. Rád poradím, pomůžu...

Jenomže - asi si stojím na vedení, no...
    No tak asi si stojis nebo si stal, protoze ten tvuj odkaz nema s mim vubec nic spolecnyho. Ja jsem alianci nepsal a ty si to rozvedl uplne nekam jinam...
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 380
    upraveno 27.10.2018
    muže moderátor uzavrít tohle vlákno? hHegebak pri tom svem ukončování kope kolem sebe jak vzteklej kun a ješte si ublíží,a ješte i porušuje pravidla fora,dekuju
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Je to len remcal,
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    matesko (CZ1) napsal(a):
    muže moderátor uzavrít tohle vlákno? hHegebak pri tom svem ukončování kope kolem sebe jak vzteklej kun a ješte si ublíží,a ješte i porušuje pravidla fora,dekuju
    Ty asi nejses normalni. Ja jsem jen napsal ze koncim a duvod. To je vsechno. To ze ty a par dalsich rejpalu se do me navazi za to ja nemuzu. Mel by si pochopit ze se tady pisou  prispevky. Pokud se ti nelibi ze tady nekdo neco napise tak to necti a nepis k tomu stupidni komenty. Ja pravidle neporusuju , porusujes je ty a ti dalsi co maji ty vykriky do tmy. 
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Je to len remcal,
    Remcal ses sam...
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Kdo tady kope ses ty a tech par jedincu co tady maji ty vykriky do tmy....
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Ty asi nejses normalni. Ja jsem jen napsal ze koncim a duvod. To je vsechno. To ze ty a par dalsich rejpalu se do me navazi za to ja nemuzu. Mel by si pochopit ze se tady pisou  prispevky. Pokud se ti nelibi ze tady nekdo neco napise tak to necti a nepis k tomu stupidni komenty. Ja pravidle neporusuju , porusujes je ty a ti dalsi co maji ty vykriky do tmy. 
    multipost
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Je to len remcal a vyplakavač :D:D:D:D:D 
    Škoda tu pisať, mali by to zavrieť.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 380
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    ja normální jsem co se o tobe asi ríct nedá,na každeho co napsal nejakou pripomínku na tvou osobu jen slovne útočíš a urážíš ho a to porušení pravidel fora?tobe asi multipost nic neríká,zkus si ty pravidla treba i prečíst,i když vlastne ty to už nepotrebuješ když končíš,jen nevím v kterej den ten konec vlastne myslíš když tady porád lezeš :p
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 362
    takže urobíme z vlákna s názvom končím vlákno s názvom podme sa urážať :D:D:D
    alebo stohto plánuješ vydať knihu?

Ali: Čierna Brada    Česť :2576   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,2M
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Ty ses remcal a nevis co pises. Pokud sem nekdo neco napise co se ti nelibi tak to nekomentuj... Ja budu jen rad kdyz uz to nekdo zavre. Protoze tady se naslo par jedincu vcetne tebe co tady pisou uplne zbytecny komenty o nicem ktery s tim co jsem napsal nemaji absolutne nic spolecnyho. Jen vase vykriky do tmy.
    matesko (CZ1) napsal(a):
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    ja normální jsem co se o tobe asi ríct nedá,na každeho co napsal nejakou pripomínku na tvou osobu jen slovne útočíš a urážíš ho a to porušení pravidel fora?tobe asi multipost nic neríká,zkus si ty pravidla treba i prečíst,i když vlastne ty to už nepotrebuješ když končíš,jen nevím v kterej den ten konec vlastne myslíš když tady porád lezeš :p
    No ja jsem se tady vratil jen ze zajimavosti. A kdyz uz ses u toho tak my teda tady napis o cem a proc tahle debata zacala a kde ja jsem koho urazil. Se prober.... Nikoho neurazim a jen tady delas chytryho jak ten zbytek co tady pise ty komeny uplne o nicem. Ja jsem napsal ze koncim a kde se to az dostalo...Neuveritelny....
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Remcal ses sam a jak je videt tak nevis o cem je rec ze tady pises veci uplne z cesty. Nevim co beres ale mel by si toho brat min ... je videt ze ti to nedela dobre...

No ty ses to samy jak ten Yaponec.... nevim o jakym vlakne tady meles... Ja jsem napsal ze koncim a vy tady pisete veci uplne z cesty. Nevim co beres ale ber toho min nedela ti to taky dobre...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,560
    hegebak (CZ1) napsal(a):

No ty ses to samy jak ten Yaponec.... nevim o jakym vlakne tady meles... Ja jsem napsal ze koncim a vy tady pisete veci uplne z cesty. Nevim co beres ale ber toho min nedela ti to taky dobre...
    Končíš nějak dlouho. Kdyby jsi na mapě bojoval jako tady, tak bys byl za 2 týdny úroveň 50. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Titaspad (CZ1)Titaspad (CZ1) Komentářů: 2
    hegebak (CZ1) napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Ty ses remcal a nevis co pises. Pokud sem nekdo neco napise co se ti nelibi tak to nekomentuj... Ja budu jen rad kdyz uz to nekdo zavre. Protoze tady se naslo par jedincu vcetne tebe co tady pisou uplne zbytecny komenty o nicem ktery s tim co jsem napsal nemaji absolutne nic spolecnyho. Jen vase vykriky do tmy.

Pokud se ti nelíbí že tě ostatní uráží tak se drž svých rad a nekomentuj to dál ne.. ?
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313

Všichni píšou stupidní komenty, ale nejstupidnější je hned první příspěvek včetně názvu vlákna. Mohl by se přihlásit ten, koho konec hry hegebaka (mimo B0MB0NKA)  zajímá? Obvyklejší mi přijde napsat HZ ve své ali a požádat o smazání účtu na podpoře.

Jak jsem již psal výše. Oznámil si nám konec, tak požádej modíky o uzavření vlákna.

Balík4 @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.