Diskuze k říjnové aktualizaci

«136

Komentáře

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    upraveno 18.10.2018
    Tak já bych měl 3 otázky...
    1....Budou společně s tou kovárnou dekorací předělány taky ty fůzní odměny v akcích? Na tom bodě obvykle moje snažení přestává...
    2...Budu na hráčích ztrácet vojáky při útocích? Nebo bude nějak omezené vysílání útoků? Třeba jeden za 2h nebo tak nějak...
    3...Jak bude těžké dosáhnout na ten vzhled hradu? A bude trvalý nebo nějak časově omezený?

• Přikládám náhled, jak to vypadá u mě s herníma měnama.
    -Královské mince - herní měna k ničemu! (a to u zbrojíře si stále můžu nakoupit schránky na královské mince)
    -Tovaryšské mince - herní měna naprosto k ničemu.

A teď mi GGE podsouvá další herní měnu? No jděte s tím laskavě k šípku!
    Kdo si chce koupit změnu vzhledu, může si ji koupit u chána, u zbrojíře. Hráči nepotřebují další měnu a další obchod.
    S tímhle systémem vylepčování dekorací jsme jen krůček k tomu, aby jsme začali vylepčovat vojáky, dřevěné štíty a nasbíraný akvamarín (hlavně to nepředávejte GGE, nebo se toho chytnou)...

Pozitivně hodnotím, že se snížil počet typů jednotek a vercajku, Už nám sem necpou netopýří štíty a kostlivce s kosou... Hráči by určitě přivítali další zjednodušování hry.
    Tahle aktualizace zjednodušení nepřináší  :'(
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Rirestorm (CZ1)Rirestorm (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    upraveno 18.10.2018
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):

Přikládám náhled, jak to vypadá u mě s herníma měnama.
    -Královské mince - herní měna k ničemu! (a to u zbrojíře si stále můžu nakoupit schránky na královské mince)
    -Tovaryšské mince - herní měna naprosto k ničemu.

A teď mi GGE podsouvá další herní měnu? No jděte s tím laskavě k šípku!
    Kdo si chce koupit změnu vzhledu, může si ji koupit u chána, u zbrojíře. Hráči nepotřebují další měnu a další obchod.
    S tímhle systémem vylepčování dekorací jsme jen krůček k tomu, aby jsme začali vylepčovat vojáky, dřevěné štíty a nasbíraný akvamarín (hlavně to nepředávejte GGE, nebo se toho chytnou)...

Pozitivně hodnotím, že se snížil počet typů jednotek a vercajku, Už nám sem necpou netopýří štíty a kostlivce s kosou... Hráči by určitě přivítali další zjednodušování hry.
    Tahle aktualizace zjednodušení nepřináší  :'(
    Královské mince nebudou k ničemu.. stačí číst a tovaryš by se prý měl taky někdy vrátit:))
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Rirestorm (CZ1) napsal(a):
    Královské mince nebudou k ničemu.. stačí číst a tovaryš by se prý měl taky někdy vrátit:))
    Pokud si dobře pamatuji, návrat tovaryše není vyloučený, ale plánovaný také ne. A pokud jde o města, opravu slibují už asi rok, moc bych si od toho nesliboval :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Cierny skorpion napsal(a):
    ggs by malo tuto hru ukoncit lebo nevedia ju dat do poriadku uz je znej len big farma :D :D :D 
    Se vší úctou....
    Tvoje komentáře mi začínají připomínat ty farmářské akce na které si tak moc stěžuješ...
    Jsou otravné, je jich jen pár druhů a neustále se dokola opakují bez ohledu na to, jak to všem vadí...
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    upraveno 19.10.2018
    EET (CZ1) napsal(a):
    ggs by malo tuto hru ukoncit lebo nevedia ju dat do poriadku uz je znej len big farma :D :D :D 
    Se vší úctou....
    Tvoje komentáře mi začínají připomínat ty farmářské akce na které si tak moc stěžuješ...
    Jsou otravné, je jich jen pár druhů a neustále se dokola opakují bez ohledu na to, jak to všem vadí...
    Tento jeho komentár je najlepší sťažuje sa že hra sa meni na big farm
    pritom hrá z ali IM veteráni kde je popis:
    takže dalej jazdi proti NPC :)
    proste vodu káž víno pi

aj ked je to mimo tému k nej ma žiadna otázka nenapadá...
    Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    koľko duší sa bude dať získať pri útokoch?
    ako budú také útoky prebiehať? - normálne teda česť sláva rab suroviny + vo výpise z útoku budú aj duše?

