Diskuze k Zářiové aktualizaci

28

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Zoe napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Tak jsem se těšil, že se půjde zbavovat vybavení rychle a efektivně a ono je to placený. Fakt ubohost od GGS. :( Takže dál jak blbec klikat, klikat a klikat. :(
    Spolu s ostatními BM si na to dost stěžujeme - i když teď lze těžko čekat změnu... zkusím zatlačit na návrh, kdy by bylo (pro všechny hráče) možné zaškrtnout víc vybavení a prodat ho najednou, ale známe je :/ 
    Dneska jsem to prodával bůh ví jak dlouho a to jsem ani neprodal všechno, protože mě rozbolely karpály... :/
    Karpály jsou můj hlavní argument... :D

Balík4 (CZ1) napsal(a):

Ceny jsou lidové .. to bude tak 90Kč za ten první bonus a 360 za druhý. Zajímavé je, že cena za auto prodej a špio na měsíc je 20$. To bude jistě tahák :-)

Alianční bonus mi jasný není. Jeden hráč v alianci .. přeskočení doby výstavby 600min. 30hráčů s předplatným zkrátí dobu o 1800minut. O kolik se zkrátí ten čas, když to bude mít v ali 17 hráčů?

Jaký je rozdíl mezi Bonus slávy z útoku: + 50% a Alianční bonus ke slávě: + 25% .. obě položky v aliančním předplatném.

Zakoupením předplatného č.2 získám automaticky i předplatné číslo 1?

Jeden hráč v alianci .. přeskočení doby výstavby 600min. - tak jsem buď slepá, protože 600 minut na jednoho hráče nikde nevidím, nebo ses jenom sekl o nulu (pokud to počítáš z 1800 minut za 30 hráčů, mělo by to být 60 minut na jednoho) - každopádně jsem se zeptala, jestli to bude počítané stylem "X minut za každého" nebo nějak jinak.

Jak to chápu já, tak "Bonus slávy z útoku" přidá bonus tobě jako hráči, "Alianční bonus ke slávě" přidá bonus pouze alianci (do úrovně aliance), ne tobě jako hráči (do titulu)... ale zeptala jsem se, abychom to měli potvrzené.

Tohle je dobrá otázka - jednotlivá předplatná budou oddělená, tedy když si koupíš předplatné 2, nezískáš výhody předplatného 1.

https://ctrlv.cz/qlcW

tady jsem viděl +600min
    Balík4 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,557CZ1
    Pro mě za mě, předplatné proč ne, nápad to není špatnej, ale je špatně podanej a udělanej. Kdyby v tom byly výhody jako ve VIP režimu apod, ok. Ale ta prodej vybavení ? To, co hráči chtějí pár let bude stát prachy ? To si to radši budu prodávat růčo.

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    Zoe napsal(a):
    Tak jsem se těšil, že se půjde zbavovat vybavení rychle a efektivně a ono je to placený. Fakt ubohost od GGS. :( Takže dál jak blbec klikat, klikat a klikat. :(
    Spolu s ostatními BM si na to dost stěžujeme - i když teď lze těžko čekat změnu... zkusím zatlačit na návrh, kdy by bylo (pro všechny hráče) možné zaškrtnout víc vybavení a prodat ho najednou, ale známe je :/ 
    Imho, velikost skladu na oblečky by nešlo zvětšit třeba na velikost jako u šutrů, nebo i víc? Už mám i "prázdnej" sklad skoro pnej oblečkama, co jednou, snad, obleču na "VIP" velitele...
     Co můj návrh, na zpoplatnění VIP velitelů aby šli také obléhat, na způsob verbování?
    Strad75 @ cs 1
    1800 vteřin místo 1800 minut. Proč né 30 minut? Vypadá líp když jedno předplatné zkrátí čas o 60vteřin než o jednu minutu? Tak proč né v milisekundách .. bude to vypadat ještě lépe .. 60 000 ms je mnohem víc než 1min přeci :-)
    Balík4 @ cs 1
    Dr.Loser (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    1800 vteřin místo 1800 minut. Proč né 30 minut? Vypadá líp když jedno předplatné zkrátí čas o 60vteřin než o jednu minutu? Tak proč né v milisekundách .. bude to vypadat ještě lépe .. 60 000 ms je mnohem víc než 1min přeci :-)

