Diskuze k Zářiové aktualizaci

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci.
«138

Komentáře

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 67
    upraveno 13.09.2018
    Dalsia nezaujimava a nepotrebna aktualizacia :-). Ozaj FUZIA, huraaaa, konecne ju treba vysvetlit, lebo nikoho nezaujima, jej prinos je NULOVY, zisk bez pouzitia penazi je mizerny a ako pisal niekto k diskusii o nej, tak kym sa nieco vyrobi, clovek uz davno ziska 3 lepsie ozdobaky. BRAVO - tato hra ide spravny smerom (ironicky myslene :-D)

PS: aby som len nehanil, antispamovy filter som si predstavoval inak - totalne vypnutie, ale to by som vela chcel :-), automaticke spio by mohli byt OK, ale nejak nie je jasne ci to bude zadara a podrobnosti a este by sa cosi naslo, ale hned som aj zabudol co tam este je dobre, cize asi nic :-D.
    RReennyy @ sk 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 13.09.2018
    RReennyy (SK1) napsal(a):

automaticke spio by mohli byt OK, ale nejak nie je jasne ci to bude zadara 
    Evidentně nebude. Stejně jako automatický prodej vybavení aneb proč řešit příčinu problému, když můžeš zpoplatnit jeho odstranění :trollface:

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Ty nové "automaty" budou vždy na týden, stejně jako třeba nájezdník?
    Pár se jich bude asi hodit, uvidíme cenu...

Leafeone, sem koukal, že brázdíš vody i v Big Farm. Tak se chci optat. Ta nyní přešla na to HTML5 a hned to blbne, drahá poovička se tam nemůže dostat, což u Farmy neva, tam nic nedezertuje, nepomře, neschnije:-)
    Jak to vypadá s HTML5 u Hradů? Já jen, kdy to nepude i mě:-)
    Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Leafeone, sem koukal, že brázdíš vody i v Big Farm. Tak se chci optat. Ta nyní přešla na to HTML5 a hned to blbne, drahá poovička se tam nemůže dostat, což u Farmy neva, tam nic nedezertuje, nepomře, neschnije:-)
    No právě, že ty “automaty” budou za předplatné #2 (minimálně), které bude stát 20$ na měsíc (pro Američany, u nás lze předpokládat cenu trochu jinou) :/ 

Poslední info k HTML myslím, že bylo, že by mělo přijít letos... ale vzhledem k tomu, jak se GGS daří dodržovat termíny bych si tím nebyla úplně jistá...
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

No právě, že ty “automaty” budou za předplatné #2 (minimálně), které bude stát 20$ na měsíc (pro Američany, u nás lze předpokládat cenu trochu jinou) :/ 

Poslední info k HTML myslím, že bylo, že by mělo přijít letos... ale vzhledem k tomu, jak se GGS daří dodržovat termíny bych si tím nebyla úplně jistá...
    To nebyl jen nějakej šotek, ale opravdu se to bude platit reál prašulema? Takže ne rubínama? Hm, tak to asi zas nee, neberu..
    Strad75 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Jestli to správně chápu, to HTML je náhražka flashe, že? Když teď poměrně často používám Puffin, pak to půjde i bez něj (na mobilu) nebo si už si z telefonu nezahraju? Nebo bude jiná apka?  
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

To nebyl jen nějakej šotek, ale opravdu se to bude platit reál prašulema? Takže ne rubínama? Hm, tak to asi zas nee, neberu..
    Bohužel, šotek to není... jestli si pamatuju dobře, takhle nějak fungoval i starý VIP... osobně bych proti “předplatnému” až tak nebyla, ale že do toho dají návrh hráčů a v podstatě něco, co by mělo být podle mě standart, popř. za rubíny jako předvolby, už se mi tak nelíbí :|

EET (CZ1) napsal(a):
    Jestli to správně chápu, to HTML je náhražka flashe, že? Když teď poměrně často používám Puffin, pak to půjde i bez něj (na mobilu) nebo si už si z telefonu nezahraju? Nebo bude jiná apka?  
    Jde to trochu mimo mě... ale mám pocit, že po přechodu na HTML5 by hra měla fungovat i v normální prohlížeči přes mobil :) 

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    EET (CZ1) napsal(a):
    Html5 by měla zvládat většina prohlížečů na mobilu i PC, ovšem jak moc to z něj bude hratelné, to už je jiná věc :D

Mimochodem ten bigfarm aspoň na PC hrát jde, ale hodně brzy i v porovnání s flashem se hra zpomaluje  :-/

