Hluboká omluva Garimu za všechno

olda dolina (CZ1)olda dolina (CZ1) Komentářů: 33
upraveno 03.10.2018 v Představení hráče
Vážení přátelé,

nezbývá než reagovat na Geriho výzvu omluvou, protože bohužel úplně nespecifikoval co všechno o něm šířím tak se zkusím trefit, on mě zajisté případně doplní a i já svou omluvu rozšířím.
Takže:
- Gari určitě nezdrhnul z války LO-OS, nechápu jak se mi to dostalo do hlavy, zřejmě zranění z války
- Gari určitě neodešel naštvaně z Matrixu, protože jsme dostatečně rychle nepřesunuli slabší hráčku jinam, vůbec jsem u toho nebyl, on přece respektuje i slabší hráče
- Gari určitě hanlivě nepojmenoval hrad  ElijahMikaelson a jeho součásti , to jsem si snad musel vymyslet v totálním zatmění u láhve rumu
- protože samozřejmě nemám přístup ke Gariho účtům, naprosto nepodloženě jsem tvrdil, že ve hře utrácí peníze

Takže Gari, za tyto nepodložené výroky se omlouvám, a pokud jsem je snad někde někdy šířil, tak to určitě byla neomalenost a za to se taky omlouvám.

Dále se omlouvám, že jsem Gariho necitlivě a málo uctivě poprosil, aby opustil Matrix ve vnějším království, byla to chyba.

Na závěr bych se chtěl omluvit za všechno další, co jsem Garimu provedl a už na to zapomněl. 

A hlavně bych se tedy chtěl omluvit, že tu výzvu teď nepřijmu, protože nemám odvahu se postavit tak dobrému hráči 1:1, ještě budu muset pár let trénovat na hře a zároveň navštěvovat kurzy slušného chování, abych dorostl jeho kvalit. 

Takže Gari prosím vydrž, jakmile budu připraven, tak se určitě ozvu. Určitě mě necháš se v klidu připravovat a budeš mít, řekl bych, svatou trpělivost, pokud to nebude letos a možná ani napřesrok. Hráč tvého kalibru se nesníží na mne jet sice v ali ale totálně nepřipraveném stavu.

Přátelé, pokud chcete opravdu rozvíjet svou ali, určitě hráč jeho kvalit vaši ali hodně posune. Fakt mi nejde do hlavy, že není v žádné z TOP4 aliancí. Fakt doporučuju.

Olda

P.S. Měl jsem z češtiny slabší známky tak se omlouvám všem co můj pravopis, slovosled atd nějak nesedí
P.S. Tuto omluvu již nebudu nijak komentovat, pouze doplňovat další omluvy jak Gari řekne.
P.S. Toto vlákno určitě můžete využít ke Gariho podpoře a účasti...prosím zdržte se jakéhokoliv hanlivého vyjádření na jeho adresu, nebude to pravda a budete se také muset omluvit. Na kurz slušného chování pak můžete se mnou.
P.S. Pro Balík4 ..fakt sem nic nepiš

Post edited by olda dolina (CZ1) on
olda dolina @ cs 1
«1345

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 937
    A hlavně bojujte bez platebních karet, ať je to fér. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01, jsem potomek slavného gladiátora Spartaka. Tak jako on bojuji po boku druhů, proti nepřátelům všeho druhu. :D Hraji na serveru Cz1, učím se rychle a učím naší alianci. :)

