Nejšílenější screeny hry

16

Komentáře

• GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    Lexator (CZ1) napsal(a):
    Tak každému dle zásluh že jo :)
    Přesně tak :wink:
  • matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    Koľko si mal vojakou ked si to kúpil ?

• ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) Komentářů: 110
    Gari aspoň jednou jsi byl středem pozornosti, no ale na té druhé straně :) 

P.S. trochu se zamysli nad vypisováním tady fóru  jinak Ranimu a Balíkovi skládám poklonu ( v dobrém )  že to s tebou tak dlouho vydržely psát . Škoda že to vlákno je zamknuté pro tebe Gari.
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    B0MB0NEK (CZ1) napsal(a):
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):

cca. 200 odbráněných útoků. Nestíhal jsem sledovat, protože někteří jedinci si mysleli, že mě 5 aliancí nedá, tak posílali shozy :-)

Tak toto je hodně šílenej screen.

A určitě ty útoky budou od ali co mají v popisu jak jsou čestní a spravedlivý a jak uznávají férovej boj jeden na jednoho a ctí nepsaná pravidla a kodex a další blablabla..no a podle těch šipek,jsou to jen ubožáci beze cti

Ale neboj Gari na každou svini se vaří voda a jednoho dne dojde aji na tyto "spravedlivé"
    tak ty si solidni sipkar a opet se budu opakovat, ale zacni konecne hrat at ti muzu oplatit nocni nastevu a byl to "ferovej" boj

PS: kazat vodu a pit vino je primo bombovy
  • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 66CZ1

cca. 200 odbráněných útoků. Nestíhal jsem sledovat, protože někteří jedinci si mysleli, že mě 5 aliancí nedá, tak posílali shozy :-)

Tak toto je hodně šílenej screen.

A určitě ty útoky budou od ali co mají v popisu jak jsou čestní a spravedlivý a jak uznávají férovej boj jeden na jednoho a ctí nepsaná pravidla a kodex a další blablabla..no a podle těch šipek,jsou to jen ubožáci beze cti

Ale neboj Gari na každou svini se vaří voda a jednoho dne dojde aji na tyto "spravedlivé"

Něco na tom bude.
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 355CZ1
    Bombonek,tobe bych poradil jednu vec,pokud nevíš oč se jedná ,zdržel bych se veškerých komentu na jednu i druhú stranu,fakt miluju pisálky tveho druhu,delat rozhodčího když nezná pozadí a duvod!!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Bombonek,tobe bych poradil jednu vec,pokud nevíš oč se jedná ,zdržel bych se veškerých komentu na jednu i druhú stranu,fakt miluju pisálky tveho druhu,delat rozhodčího když nezná pozadí a duvod!!!!
    Mates možná BONBONEK víš co mi nevíme že Garik je opravdu hodný člověk ale na Fotografii.

Už ho tolik nechvalme .....  
    ALF1208 @ cs 1

• YTEEWT (CZ1)YTEEWT (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    upraveno 20.10.2018
    Hlavně Alfe,nevím co levl 29 může o hře vědět a o tom co se právě děje na mapě...pokud to samozřejmě není multiúčet nějaké 70ky
    Post edited by YTEEWT (CZ1) on
    YTEEWT @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,056CZ1

Slyšel sem takovou pomluvu, že někteří tomu dají i 3 mega v real penězích. Taky? A není to fakt šílené?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Dík za radu.
    Pozadí ani důvod znát nemusím,ale na to abych napsal že jste zbabělci nic nepotřebuju.
    Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
  • B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    YTEEWT (CZ1) napsal(a):
    Hlavně Alfe,nevím co levl 29 může o hře vědět a o tom co se právě děje na mapě...pokud to samozřejmě není multiúčet nějaké 70ky
     O hře vím dost,ale hraji už jen víkendově a už nikdy tu nebudu sedět 7/24 

A veškeré info čerpám zde na fóru,tady se toho nažvaní až až.
    Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Dík za radu.
    Pozadí ani důvod znát nemusím,ale na to abych napsal že jste zbabělci nic nepotřebuju.
    Je pekny, jak soudis ostatni, ale ze sam si nedodrzel pravidla ali v ktere si byl ti je asi jedno. Lezes jen sem a prudis, na hre se vubec neukazes.
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):

Slyšel sem takovou pomluvu, že někteří tomu dají i 3 mega v real penězích. Taky? A není to fakt šílené?
    To mu sám nevěřím, ale Garik by byl toho schopen vložit :) kdyby už nekončil po několikáté :smile:. Není čeho litovat myslím si že si to plně zasloužil od všech jedním vrzem. A tu pohádku "O ubránění 200 útoků" tak  tomu nevěřím stačí jen 100 a nedostaneš se ani na sloty abys doplnil prostředky.  Můžeš jich tam mít jen 99 ks při každém útoku mínus 6 po 15 útocích máš prostředků 0. Jen tohle jsem Vám chtěl napsat sorry za spam.

P.S. pro BONBÓNKA když nevíš tak nepiš.
    ALF1208 @ cs 1

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

upraveno 15.12.2018

• Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    http://prntscr.com/m0n6n3        jako fakt???:-))
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    http://prntscr.com/m0n6n3        jako fakt???:-))
    no ggs robí radosť viac ľudom nielen tebe... :)

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 369CZ1