Diskuze k říjnové aktualizaci

136

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 534CZ1
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    "Smrtonošův hněv"
    A jak bude probíhat špio ? 

Když utoky budou anonimní ale odhalí mě pri šionáži tak mu asi dojde kdo na něho jede 
    patrně to bude jako u měničů, osobně mi celá akce přijde hodně podobná
    Sice nic nestratí ani nezíská okrem tech duší ale když hráč odhalí špio a pak prohraje tak ho to asi nasere a bude vědet kdo mu je sebral :D 
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    ahoj ta akce má asi bug na hráče jede útok a nevidí ani roh že na něj něco jede a stalo se to už i mě první útok mi to roh ukázalo a další útok už ne a nejsem jediný z ali komu se to stalo je někde teda chyba?díky
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    ahoj ta akce má asi bug na hráče jede útok a nevidí ani roh že na něj něco jede a stalo se to už i mě první útok mi to roh ukázalo a další útok už ne a nejsem jediný z ali komu se to stalo je někde teda chyba?díky
    presne tak, u mňa podobne, prvé 3 útoky som videla a potom mi len prišiel výpis z boja
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • MBeeMBee Komentářů: 927Moderator
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):

Panthera (SK1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    presne tak, u mňa podobne, prvé 3 útoky som videla a potom mi len prišiel výpis z boja
    ahojky,
    o problému s trubkami se ví a řeší se to
  • David68 (CZ1)David68 (CZ1) Komentářů: 5
    NO skvělý, sousedovi  hrad hoří a moje jednotky padly!!! Tak co je to za kecy,že se nic nestane!! A ještě jsem nezískal žádnou duši, ale klasické vyrabování!!! Fakt Díky moc
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 708SK1
    upraveno 24.10.2018
    Ak prehráš, nič neziskaš, hrad hori, ale ak pojdeš na hrad, zistiš že nehori žiadna budova.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    Já vyhrál. A hoří mu budovy
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    David68 (CZ1) napsal(a):
    NO skvělý, sousedovi  hrad hoří a moje jednotky padly!!! Tak co je to za kecy,že se nic nestane!! A ještě jsem nezískal žádnou duši, ale klasické vyrabování!!! Fakt Díky moc
    prečítaj si to oznámenie znovu a riadne pozri screeny ktoré tám ukazujú kde máš klknúť ked zapínaš útok
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

Neboj , neposílal jsem klasický ůtok, ale tu akci pod ním
    David68 (CZ1) napsal(a):

mohl to být klasický útok můj hráč prohrál a nehoří takže někdo jel klasickej útok
    David68 (CZ1) napsal(a):
    prečítaj si to oznámenie znovu a riadne pozri screeny ktoré tám ukazujú kde máš klknúť ked zapínaš útok
    Neboj , neposílal jsem klasický, ůtok, ale tu akci pod ním
    David68 (CZ1) napsal(a):
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    David68 (CZ1) napsal(a):

mohl to být klasický útok můj hráč prohrál a nehoří takže někdo jel klasickej útok
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    David68 (CZ1) napsal(a):

David68 (CZ1) napsal(a):
    David68 (CZ1) napsal(a):
    Neboj , neposílal jsem klasický, ůtok, ale tu akci pod ním

• smajli (CZ1)smajli (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    skokanka (CZ1) napsal(a):
    nejhorší je,že to asi někteří nepochopili a jedou normální útok.Hráč mi hoří jak táborák a omluva je,že se uklikl.A tomu mám jako věřit. :-(((
    Tech ukliknuti nejak moc pribyva, kde udedelali soudruzi z ndr chybu?
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Někdo z ali mi taky tvrdil, že se někdy útok v akci sám přepne na normální. Mně osobně jako normální dopadl jeden z několika desítek a tam si fakt nejsem jistý. Údajně k přepnutí dojde už při skládání a jde to poznat podle toho, že hra při odeslání nenabídne nákup bonusů k duším. Dávám na to teď pozor a zatím v klidu. 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    inak tie trúbky netreba... nepotrebujem vidieť xy trúbiek ktoré nikto nebude brániť...
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

inak tie trúbky netreba... nepotrebujem vidieť xy trúbiek ktoré nikto nebude brániť...
    Vzdyt nema byt videt vubec nic.

alianci se trubka nezobrazí když jede na tebe útok v rámci téhle akce trubku vidíš jen ty ali to vidí jen v okně útoků že na tebe něco jede
    At to radeji zastavi a daj to poradne dohromady, u nas uz s tim asi skoncime.
    Prebarveni menici.
  • matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    skokanka (CZ1) napsal(a):
    nejhorší je,že to asi někteří nepochopili a jedou normální útok.Hráč mi hoří jak táborák a omluva je,že se uklikl.A tomu mám jako věřit. :-(((
    to isté sa nám stáva,hráčom treba sále písat aby sa opravili
    U nas ted zrovna na mape koukam, na cizi utoky,
Sign In to comment.