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,270CZ1
    upraveno 13.09.2018
    Tak jsem se těšil, že se půjde zbavovat vybavení rychle a efektivně a ono je to placený. Fakt ubohost od GGS. :( Takže dál jak blbec klikat, klikat a klikat. :(
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    upraveno 13.09.2018
    Zas kokotiny vymyslaju 
    Tak jsem se těšil, že se půjde zbavovat vybavení rychle a efektivně a ono je to placený. Fakt ubohost od GGS. :( Takže dál jak blbec klikat, klikat a klikat. :(
    Spolu s ostatními BM si na to dost stěžujeme - i když teď lze těžko čekat změnu... zkusím zatlačit na návrh, kdy by bylo (pro všechny hráče) možné zaškrtnout víc vybavení a prodat ho najednou, ale známe je :/ 
    GGS už by to měli rozseknout a zpoplatnit i samotné přihlášení do hry. Pak to zabalíme a půjdeme dělat něco užitečnějšího.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

GGS už by to měli rozseknout a zpoplatnit i samotné přihlášení do hry. Pak to zabalíme a půjdeme dělat něco užitečnějšího.
    Chvíli jsem přemýšlela, že jim to navrhnu místo toho předplatného... ale nechci to mít na svědomí :D 
    Zoe napsal(a):
    Spolu s ostatními BM si na to dost stěžujeme - i když teď lze těžko čekat změnu... zkusím zatlačit na návrh, kdy by bylo (pro všechny hráče) možné zaškrtnout víc vybavení a prodat ho najednou, ale známe je :/ 
    Dneska jsem to prodával bůh ví jak dlouho a to jsem ani neprodal všechno, protože mě rozbolely karpály... :/

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311

Ceny jsou lidové .. to bude tak 90Kč za ten první bonus a 360 za druhý. Zajímavé je, že cena za auto prodej a špio na měsíc je 20$. To bude jistě tahák :-)

Alianční bonus mi jasný není. Jeden hráč v alianci .. přeskočení doby výstavby 600min. 30hráčů s předplatným zkrátí dobu o 1800minut. O kolik se zkrátí ten čas, když to bude mít v ali 17 hráčů?

Jaký je rozdíl mezi Bonus slávy z útoku: + 50% a Alianční bonus ke slávě: + 25% .. obě položky v aliančním předplatném.

Zakoupením předplatného č.2 získám automaticky i předplatné číslo 1?

Balík4 @ cs 1
    upraveno 14.09.2018
    Zoe napsal(a):
    Dneska jsem to prodával bůh ví jak dlouho a to jsem ani neprodal všechno, protože mě rozbolely karpály... :/
    Karpály jsou můj hlavní argument... :D

Balík4 (CZ1) napsal(a):

Ceny jsou lidové .. to bude tak 90Kč za ten první bonus a 360 za druhý. Zajímavé je, že cena za auto prodej a špio na měsíc je 20$. To bude jistě tahák :-)

Alianční bonus mi jasný není. Jeden hráč v alianci .. přeskočení doby výstavby 600min. 30hráčů s předplatným zkrátí dobu o 1800minut. O kolik se zkrátí ten čas, když to bude mít v ali 17 hráčů?

Jaký je rozdíl mezi Bonus slávy z útoku: + 50% a Alianční bonus ke slávě: + 25% .. obě položky v aliančním předplatném.

Zakoupením předplatného č.2 získám automaticky i předplatné číslo 1?

Jeden hráč v alianci .. přeskočení doby výstavby 600min. - tak jsem buď slepá, protože 600 minut na jednoho hráče nikde nevidím, nebo ses jenom sekl o nulu (pokud to počítáš z 1800 minut za 30 hráčů, mělo by to být 60 minut na jednoho) - každopádně jsem se zeptala, jestli to bude počítané stylem "X minut za každého" nebo nějak jinak.

Jak to chápu já, tak "Bonus slávy z útoku" přidá bonus tobě jako hráči, "Alianční bonus ke slávě" přidá bonus pouze alianci (do úrovně aliance), ne tobě jako hráči (do titulu)... ale zeptala jsem se, abychom to měli potvrzené.