• matko 008 (SK1)matko 008 (SK1) Komentářů: 55
    GGE by bolo radšej keby bojovali kreditky tak sa bojuje najľahšie :)
  • AngelAn (CZ1)AngelAn (CZ1) Komentářů: 132
    Omluvuju se Garimu za rozkradení surkových vesnic na rabovacích hradech. Posloužily dobrému účelu, byly předány dál... :-)
  • Janko.65 (CZ1)Janko.65 (CZ1) Komentářů: 191
    Balda svůj koment editoval = dodatečně upravoval...
    Takže je vše OK.
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • B0MB0NEK (CZ1)B0MB0NEK (CZ1) Komentářů: 78
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Takže je vše OK.
    a při té úpravě mohl komentář smazat,ale to by nebyl on. za mě ne OK
    Zdar a sílu jsem B0MB0MEK a utekl jsem z továrny Willyho Wonky.
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    B0MB0NEK (CZ1) napsal(a):
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Takže je vše OK.
    a při té úpravě mohl komentář smazat,ale to by nebyl on. za mě ne OK
    za me tvoje komentare, taky ne OK, radsi bych te videl hrat at je odveta ferovejsi
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) Komentářů: 48
    To víš Gari , mají teď válku a na soukromé války není moc čas :) ikdyž teda když vidím jak rychle se vše obsadilo , takmožná už po víkendu bude po válce ... a osobně Gari už jsem tě viděl v akci v akcích amám pocit , že hend tak někdo s tebou do souboje nepůjde , teda ne 1:1 to je něcopodobného , jako když je lJan Hus do Kostnice , věděl že už se nevrátí , tohle by bylo něco na ten způsob taky :)
  • GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    A ty se divíš, když jedou 4 ali na Matrix zároveň včetně LO? Přeci dle jejich popisu ctí fair-play... Za tohle si zaslouží pořádně na klobrc. Umí se jen chvástat, ale jedou jak dobytek a ještě se tím chlubí. Za mě LO jen navoněná bída...
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 283
    To docela zírám:-) Matrix je zdevastován :)
    Nezasvětil by někdo nás, maloalianční hráče,do toho co se děje? :D 
  • olda dolina (CZ1)olda dolina (CZ1) Komentářů: 33
    EET (CZ1) napsal(a):
    To docela zírám:-) Matrix je zdevastován :)
    Nezasvětil by někdo nás, maloalianční hráče,do toho co se děje? :D 
    Je to poměrně jednoduchý. LO, OS, HBW, Konfederace, Triada se dohodli, že bylo dost Matrixu, věděli, že máme sraz a využili šance. Včera cca o půlnoci, měli naverbíno, nakoupíno, tak dali war a vyjeli. No a od té doby tu jsou samý trubky :-). Ikdybych šel na trávu, tak ty trosky by asi moc problémů ani radosti Garimu neudělaly. 

Rico3 mě poctil titulem z ostrovů  Bojácný, tak to asi sedí, jak naznačuje Gari.

Každopádně nezaujatý pozorovatel by asi ocenil mistrné vyjednávání lidí co se až fyzicky nenávidí a zároveň to poměrně dobře utajit. Holt asi Matrix nenávidí výrazně víc. 

A to je asi všechno co k tomu napsat. Jak to celý dopadne ukáže čas.
    olda dolina @ cs 1
  • GarikIoner (CZ1)GarikIoner (CZ1) Komentářů: 140
    Už zase mě potřebuješ zmiňovat? Neboj se, s osobním soubojem počkám, nebudu tě teď drancovat, když si s tebou vyřizují účty jiní hráči.

Ostatně se mě osobně také nelíbí, že Vás jezdí 5 ali, to je ale jen můj názor. Láska či nenávist - určitý kodex by se měl dodržovat ve hře.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 484
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):
    Už zase mě potřebuješ zmiňovat? Neboj se, s osobním soubojem počkám, nebudu tě teď drancovat, když si s tebou vyřizují účty jiní hráči.

Ostatně se mě osobně také nelíbí, že Vás jezdí 5 ali, to je ale jen můj názor. Láska či nenávist - určitý kodex by se měl dodržovat ve hře.
    Není to tak dávno (asi rok), co měl Matrix a před ním původní triáda v popisu, že útoky na majetky bude bránit společně Matrix, LO a aliance pod ně spadající. Tohle je obdobná situace, jen má teď ty spojence někdo jinej :-)   
    no jistě....vždyť "bránit" a "útočit" jsou jen 2 různá slova stejného významu  :D :D :D
    Mik Mak
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,693Pomocník
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):

Není to tak dávno (asi rok), co měl Matrix a před ním původní triáda v popisu, že útoky na majetky bude bránit společně Matrix, LO a aliance pod ně spadající. Tohle je obdobná situace, jen má teď ty spojence někdo jinej :-)   
    no jistě....vždyť "bránit" a "útočit" jsou jen 2 různá slova stejného významu  :D :D :D
    Obojí je pořád boj o moc, někdo si ji upevňuje, někdo teprve získává, ale podstata je stejná :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

«1345
Tato diskuze je zavřená.