Hluboká omluva Garimu za všechno

1235»

Komentáře

• GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    Nechtějí, a co jako? .-) JÁ odešel z aliancí, nikdy jsem nebyl vyhozen, jejich problém, že nechcou dobrého hráče a raději na něho budou házet špínu, klidně se pojď přidat do tohoto kolotoče, bude sranda .-) já se tím bavím .-) 

Jen mě mrzí, že ani s tebou nelze konstruktivně diskutovat, nemáš věcné argumenty, akorát jsi mě stačil párkrát nařknout z jakéhosi nabádání proti Matrixu, které tady ještě nikdo nepochopil. Rád bych se dozvěděl víc, mě tvůj názor zajímá...
    Neboj se....dobrého hráče chce každá ali ;)
    Tam problém nehledej...
    trefa,,dobreho hrače chce každá ali,,čím to asi bude že ho nikto nechce,sory Gari ale tuhle povest sis udelal sám,OS ti nikdy neublížila jen ty se chováš ajko nej hráč serveru,na tohle ti neco chybí
    Jakou pověst?

tak ja som z sk ale podľa toho čo tu o tebe čítam si myslím že si vzdelaný ale nechápavý
    a pár tých horších ľudských vlastností
    ....už 4x som ktomu písal pokračovanie ale vždy mi to višlo tak že bi som ťa urazil ešte viac
    čo nechcem lebo nepotrebujem čítať další komentár tipu pridal sa další debil čo si chce ... :D :D

a nechápem tie tvoje príspevky kde na 10 viet opisuješ kto je aký úbožiak to to nevieš
    napísať tak že ty si koko*alebo toto proste nieje tvoj štýl teda tým že to rozpíšeš citiš neakú nadradenosť alebo proste dobrý pocit z dobre urobenej práce.Prosím toto my vysvetli nech mám o tebe lepšiu predstavu.
    ty toho koukám nechápeš trochu víc, když dokážeš nasekat 5 hrubek v jedné větě, to jen tak mimochodem...
    Já nevím jak tebe, ale mě na škole učili, že věta se začíná velkým písmenem, ale to jen tak mimochodem..:)
    To máš pravdu :-) Také jsem si z toho vzal teď patřičné ponaučení a už je psát budu, slibuji :-)
    Jsem rád že jsem mohl ponaučit nejsilnějšího, nejmocnějšího, nejchytřejšího, nej. nej. nej.. hráče na CZ1 serveru, bylo mi ctí! :)
    Děkuji za superlativy, které si snad ani nezasloužím, takovou vizitku mi ušili zase Ti druzí, já se z daleka nepovažuji za nejsilnějšího hráče. Navíc nemohu vědět všechno a popíjím tady pivko v klídku, tak mi sem tam taky některé z mých mouder "ujede". Máš pravdu, jsem trotl, co poučuje ostatní a přitom tam sám sekne chybku. No fuj, to už se mi dlouho nestalo...
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Zesměšňuješ se sám a promiň, ale z Tvých negramotných slintů jsem bohužel nedokázal rozluštit o co že Ti vlastně šlo?
    takže asi niesom na dostatočnej úrovni na rozhovor s takým ... ako ty
    no ked to nedokážeš komentovať tak len čítaj alebo si zavolaj niekoho z rodiny kto je pod tvoju úroveň nech ti to preloží.dúfam že si nemyslíš že ma urážaš ...teraz rátaj moje chyby v duchu si povedz aký si frajer že ty bi si ich určite neurobil poprípade si to vytlač a ukáž to kamarátom teda zrkadlu

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    Zesměšňuješ se sám a promiň, ale z Tvých negramotných slintů jsem bohužel nedokázal rozluštit o co že Ti vlastně šlo?
    takže asi niesom na dostatočnej úrovni na rozhovor s takým ... ako ty
    no ked to nedokážeš komentovať tak len čítaj alebo si zavolaj niekoho z rodiny kto je pod tvoju úroveň nech ti to preloží.dúfam že si nemyslíš že ma urážaš ...teraz rátaj moje chyby v duchu si povedz aký si frajer že ty bi si ich určite neurobil poprípade si to vytlač a ukáž to kamarátom teda zrkadlu

Jak úsměvné :-) Asi si mě pleteš s podporou Vodafone, tam se zpravidla odpovídá na otázky. Já neurážím, jen opět konstatuji, že pokud míníš diskutovat, tak ať to má nějakou formu a né že sy tadi pudem psať jako dva kockoti, co neumý ani tvrdé I po b. Asi chápeš, kam tím mířím. Jestlipak ale se řadíš zase do fronty čuráčků, kteří na mě stojí hada, aby mě tady zfackovali jak nějakou šlapku, tak se zařaď, plivni si, já tě pošlu do prdele, jako ostatní a je to. 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 558CZ1
    B0MB0NEK (CZ1) napsal(a):
    Moc nechápu neustálé napadání a urážení hráče GarikIoner.(zvláště z jiného serveru)
    Je to jen závist,že když chce tak si vyjede první místo v jakékoliv akci?že se nebojí zapojit kreditku?když na to má tak proč ne,je to jen jeho věc.

A až Olda Dolina bude mít čas, určitě si dá zcela bez obav souboj 1na1 bez podpor ali. 

Ať vyhraje ten nejlepší.
    S tím mohu jen souhlasit 
    Nezapojoval jsem se do téhle diskuse kde vidím jen samé urážky a vysmývání se pravopisným chybám  V pravidlech je že nikdo se nemá urážet kvuli pravopisným chybám atd 
    Jak to hraje Gari a kolik do toho vráží peněz je jen jeho věc a taky ostatních hráču 
    Co se týče války: Nikdo z nezainteresovaných stran nemá co do toho kecat když nezná souvislosti a zatím jsem nikde nečetl žádné nadávky ani ze strany Matrixu ani  ze strany Tzv Koalice  ( jak to bylo nedávno mezi OS a LO)
    Todle téma by jsem uzavřel 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 558CZ1
    I. Není dovoleno napadat nebo obtěžovat, otevřeně či skrytě, jiné hráče, moderátory nebo zaměstnance GGS. To zahrnuje útoky a hanlivé komentáře proti ostatním uživatelům (včetně moderátorů a zaměstnanců GGS) na fóru, stejně jako útoky nebo znevažování ostatních uživatelů kvůli jejich osobním názorům, jazyku nebo pravopisu, pohlaví nebo orientaci, původu nebo vyznání. Psaní nevhodných historických odkazů spadá pod stejné pravidlo.
  • MBeeMBee Komentářů: 927Moderator
    Přátelé, nemá smysl pokračovat v diskusi...s Garim jsme si naše pozice vysvětlili, nemyslím, že padnou nějaké jiné argumenty. Pokud chcete pokračovat, nic vám nebrání udělat si svoje vlákno.

Díky

Olda
    Zdravím,

vzhledem k tomu, že zakladatel vlákna sám navrhuje ukončení diskuze, tak tímto tohle vlákno zamykám.

Pokud jej @olda dolina (CZ1) budeš chtít znovu otevřít tak se ozvi ;)
Tato diskuze je zavřená.