Já bych se nebál nabízet 1ms za 1kč

to by pak urychlení 24hodin síně slávy vyšlo jen na nějakých 86 milionu a konečně by měli i na prémie.

No a v akci s 50% slevou by to byl docela frčák, kterému jen málokdo odolá..

Ne, teď vážně: pokud většina kroků za poslední roky ve hře byly "hřebíčky do rakve", tak toto je víko. Těžké, ocelové víko na tu rakev. 

Pokud se Ti nechce vyhazovat každý měsíc za předplatné, budeš v akcích o 33-45% horší, než ten, kdo nás zasponzoruje. Pokud bude v jedné alianci sponzorů více, tak jim jako neplatící nečichneš ani ke kotníkům, tak laskavě koukej vysolit. To je nové podání rovnosti ve hře. Nebo konec betazkušební téměř funkční verze zdarma pro všechny a pomalý, nenápadný přechod k placené on-line klikačce?

33 - 45% nezapomeň připočíst k dnes již fungujícím bonusům na cokoli v hodnotách od 100% k 1000%
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Alianční bonus mi jasný není. Jeden hráč v alianci .. přeskočení doby výstavby 600min. 30hráčů s předplatným zkrátí dobu o 1800minut. O kolik se zkrátí ten čas, když to bude mít v ali 17 hráčů?

Jaký je rozdíl mezi Bonus slávy z útoku: + 50% a Alianční bonus ke slávě: + 25% .. obě položky v aliančním předplatném.

Tak na screenu u aliančního předplatného je to pouze “náhled” z testserveru, a tedy hodnota 600 minut (potažmo vteřin) za hráče je nereálná...
    1800 vteřin vyžaduje předplatné minimálně od 15 hráčů, například za 12 to bude 1200 vteřin. Každopádně ve hře by měly být k dispozici informace jaké bonusy (jejich hodnoty) budou za kolik hráčů :)

A na to druhé pořád odpověď nemám, připomenu to...
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    Asi soudruzi z NDR udělali někde chybu :D 
    nesmyslná aktualizace odložena na neurčito A slibovaného kastla na meničích se stejně asi nedočkáme 
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 63
    No po detailnejsom prestudovani a poplatkoch nam na hre bude postupne koncit kopec hracov, kedze aliancie, kde bude malo platiacich hracov, si uz moc proti velkym alianciam neskrtnu - myslene najmä v sutaziach. Cize bud bude presun hracov tam, kde budu mat vacsie vyhody a tym zvysenie konkurencie schopnosti  aliancii a ostatni hraci/aliancie uz nebudu mat moc sancu si svojou aktivitou bez platenia vôbec nieco dosiahnut. Vidim to na postupny odliv hracov, kedze tzv. noznice medzi velkymi a malymi alianciami sa nam viacej otvoria...
    Skoda :-(
    RReennyy @ sk 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 652CZ1
    sakra byl jsem teď strašně dlouhou dobu v práci a snil jsem o hodně dlouhém spánku....ale že budu chrnět tak dlouho že se vzbudím až na Apríla ...to jsem teda netušil :D :D :D

ale zas musím přiznat že pohled na cenu měsíčních poplatků mě probudil okamžitě...to mám jako vážně správně nebo někomu ulítla desetinná čárka? :o :# :#

https://ctrlv.cz/7O1g
    Mik Mak
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    sakra byl jsem teď strašně dlouhou dobu v práci a snil jsem o hodně dlouhém spánku....ale že budu chrnět tak dlouho že se vzbudím až na Apríla ...to jsem teda netušil :D :D :D

ale zas musím přiznat že pohled na cenu měsíčních poplatků mě probudil okamžitě...to mám jako vážně správně nebo někomu ulítla desetinná čárka? :o :# :#