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

EET (CZ1) napsal(a):
    stary hraci vedia aka bola hra na zaciatku :) aka je dnesnej dobe :D ze sa opakujem aj sa budem opakovat kym nezlepsia hru :D to mas tak aj reale co prinesla nezna revolucia dostala kriminalne zivly ku moci a teraz vsetci budeme ticho aby sme sa neopakovali :D :D :D

Takže jestli jsem to správně pochopil...tvůj plán je že budeš otravovat a spamovat celé československé fórum a představuješ si že se pak v GGS udělá porada a někdo tam řekne ,,No pánové, ten cierny skorpion má pravdu, udělali jsme z té hry farmu. Tak zrušíme akce a z té hry zas uděláme bojovou hru, sice nám to asi mnohonásobně sníží zisky ale ty jeho komentáře doopravdy ohrožují existenci naší firmy tak uděláme přesně všechno, co nám řekne."...tak si to představuješ? :o

Krom toho když říkáš jaká byla hra dříve, ty si ji dříve hrál že o tom tak básníš?
  • Samuell1 (SK1)Samuell1 (SK1) Komentářů: 73SK1
    EET (CZ1) napsal(a):
    keby si bol chytrejsi tak si pozries moj nick kedy bol zalozeny a si pozri svoj nick :D a potom nieco hovor ti len poznas len farm big tejto hry :D 
    Nehraji poprvé :)
    Ale uznávám, moje chyba...

Jen mě zajímá, co si přesně myslíš že těmi neustálými řečmi GGE farma, manažeři z ggs apod. přesně dokážeš?
    Když si v odpočinkové alianci, což je jeden z hlavních pilířů dnešního farmářského stavu, tak se ti to možná jako naprostá farma zdá...tomu se doopravdy nedivím.
    Pro začátek zkus jít do nějaké normální aliance kde se třeba jezdí hromadky, nebo kde se válčí:-)
    Když si v odpočinkové ali nejsilnějšího komplexu aliancí na celém serveru tak se nemůžeš divit že se tam nebojuje...
    Zkus hráče začít jezdit, to je  je první krok.
    Určitě tím dokážeš hru změnit víc než když budeš z odpočinkové ali  bombardovat fórum neustálými poznámkami o farmách apod.  ;) To je jako kdyby Trump nadával jak strašný je ten kapitalismus a jak by se to mělo zrušit....asi by to mělo pro lidi stejnou váhu jako když člověk z odpočinkové ali IM nadává na farmářskou hru...

Nemáš-li nějakou objektivní odpověď tak to můžeme zabalit, už tak jsme OT. Za čož se všem omlouvám a prosím o zodpovězení mého dotazu k aktualizaci (hned první v diskuzi)  :)

EET nevieš ako to je tak nepiš že je v odpočinkove ali :) ked nebol utočil na real hráčov často :)
  • MBeeMBee Komentářů: 924Moderator
    Zdravím,

poprosím držet se tématu a tím je říjnová aktulka, o tom, že hra je dlouhodobě bohužel směřována na útoky NPC nejspíš nic moc nezmůžeme, nicméně nikde přece není řečeno, že se na hráče útočit nemůže, takže je na každém jak se k tomu postaví, zda bude jezdit akce nebo posílat útoky na hráče ;)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 565CZ1
    Kovárna 
    Když už mluvíme o zpětné vazbě: během posledních měsíců jsme pracovali na vylepšení kovárny dekoraci. Jasně jsme viděli Vaše přání a potřebu pro zlepšení kovárny, aby dávala celkově větší smysl. 

Spíš hráči nejevili vubec žádnej zájem něco vykovat a GGS následně vyhodnotilo celkovou strátovost tohodle nesmyslu :D 
    Pro mě jsou ty blbosti v akcích do kovárny k ničemu 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Kovárna 
    Když už mluvíme o zpětné vazbě: během posledních měsíců jsme pracovali na vylepšení kovárny dekoraci. Jasně jsme viděli Vaše přání a potřebu pro zlepšení kovárny, aby dávala celkově větší smysl. 

Spíš hráči nejevili vubec žádnej zájem něco vykovat a GGS následně vyhodnotilo celkovou strátovost tohodle nesmyslu :D 
    Pro mě jsou ty blbosti v akcích do kovárny k ničemu 
    Osobně znám jen jednoho hráče co to zkoušel a to jen ze zvědavosti, jestli to má cenu. Zbytek to ignoruje jako já.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.