Tohle je dobrá otázka - jednotlivá předplatná budou oddělená, tedy když si koupíš předplatné 2, nezískáš výhody předplatného 1.
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Info o nové aktulce mě dost pobavilo. GGS postupně upadá od rukou něco nedomyšleného a postupně to vytvoří bordel ( zavedení odměn kousků zbroje z věží a na to dán minisklad s naprostou nemožností zbavovat se toho bordelu nějakou rozumnou formou ) místo odstranění nešvaru hry, který hráče připravuje o jeden z nejzákladnějších komfortů hry, je nám sděleno, že bordel GGS bude možno překročit ( ne uklidit ) a za tu možnost tenhle bordel překročit budeme muset zaplatit.. Hele lidi, normálně nevím, co na to říct. :smile:

Cheero (CZ1) napsal(a):
    Info o nové aktulce mě dost pobavilo. GGS postupně upadá od rukou něco nedomyšleného a postupně to vytvoří bordel ( zavedení odměn kousků zbroje z věží a na to dán minisklad s naprostou nemožností zbavovat se toho bordelu nějakou rozumnou formou ) místo odstranění nešvaru hry, který hráče připravuje o jeden z nejzákladnějších komfortů hry, je nám sděleno, že bordel GGS bude možno překročit ( ne uklidit ) a za tu možnost tenhle bordel překročit budeme muset zaplatit.. Hele lidi, normálně nevím, co na to říct. :smile:
    No a mimo to možnost "alespoň obejít bordel" byla náš nápad... kdyby si na to alespoň přišli sami...

Malé napůl OT okénko:
    Mimochodem jsem předala (znovu) návrh na možnost "hromadného prodeje":
    -> Označíte "fajfkou" všechno, co chcete prodat, kliknete na tlačítko pro prodej, dostanete info, že se chystáte prodat 100 vzácných věcí a 500 epických věcí, potvrdíte a máte prodáno
    -> Zároveň by (pravděpodobně za rubky) byly možnosti jako "vybrat všechny vzácné kusy vybavení/všechny drahokamy lvl 5" nebo naopak
    -> Popřípadě by byla i možnost "prodat vše kromě zvolených"
    -> Unikátky by takhle nebylo možné prodat

Pokud vás napadne něco, co byste v prodeji vybavení chtěli mít (ať už nějak souvisí s tím hrubě nastřeleným návrhem nebo vůbec ne), dejte mi prosím vědět - ideálně ne v tomhle tématu, ale zprávou - ať to tam zahrneme... i když samozřejmě vůbec, ale vůbec nic neslibuju, zvlášť, když si brzy budete moci řešení koupit :|

• Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    Ono, když si vemu, že z prvu se zbroje z akcí přičetli i nad stav a před nějakou dobou toto fungovat přestalo a hodně napálených lidí přišlo o kousky zbrojí, či drahokamy a jako odpověd na podle mě zcela oprávněnou stížnost, týkající se hledání způsobu ( marného ) přes podporu se ke "své" zbroji dostat dojde informace o tom, že si budeme moci koupit, aby k tomu nedocházelo, prostě musí hodně lidí naštvat a opravdu mi to přijde jako hloupý vtip. Někdo může brát jako nekalou praktiku.
    Tímhle podráží nohy jak hráčům ( dost často platícím ), tak i modíkům, kteří jsou postaveny do situace, kdy o tom musí dát info a nějak to tu s hráči odkomunikovat. :(
    Chápu, že někde se peníze na provoz brát musí, ale už si nemyslím, že to lze dělat zpoplatněním možnosti vyhnout se části jejich hlouposti.

Cheero (CZ1) napsal(a):
    Ono, když si vemu, že z prvu se zbroje z akcí přičetli i nad stav a před nějakou dobou toto fungovat přestalo a hodně napálených lidí přišlo o kousky zbrojí, či drahokamy a jako odpověd na podle mě zcela oprávněnou stížnost, týkající se hledání způsobu ( marného ) přes podporu se ke "své" zbroji dostat dojde informace o tom, že si budeme moci koupit, aby k tomu nedocházelo, prostě musí hodně lidí naštvat a opravdu mi to přijde jako hloupý vtip. Někdo může brát jako nekalou praktiku.
    Tímhle podráží nohy jak hráčům ( dost často platícím ), tak i modíkům, kteří jsou postaveny do situace, kdy o tom musí dát info a nějak to tu s hráči odkomunikovat. :(
    Chápu, že někde se peníze na provoz brát musí, ale už si nemyslím, že to lze dělat zpoplatněním možnosti vyhnout se části jejich hlouposti.
    Ono odkomunikovat to s vámi je většinou snazší, než to odkomunikovat s nimi... tam si člověk kolikrát přijde, že mluví do zdi :unamused:

Pokud se nepletu, tak info o zrušení kapacity nad limit nikde nebylo, ne? Nahlásím to jako chybu (kdybys měl ty nebo někdo pár jmen, nebylo by to na škodu) a uvidíme, co z nich vypadne...   
Sign In to comment.