Fuuuha pekné ceny vám dali. U nás to vyzerá nejak takto:

https://ctrlv.cz/kfE6

PS. Skade sa bude dať získať 12-kový katalyzátor??
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Panthera (SK1) napsal(a):

no řek bych že je to trošku cenový nepoměr  :D
    Mik Mak

Fakt netuším skade nabrali také ceny. Však 7 eur je na na naše koruny v prepočte 210 sk cca. A u vás 17k?? Niekde sa asi stala chyba  :#
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 24.09.2018
    No, koukl jsem se taky. Teda, milé GGS taky pro vás jeden mám:

Přijde jitrnice k nebeské bráně. Tam stojí svatej Petr a povídá: Stát! Kdo jsi a co tu chceš!
    Jsem jitrnice a moje nebe je už dávno domluvený. Odpoví ve vší slušnosti jitrnice.
    Svatý Petr se zadumá. Hm, hm, jitrnice, co, nebo kdo to je? Bože, můžeš mi říct kdo, nebo co to je?! Spouští po delším dumání Petr na Boha.
    No, nevím. Ozve se všeobjímajícím a vše prostupujícím hlasem. Ale na zemi jsem měl nějakou dobu synka, moment, zavolám ho, snad bude vědět. Dodává Bůh a hned jakože pro svého synka. Ve chvilce se objevuje Ježíš, chvíli si jítrnici prohlíží, ale neví a tak zavolá svou matku. Marie je na místě ve chvilce a začne si jítrnici prohlížet.
    Tak co, víš? Ptá se Petr Marie. Ta si ještě chvilku jítrnici prohlíží a praví:
    No, kdyby tam, jako tady takhle nebyl takovej ten klacík, tak to normálně vypadá jako duch svatej.

GGS jestli se vám tento vtip nelíbil, jsme na tom stejně. Mě ten váš taky ne. Ano, jde mi o to předplatné.

• premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 130CZ1
    Milé GGS , i kdyby to předplatné bylo za 1,- Kč, tak VÁM ji nedám.
    premysl danek @ cs 1

Fakt netuším skade nabrali také ceny. Však 7 eur je na na naše koruny v prepočte 210 sk cca. A u vás 17k?? Niekde sa asi stala chyba  :#
    vypadá to na nejnižší plat...průměrný plat ....a sociální příspěvek v nezaměstnanosti :D :D :D
    Mik Mak
    vypadá to na nejnižší plat...průměrný plat ....a sociální příspěvek v nezaměstnanosti :D :D :D
    Že by sme boli oproti vám na tom až tak zle? :smiley: 
    No aj tak by sa nejaký moderátor mohol skúsi opýtať či to myslia s tými vašimi cenami smrteľne vážne :smiley:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 63

Ze ta trapi prave katalyzator :-D. Do prepracovania fuzie, nema ziaden relevantny vyznam a ci bude mat potom, uz kopec ludi asi nebude trapit, lebo tu uz nebudu :-D.
    Joj  a aby som nezabudol, odhadujem, ze ho bude mozne kupit za rubiny v cenách ako su teraz stavebne predmety lvl 14 ci kolko to je a to niekde na urovni od 70k rubinov vyssie :-).
    RReennyy @ sk 1
    Že by sme boli oproti vám na tom až tak zle? :smiley: 
    No aj tak by sa nejaký moderátor mohol skúsi opýtať či to myslia s tými vašimi cenami smrteľne vážne :smiley:
    no myslím že až Zoe přifrčí a po několika minutách zírání zaklapne bradu tak určo něco vyzjistí :D :D
    Mik Mak
Sign In to comment.